DÍKY FACEBOOKU

komentáře a vůbec za písmenka, které spolu prohodíme. Návštěvnost se opravdu hodně zvedla a to díky tomu, že jsem se s vámi na FB každé ráno přivítala článkem, v průběhu dne jsem vám články aktualizovala, protože chodili a chodí stále noví a noví návštěvníci a nebo vám v té záplavě článků nejen z PRAVDIČEK některý mohl utéct. Na konci dne, jsem se s vámi opět loučívala s příběhem s velkou pravdou a popřála vám dobrou noc. Vlastně jsem vám servírovala článečky přímo pod frňáček a většinou jsem se do vás trefila tím, že zrovna něco takového jste si potřebovali zrovna přečíst a měla jsem s vámi z toho dobrý pocit.

náhled obrázku

To ale dnešním dnem chci změnit…a to z několika důvodů.

Trávila jsem na FB hodně času, který už budu potřebovat na jiné potřeby… např. jsem pocítila potřebu UKLÍDU :o)… ve skříních, v šuplících, umýt okna (okna i oči jsou jedno a to samé… oči mě začaly upozorňovat svou únavou, že všeho moc škodí )… nachystat se do školy a chytit druhý dech v práci :o)….kde jsem pomalu začala vyhasínat a mám potřebu se znovu pořádně do své práce zapálit a najít v ní něco nové, aby pro mě nebyla musem (na to mě zase přivedlo moje zastavení v podobě marodění.. odpočinula jsem si a přišla na tuto skutečnost) … zkrátka udělat si pořádek v sobě a kolem sebe.

náhled obrázku

Další důvod je o vás…. Je sice fajn, když jsem vás vedla za ručičky a hezky vám to servírovala…dělala jsem to s láskou…a s láskou vás teď za ty ručičky pouštím… kdo si má na stránkách něco najít, ten si to najde…. Myslím si, že jsou stránky docela přehledné a věřím, že když budete hledat, tak najdete možná i to co opravdu potřebujete najít  a pokud budete mít potřebu sdílet na FB nebo někde jinde na stránkách některou  pravdu z PRAVDIČEK…tak mi nemusíte psát o svolení… máte ho a na pořád :o).

náhled obrázku

Další z důvodů, který mě k tomuto kroku dokopal je mé přesvědčení, které často ve svých odpovědích, radách i  pravdách zdůrazňuju…. NABÍZEJ, ALE NEVNUCUJ. Díky tomu, že některé články jsem už x-krát na FB aktualizovala…jsem začala mít pocit vnucování. Vím, ti kteří teprve přišli pro vás to jsou novinky, ale ti z vás, kteří jsou na FB PRAVDIČEK od začátku… a vidí to několikrát zaktualizované… tady se to může začít brát jinak a to bych moc nerada :o).

To jsou tři hlavní důvody, proč tento krok dělám…a nechci, aby to vypadalo, že se s vámi loučím na FB…kdepak… jsem a budu tam s vámi…jen ne už tak často. Sem tam i něco zaktualizuju, když pocítím potřebu… vám něco připomenout. Každopádně, pokud na stránkách MOJE-PRAVDY přibude nový článek, tak na něj prostřednictvím FB PRAVDIČEK upozorním, že ho vložím i na FB.  Určitě budu i reagovat na vaše komentáře a prohodíme písmenka, tak jak tomu bylo doposud :o).

náhled obrázku

Někdo FB odsuzuje, jiný opěvuje… jak jsem psala na začátku,…. informace prostřednictví FB se opravdu šíří moc rychle… má spoustu kladů i záporů…tak jako každá mince má svůj rub i líc…jako klady beru to, že se umí přitáhnout lidé stejně naladění, navážou se kolikrát písmenková přátelství, komunikuje se, sdělují se informace… ale i tady číhá nebezpečí, že se může naletět někomu …a na svou důvěřivost můžete dojet (hlavně děti, opuštěné ženy, slečny a mladí lidé…ale o tom psát nechci…co za nebezpečí tady číhá to si snad každý uvědomuje)… spíš jako zápor beru to, že FB a internet vůbec je žrout času… že možná místo hodin strávených u hry nebo jen takové tlachání o ničem by bylo lepší jít někam ven a nadýchat se čerstvého vzduchu a žít ten obyčejný život víc než ten virtuální. Všechno by mělo být tak nějak v rovnováze….ale o tom bude další článek a spoustu dalších pravdiček mám ještě v makovičce a dál je budu psát.

náhled obrázku

Mějte se a smějte se… neodcházím… jen jdu víc žít ten svůj opravdový život, který není na židli tady s klávesnicí a monitorem. 

S láskou….vaše Zrzka

17.10.2011

 

Díky této komunikační síti, kde se články šíří jako „bacil“ si i stránky MOJE-PRAVDY našly nové čtenáře a návštěvníky a já nové písmenkové přátele :o)…a jsem vám všem vděčná za vaše návštěvy,

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama