EXPERIMENT-KILA DOLŮ-PŘIHLÁŠKY

Netušila jsem, že během ani ne 24 hodin po uvedení na stránkách tohoto experimentu bude o něj takový zájem… a pravděpodobně mnohé z vás zklamu, ale jsem nucena, abych zvládla vše zapisovat omezit počet účastníků… a to na 50 lidiček.

Vy kteří se nestihnete přihlásit do experimentu nebudete o informace ošizeni…po ukončení tohoto experimentu bude „návod“ i s údaji kileček shozených na stránkách uveden….. děkuju za pochopení.

50 účastníků už je zaplněno…. takže už mi prosím vaše přihlášky neposílejte…… díky 

 

 

náhled obrázku

Nepůjde o žádnou drastickou dietu, drastické a striktní dodržování něčeho, nebudeme počítat kalorie ani jinými podobnými nesmysly se zabývat… Bude se jednat hlavně o uvědomění si jistých věciček, které se pak projevují v podobě polštářků, které na jistých partiích nechcete, důležitosti, které bude třeba dodržovat, ale nutit vás do nich rovněž nebudu a několik doporučení… které buď budete chtít akceptovat nebo ne…bude záležet jen a jen na vás…co z toho si vyberete. Jsou to vaše kila na víc… já to pro vás jen sepíšu, poradím, doporučím a budu vést vaše kilečka k úbytku. …. Já sama se experimentu nezúčastním…páč nemám potřebu shazovat.

náhled obrázku

Berme prosím tento experiment jako hru… nebude to žádná buzerace, ale zábava a radost s každého kilečka či centimetu, které v průběhu měsíce ubudou… pokud se vám tato hra zalíbí…můžete v ní pak pokračovat …pak už samy.

Od této chvíle kdo má vážný zájem se do tohoto experimentu přihlásit, byť nevíte ještě do čeho jdete…ale ujišťuju vás, že to není nic, co by vás omezovalo… a jste přesvědčeny o sobě, že nevycouváte,  když obdrží instrukce, rady, doporučení….tak se můžete začít hlásit na e-mailu [email protected] do předmětu napište… experiment kila dolů. Do přihlášky mi prosím napište prozatím jen vaši přezdívku, pod kterou chcete v tomto experimentu vystupovat a den před rozjetím experimentu mi napíšete vaši váhu a míry (obvod pasu, boků a  stehen) …. Předpokládám, že bychom mohli začít od příštího pondělí….takže v neděli byste mi poslali vaše ranní míry a váhy :o).

Ve čtvrtek 1.9.2011 o půl noci…bude příjem přihlášek ukončen…a v průběhu pátku vám hromadně rozešlu „návod“ na hubnutí… a od pondělí 5.9.2011 začneme :o).

S láskou vaše Zrzka

29.8.2011

Účastnicí experimentu:

1. Loreta

2. Alekre

3. Katti

4. Radka

5. Žirafa

6. Dandy

7. Romík

8. Zoryna

9. Pusa

10. Kytička

11. Paleček

12. Vrbička

13. Liška

14. Roseanne

15. Pimpinella

16. Leian

17. Sexi žena

18. Lůca

19. Jasmína

20. Hanny

21. Xena

22. Mašlička

23. Prachovka

24. Blanch

25.Ilona

26. Nafi

27. Trdloušek

28. Nemo

29. Jeejda

30. Izabella

31. Elenka

32. Sissi

33. Dariaxy

34.Sofokola

35. Evitat

36. Michaela

37. Alexandra

38. Pleník

39. Bridget

40. Joy

41. Jana

42. Vodní víla

43. Hanka

44. Renata

45. Petrucha

46. Vánek

47. Černovláska

48. Cenerena

49. Rozárka

50. Maruška

51. Ruměnka 

Ruměnce se omlouvám …měla být pod čístem 39… zapsala jsem si ji do skupiny, ale tady ne

 

Drahé přítelkyně…možná se najde i nějaký přítelík… rozhodla jsem se pro vás připravit měsíční experiment – hru na  společné hubnutí.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama