RELAXACE PODLE ZNAMENÍ

 

 Umění odpočívat je základním předpokladem našeho zdraví. Organismus potřebuje regeneraci a už i vědecké kruhy uznávají to, co ví alternativní medicína dávno. Pohoda naší duše a mysli hraje v oblasti zdravotních problémů největší roli! Ovšem každý člověk je jedinečný a potřebuje jinou formu odpočinku. A jak na tom jsou jednotlivá znamení zvěrokruhu?

alt

Beran

Berani mají hodně energie a hned tak je něco neunaví. Jejich forma relaxace a odpočinku je většinou skrz různé aktivity. Silná ohnivá energie se potřebuje realizovat, proto se Beran na gauči nevydrží dlouhou válet. Přesto by si měli uvědomit, že i tělo potřebuje zregenerovat unavené svaly!

alt

Býk

Býk potřebuje hlavně stabilní prostředí a klid. Proto po náročných výkonech, kterých je schopen,vyhledává relaxaci, která mu umožňuje hodit starosti za hlavu a užívat si klidu a pohody. Dobít baterky ale může také procházkami v přírodě nebo pobytem na zahradě.

alt

Blíženci

Blíženci obvykle ani chvíli neposedí a jejich hlavním cílem je vyhnout se jakékoli monotónní aktivitě. Proto si nejlépe odpočinou tak, že svoji bujarou mysl a často i tělo zaměstnají něčím, co je bude bavit a těšit. Nebaví je dlouho se povalovat bez nějaké činnosti.

alt

Rak

Raci jsou velmi citově založení, a díky tomu hůř snáší stresové situace. Proto je pro ně odpočinekextrémně důležitý. Dobře se budou cítit v domácím prostředí, kde prostřídají lenošení s péčí o byt a domácnost. Pro jejich pohodu je důležitá také harmonická atmosféra a spokojenost členů rodiny.

alt

Lev

Lvi touží po společnosti, proto je relaxace formou zábavy s přáteli určitě uspokojí. Zároveň ale dokážou pořádně lenošit, a pokud se tak rozhodnou, do práce je jen tak snadno nedostanete. Kombinace kontaktů s přáteli a fyzického odpočinku je tedy pro ně ideální.

alt

Panna

Toto znamení má rádo čistotu a hledí na detaily. Proto se bude nejlépe cítit tam, kde je uklizeno. Teprve pak si dokáže pořádně odpočinout. Přesto se během odpočinku bude zabývat různýmianalýzami a přemýšlením. Někdy by jim prospělo prostě úplně „vypnout“.

alt

Váhy

Váhy si nejlépe odpočinou při návštěvě přátel. Uspokojí je i estetické zážitky, mezi které patří různákulturní vystoupení a výstavy. Toto vzdušné znamení preferuje, aby se v jejich životě něcopříjemného „dělo“. Zároveň ale touží po harmonii, proto se musí vyhýbat konfliktům.

alt

Štír

Hloubavý Štír si dokáže dobře odpočinout při odhalování čehokoli tajemného. Dobrý kriminální film, knížka se zápletkou nebo zabývání se tématy mezi životem a smrtí jsou dobrou volbou. Relaxaci může přinášet i sexuální život, protože Štírovi naplňuje touhu po silném prožitku.

alt

Střelec

Ohnivé znamení Střelce tráví svůj čas aktivitami zaměřenými na několik oblastí. Cestování spojené s poznáváním jiných kultur je přesně to, co jeho mysl odkloní od běžných povinností. Další Střelci si nejvíce odpočinou péčí o zvířata nebo také filozofickými diskusemi s přáteli.

alt

 

Kozoroh

Kozoroh je pracovitý a vytrvalý. Najdeme mezi nimi hodně workoholiků. Proto je pro ně velmi důležité, aby si v životě našli něco, co jim bude mimo práci dělat radost a jejich život obohatí. Jen tak si jejich duše, mysl i tělo odpočinou!

alt

Vodnář

Na problémy zapomenou jen tehdy, pokud se aspoň dočasně zbaví všech omezení a jejich mysl se bude cítit zcela svobodná. Vodnář se ve volném čase bude rád zabývat všemi inovacemi a objevy, které ho zajímají. Pobyt s přáteli je další formou jeho relaxace.

alt

Ryby

Ryby potřebují mít dostatek volného času pro prožívání svého vnitřního světa. Je tedy jasné, že lidé v tomto znamení vyžadují aspoň chvíli sami pro sebe. Aby se cítili uvolněně a neměli špatný pocit během mimopracovního života, je pro ně důležité prostředí plné pochopení a souznění.

alt

pele-mele.blog.cz

Zdroj: http://zederach.blogspot.cz

Vaše komentáře

Reklama