MÁME MALINKATOU KRIZI

Mohla by ses prosím podívat na můj vztah s manželem? Máme takovou malinkatou krizi, proto by mě zajímalo jak vážné to je.

Zuzanko, kdybys měla pocit, že jsem moc smělá, když se ptám už podruhé, tak se nezlob a neodpovídej.

Přeji krásný den. Jitka

21.2.2011

Ahojíček Jitko,

Nemyslím si podle toho co se mi zakreslilo, že by ta krize byla taková, že by ohrožovala vaše manželství natolik, že byste od sebe museli jít…každý svou cestou.

Nějak jste se nepohodli ohledně rodinného – materiálního života. Tady se nějak rozcházíte v názorech ve svých pravdách… stačí jen podívat se úhlem pohledu toho druhého. Další problém co se zakreslil je v srdeční čakře…přestože máte srdíčka k sobě otevřená, tak si tu lásku nějak nedokážete vyznat…cítit… jdete k sobě obklikou a tak ani jeden nevíte na čem jste. Čekáte, až se projeví ten druhý, abyste se mohli projevit….ale to je dětinské…..buď něco cítím a dám to najevo…. Myslet pravdu, mluvit pravdu…….to platí i v citové sféře. No a další problém se zakreslil v intuici…vzájemně se podezíráte… nevěříte si… intuice vám oběma říká…je tam a tam, ale vy do toho začnete plést….je jinde, to je jen záminka.

Jitule…. Otevřenost v partnerském vztahu, férovost, tím pádem i důvěra … říkat věci tak jak je cítíme…to je si myslím je základ. Nikdo nám nepatří a přestože jsme ve vztahu…každý máme právo mít své koníčky, své přátele, své zájmy a odtud se pak vracet natěšeně domů, k rodinnému krbu, který příjemně hřeje.

Zkus se na váš problém podívat jako třetí osoba…..abys viděla sebe i partnera……pak tě napadne řešení ….

Měj se a směj se a nedej se….. život je fajn… a ten krb, když příjemně hřeje….je úžasný….

S láskou……tvá Zrzka

23.2.2011

Dobrý večer Zuzko,
mocinky moc děkuji za odpověď, jsi poklad.
V podstatě jsi se opět trefila do jádra problému. Jsi vážně DOBRÁ! Opravdu mezi námi panuje jistá nedůvěra hlavně z manželovy strany, ale nemůžu mu to mít za zlé, bo jsem mu k tomu zavdala příčinu, což mě sice moc mrzí, zlobím se na sebe, ale vrátit se to nedá. Teď vůbec nechápu jak jsem to mohla udělat a cítím se i po pěti letech provinile.
Dávat najevo city je pro mě dost obtížné, tak alespoň mám úkol, kterým na sobě můžu začít pracovat.
Děkuji Ti za krásná slovíčka, pomůže mi to zamyslet se nad sebou a něco s tím naším vztahem udělat.

Měj se kráááásně.

Pa pa Jitka

23.2.2011

Jituš…….

já vím…naskakovalo mi to tam u tebe……njn…čas nevrátíš…..odpusti hlavně sobě…manžela jsi o odpuštění už požádala několikrát. Víš ono odpustit se dá…….s tím zapomenutím je to horší…. držím ti palůšky, abyste tu krizovku zvládli….

tak zatím pa a měj se a směj se……….. potřebuje se přesvědčit a potřebuje slyšet, že ho miluješ….(pokud to cítíš, tak se za to nestyď)

s láskou…. .Zrzka

23.2.2011

 

Vaše komentáře

Reklama