Astrohoroskop na květen 2016

 

Aktuální pohyby a vliv planet v květnu  2016 na jednotlivá znamení

Novoluní v Býku proběhne 6/5/2016 ve 21,30hod

Pod vlivem Býka řešíme bydlení, domov, zázemí a majetek. Novoluní otevírá možnosti a příležitosti s prodejem a nákupem zejména nemovitostí. Ukazuje na potřeby zkvalitnit a zlepšit naše domovy, nebo místa, kde pobýváme. Nasměruje nás na možnost lepšího výdělku.

Úplněk ve Střelci nastane 21/5/2016 ve 23,15hod

Druhý úplněk ve Střelci nastane 20/6/2016 ve 13,02hod

Úplněk ukončuje a uzavírá. Na úplněk se vše otáčí do jasných myšlenek a situací, které před úplňkem vypadaly neřešitelně. Energie Střelce jsou daleké cesty, cizina a zahraničí, úřady a soudní záležitosti. Učení, vzdělávání a rozšiřování vědomostí. Hledání cesty, která má jasný cíl, splnění touhy a snu. Střelci vládne Jupiter, planeta štěstí, takže nám přináší naplnění našeho štěstí.

Beran

BERAN

Květnové novoluní 6/5 otevře téma financí a majetku Beranů. Slunce, Luna, Venuše a Merkur se spojí v silnou konjunkci a napomohou na nové cestě za penězi a hodnotami Beranů. V květnu budou hovořit, psát a podepisovat vše ve spojitosti s financemi.  Úplněk proběhne  21/5 a ukončí  úřední a soudní problémy. Berani se vrátí ke starým situacím, aby je dořešili.  Mars se  při úplňku dostane k Luně, a tato konstelace může přinést velmi napjaté situace, jelikož  20/6 proběhne ještě jeden úplněk ve Střelci, je dobré počítat, že vše se ukončí až v červnu a květen tedy nemusí splnit očekávání. Koncem května se Mars přesune zpět do Štíra a tím otevře staré téma – peníze ve společném majetku s další osobou nebo bankou. Téma peněz je pro Berany otevřené celý červen a  červenec.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

Býk

BÝK

V květnu se pohybuje Venuše Býkem, tedy ve vlastním znamení. Býci budou  nepřehlédnutelní, okouzlující a všude vyčnívat. Toto období je dobré využít. Kdo hledá lásku a přízeň, může jí najít. 6/5 proběhne novoluní, během kterého se spolu potkají Slunce, Luna, Venuše a Merkur.  Spojené energie vytvoří pro Býky neuvěřitelné energie, planety jim  přejí  vše dobré. Nová životní cesta, nové plány a myšlenky,  nová přátelství a lásky, vše se změní v realitu. Do úplňku  21/5 by měli směřovat ukončení všeho, co souvisí s majetkem a penězi, které vlastní s další osobou nebo bankou.  Jelikož za měsíc proběhne stejný úplněk, a to ve Střelci, je možné, že se vše nepodaří vyřešit v květnu, kdy Luna s Martem vnese silné emoce právě do oblasti financí. Proto se dořešení může dostavit až 20/6 na druhý úplněk.  Koncem května se přesune Mars do Štíra a opět otevře Býkům nedořešené vztahy, smlouvy a dohody. Červen a červenec budou řešit vztahové záležitosti jak partnerské, tak pracovní.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

Blíženci

BLÍŽENCI

Novoluní 6/5 odstartuje přemítání o životě, co se povedlo a co se nepovedlo. Blíženci nebudou vědět kudy se ubírat. Čeká je bilancování, přemýšlení, psychika bude zatížena na maximum. Úplněk 21/5 přinese ukončení  vztahových situací. Blíženci budou pod vlivem silných emocí toužit po uzavření všech dohod a smluv. Vše, co nezvládnou dokonat, dořeší příští úplněk, který bude opět ve Střelci, tedy také ve vztazích. Blíženci musí počítat s tím, že vše, co souvisí s dohodou, pracovním či partnerským vztahem, se ještě bude řešit v létě. Koncem května se jim otevře opět téma zdraví a nemoci, a to potrvá ještě v červnu a červenci. Kdo nebude poslouchat Mars, který nutí do vyřešení zdravotních problémů,  dostane od Černé Luny zabrat v druhé polovině 2016 a jaro 2017.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

Rak

RAK

Novoluní 6/5 otevře Rakům novou společnost, společenství, do života jim vstoupí noví lidé. Dostanou se mezi osoby, mezi které chtějí patřit a zapadnout. Slunce, Luna, Merkur a Venuše se dostanou do blízkosti a začnou mocně působit. Rakům se začne dařit splnit si svůj sen. 21/5 nastane první úplněk ve Střelci, který přinese zdánlivé ukončení situace se zdravím nebo nemocí. Jelikož 20/6 nastane opět úplněk ve Střelci, lze usuzovat, že až v červnu se skutečně ukončí  zdravotní stránka Raků, nebo osob blízkých. Konec května přinese zpět do života partnera z minulosti. Opět se budou Raci věnovat dětem, tvorbě a partnerství. Nedořešené situace budou řešit celý červen a červenec. V létě se opět do života Raků přihlásí téma zdraví a zdravého životního stylu.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

Lev

LEV

Slunce se v květnu pohybuje Býkem, a to otevírá oblast práce a pracovní aktivity, zde se Lvům bude dařit. Novoluní 6/5 odstartuje nové pracovní nasměrování. Slunce spolu s Lunou, Merkurem a Venuší spojí své energie a přinesou do života Lvů neskutečný posun.  21/5 do úplňku zdánlivě ukončí  nevyhovující pracovní nebo partnerský vztah, uzavřou témata dětí a tvorby. Jelikož 20/6 nastane opět úplněk v tomto tématu, lze očekávat, že skutečně se vše dořeší až v červnu. Slunce spolu s Venuší  zkrásní Lvy, díky planetám budou  okouzlovat okolí.  Mohou potkat důležitou osobu pro budoucnost.  Koncem května se vrátí do života Lvů téma domov, bydlení a zázemí. Toto téma budou řešit ještě v  červnu a červenci.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

Panna

PANNA

Novoluní 6/5 otevře životní nasměrování v souvislosti s cizinou a zahraničím, rozšiřováním vědomostí a novým vzděláváním. Pokud  Panny řeší úřední nebo soudní záležitosti, zde  konečně najdou nový směr. Slunce, Luna, Venuše a Merkur, planety, které jsou spolu v konjunkci, pozitivně ovlivňují  Pannám život. Úplněk  21/5 tlačí do vyřešení pracovní či bytové situace, ovšem 20/6 bude probíhat úplněk opět ve znamení Střelce, takže vše Panny dokonají a dořeší až v červnu.  Koncem května se opět vrátí k nedořešeným tématům – dopravní prostředek, cesty a cestování a nedořešené situace s úřady a úředními listinami v červnu a v červenci. V létě opět Mars donutí Panny řešit bydlení, svůj domov a pracovní zázemí. Černá Luna dlouhou dobu sužovala Panny v souvislosti s majetkem a penězi, zdržovala jejich rozmach na poli finančním, tyto útrapy nyní končí a přichází obrovský životní posun.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

Váhy

VÁHA

U novoluní 6/5 budou přítomny i planety Merkur a Venuše. Novoluní přinese nové nasměrování v peněžních záležitostech, peníze a majetek, které jsou ve společném vlastnictví s další osobou nebo bankou. V tomto směru planety Váhám přejí. Kolem úplňku 21/5 by měly ukončit otevřené téma dopravního prostředku, cest a cestování. Měly by mít jasno ve spojitosti s úřady a úředními listinami. Pokud řešily své vzdělání, kurzy a školení, měly by toto téma dořešit, ovšem opětovný úplněk ve Střelci proběhne i v červnu, takže co nevyřeší v květnu, dořeší do úplňku, který nastane  20/6. Koncem května Mars otevře opět téma peněz a majetku, který budou Váhy řešit v červnu a červenci. V létě se opět přihlásí téma dopravního prostředku, cest a cestování a také úřední záležitosti.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

Štír

ŠTÍR

Novoluní 6/5 otevře cestu k novým dohodám a smluvním podmínkám. Nový pracovní nebo životní partner přichází. Štíři se nasměrují tím správným směrem. Slunce s Lunou a planetami Merkur a Venuše přejí Štírům a podpoří vznik nového partnerství. Na úplněk 21/5 by měli dokončit vše související s penězi  a majetkem, jelikož v červnu proběhne ještě jeden úplněk ve Střelci, měli by počítat s tím, že vše kolem financí a majetku se nakonec dokoná až 20/6, kdy nastane druhý úplněk. Koncem května se Mars přesune do Štíra a tím Štírům přinese mnoho práce. Štíři se nezastaví celý červen a červenec. V létě se jim opět otevře téma financí a majetku a toto téma budou řešit, nad vším bude dohlížet přísný Saturn.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

Střelec

STŘELEC

Novoluní 6/5 jim otevře cestu ke zlepšení zdraví a zdravého životního stylu. Planety jim ukáží, kudy se ubírat, aby jejich duše byla spokojená. Podpoří zlepšení zdraví,  protože ne nadarmo se říká: „Ve zdravém těle, zdravý duch“.
Na úplněk se řeší veškeré vztahy, dohody. Ukončují se staré dohody a smlouvy, aby mohly přijít nové, lepší, úspěšnější vztahy. Koncem května se Mars vrátí zpět do Štíra a Střelci budou opět ukončovat životní situace, které nestačili uzavřít v zimě. Uzavřít svůj život v tom, co je nefunkční, by měli v červnu a červenci. Léto opět prožijí s Martem ve Střelci, čeká je tedy neúnavná práce a zase práce. Dva úplňky  21/5 a také 20/6 uzavření všech smluv, dohod a vztahových situací. Po úplňku již budou mít nasměrováno na novou životní cestu, s novým pracovním či životním partnerem. Nové smluvní podmínky zlepší a zkvalitní  Střelcům život.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

Kozoroh

KOZOROH

Novoluní 6/5 Kozorohům otevírá téma děti, partneři a spolupracovníci. Slunce s Lunou a planetami Venuší a Merkurem přejí novému partnerství. Zlepšení a zkvalitnění partnerských vztahů. Úplněk, který nastane 21/5 ve spojení s Martem, zahýbe s psychikou tvrdých Kozorohů. Planety jim dají jasně najevo, co mají ve svém životě ukončit a uzavřít. Jelikož druhý úplněk ve Střelci nastane v červnu, mají Kozorozi čas do 20/6, kdy by měli mít jasno, jak dál ve svém životě. Koncem května planeta aktivity Mars zaktivuje téma společnost, společenství, přátelství, Kozorozi by měli jít do společnosti a být tam, kde se dějí společenské aktivity. Mars ve Štíru pobude ještě celý červen a červenec. Kozorozi se dostanou mezi lidi, do společenství, kam chtějí patřit. V létě opět začnou ukončovat některé životní situace spojené s prací či pracovní aktivitou.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

Vodnář

VODNÁŘ

Novoluní 6/5 nasměruje Vodnáře k lepšímu bydlení, nebo pracovnímu zázemí. Slunce a Luna spolu s Merkurem a Venuší přeje právě v tématu domova a rodiny. Zlepšit, zkvalitnit nebo změnit k lepšímu. Úplněk, který proběhne 21/5, zahýbe s city Vodnářů. Měli by ukončit působení v určité skupině lidí, uzavřít přátelství, které nikam nevede. Jelikož v červnu proběhne ještě jeden úplněk ve Střelci, budou mít možnost uvědomit si, mezi jaké lidi chtějí patřit, koho si pustit do své blízkosti a mít jasno mezi přáteli, ve společenství a ve společnosti. Koncem května Mars opět otevře téma práce a pracovní aktivity. Vodnáři se nezastaví celý červen a červenec. V létě opět postrčí planeta Mars Vodnáře mezi lidi a do společnosti, kde budou trávit více času. Mezi přátele, kam Vodnáři patří. Budou se bavit mezi skvělými lidmi. Od června Černá Luna ztíží a zkomplikuje život Vodnářů. Dlouhodobě bude negativně působit v tématu pracovní aktivity, Vodnáři budou hledat své životní uplatnění.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

Ryby

RYBY

Novoluní odstartuje aktivitu na cestách, v souvislosti s dopravním prostředkem, otevírají se úřady a úřední záležitosti. Rybám planety přejí, co dosud nešlo, půjde lehce a bude mít snazší průběh. Úplněk 21/5 bude tlačit do ukončení pracovní aktivity, která nemá budoucnost. Jelikož nás čeká ještě druhý úplněk ve Střelci, Ryby mohou očekávat, že se jim vše uzavře až v červnu. Do 20/6 by měly mít jasno v souvislosti s prací a kariérou. Koncem května Mars znovu otevře téma ciziny a cest do zahraničí, kdo nemá dořešené soudy a úřady, tak se mu opět toto téma zaktivuje. Ryby, které se chtějí učit a vzdělávat, budou mít možnost v červnu a červenci. V létě se Mars vrací do Střelce a bude na Ryby působit opět v pracovní oblasti. Ryby se celé léto nezastaví. Planeta Ceres dá zabrat v tématu souvisejícím s penězi. Ryby by měly zapracovat na tom, aby jejich aktivita do budoucna přinesla zisky, které budou úměrné vynaloženému úsilí.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

Zdroj: Intuitivní astroložka Daniela Hannah, telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz

Vaše komentáře

Reklama