POTRAVA MÁ VZHLED ORGÁNU

podívejme se společně na jednotlivé obrázky a vysvětlení k nim, které kdysi kdosi takto pro nás nachystal, abychom si lépe uvědomili….že… každá potrava má vzhled, kterým se podobá tělesnému orgánu nebo má psychologickou funkci a tento vzor se chová jako signál nebo znamení, jaký užitek z potravy má konzument.

Děkuji za tento e-mail, který jsem dostala již kdysi a dnes se mi znovu vrátil a tak se o něj s vámi dělím.

Plátek mrkve

vypadá jako lidské oko. Zornička, duhovka a paprskovité linky vypadají jako lidské oko… a skutečně dnešní věda dokazuje, že mrkev zvyšuje cirkulaci krve v oku a funkci očí.

mrkev

Rajské jablíčko

  má čtyři komory a je červené. Srdce je také červené a má čtyři komory. Všechny výzkumy dokazují, že rajčata jsou ta pravá potrava pro srdce a krev.

Hrozny

  visí ve shluku, který má tvar srdce. Každý hrozen vypadá jako krevní buňka a všechny dnešní výzkumy ukazují, že hrozny jsou nesmírně vitalizující potrava pro srdce a krev.

Vlašský ořech

  vypadá jako malý mozek, s levou a pravou hemisférou, vyšší velký mozek a nižší malý mozek. Dokonce brázdy a záhyby jsou na ořechu jako na mozkové kůře. My už nyní víme, že ořechy pomáhají rozvíjet více než 3 tucty neurotransmitérů pro fungování mozku.

Fazole

  vlastně uzdravuje a pomáhá udržovat funkci ledvin, a skutečně, semena vypadají jako ledviny lidí.

Celer, rebarbora a podobné rostliny

vypadají jako kosti. Tato potrava cíleně posiluje kosti. Kosti obsahují 23 % sodíku. Pokud nemáš dostatek sodíku ve své stravě, tělo ho tahá z kostí a tím je oslabuje. Tato potrava doplňuje a zásobuje kostru těla.

Baklažán, avokádo a hruška

  jsou zaměřené na zdraví a funkci dělohy a děložního hrdla. Také vypadají jako tyto orgány. Dnešní výzkumy ukazují, že když ženy konzumují 1 avokádo týdně, vyrovnává to hormony a působí jako prevence rakoviny děložního krčku. A je to důmyslné: … trvá 9 měsíců než z květu avokáda naroste zralý plod. Obsahuje 14 000 nutričních chemických složek v každém z těchto plodů (moderní věda zatím prozkoumala a pojmenovala 141).

Fíky

  jsou plné semen a visí v dvojicích, když rostou. Fíky zvyšují pohyblivost mužských spermií a jejich počet a také pomáhají překonat mužskou sterilitu.

Sladké brambory (batáty)

vypadají jako pankreas a vlastně vyrovnávají glykemický index při diabetu.

Olivy

jsou výborné pro zdraví a funkci vaječníků.

Grepfruity, pomeranče a jiné citrusové plody

vypadají jako mléčné žlázy a vlastně podporují zdraví prsů a pohyb lymfy do prsů a z prsů.

Cibule

vypadá jako tělesné buňky. Dnešní výzkum ukazuje, že cibule pomáhá odstraňovať odpady ze všech tělesných buněk. Dokonce vyvolává slzení, které vyplavuje epytelové vrstvy z očí.

Banány, okurky, cukety a jiné podobné plody

jsou zaměřené na velikost a sílu mužských pohlavních orgánů. Je to pravda!

Arašídy

  mají velký účinek na semeníky a sexuální libido. Arašídy byly zakázané jako potrava pro muže v klášterech během středověku. Mnoho lidí si neuvědomuje, že arginín, hlavní komponent Viagry je z arašídů.

URČITĚ BY SE TAKTO DALO POKRAČOVAT DÁL A DÁL….. :O)

Všechno se vším souvisí….příroda je propojena s lidmi…jsme její součástí. Jaké dary v sobě ukrývá ovoce a zelenina….jsme si vědomi, také víme, že mrkev je dobrá na zrak atd….

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama