STRATILA JSEM MLÉKO

léta jsem na sobě pracovala, nepláču, neutápím se… asi bych si i pomohla sama, ale jde o malého syna.

Lukáškovi jsou 3 měsíce. Měla jsem hned na začátku hodně mléka, ale v měsíci měl malý kýlu a byli jsme v nemocnici. Tam jsem mléko ztratila. Doma jsem zkoušela snad všechno. Homeopatika, nahřívat, pít hodně, masáže, dávat mu pít častějš. I psychicky- představit si znova nemocnici, jak bych to chtěla zažít. Dokonce jsem zkoušela prosit i pomoc od energií shambally, apany, zdroj, anděle … všechny, co šli a do kterých jsem zasvěcena. Aby mě vyléčili, ukázali cestu, blok, který mléko odstranil. Bohužel už se mi i přesto tolik nevytváří. Chci se zeptat, jestli tohle mám brát jako situaci, kdy si mám uvědomit, že vždycky nejde všechno, jak si přejeme nebo existuje šance, aby se mi mléko zintenzivnělo. Malý dudlík nechce, i to náhradní mléko cítím, že není spokojený. chtěla bych mu dát to nejpřirozenější, co jde..

Pochopím, když neodepíšete, i přesto i vážím Vašich stránek a musím uznat, že kolikrát se trefíte, když potřebuji povzbudit.

Děkuji a s pozdravem krásného dne,

Andrea

29.9.2011

Ahojíček Andry,

 

U přečtení tvého článku, mě napadlo pár „rad“ … hlavně k odstranění bloku, ke kterému jsi přišla v nemocnici, když brouček musel projít zákrokem…. Jde o strach a není se co divit…každý matka se o své dítě bojí…. Jen se to nesmí přehánět….ale to teď nemám na mysli tebe.

Andry, píšeš, že jsi vyzkoušela všechno možné…. do čeho jsi zasvěcená…a nic…. tak to zkusíme spolu… pokud se ti to teda bude zdát logické, budeš to cítit srdíčkem, že toto by mohlo zabrat.

V první řadě je třeba pročistit vztah s malým…ten strach z tvé strany tam je….tady je takový menší návod, který si můžeš ještě podle své fantazie upravit…

Po dobu 21 dnů (můžeš pak klidně pokračovat)…si udělej chvilečku v průběhu dne (nebo večer), kdy budeš mít klid… a představ si sebe a malého …. jak vedle sebe ležíte a jste spojení přes vaše pupíky pupeční šňůrou…. Vybav si barvu, uzlíky, tloušťku..u něj i u tebe… po celé délce jak vypadá…. A pak ji začni upravovat…narovnej ji, uzlíky rozsukuj, šířku uprav na šířku, jakou má opravdová pupeční šňůra (tj. asi na tloušťku tvého palce), ať je šňůra mezi vámi prověšená, klidně může být mírně zvlněná… ale určitě ne napnutá a nebo stočená…. Až máš tuto pupeční šňůru upravenou …tak ji z tvého pupíku začni pročišťovat neonově bílým světlem… a veškerou šeď  z ní vyplavuj… ta šeď, uzlíky a velká tloušťka…jsou všechny tvoje strachy o malého…. A každý den po dobu 21 dnů… šňůru jen zkontroluj zda je taková jakou jsi ji nechala po prvním čištění ( první čištění a úpravu neodflákni a dej si záležet)…. a jen ji zase trošku pročisti, pokud tam nějaké pnutí, šeď, uzlíky nebo jiné nežádoucí zbarvení vznikne….tak ji uprav do podoby, kterou jsi vizualizovala při prvním čištění.

Andry…dál mě napadlo … u tvorby mléka… když piješ, tak si představuj, jak ta tekutina kterou polykáš místo do žaludku putuje do tvých prsou a jak se proměňuje na mléko pro malého…při tomto buď vnímavá a pociťuj, jak se ti prsa nalévají a pnou…. Dodávej prsům energii… když máš čas, tak si přilož na prsa dlaně… a představ si …jak ti z prostřed dlaní  jde energie do tvých prsou a jak stimuluje tvoje mléčné žlázy a jak se v nich tvoří mléko… opět to fyzicky prociťuj.

Pokud nezabere ani toto….tak zkrátka důvěřuj vesmíru, že vše je tak jak být má…že to má nějaký důvod, proč už nemáš kojit… důvodů může být mnoho…jen je nedokážeme vidět…ale věřím, že jsi holka šikovná a že se mléčko pro tvého mimouška znovu začne tvořit. Držím ti palůšky, aby se ti to podařilo…..

 

Měj se a směj se Andrejko… a dej vědět, jak se ti s malým vede…

S láskou …tvá Zrzka

30.9.2011

 

 

děkuji moc za rady a vůbec za to, že sis našla čas. Moc si toho vážím. JIstě to zkusím a za měsíc dám vědět, jak na tom jsme. 🙂

Přeju rychlé uzdravení, Andrea

30.9.2011

 

 

Ahoj Zrzko,

tak je to měsíc, co jsem poslechla Tvé rady a zkoušela jsem navrátit mléko pro malého. Bohužel po týdnu, jak malý roste, tak mu mléko nestačilo už vůbec a musela jsem být nucena ho přikrmovat vícekrát denně. S tím už se mi začalo mléko ztrácet už úplně. Protože z flašky teče rychleji, přestal tak intenzivě sát. O pár dní později přestalo i noční kojení, kdy také se vzbouzel a mléko ode mě mu nestačilo. Dnešním dnem už nekojím, ještě jsem se snažila odstříkávat, ale stále snažení o návrat mléka mě tak psychicky vysiluje, že jsem to vzdala. Moc těžko se mi to píše, udělala bych vše, jen abych mu mohla dát to nejpřirozenější, co jsem mohla. Doufám, že to nebude mít vliv na jeho imunitu. Věřím, že vše má svůj důvod a učíme se. Ale tohle nemůžu stále překousnout. jestli mě vesmír učí, tak proč na úkor mého syna. Moc bych se chtěla dozvědět, proč se tohle stalo, proč …

Milá Zrzko, používám rady a recepty pro mou 6.letou sestru, jen se bojím, že vážnost jejich nemocí je asi větší. Od mala jí doktorka předepisuje antibiotika, stále má záněty stř.ucha, záněty průdušek, opary… na očkování proti pneumokoku je asi pozdě. Je jasné, že imunitu má velice slabou, stále je zahleněná, kašle, rýmu má 24 hodin denně už od mala. S mamkou je to těžké, abych já navrhla něco jiného. Teď ji mám u sebe, tak jem se chtěla zeptat, co bys třeba dělala ty, jak to řešit.

A ještě na závěr se chci zeptat. Četla jsem si tvůj příspěvek o dušičkách a jejich odvádění. Zrovna jsem se potkala s jednou známou, která se setkává s dušičkami, co uvízly tady na zemi stále. Věří, že je něco mezi nebem a zemí, ale jinak se spíše materiálně založená. Povídala mi, že se s nimi setkává u ní doma, pak jednou vyfotila světlo a na počítači se tam zjevil obličej, rozsvícení světel a vypínačů, bouchání dveří, pláč dítěte… s tím vším se ona setkává na různých místech. Říkala jsem jí, že se jí pokusím zjistit, proč jí se to tolik děje, když sama na to tolik nevěří a hlavně, co s tím.. Já bych ji mohla pomoct, v příspěvku návod píšeš.. ale nejsem si jistá, jestli jsem na to připravená, není to tak dávno, kdy jsem začala bojovat a odblokovávat mé strachy, které jsem si způsobila životem.

Děkuji, budu ráda, když napíšeeš, pokud ne, pochopím to.

Přeji lásku tobě a tvým dětem, děkuji, že Jsi.

Andrea

31.10.2011

 


Ahojíček Andry,

Je mi líto, že jsi o mléko došla…. Ale neber to tak tragicky. Už jen to jak to popisuješ, tak tě to vysiluje po energetické stránce….a přenášíš to i na malého. Píšu, neber to tak tragicky a nic si nevyčítej…. Já jsem kojila obě děti týden… mléko se nestačilo tvořit, protože to byli neuvěřitelní pažraváčci….  Byl  problém s krmením v podobě tehdejšího sunaru… ani jeden tu náhražku nemohl strávit… a tak jsem tenkrát krmila (ale už si fakt nepamatuju, jak jsem to mlíko ředila………je to přece jen víc jak dvacet let) plnotučným kravským mlékem a jak ses dočetla…v článku JAK NA MALÉ MARODY…. Tak fakt děcka byly zdravé a bez antibiotik. Takže …přijmi to, že nebudeš kojná… nic si nevyčítej.. prošla sis tenkrát stresem a strachem…. Je to tak jak to je… tak jak to být má…. Vím, tahle odpověď se ti nelíbí…ale nezbyde ti nic jiného, než se s tím smířit….protože jinak si zaděláš na průšvih po zdravotní stránce své i malého.

 

Andry… k té tvé sestřičce… holka moje zlatá… sama s tím moc nenaděláš…to bys ji musela mít ve výchově ty a ne mamka. Ony dvě jsou spolu propojené jako dcera a matka…navíc … je sestřička o hodně mladší než ty…takže ji mamka měla už ve vyšším věku…..a je z ní od prvního dne  narození vyplašená a ustrachovaná. Ani si neuvědomuje, jak jí svým strachem po zdravotní stránce ubližuje…a ztěžuje jí to. Viz článek o Dětských marodech (dej si na to bacha i ty s malým). Dýchací cesty…dusivá láska, zánět uší… dítě už nechce slyšet ty ustrašené slova a možná i něco jiného v rodině…. rýma…to jsou slzy, které tečou z nosu…. Jasně… doktorka dávala ATB kdyby je nedala, tak věřím, že tvoje matka vy na nich trvala…pilulka je pilulka…. To je zatím její cesta – její pravda. Když máš sestru u sebe… tak ji navař majoránkového čaju, a další receptíky najdeš tady v tomto článku.

 

S tou tvou kamarádkou… ty se zatím do ničeho nepouštěj…. Teď jsi na prvním místě ty a tvůj syn…. Pak ostatní. Vím, že jí chceš pomoct….  Ale tady je toho víc na psaní…. U ní vnímám, že si k ní dušičky našli cestu za účelem aby jim pomohla, ale ona neví jak na to…. Tady by bylo potřeba hodně vysvětlování…. Ona by měla s nimi navázat kontakt, třeba přes kyvadlo…. A domluvit se s nimi a vysvětlit jim, že zatím není připravená někoho odvádět… nebo jim pomáhat…. Udělat s nimi úmluvu, aby pomoc hledali jinde a nebo počkali až ona uzná za vhodné jim pomoct a nebo…. Ještě další možnost…najít někoho, kdo jí s tím pomůže…. Někdo kdo už má zkušenosti s odváděním duší…. Aby to za ni dušičkám vysvětlil.

 

Měj se a směj se…. to je to nejkrásnější co synkovi i své dceři a všem kolem tebe můžeš dát….. a přestaň se trápit z nedostatku mléka…….. jsou horší věci. Raduj se ze zdraví a lásky … z každého dne. Víc než mateřské mléko potřebuje cítit opravdovou mateřskou lásku… to je ta nejsilnější vitamínová bomba.

S láskou……tvá Zrzka

31.10.2011

 

Ahoj Zrzko,

četla jsem tvoje odkazy a proto jsem si dlouho rozmýšlela, jestli ti mám napsat o radu. Jsem ale vyrovnaný člověk,

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama