Horoskop na 12 týden 2015 (16.3. až 22.3.)

 

 

Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení BeranaBeran – důležité bude si hlídat různé formality a drobnosti, na které obvykle neberete příliš zřetel. Zvláště si dávejte pozor na texty pod čarou a vše psané malým písmem. Budete mít možnost většího společenského vyžití, což samozřejmě zvyšuje šance najít zajímavého partnera. Kolem vás krouží bacilonosiči, posilujte imunitu.

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaBýk – podle horoskopu to bude velmi dobrý týden pro všechny, kteří studují nebo se chtějí naučit něco nového či zvýšit pracovní kvalifikace. Peníze moc nerozhazujte, mohly by vám o víkendu chybět. Vzbudíte pozornost u opačného pohlaví, ale zatím čekejte jen první nesmělé kroky. Pozor na zuby, máte citlivější sklovinu.

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůBlíženci – v podnikání a práci neriskujte, snadné cesty se ukážou velmi trnité a nemá nejmenší smysl z důvodu iluzorní malé výhody pokazit celý výsledek. U nových známostí si dejte pozor, důležitý je realismus a správné hodnocení svých možností a zájmů. Chtělo by to trochu zapracovat nad fyzickou kondicí.

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaRak – tento týden má smysl přemýšlet o změně zaměstnání případně o nějaké činnosti, která není spojena s vašimi obvyklými povinnostmi. Ideální by byla například služební cesta. S partnerem si budete rozumět i v různých složitých záležitostech, vyjde vám vstříc. Na zdraví byste podle horoskopu neměli příliš naříkat.

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaLev – sázejte na profesionální přístup a dobré organizační schopnosti. Lidé, kteří postupují systematicky a s plánem budou mít tento týden vyhráno. V lásce by to mělo být tento týden trošku žhavější než obvykle, kdo ví, možná zavolá i stará láska. A ta občas nerezaví. Až do čtvrtka můžete mít menší problémy s nespavostí.

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPanna – v zaměstnání si pevně stůjte za svým názorem a ty, kteří by vás chtěli jakýmkoliv způsobem podrazit, odkazujte rychle a rázně do patřičných mezí. Na opačné pohlaví budete  mít hodně vysoké požadavky, nemusí to být zlé, ale nesmělé lidi něco takového dokáže dost vystrašit. Tělo by chtělo trochu více vitamínů a minerálů.

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahVáhy – dobré nápady, odvaha a také schopnost jednat spontánně i v nečekaných situacích vám podle horoskopu mohou tento týden přinést velký úspěch. Nejvíce času byste nyní měli věnovat rodině, jestliže už máte partnera a dítě, navštivte blízké příbuzné. Místo smažení je nyní lepší dušení, místo vaření vyzkoušejte přípravu na páře.

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraŠtír – dejte si pozor na peníze a nenechte se nikým ošidit. Čeká vás více povinností, také se připravte, že budete muset řešit nějakou nečekanou událost. Single může překvapit nějaká nečekaná známost, železo se musí kout dokud je žhavé. Dejte si větší pozor na krk a průdušky.

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceStřelec – ukažte, co všechno dokážete. Mnoho lidí vás podceňuje a přitom stačí tak málo a všichni uvidí, že patříte k nejlepším. Nesmíte se podceňovat. Občas je lepší nějaký starý hřích odpustit a zapomenout než si stále kazit příjemnou atmosféru. Chtělo by to protáhnout záda a zpevnit břišní svalstvo.

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení KozorohaKozoroh – nyní máte velkou šanci se zbavit větší části finančních problémů. Chcete pracovní změnu? Nečekejte, že sama zaťuká na vaše dveře, musíte ten krok udělat sami. Partner by měl mít příjemnou náladu, zkuste vymyslet nějaký společný program. Podle horoskopu byste měli více dbát na životosprávu.

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeVodnář – pomalu se rozhlížejte kolem sebe, jestli se někde neskrývá zajímavá příležitost na přivýdělek a nebo dokonce lepší zaměstnání. Lepší by bylo nyní šetřit. Ve vztazích harmonie, štěstí a hodně lásky. Single by nyní spíše měli hledat oporu v rodině. Zelenina, lehké vývary, rýže, to by měl být základ jídelníčku pro tento týden.

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyRyby – podle horoskopu to bude trošku náročnější týden. V zaměstnání to budete zvládat, ale okolí bude neustále řešit různé věci, do kterých se vás budou snažit zatáhnout. A někdy se nedá říci ne. Užijte si kouzla společenského života, doma je to sice krásné, ale někdy to chce změnu. Večerní pohyb a brzký spánek by vám měly nyní pomoci se zbavit zimní únavy.

Zdroj horoskopu stránky horoskopy-vestirna.com.

Převzato z http://www.esoterika.cz

Vaše komentáře

Reklama