MÁM ZDRAVOTNÍ PROBLÉM?

Občas člověka něco bolí, ale kdyby mě nic nebolelo, tak už bych tady nebyla…. Dneska jsem byla u oční doktorky. Jenom na kontrolu. Tá doktorka nikdy moc nemluvila, jenom řekla, v pořádku, nebo za rok přijďte zase. Ale dneska… Už jen z toho, že hodně mluvila, jsem byla dost překvapená. Prý mám jít za praktickou lékařkou a mám si nechat udělat nějaké testy a požádat o nějaká vyšetření. Jenomže mě se moc do toho kolotoče chození z ordinace do ordinace nechce.
Prosím, můžeš se podívat, jestli je to nezbytně nutné?

Moc děkuji a přeji krásný sluníčkový den

Kara

24.5.2011

Ahojíček Karo,

Vím, asi netrpělivě čekáš na moji odpověď, ale dřív jsem se ke kreslení nedostal…až nyní a tak ti jdu odpovědět.

Karo, nevím co se paní doktorce nezdá…kreslila jsem diagnostický obrázek a na něm se mi zakreslily nejdříve tvoje kolena a pak oči…a v orgánech konečník. Ta kolena se zakreslila takovým způsobem, že ti až po chodidla svázala obě nohy a přikovala jsi se tak k zemi…jako bys nemohla udělat krok. Možná bys ráda něco udělala, ale z nějakého důvodu to udělat nechceš a pro jistotu to ani nechceš vidět. Ptala jsem procentuálně, jestli jsi nějak vážně nemocná a nebo jestli je ohrožen tvůj život…a to mi vyšlo téměř na 0%…takže si nemyslím, že bys měla nějakou chorobu mít…ale nejsem lékař a ani automatická kresba není stoprocentní….

Karo…vím, taky nerada chodím po doktorech, ale nějaké to vyšetření když si necháš udělat, by ti uškodit nemělo, ale samotné rozhodnutí je na tobě….v mé kresbě jsi se zkrátka jako marod nezakreslila.  Nevím ani kolik je ti let…a v jistém věku ..po 40 máš právo na kompletní vyšetření. Já takové vyšetření musím projít každé dva roky díky mojí profesi a protože jsem se už taky přehoupla přes ten věk…tak za měsíc mě čeká trošku náročnější kolečko vyšetření, které hold budu muset absolvovat… takže se toho neboj a klidně do toho jdi.

Měj se a směj se…. a dej o sobě vědět.

S láskou … Zrzka

29.5.2011

Ahojky Zuzko,

moc moc děkuji.

možná to bylo jenom takové „varování“ (asi jsem Ti psala, že ta doktorka většinou ani nemluví a ted mi dokonce začala vysvětlovat, co jak funguje…) Je pravda, že poslední dobou (teda nějaký ten rok) mám častěji rýmy a pod. Ale připisuji to tomu, že jsem samoživitelka, mám dvě zaměstnání a ještě chodím do školy, tak tomu organismu asi dávám dost zabrat. Snažím se relaxovat, ale asi to znáš taky. Stresu se občas člověk nevyhne.

V srpnu právě odcházím do Turecka. nevím, jak dlouho tam vydržím, ala moc mě to tam táhne. Nejdře jsem si myslela, že občas na dovču, ale cítím se tam moc dobře. Taky proto nemůžu v srpnu na AK, jelikož se to moje 6tileté dítě musí naučit turecky, aby v září mohla dcera nastoupit do první třídy. Jednoduché to asi nebude, ale když to nezkusíme, tak to nebudeme vědět.
Tak se stavím u doktorky na preventivní kontrolu (je mi 36) 🙂 stejně tam chodím každé 2 roky na preventivku.

Přeji Ti hezký sluníčkový den

Kara

31.5.2011

Ahojíček Kaaro,

Všechno je tak jak má být….a ty jsi poslechla svůj vnitřní hlas a jdeš tam, kde cítíš, že máš být…co ti to přinese a dá….uvidíš….ale určitě tě to posune někam dál….držím ti palůšky, aby se ti v Turecku líbilo a dařilo podle tvých představ a už teď vím, že se mi z tama ozveš a dáš vědět jak se ti vede….

Měj se a směj se… a dej o sobě vědět…budu se těšit

S láskou tvá Zrzka

31.5.2011

Ahoj Zuzko,
prosím Tě, mohla by ses podívat pomocí AK, jak je na to můj organismus? Doteď jsem si myslela, že jsem v pořádku.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama