VZTAH A PRÁCE

Tonda je nar.****** žijeme vedle sebe tak 2 roky už jako spíš kamarádi než partneři.Ale láska už tu není jaksi se vytratila.Mám pocit že si asi půjdeme za čas každý svou cestou,spíš o tom přemýšlím já.Třeba ještě potkám muže se kterým prožiji lásku.Také bych ráda změnila práci,pracuji v jednom hotelu,jako pokojská a i v kuchyni,ale majitel mě platí jen minim,mzdu a to je málo.Vím že je ted špatná doba skoro všude se propouští.Bydlím u B…… na vesnici a tady práce není.I v Brně je to špatné,tak jestli ještě potkám práci,lépe placenou.Jsem nar.*****.

Děkuji a přeji pěkné dny Hanka.

22.9.2010

Ahojíček Hani,

tak ti holka zlatá nevím…..procentuálně váš vztah funguje na 90% a podle kresby, je to moc krásný vztah. Ani nebudu rozepisovat jednotlivě čakry, protože jsou v souladu, hezky velké a plné energie….tvoje srdíčko je dokonce zakreslené do kytičky, jeho sice v kytičce není, ale je hodně veliké. Co by jiné holky za takový obrázek daly :o). Ale fakt….. moc hezký vztah….sice už necukrujete a není to jako v prvním roku, kdy jste cukrovali a oplývali něžnostma…..ale jinak je to mezi vámi OK. Nechci brát nikomu iluze, ale každý vztah na začátku je trošku jiný než o pár let později. Takové to chvění a třepotání se navzájem na sebe se ve spolužití stane samozřejmostí a už není tolik vzácné jako dřív. Málo kdo si dokáže udržet takovou tu zamilovanost a oči jen a jen pro toho druhého partnera na dlouhé roky. Já už jsem tady několikrát zmiňovala přirovnání lásky a ohně….. je třeba přikládat polínka do ohýnku lásky, tak aby nevyhasl a příjemně hřál….když se do něj všechno nafutruje hned, tak buď oheň nedostatkem kyslíku zhasne a nebo všechno dřevo zhoří hned. Lásku je třeba hýčkat a když už jsme ve vztahu nějaký ten pátek, tak je třeba být inspirativní a nenechat náš vztah zevšednět. Haničko, ještě to nebal………ale zkus něco s přítelem vymyslet a vztah oživit…..pravděpodobně by to byla škoda.

S prací…..tak to je tak půl na půl……..zakreslilo se mi 50% a šly mi u toho myšlenky, které ale ty znáš……práci zatím měj tu co máš a zatím hledej a hlavně si udělej v myšlenkách jasno, jakou práci bys chtěla dělat…..až budeš mít jasno a prožiješ si radost z toho že takovou práci můžeš mít a budeš si ji představovat že v ní už jsi a cítíš se tam skvěle…….zkrátka podpoříš ji svými myšlenkami, tak práce příjde….najdeš ji.

Měj se a směj se Haničko a děj o sobě vědět, jak se ti daří……………s láskou pro tebe nakreslila a vysvětlila (snad dostatečně) Tvá Zrzka

22.9.2010

Moc děkuji Zrzečko

za odpověd,jsi úžasná!Nejvíc mě překvapil ten vztah,protože si myslím že se Tonda se mnou nudí a má někde občas,,kamarádku,,ale nevrtám do toho,víš když to řeknu na plná ústa on se mnou nespí právě ty 2 roky , snažím se ale,on mě bere že má doma uklizeno ,navařeno…Jsem ta jistota.Máme spolu 14 letou dcerku kterou oba velmi milujeme,já si přeji aby se náš vztah stmelil,ale u něj není zájem.Stojím také o pohlazení o zájem,nevím jak to popsat.No uvidím jak to bude dál.Přeji ti krásné dny plné sluníčka

Tvoje Hanka

23.9.2010

Ahojíček Hani,
někdy situaci vidíme jinak než je. Já jsem na ten obrázek koukala tak trošku nevěřícně, protože jsem nechápala, prož mi někdo píše o problému, když je to tam čakrama OK. :o). Své pocity a jak je to mezi vámi znáš sama nejlíp, ale síla myšlenky je opravdu silná…..a ruku na srdce…neobviňuješ se, že jsi pro Toníka taková či maková, nudná a nezábavná, nemáš obavy, že by mohl někde lumpačit atd? Pak se ti začne měnit obraz jeho chování a časem se stává skutečností….nemá cenu tlačit na pilu, ale podle toho co se mi zakreslilo by bylo škoda podporovat myšlenku rozchodu a lámáni hole nad váma.
Uvidíš jak se bude situace vyvíjet….a dej o sobě vědět…….bude to tak jak to být má. Držím ti palůšky, abys byla šťastná a abys prožila svůj život podle svých představ.

Měj se a směj se Tvá Zrzka

23.9.2010

Milá Zrzečko,

omlouvám se,že se na tebe ještě jednou obracím.Namalovalo se ti o mě a příteli Tonda a mě vše pěkné, snažím se na sobě pracovat, myslím si že když se já změním změní se i okolí. Ale je tu co mě trápí co se nedá vynutit a to je že mezi námi 2 roky není sex, promin že to píši tak otevřeně. Tak by mě zajímalo co ke mě cítí, jestli nemá vůči mě nějaký blok. Myslím si ,že má ,,občasnou kamarádku ,,Přeji si abychom se zase i v tomto k sobě vrátili,ale třeba on už prostě se mnou mít nic nechce a já nevím co s tím. Moc mi chybí láska,já od Tondy cítím lhostejnost,žádný cit.

Děkuji a přeji pěkný den Hanka.

7.10.2010

Ahojíček Hani,

Přiznám se bez mučení :o)…. Nejsem Sibila :o) ale snad se nám společně podaří rozuzlit to tvoje trápení.

Haničko, já jsem si vás znovu kreslila a znovu se mi zakreslilo to co posledně….nechápala jsem a pak mě to napadlo…. zeptat se % na kolik % je váš vztah funkční a vyšlo mi 80% což je hodně….a další co mě hned napadlo, tak jsem se % nakolik % se mi zakresluje vztah tebe a někoho jiného……no nekecám 100%. Tož já nevím……není ve tvé blízkosti nějaký muž, se kterým si hodně rozumíte? Nějaká vrbička tvoje v mužském provedení, nebo ….nevím, zkus popřemýšlet….nebo je vedle tebe někdo tak blízko a ty pro samé trápení s Tondou ho přehlížíš.

Pak jsem ještě jednou nakreslila přímo vedle tebe a toho „někoho“ Tondu…a tentokrát se mi zakreslil, jak všema čakrama od tebe utíká někam do budoucna.

Haničko….zkus si takovou malou meditaci…..pohodlně se posaď, třikrát se zhluboka nadechni do břicha, uvolni si celé tělo a pak si představ sebe a Tondu jak stojí naproti tobě. Představ si, jak jste vzájemně propojení pupeční šňůrou a vnímej jak je tlustá u tebe, jak u něho, jak je zatočená, jakou má barvu atd….pořádně si ji prohlídni a pak ji uvěď do tohoto stavu – široká asi jako palec po celé délce….srovnej ji a nech ji jen mírně zvlněnou, pokud je špinavá a nebo šedivá, tak ji pročisti neonově bílým světlem-energií, která proudí od tebe do Tondy. Takto pročistíš váš vztah….a můžeš ho pročišťovat každý den…. Každý den kontroluj stav vaší pupeční šňůry….takto se dá pročistit jakýkoliv vztah…. Rodičovský, milenecký, v práci se šéfem…..

Haničko, měj se a směj se ….držím ti palečky ať jsi šťastná a milovaná…..Tvá Zrzka

9.10.2010

Zrzečko,

moc děkuji s celého srdce.V mém okolí není žádný muž,to jsem čučela,alespon o žádném nevím.Ale s tou pupeční šnůrou to budu zkoušet a ozvu se jak to vypadá.Také ti přeji jen to nejlepší a též myslím i na Nikolku.Přeji ti krásný den.

S úctou Hanka.

10.10.2010

Milá Zrzečko,

obracím se na vás po přečtení vašich stránek s nabídkou o pomoc.Ráda bych věděla jak jsme na tom s přítelem/žijeme spolu 16 let,jmenuje se

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama