MERLINOVA MAGICKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ÚNOR 2017

 

LÁSKA A VZTAHY

V lásce a citech budou tento měsíc přicházet změny, nová zamilování, ale stejně tak i nestabilní pocity, flirt, laškování nebo vyjasňování vlastních srdečních záležitostí a pocitů. Jsou tu ale i větší šance na nová seznámení a to nejvíce do poloviny měsíce. Největší šance na novou lásku mají nezadaní Býci, Blíženci, Lvi, Střelci, Vodnáři a Ryby, nicméně větší roli v tom sehraje osud a osudová setkání, stejně tak jako lákavá pokušení nebo flirtování. Naopak nestabilní pocity mohou přepadnout Váhy nebo Kozorohy. Tato dvě znamení mohou plýtvat energií tam, kde je to zbytečné namísto toho, aby zaměřila svou pozornost zcela jiným směrem. Berany čekají radikálnější změny v lásce a citech, ale také větší šarm a přitažlivost. U Raků a Pannen naopak může v lásce a citech docházet ke skřípání či neshodám, nejsou vyloučeny ani rozchody. Štíři budou naopak své city a vztahy upevňovat, nicméně budou ale muset vynaložit větší úsilí, aby dosáhli kýžených výsledků. Více se bude v únoru po lásce a upřímnosti i toužit, někoho mohou přepadnout starosti, jiné pochybnosti. Více se ale také v citech bude projevovat připoutanost a závislost, egoismus a omezení, vypočítavost nebo faleš. Ve vztazích pak náhlá a nečekaná ohrožení, rizikovost či komplikované situace. Někde budou převládat hádky a diskuse o vztazích, jinde naopak pocity či tendence žít nebo uvíznout ve falešném štěstí, či se kolem vztahů zviditelní falešné hry, v horším případě nevěra a podvádění či hlodající a tíživé myšlenky, pokud nebude dosaženo toho, co bylo původně zamýšleno. Některé vztahy se také v tomto měsíci definitivně rozpadnou, rozvedou a to i v případě, pokud byla společná životní cesta či ve větší míře bude prosakovat krize, která se nese ještě z loňského roku. Všeobecná tendence měsíce ale ukazuje na větší citlivost až přecitlivělost či častější přechodná období klidu a bojů, tedy především uvnitř nás.

 

PRÁCE

I v pracovní oblasti bude v únoru docházet ke změnám. Proměňovat se může pracovní kolektiv, změny na pracovišti, nové projekty nebo se změny dotknou každého jednotlivě bez výjimky ve všech znameních. Někteří tento měsíc vstupují do nových zaměstnání, jiní ho mohou naopak ukončit, nicméně celková tendence je o úspěchu, uznání, ale i o dořešování starých restů, problémů, závazků nebo dohod. Nicméně více ale můžete být v pracovní oblasti dynamičtí, energičtí, ale spíše začátkem měsíce nebo do jeho poloviny. V té druhé spíše budete letargičtí, objevovat se mohou chyby i jistá vážnější ohroženost či dokonce v některých případech může dokonce dojít k pracovním úrazům nebo nehodám nebo v souvislosti s prací také k určité vyčerpanosti nebo zastavení v podobě nemoci. Prověřována bude i spolehlivost nebo pracovitost, či plnění pracovní náplně. Přijít ale mohou i nečekaná překvapení nebo situace či nebezpečí výpovědi, ale i větší pracovní stres, hektičnost nebo napětí. Přicházet ale budou i nové začátky, tvořivost nebo nápady či vyjasnění na pracovištích nebo v pracovní oblasti celkově. Měnit se ale také budou životní postoje nebo uvědomění si, zda je práce smyslem života či nikoliv.

 

FINANCE

Ve finanční oblasti naopak po bujarém rozhazování s koncem loňského roku se z ledna překlene i určitá šetrnost nebo stagnace. Příznivější období pro možné nákupy, investice nebo prodej čekají Berany, Býky, Blížence, Raky, Váhy, Střelce a Vodnáře. Větší výdaje, investice nebo překážky či šetrnost naopak dopadne na Lvy a Panny. U Štírů, Kozorohů a Ryb přijde příznivější období na finance až s posledním týdnem. Nicméně i osud může zamíchat kartami v podobě navracení karmických dluhů či vyvažování misek vah hojnosti. Řešit se ale také budou i finance v souvislosti s dětmi, ať už v podobě kapesného, financování aktivit nebo i v případě výživného. Ale stejně tak se projeví finanční oblast v rámci rodin nebo v souvislosti s bydlením, vyúčtováním či nezbytnými výdaji. Finance ale jako takové budou investovány i do společenských událostí, plesů nebo za zábavou. Tento měsíc je ale i možné riziko ztráty, okradení nebo špatného investování, podvodníky, příliš lákavé nebo výhodné slevy a nabídky či falešné úmysly. Pozor ale i na sliby, které nemusí dojít reálného výsledku či přinesou jen krátkodobý falešný pocit štěstí. Ohledně financí se bude ale také tento měsíc více diskutovat nebo jsou možné i prudší hádky a to pravděpodobně v souvislosti s rodinným nebo partnerským rozpočtem. Také ale budou přicházet možná východiska, alternativy nebo cesty jak z bludných kruhů ven. Očekávat ale někteří z vás mohou i hodnotnější materiální či finanční dar, dárek nebo pozornost. Všeobecně ale bude únor do financí vnášet nejistotu, ale i pochybnosti či výraznější šetrnost či hektičtější starosti.

 

ZDRAVÍ

Tento měsíc dostaví ke slovu ve větší míře úbytek energie, únava či přílišný výdej sil a to nejen v souvislosti se zdravím samotným, ale i v souvislosti s projevujícími se životními překážkami. Více se mohou zviditelnit i osudem dané karmické zdravotní obtíže nebo komplikace, nejčastěji ve spojitosti s krční páteří, páteří, ploténkami či zády celkově. Pokud se tyto obtíže projeví v určité oblasti, signalizuje to, že právě tady není něco v pořádku. Horní část zad symbolizuje vztahy a starosti, střední část nedostatek lásky, sebelásky a sebehodnocení a křížová oblast strach z nedostatku čehokoliv. Opatrnější ba ale většina měla být i na ledviny, močové cesty nebo pohlavní orgány. Je zde větší riziko prochladnutí, zánětů nebo infekcí. Také ale neuškodí větší pozornost věnovat zraku a očím a to zejména na horách nebo zimních dovolených. Větší pozornost by stejně tak měla být zaměřena i na úrazy, poranění či nehody nebo zastavení v podobě nemocí. Ve větší míře se projeví i opakující se obtíže v oblasti hrudníku, ve spojitosti s dýchacími cestami, průduškami, plícemi či srdcem. Zastavení ale také může přijít v případě nerozhodnosti či bránění se životním nebo osudovým rozhodnutím, což může skončit neschopenkou doma, ale také pobytem v nemocnici, což se později projeví i ve finanční oblasti. Nicméně život sám může být pro mnohé v únoru více neklidným nebo nevyrovnaným, či naopak více stresujícím nebo hektičtějším. Větší podrážděnost, nervozita, ale zase i větší chuť do života či odvahu mohou mít Berani, Blíženci, Lvi, Střelci nebo Vodnáři. Raci, Váhy a Kozorozi by měli být více pozorní k rizikům zánětů nebo infekcí či fyzických zranění. Naopak pro Býky, Panny, Štíry a Ryby je větší stabilita, spíše neutralita, ale také větší bojovnost. Celkově ale tento měsíc spíše poukazuje na zdravotní obtíže tam, kde nejsou řešeny nebo naopak kde jsou přehlíženy varovné signály.

 

UPOZORNĚNÍ:

Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Respektuji autor. Práva obrázků.

http://merlin-kral-carodeju-a-magu.webnode.cz/ 

Autor článku: Merlin

 

Vaše komentáře

Reklama