Seminář nejen o automatické kresbě

Jelikož říjnový termín semináře jsem ze zdravotních důvodů musela zrušit, tak zde je nový termín pro poslední seminář v tomto roce.

 

Kde?

 v Hodoníně (okr. Hodonín) v KLUBU MLADÝCH SVČ

Horní Valy 2

695 01 Hodonín 

 

Kdy? 

24.11. – 25.11. 2018

 

Cena:

 2 000 Kč,-

Pro ty,  kteří si chtějí seminář se mnou zopakovat platí poloviční cena

(další informace o platbě se dozvíte v e-mailu)

 

Začátek: 

sobota 24.11.2018 v 09:00 hod

 

Konec:

 neděle 25.11.2018 dle dohody, ale přibližně kolem 16 hod. (konec semináře přizpůsobím podle   potřeby – vašich odjezdů)

 

Pro přespolní:

Je možné přijet již v pátek 23.11.2018 a přespat v klubu, který je plně vybaven (sprchy, wc, vybavená kuchyňka, 14 žiněnek na přespání) 

 

O čem seminář AK1 bude?

Vykreslíme se z negací a naučíme se kreslit rezonátory, dále budeme kreslit čakry a podle nich se učit dělat výklad a charakteristiku osobnosti a vztahů. Ráda bych vás naučila a vysvětlila vám, jak lze automatickou kresbu využít v praktickém životě. Na semináři obdržíte jednoduché skripta, do kterých si budete moct v případě potřeb vpisovat i své poznámky.

 

 

Seminář nebude jen o automatické kresbě. Probereme různá témata o které budete mít zájem, dozvíte spoustu informací jak pomoct sami sobě v běžném životě a zameditujeme si. Meditace vám vypoví hodně o vašem životě. Naučím vás, jak si správně přát, jak věřit ve své dary, jak pustit přání a neočekávat…. a hned si to vyzkoušíte v praxi a odnesete si domů důkaz jak silné myšlenky jsou v podobě ohnutých vidliček a lžic :)…. 

 

 

Co si vzít sebou?

Pastelky + ořezávátko + pevnou polévkovou lžíci a vidličku (ze které si uděláte památeční trofej)

Spoustu bílých papírů A4 klasických co jsou do tiskárny

Polévkovou lžíci a nebo vidličku (klidně obojí) pořádně tvrdou 🙂 ne hliníkovou a je nutno podotknout, že po semináři ani lžíci ani vidličku již k jídlu neužijete….ale budete z ní mít krásnou trofej, kterou si sami uděláte pomocí své myšlenky a přání.

Sebe + dobrou náladu + chuť do kreslení + chuť pracovat na sobě :o) a poznávat a probouzet své dary, které v sobě ukrýváte

Přezůvky a osobní věci, které se budou odvíjet od toho, jestli budete nocovat či nikoliv…to už nechám na vás :o) Vezměte pohodlné oblečení oblečení, které vás nebude škrtit. Nejdeme na modní přehlídku….takže takové tepláky budou asi nejvhodnější.

        

Pro koho je kurz určen?

Pro každého koho  zajímá automatická kresba a chce se jí naučit a porozumět. Nemusíte umět kreslit (já taky neumím…prase od koňa v mé kresbě nerozeznáte :o) ). 

 

Ještě bych doporučila, než se za mnou vydáte, si přečíst reakce na proběhlé semináře ( sice se spolu zasmějeme, ale i staré rány otevřeme a tak často slzičky pročištění se prolejí) které najdete zde

 

 

Závazné přihlášky posílejte na

[email protected]

do předmětu napište SEMINÁŘ AK1 –  PODZIM 2018

připište prosím město, ze kterého budete vyjíždět. V seznamu účastníků, který je na konci pak budete mít přehled, kdo odkud jede a můžete přijet do Hodonína společně. Mailové adresy pak najdete v hromadném e-mailu, který vám rozešlu před naším setkáním.

  

Těším se na vás…mějte se a smějte se…..vaše Zrzka

 

  

ÚČASTNÍCI:

 

Mária – SR

Saška – SR (opakovačka)

Pavlína Ostrava ZU

Vlaďka – Ostrava (opakovačka) ZU

Jitka – Uherské Hradiště ZU

 Marcela – Brno ZU

Bára – Kyjov ZU

Jana – Kyjov ZU

Jitka – Kyjov ZU

Zlatka – Hulín ZU

Patrik – Bratislava

 

Vaše komentáře

Reklama