ODSTRANĚNÍ VÁPENATÝCH USAZENIN Z TĚLA ČESNEKEM A CITRONEM

 

 

Jsou-li cévy v mozku a srdci zvápenatělé, pije se denně jedna likérová sklenka (0,2 dcl = 2 cl) výtažku z asi 30 oloupaných dílků česneku a 5ti malých, nakrájených a neoloupaných přírodních citrónů (bio). 

 

Všechno se v mixéru zpracuje na kaši, dá do jednoho litru vody a přivede se k varu. Ale nechá se jen jednou “převalit”. Potom se zcedí a naleje do lahve. Uchovává se v chladu. 

Denní sklenka se pije dle možností – před, nebo po hlavním jídle..

 

Již po třech týdnech denního užívání pocítíte v těle příjemné omlazení! Zvápenatění a jeho vedlejší příznaky jako jsou zhoršené vidění či slyšení – se zmenšují a postupně odcházejí. 

 

Po třech týdnech kůry by měl člověk kůru na osm dní  vynechat a pak opět tři týdny pokračovat. Pak se dostaví pronikavý úspěch. Tuto levnou neškodnou a léčivou kůru by měl člověk každý rok opakovat. 

 

Nepříjemná česneková vůně není vůbec cítit a účinek citronu s česnekem se projeví naplno. Člověk může zase dobře spát a nemusí v noci „pobíhat“. Vápník se rozpustil..

 

Jedna žena se vyhnula operaci srdce, protože se jí tuk a vápník v cévách po kůře rozpustil. Také při vypadávání zubů – paradentóze se česnekový elixír dobře osvědčil!

 

 

Ať se vám daří! 

Auf gutes Gelingen!

 

 Prof. Gerd Unterweger

 

Přeložil. František Horecký

 

Zdroj: e-mail + dohledáno např. http://www.astrolife.cz

Vaše komentáře

Reklama