PŘÁTELSTVÍ NA FB PRAVDIČEK A MÉ DĚKUJI

Proč dnešní den?

Protože dnes, se na FB MOJE PRAVDY…objevilo číslo 5 000 lidí,  kterým se tyto stránky líbí. Věřte, že každého z vás, kteří sem občas, nebo pravidelně zavítají, si vážím a vážím si každé vaší reakce na články, které zde aktualizuji a přidávám. Ať už je to kladná či záporná reakce….každá má svůj úhel pohledu a své pochopení, svou pravdu pro každého z nás. Jsem moc ráda, že se tady vzájemně tolerujeme, nehádáme, nevyvoláváme žabomyší války (tak jak to občas někde ve skupinách vidím)….líbí se mi, jak díky PRAVDIČKÁM vznikají mezi vámi přátelství. Někteří z vás si našli i můj soukromý profil a stali se tak mými přáteli přes písmenka na FB. Někteří z vás si našli ke mně cestu na osobní pokecík a přijeli za mnou pořešit své bebíčka a jiní za mnou přijeli, aby si se mnou na semináři zkusili automatickou kresbu.

Já vám všem, ze srdce….OPRAVDOVĚ DĚKUJU…. Moc ráda vás poznávám, ráda vás vídám ať už přes písmenka a nebo naživo :o).

V dnešní době, přátelství (byť je to přátelství na FB a jen přes písmenka) pro mnohé z nás znamená strašně moc….hlavně pro ty, kteří otevírají dvířka k věcem „mezi nebem a zemí“, jelikož ještě kolem sebe nemají lidičky, se kterými by si o těchto věcičkách a pravdičkách mohli popovídat bez toho, aby se na něj hledělo jako na blázna. Ujišťuji vás, že jsme všichni svým způsobem blázni :o)  a že obdobím, kdy jsem si neměla s kým o mých poznání, chápání a vnímání, pokecat  prošla také. Asi proto mám takovou radost z toho, že tady nalézáte spřízněné dušičky a otevíráte svá srdíčka.

Písničku, kterou vám tady zanechávám jsem měla ráda už jako malá holka…. Tenkrát jsem si snad ani neuvědomovala sílu a pravdu jejich slov…..je pro vás pro všechny….miluju vás a děkuju za vás. Na to abych vyjádřila to co cítím….mi slova nestačí  a tak doufám, že píseň za mě řekne víc…..

{youtube}cl21CEa8KFc{/youtube}

{youtube}M3ByQChXeHo{/youtube}

S láskou….vaše Zrzka

31.3.2012


Ahojíček lidičky,

Už delší dobu mám pro vás slovíčka díků a dnešní den 31.3.2012 mě přímo vyzval k tomu, abych konečně písmenka napsala a pro vás uveřejnila.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama