MANŽEL DĚDIL …..

Nešetrně a před dětmi mi oznámil, že je to jeho a sám si o tom bude rozhodovat, nic mi do „toho“ není. Pokud to tak chce, toleruji to, mrzí a dotklo se mě to proto, že nesmím spolurozhodovat o zaopatření našich dětí. Naše manželství už není min.7 let harmonické. Jsem velmi stručná, nechci Vás zatěžovat, ale prosím, zda jde „vykreslit“ řešení. Jestli takto „rady“ nepodáváte…nevadí….přesto děkuji za Váš čas.

Zlata

9.7.2011

Ahojíček Zlatko,

Díky za tvou důvěru se kterou jsi se na mě obrátila…. Zatím odpovídám na všechny dotazy…tedy téměř na všechny…pokud se mě někdo ptá na někoho druhého a nebo na budoucnost, tak mu odpovím, že se musí obrátit jinam….že já toto nedělám…a na stránky to většinou nedávám, protože z toho si nikdo nic nevezme. Nevím jak to bude do budoucna, jestli budu stíhat na dotazy odpovídat… ale dávám tomu volný průchod…bude to tak jak to být má. Tak to jen  na začátek…pojďme se mrknout na tvůj problém.

V automatické kresbě jste se mě zakreslili:

Daleko od sebe….

Ty jsi taková ta kvočenka, která má potřebu se starat o rodinu…krásná a velká první čakra, která se zakreslila do kytičky mi toto na tebe prozradila. Druhou čakru… chuť do vztahu s manželem…tu máš malinkou, ale furt k němu ještě tak nějak jdeš….ale je to slabota. V roli manželky, matky…to jsi jako ryba ve vodě… ta role ti sedí. Ale srdíčko…. Byť ho máš veliké…jsou tam ostny a bolest….kterou ti manžel způsobil….ale jsi schopná k němu ještě srdíčkem jít. Problém a veliký je u tebe v komunikaci…. Jsi plná slov, které držíš v sobě…sem tam něco manželovi řekneš, ale většinou to vzdáš… Intuici máš vůči němu velikou a víš co od něj můžeš očekávat…tady svou intuici posloucháš. Myšlenky… v současné době nepřemýšlíš nad manželstvím, ale spíš nad budoucností bez něj…..

On…. Je hodně materiálně založený…. Takový docela mamoňák a jeho energie v první čakře, která se vykreslila docela veliká je hodně bodlin…negativní energie…a vůbec nechce k tobě…na půl cesty se zarazí…je to lakomec a egoista, který myslí jen na svoje dobro…ale peníze si sebou do hrobu nevezme….to si neuvědomuje. Jeho sebevědomí vůči tobě je strašně veliké… je to despota, kterému vyhovuje váš vztah, protože je o něj dobře postaráno…chce abys všechno dělala po jeho vůli…. Srdíčko má sice veliké, ale láskou k tobě nejde….Sice toho moc nenamluví, ale když něco řekne, tak tě to zraňuje…jeho slova jsou ostrá a pichlavá…. A zasahuje tě jimi do všech oblastí. On taky ví, co od tebe může čekat…intuici má vůči tobě vyvinutou dobře…je si tebou jistý. Myšlenky…taky  na tebe nemyslí…utíká myšlenkami někam jinam…

Zlatko… já vím, že toto všechno víš, ale asi jsi to potřebovala slyšet i od někoho jiného… nezaujatého, někoho kdo vás nezná …. Třeba jsem napsala i něco co sis nechtěla připustit a přiznat.

S tím jeho dědictvím… zkus se zeptat nějakého právníka…nebo někoho znalého zákonů….ale podle toho co vím já ( zákony se furt mění, takže to nemusí být pravda)…. tak máš právo na tyto peníze … jsou to peníze, které spadají do společného mění manželů získané po dobu manželství…myslím si, že něco jiného je darovací smlouva s darem….ale to ber v uvozovkách co jsem ti napsala…ale jak píšu… zkus se na to zeptat někoho povolanějšího jak jsem já.

Zlatko…peníze umí člověka zaslepit…je to smutné, když se manžel zachoval, jak jsi mi popsala… jak jsem už psala…peníze si do hrobu nevezme, ale on si to jednoho krásného dne uvědomí…doufám, že si to uvědomí a nebude už tak moc pozdě.

Měj se a směj se Zlatko….a nedej se…. žij svůj život podle sebe a nenech se řídit představami svého manžela….. byť jste manželé… každý z vás má právo žít své sny a představy….a pokud ty představy jsou vzájemné…pak je to – to nejlepší, co manžele může potkat.

S láskou………tvá Zrzka

14.7.2011

Jsem šťastná, žes mi odpověděla…

.je pravda, že to všechno vím a dobře jsi mě pochopila…

děkuji Ti ze srdce…

však Ty víš, jak moc.

Zlata

14.7.2011 

 

Dobrý den,

na FB sdílim Vaše stránky :-)

Prosím o radu....jsem 27 let vdaná, máme 4 děti, poslední jsou dvojčata-děvčata....zhruba před 2 lety manželovi zemřel otec, po kterém vše, jako jedináček zdědil.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama