PRAVDA O MINULÝCH ŽIVOTECH

 

Naše duše si prošly už několika životy a díky těmto životům ty naše duše zrají z nových zkušeností a zkoušek, které buď zvládáme či nikoliv. Většinou, když se nám něco v životě nepodaří pochopit, zpracovat a vyřešit, tak v dalším životě si umožníme další zkoušku, aby nás k pochopení dovedla. Jedině pochopením a podle tohoto pochopení naše duše zase o něco více vyzraje.

Setkáváme se především jedni a ti samí, protože stále je co řešit…díky tomu, že každý z nás má své pohledy a tedy i pravdy, tak dochází kolikrát k nepochopení a situacím, které jsou v té době pro nás neřešitelné, nepochopené a tak se většinou v dalším životě znovu setkáme…ať už v rodině, ve vztahu, nebo jen tak se mihneme kolem sebe v ulici nebo někde jinde.

Spousta z nás (já kdysi taky) touží poznat své minulé životy, jsme zvědaví na to kým a čím jsme byli, co jsme dělali, jak se chovali a podobně. Proč si to jen nepamatujeme? Božínku, kdybychom si měli pamatovat z těch našich životů jen zlomky…tak budeme mít v hlavách docela zmatek…všechno se nám tam pomotá…no byl by to asi mazec a zmatek. Je dobře, že si naše minulé životy nepamatujeme…má to tak být….vždyť si jen uvědomme, kolik času trávíme vzpomínkami na minulost v tomto životě, jak dlouho se dokážeme trápit něčím co už je minulostí a teď si představte, že byste se trápili ještě navíc nějakým  minulým životem.

V mých kresbách se občas stane, že se někomu malilinkatý kousíček minulého života poodekryje….je to opravdu jen útržek, který je nezbytný k pochopení např. opakující se chyby….nebo k pochopení něčeho pro nás nevysvětlitelného….zkrátka se zakreslí jen tolik, aby to umožnilo pochopit… Sama neovlivním, co se komu zakreslí, ale pokud je řešení problému v pochopení něčeho z minulého života, tak se to zakreslí…navíc se to zakreslí jen tomu, kdo je připraven.  Odhalí se to ve správnou načasovanou chvíli…. Přijít tato informace dřív a nebo později…asi by se minula účinkem…tedy pochopením. V žádném případě se do minulých životů nepouštím sama od sebe, abych je někomu vědomě kreslila a šťourala se v tom…. Kdo se má dozvědět, ten se dozví…a dozví se jen tolik, kolik je třeba.

Kdysi jsem byla svědkem toho, jak jedna „vědma“ bez toho aniž by ji o to dotyčná žádala, jí jen tak mezi řečí začala vykládat její minulý život…. Nebylo to nic hezkého, ba naopak…. ta žena si celý svůj příběh vyslechla až do konce… a byla z toho nešťastná, že mohla někdy být takovou jakou ji ta „vědma“ popsala…. Marně jsem se jí pak snažila vysvětlit, že to byl minulý život….ať to pustí z hlavy… nešlo jí to z hlavy….trápila se tím ještě dlouho a brala to, jako by to udělala snad včera. Ta „vědma“ si ani neuvědomila, co napáchala… a u mě ztratila důvěryhodnost už jen díky tomu, že odpovídala na něco, na co nebyla tázána. Vlastně se ani nic neřešilo…z ničeho nic přivřela oči a začal povídat. V té době začínala se svými vizemi a já si do dnes nejsem jista, jestli na sebe tenkrát nechtěla jen upoutat pozornost. Proto bych tímto chtěla varovat všechny zvědavky…nechtějte vědět jen ze zvědavosti svůj minulý život… Pokud vám má být umožněno nahlédnout do minulého žiovta k pochopení něčeho, stane se tak …např. ve snu, nebo nějakou vzpomínkou – zábleskem a nebo v nějakém výkladu, kdy dostanete jen tolik kolik potřebujete k tomu abyste si něco uvědomili, pochopili.

Já osobně některé ze svých minulých životů už znám a můžu říct, že mi vždy dopomohly pochopit určité chování, jednání, situace, kterými jsem si procházela… proč jsem žena, proč mám zaměstnání, které mám, proč mám takové či makové problémy…. V době kdy jsem toužila ze zvědavosti se dopídit nějakého mého minulého života, jsem se nic nedozvěděla ….dozvěděla jsem se ve snu a ve výkladech…ve správnou chvíli na správném místě a jen tolik kolik bylo třeba. Můžu za sebe říct, pokud člověk v dnešní době, pochopí svůj minulý život a nebere ho jako (ta žena o které jsem psala), že něco zlého udělal, ale poučí se z něho a dá si do souvislosti všechno co se mu děje…tak nahlídnout do tohoto života je velkým přínosem. Najednou mu jeho život začne dávat logiku a v situacích, které mu přišli nelogické a nechápal proč zrovna jemu se toto děje, proč zrovna on musí projít takovým očistcem atd. Najednou začne chápat a jak už jsem v několika článcích psala…..problém přestane existovat tehdy, kdy je pochopen.

Tak to byla jen taková moje malá – okrajová úvaha  a má pravda o minulých životech. Důležité je pro nás to, abych žili tento život, abychom něco pochopili a abychom ho prožili tak, aby….byl pro nás a my pro ostatní přínosem…a splnili se tady to co jsme si zadali, když jsem si ten náš život tam nahoře, na tom obláčku plánovali.

s láskou si nahlas pro vás zafilozofovala  vaše Zrzka :o)

15.1.2011

Vaše komentáře

Reklama