POKRAČOVÁNÍ NEBOJKY

 Je z Tebe cítit radost, ale i vnímám, že máš za sebou spoustu zkoušek a nelehkých věcí….Tak Tě vítám zpět a gratuluji, že jsi všechno tak zvládla a že pejskovi už je dobře!

Ráda bych Ti napsala pár slov o mě a Terezce. V první řadě už máme krásně vyladěné spinkání:-)). Byla jsem ještě dvakrát na regresu, protože se znovu ozvala jakási entita. Sdělili jsme si, co bylo třeba, a je to v pořádku. Dokonce nemám strach ani spá sama, když Dan neni doma. Už je mi to fuk, už se do postýlky těším! Terezka stále žádala po dvou hodinách kojení v noci, tak jsem si řekla dost. Moje sestřenice měla tu samou zkušenost, tak mi poradila nechat Terku vyplakat, vydržet to, a že to bude lepší. Bylo to sice náročné, ale je to mnohem lepší. Už se budí jen dvakrát ( kolem půlnoci a o 5 ráno). Takže velký pokrok a už jsem se i konečně docela vyspala, tak třeba i někdy zmizí ty mé olympijské kruhy pod očima:-)).

Jinak s manželem stále bydlíme spolu, ale každý si žije jiný život.Te´d jsem na dva víkendy odjela s Terezkou pryč a můj muž byl venku se svou partou. Když jsem přijela, tak jsme mluvili o našem soužití. Můj manžel říkal, že jsem holt u ž vyzrálá a mám jiné priority (on je o 8 let mladší) a on, že si vedle mě připadá jako nevyzrálé ucho.(já si to ale nemyslím, je šikovnej a kolikrát, když si nevím rady já, on ví nebo pomůže když potřebuju) A že nemáme společné koníčky a že on si chce doma pustit nahlas muziku a chodit se se svou přítelkyní bavit, a to já nemůžu a ani mě to tolik neláká. Jednou za čas proč ne, ale nevydržím dlouho:-). No a najednou mě přepadla závist, že závidim těm mladým lidem, jak jsou bezstarostní a jdou se bavit a nic neřeší….Ano ano, závist jsem v sobě objevila. Také manžel říkal, že každý muž chce mít tu svou holčičku, o kterou se bude starat a to že on u mě tak necítí. Tak jsem se rozhodla, že se fakt odstěhuju, že nebudu klepat na dveře, které jsou zavřené. Pak jsem si ale uvědomila, že už na začátku našeho vztahu jsem měla strach, co ten věkový rozdíl udělá a že jsem si i představovala, jak se stěhuju. Vlastně jakoby jsem si to dopředu už připravila.A teď, Zrzečko, se tu melu dokola a pletu si asi srdce s egem. Něco mi říká, odejdi, to nemá cenu, něco říká bojuj, třeba se to změní, je to otec Terezky. Vím, že když nezměním sebe, opět se setkám s odmítnutím a mužskou neakcí jako to má nyní můj muž. Nepracuje už 5 měsíců. Vycházíme spolu velmi dobře. jen ta jiskra tam jaksi není. Je to takové bratrosesterské soužití, a to jsme spolu ani ne dva roky. Napadá mě, jestli to také nemá souvislost s první čakrou. Vím, že tam je u mě problém. Jsem od narození taková trochu ve vzduchu, éterická, přitom u mě převládá rozum nad citem.

Zrzečko, jestli tě mohu poprosit, nakreslila bys mi Ak mé čakry? A prosím o Tvůj názor. Jak mám změnit nesoulad nebo neharmonii v nějaké čakře? Jde změnit postata člověka? Jak se mám uzemnit?

A také jestli mohu poprosit, jak cítíš mou situaci v manželství?

Vím je toho moc a dost zamotané. Jestli je mi dáno, prosím o jakoukoliv radu nebo Tvůj pohled nebo názor.

Ráda bych se posunula dál, ale přijde mi, že se v tom plácám jak ryba na suchu.

Předem děkuji za cokoliv.

Měj se krásně,

Nebojka

9.5.2011

Ahojíček Nebojko,

Děkuju za přivítání na stránky a za písmenka, které jsi mi poslala….mám radost, jak jste se s maličkou posunuli dál a jak vám to začíná spolu klapat. Jsi šikulka….to bez pochyb.

Tak jsem se mrkla na tvoje čkary:

První čakra…máš ji krásnou, zakreslenou do kytičky…ty jsi takový rodinný typ….přeješ si žít v harmonické rodině…. Což se zatím moc nedaří a je tam díky tomu menší blok, ale není to nic velkého.

Druhá čakra….chuť do života, neboli i sexuální čakra…. ta je sice plná energie, ale je malá….je to tím, že v současné době nevidíš své cíle (kromě maličké…to je o něčem jiném)…chybí ti vidět cíl, za kterým bys šla a pro který bys žila.

Třetí čakra…. sebeláska a sebevědomí….. tak ta je taky lehce bloklá…. Moc si nevěříš….

Čtvrtá a pátá čakra….obě jsou hodně veliké a zakreslené do kytičky….dokážeš lásku dávat i brát…co máš na srdci dokážeš i slovně vyjádřit, dokážeš slovem pohladit. Když miluješ, tak říkáš Miluji tě….a ne Mám tě ráda….

Šestá čakra…..intuice….tu bohužel moc neposloucháš a přitom ji máš hezky vyvinutou.

Sedmá čakra…..ta je ze všech největší….a ještě poroste…. Duchovno….jsi mu hodně otevřená.

Ty bloky o kterých jsem psala…..nesahají nikam do dětství nebo do vzdálené minulosti…jsou to bloky jen pár let staré ….

Nebojko… jak jsem si četla tvůj mailík….tak hned jsem v něm viděla některé odpovědi jasně…to jak píšeš, že jsi přemýšlela a měla strach z toho, že je přítel mladší a jak to bude dál…atd….tím ses otevřela jen strachu a myšlence, která se začala zhmotňovat. Neber to jako vinu….že to je tak jak jsi přemýšlela…ty myšlenka ti taky nedošla jen tak… mělo a má to tak být. Nebojko…. Tobě se netluče srdíčko a ego….ale srdíčko a rozum. Tvoje srdce ti říká…že už to nemá cenu tento vztah držet….ty bys byla schopná znovu milovat…ale on ne….ale rozum ti říká…je to otec maličké….. Vím, je to těžké rozhodování, ale ty jsi holka šikovná a soběstačná…z toho co jsi mi popsala tak cítím, že nemáš jedno dítě, ale dvě…tím druhým dítětem je přítel.  Pojmenovala jsi problém….závist….nemusíš závidět….ty už jsi jinde..tobě může závidět za někdo jiný, že máš zdravou holčičku…co by za to jiný dal. Já taky občas závidím…ale jak říkám…přejícně…. :o)….přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Vážně…je rozdíl závist a závist….takové to….jé, kéž bych to měla i já….je o něčem jiném…než proč zrovna ona má to a ne já :o). Chápeš jak to myslím… není závist jako závist.

Nemůžu ti radit, abys od otce své dcery odešla…konečné rozhodnutí je na tobě… jak to vidím já…jsem malinko popsala…..

S tím uzemněním…. Jak na to….není to nic složitého….stačí jen žít tady na zemi….nepřemýšlet pořád nad tím proč se ti něco děje a hledat ve všem duchovní příčinu….stačí jen žít přítomným okamžikem…….vychutnat a prožít si každou chvilku…..jak tu radostnou, tak tu bolestnou…….. obojí nás posunuje. Neříkám…nepřemýšlej proč se to děje……ale říkám…nepřemýšlej stále…protože pak není čas na to prožití a žití přítomného okamžiku.

To je tak ode mě pro dnešek všechno, co bych ti k tomu tvému bebíčku napsala…….Nebojko…..cítím z tebe holku šikovnou a soběstačnou….a držím ti palůšky při tvém rozhodování……ať už se rozhodneš jakkoliv, tak to bude správně…v tu chvíli to bude to nejlepší rozhodnutí jaké uděláš……..všechno je tak jak být má….přijímej život jak jde…a staň se chvilkama pozorovatelem….uvidíš to co jsi do teď třeba neviděla.

Měj se a směj se Nebojko…poňuněj za mě Terezku…. S láskou  vaše Zrzka

11.5.2011

Milá Zrzečko,

děkuju velmi pěkně za řádky od Tebe. Čtu a nestačím se divit i nedivit.-).

Myslela jsem, že jsem totálně zablokovaná, a že stále odmítající postoj od partnera je z dětství kdy mě odmítal otec.

Uhodila jsi hřebíček na hlavičku s tím mým přemýšlením. To je peklo. Ráno, když odnesu Mojku do obýváku hrát si a lehnu si zpět do postele, že bych ještě přecejen zabrala, tak se rozjede hlava a je po spinkání. A pořád dokola jede, proč se mi to děje a hodnotím a analyzuji…. Včera jsem se sešla v bývalou partnerkou mého muže. Je to moc fajn holčina. Byly jsme na procházce a ona mi potvrdila, co jsem nějak zavnímala, ale nechtěla jsem si to přiznat. A to to, že když jsem na manžela přestala být „hodná“ a zařvala, aby se konečně k něčemu rozhoupal, tak najednou fungoval a lísal se. Nechtělo se mi tomu věřit. A ona mi to potvrdila, že jim vztah fungoval jedině, když na něj zařvala nebo jak to mám popsat. Pomohlo mi to v tom ujasnit si, že toto opravdu nechci. já chci milovat a být milována, a ne nějaké takové prapodivné hrátky…

Zrzečko, ještě jednou Ti moc děkuji, povzbudila jsi mne a potěšila a dodala odvahu. Byla jsem vždy spíš takový „přizdisráč“, abych nějakým krokem něco nepokazila, ano vše jsem hodnotila a bála se činu. Vím, že okolí je zrcadlo a snažím se hledat v sobě, když se mi něco nelíbí. Ale asi se v tom rejpu až moc. Drž mi palce na život tady a teď. Kéž jsem se uvnitř změnila, aby přišel konečně v tolika letech už Partner…víš, jak to myslím. A věřím, že když mne někdo přijme s Terezkou, bude mě chtít opravdu celou nejen povrch.

Krásné slunečné dny plné radosti a inspirace, ať se, Zrzečko, dobře daří, zase se ozvu…

A až se vzbudí Terezka, budu ňuňat:-)

s láskou,

Nebojka

11.5.2011

Milá Zrzečko,

ještě několikrát jsem si četla Tvou odpověď a znovu děkuji. Tolik jsi mi toho napsala, cítím vděčnost. A zároveň radost, že to se mnou ještě není tak zlé. Myslela jsem, že jsem zablokovaná od shora dolů…:-)
A také, že má zdravou dceru. Ano, to je štěstí. Třeba až udělám tu změnu, spraví se jí ta mírně suchá pokožka a přestane ji téct očíčko. 
No a ta závist už mě taky přešla. Dokonce jim to přeju, ať se baví. Ať jsou šťastní. 
Jediné, co mě tak vrtá, je ten cíl,. za kterým jít, pro co žít. Ano, máš pravdu. Ten mi chybí. Vím, že mě raduje les, sluníčko, dobrý jídlo a když můžu být někomu nápomocna. Ale jinak nevím. Neumím nic tvořit. Nevím, z čeho se ještě radovat nebo co by mě bavilo. Samozřejmě krom Mojky…..
Budu se modlit, aby se mi ukázala cesta….nebo cíl…

dobrou noc Zrzečko
Nebojka

11.5.2011

Ahojíček Nebojko,

ty svoje cíle nevidíš a já je mám před očima :o). Láska a láska a ještě jednou láska….to bude ten motor, který tě požene vpřed. Nový partner, který bude milovat nejen tebe ale i maličkou Mojku – Terinku :o). Ze srdce ti to moc přeju a věř mi, že někdo takový je…jen čas musí uzrát abyste se potkali…..

Tak se měj a směj …. tvá Zrzka

11.5.2011

bingo bingo a zase bingo!!!!!!!!

Krásné ranko, Zrzečko!

ty jsi mě teď polaskala po srdíčku. Je to tak. A zase ta intuice, kterou neposlouchám. Včera mi letmo přišlo, že Láska mě žene. A pak jsem si řeka, že to je nesmysl, že musím být zapálená a mít smysl i bez ní. Teď teda myslim Lásku partnerskou. pravda je, že když jsem s někým, mužem, jsem víc tvořivá, nápaditá, prostě víc…. Jiní to mají asi i bez ní, ale já věřím, že ten správný drive mají lidé stejně v tandemu. Ale ať je to jak chce…jsem vděčná, že mám Terku, že „mám“ Tebe, že mám spoustu přátel, kteří mi drží palce, že začíná léto, že jsem dneska posnídala mazanec s máslíčkem. A že se mi povedl. Kdybys byla blízko, donesla bych ochutnat….stejně jednou se třeba potkáme…

Děkuji moc ještě jednou za písmenka a přeji nádherný den k vám na východ…

Nebojka

12.5.2011

Ahojky Zrzečko,

zdravím Tě nedaleko k Vracovu:-))).

Chtěla jsem se Tě ještě zeptat na Tvou odpověď ohledně čaker, jak je čistit, ale nějak jsem mailík odkládala a na Facebooku se objevilo téma pro tento týden „čištění čaker“, tak jsem se tomu musela smát. Dělám každý den čištěníčko a ráda bych Ti napsala, co se dělo. První čakra – spojení se Zemí – krása, druhá – voda pohoda, ale třetí…. Pustila jsem si k tomu včera muziku  a hned se mi začaly koulet slzy po tváři a první, co bylo, vzpomínka na mamku a začala jsem říkat „mami, mamko, mám Tě ráda“….. no hezky jsem si pobrečela. A tak jsem se Tě chtěla zeptat, jak jsi psala, že to zranení třetí čakry nesahá hluboko do minulosti, ale je jen pár let straré, tak jestli se to náhodou netýkalo úmrtí mé mamky….

A potom se také děje ještě něco…. Dan se chová nějak pěkněji ke mně, říká, že se těší domů a obejme mě. No a dneska jsem si spolu sedli a já mu říkám, že stále hledám ten byt na přestěhování. A on na to, že nechce, abychom s Terkou šly pryč, že jak začal pracovat, tak si spoustu věcí uvědomil, a že si myslel, že už je to dobrý, že to tak cejtí…no tak mě tím pěkně mate. A taky asi zkouší moje přesvědčení, protože já jsem si říkala, kdyby mě chtěl, jestli bych chtěla já jej. A řekla jsem si, že ne, ale po dnešním rozhovoru jsem z toho zmatená…Tak asi to nechám nějak plynout.

A vlastně ještě jedna věc, a dost dobrá. Terka má nožičky hladké, žádná vysušená místa, ekzémek žádný!!!!!:-))))))

Taky jsem si četla příběh Nicka bez rukou a nohou a řvala jsem tu jako blázen. Ještě ty fotky u toho, miminko s dudlíkem s bezelstným úsměvem. Zrzečko, běžela jsem k postýlce k Terezce a děkovala všema pórama, že je Terezka taková jaká je, že můžeme chodit, skákat a čistit si zuby…no vždyť víš, nepíšu asi nic novýho. Děkuju, že jsi ten příběh uveřejnila u sebe. Jeho jméno jsem znala, ale nikdy jsem si ten příběh nepřečetla, až u Tebe na stránkách….

Všechno je správně:-), tak dobrou noc a zase někdy napísanou.

Měj se krásně, s láskou,

Nebojka

2.6.2011

Ahojíček Nebojko,

Díky za tvoje písmenka, mám radost…jak z tebe tak s Terinkny…že exemek je pryč….jste  to holky moje šikovné. Ivko…. Dej všemu volný průchod…řiď se svým srdíčkem a vnitřním hlasem…. Teď mám na mysli manžela a nejen jeho, ale vůbec to tak dělej v životě. Víš, hodnotu „věci“ poznáme až ji ztratíme a nebo ji začneme ztrácet…on si začal uvědomovat, že by jeho život byl náhle prázdný. Vím, že tvoje srdíčko je k němu otevřené…. Navíc ty jsi se začala měnit….a když měníš sebe, tím dosáhneš toho, že se začnou ostatní osoby a události měnit kolem tebe…. Zkrátka je tu zrcadlení a přitahování stejného do svého života.

Moc ti přeju, abys byla šťastná ty i Terezka a všichni ostatní kolem tebe…vás..

Měj se a směj se …a dej o sobě zase vědět.

S láskou…tvá Zrzka

6.6.2011

Milá Zrzečko,

po hóóódně dlouhé době se ozývám. Nechtěla jsem psát, když jsi byla "mimo". Nyní vnímám zase aktivitu na Tvých stránkách, a tak píši.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama