Měsíc nám dorůstá a blíží se osudový a silný úplněk

 

 

Pokud vynechám postavení ostatních planet, bude tento úplněk především o osudových záležitostech. O nečekaných zvratech, osudových událostech, nehodách, úrazech, náhlých životních zlomech, o všem, co je karmické a řízeno Vyšší mocí. Přicházet tak mohou nečekané situace, osudové rány, navracet se minulost i karmické záležitosti. Budete se osudově rozhodovat, můžete mít zvláštní pocity či předtuchy nebo dokonce vize z minulosti. Staré může definitivně zmírat, aby se mohlo zrodit nové, navíc i souhra dat odpovídá silnějším karmicky zatíženým osudovým dnům. Ty nejsilnější zatížené osudové dny pak přijdou ještě s koncem měsíce a to od 25.9. do 29.9.2016. Všechny tyto procesy se spustí pravděpodobně již 14.9.2016, kdy se vše rozpohybuje a pokračovat budou i další dny a vyvrcholí magickým datem 18.9.2016, kde jsou v součtu dne, měsíce i roku tři 9. Osud bude tedy tím, kdo bude řídit tento úplněk v Rybách, který nastane 16.9.2016 ve 21:05 hod. Připravte se na vše, co k vám bude přicházet, nic nemusí být takové, jaké si to vy naplánujete. Osud bude nejen dávat a navracet, ale také bude brát. Mezi nejsilnější dny bude patřit sobota, neděle a pondělí, od úterý se aspoň na chvíli budou tyto procesy zklidňovat.
Já jsem si pro vás právě pro tento silný a magicky osudový úplněk připravil opět jednu „silnou magickou formuli“, která se bude vztahovat k vytváření ochranných štítů před negativními bytostmi, entitami i psychickými upíry, ale i k nabíjení a ochraně amuletů, krystalů či magických předmětů. Postup je jednoduchý. Tuto „magickou formuli“ opakovaně přečtěte nahlas nad rozloženými předměty nebo vůči své osobě buď v úplňkový podvečer nebo večer, ale také ji můžete využívat pro osobní ochranu každodenně. Můžete si ji napsat na papír a vložit do kapsy, peněženky či pod polštář a vždy když budete potřebovat ochranu, několikrát si ji přečtěte. Nepátrejte ale, odkud tuto formuli mám, v jakém je jazyce, ale pamatujte na to, že čím vyšší bude vaše víra v moc této formule, tím silnější samotná „magická formule bude“. Bez vaší víry v její sílu bude slabá nebo bezvýznamná.

Formule pro vytváření ochranných štítů osob a k nabíjení ochranných amuletů, krystalů, kamenů nebo předmětů:

„…EYLA NOTHAPLE EZIGGON NOG AZO WERHAFUMAN…“

Všichni nedůvěřiví, je to skutečně ochraná magická formule, není v ní nic černomagického, protože tohle já nepraktikuji a tudíž to nikomu jinému nemůže uškodit. Jde o jazyk starých druidů. Nicméně pro ty, kteří nevědí jak to správně číst je to takto: „…EYLA NOTHAPLE EZIGGON NOG AZO WERHAFUMAN…“

(Eyla nothaple ezigon nog azo wrhafuman)..

 

UPOZORNĚNÍ:

Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Respektuji autor. Práva obrázků.

http://merlin-kral-carodeju-a-magu.webnode.cz/ 

Autor článku: Merlin

Měsíc nám dorůstá a blíží se osudový a silný úplněk, stejně tak, jako bylo silné i novoluní. Proč osudový?

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama