VÝBĚR KYVADLA

Někdy siderické kyvadlo do našeho života vstoupí jako dárek, nebo ho zdědíme, ale většinou, když uzraje čas, tak si ho jdeme vybrat do obchodu. A ejhle…..tolik krásných kyvadel co se dnes nabízí….jak si jen z té krásy vybrat?

Vybírejte srdcem, poslouchejte svůj vnitřní hlas….svou intuici…to je to nejdůležitější při výběru vašeho „věšteckého pomocníka“

Se tady usmívám, protože už slyším vaše hlasy…no to jsi nám toho řekla (napsala). Nebojte…píšu dál a podrobněji.

Když přijdete ke stánku nebo do obchůdku kde jsou kyvadla….tak vás určitě hned nějaké kyvadélko zaujme….ono vás vyloženě praští přes oči. To je přesně ono, které na vás křičí a dožaduje se vaší pozornosti. Na první pohled se vám třeba ani nemusí líbit, protože jste měli v úmyslu si vybrat křišťálové kyvadélko a toto je cínové. Dál se prozatím nedívejte….

Udělejte s ním takový menší rituálek.

Vezměte si toto kyvadélko do levé ruky (je blíž k vašemu srdci) a vnímejte jeho energii….jak vás hřeje, jak je vám v ruce příjemné atd….dejte si na čas, nikam nespěchejte. Pak … pokud jste praváci, tak uchopte kyvadlo na konci řetízku a ptejte se….. jak bude od něj pro vás vypadat odpověď ANO, NE, NEVÍM a NEMÁM ZNÁT ODPOVĚĎ. Když už máte zjištěny tyto základní informace. Tak se už jen zeptejte, zda je vhodné pro vaši spolupráci a je pro vás tím pravým pomocníkem a rádcem. No a pak už se podle odpovědi zařídíte….pokud je odpověď kladná….šup…s ním k pokladně a je vaše. Pokud ne….tak vybírejte dál. Nemusíte mít strach, že budete v takovém obchůdku nebo u stánku vypadat jak podivíni….to fakt ne… z mých zkušeností, vám prodavačky sami doporučí, abyste si kyvadlo vyzkoušely a mnohdy i poradí svou fintu jak na to.

Vaše kyvadélko by mělo mít své místečko, třeba nějaký látkový pytlíček nebo krabičku ve kterém bude uložené. Stane se vašim rádcem a tak si zaslouží ve vašem životě místečko, kde bude cítit vaši úctu k němu.

Tak jak jsem popsala výběr kyvadla, by měl probíhat i výběr kamínků, polodrahokamů se kterými chcete pracovat. Nedejte vždy na vzhled a krásu, ale poslouchejte hlavně své srdce a buďte vnímaví ke svým pocitům….poslouchejte svou intuici….první myšlenka, lehká a někdy tak rychlá…to je ta pravá intuice.

Mějte se a smějte se….a vybírejte si ty správné pomocníky a rádce pro vás. Nezapomínejte svému rádci za odpověď poděkovat :o)

S láskou pro vás napsala……….vaše Zrzka

14.5.2011

Vaše komentáře

Reklama