DIAGNOSTIKA MÝCH ČAKER MI POMŮŽE POCHOPIT

Myslím, že by mi to mohlo dost pomoct pochopit některé věci. Pokud je to možné, zašlu vše potřebné – další info, platbu atd.

Děkuji Vám

Přeji krásné dny

Petr

6.9.2011

Ahojíček Peťo,

Stačí mi to co jsi mi napsal, abych se na tebe mohla napojit a nakreslit stav tvých čaker….doufám, že výklad kresby ti pomůže v tom v co doufáš, že pomůže.

Takže pojďme rovnou na věc:

První čakra: tato čakra vypovídá o pozemském životě a materiálním vztahu…to jak se mi u tebe zakreslila… je velikostně i energeticky v pořádku. Pozemský život bereš tak jak je třeba a vztah k materiálnu máš taky normální…. Když jsem kreslila tuto čakru, tak jsem z ní cítila, že jsi hodně založený pro rodinu…nevím jestli už máš svou rodinu…a pokud ano, tak ji dokážeš materiálně zabezpečit a také tě to v rodinném životě baví… toto sis odnesl jako dobrou zkušenost z rodiny ve které jsi vyrůstal… ale přece jen… se mi tam nakonec zakreslil blok…menší a cítila jsem to spíš jako bolest… není to moc dlouho co se stala událost, která tě zasáhla … možná rozchod nebo něco v tom stylu, ale cítila jsem v tom zklamání… pokud rodinu ještě nemáš (což je mi pocitově u tebe blžiší) tak je to trošku strach se pouštět do takového závazku…díky zmíněné zkušenosti.

Druhá čakra: chuť do života…nojo… ta chuť tam je…máš své cíle i své plány… jen je nějak nedokážeš rozjet…zrealizovat, tak jak bys chtěl…máš toho sice plnou hlavu…ale neboj… budeš to brzy řešit a rozjedeš se.

Třetí čakra: sebeláska, sebevědomí… tak to se zakreslilo jako tzv. zdravé sebevědomí…žádný namistrákovaný blbeček, který frajeří, ale je to jen maska… fakt se mi to líbí… jediné co tě trošku svazuje…tak je malinkatý blok, který souvisí s tím co jsem ti psala v první čakře…ona tato událost tě zasáhla i do tvého sebevědomí… tady si možná něco vyčítáš a nebo něco v tom smyslu…každopádně to souvisí s tím co jsem už psala.

Čtvrtá čakra: Máš krásné srdíčko… zakreslilo se mi do kytičky…a to znamená, že umíš lásku dát i si ji vzít… jen teď je to srdce nějak prázdné…není tam blok, jen uvnitř cítíš prázdnotu.

Pátá čakra: komunikace….ty jsi jeden z chlapů, kteří umí slovem pohladit, poradit…vprostřed této zakytičkované čakry se mi zakreslil křížek… z něhož cítím, že tvoje slova jsou jako od faráře…když to přeženu… ale nevím jak to líp popsat…. Zkrátka umíš mluvit… a víš jak na koho… koho pohladit a koho seknout, ale s láskou a něhou :o)….

Šestá čakra: Intuici máš velikou… místo čakry se mi zakreslí oko…. kreslívá se mi to u zkušených kolegů z kriminálky …kteří intuici musí mít a mají ji díky zkušenostem vytrénovanou…leč někteří ji nevěří, tak jako ty… fakt Peti, máš krásnou intuici…jen ji ještě nedokážeš úplně poslouchat, tak jak by měl…a tady to dám do souvislosti zase s tím co jsem psala o druhé čakře…že máš spoustu plánu ale díky tomu, že tady do toho chceš jít rozumem, se nemůžeš tak nějak pohnout dál z místa….tady je třeba poslouchat intuici…aby ses pohl…

Sedmá čakra: víra v něco… ty máš velkou víru… která má tendencí růstu…fakt je to jedna z tvých největších čaker.

Celkově se mi ten obrázek líbí…těch bloků co jsem ti popsala …těch se nelekej…možná je to to, co potřebuješ pro své pochopení. Nejsou to velké bloky, které by se museli odrážet i na tvém zdravotním stavu… Obrázek se mi líbí z toho důvodu, že z něj cítím, že ty jsi ten kdo má hlavu v oblacích, ale přitom pevně stojí nohama na zemi.

Tak to je ode mě vše Peti……měj se a směj se…a ať se ti daří pochopit a zrealizovat všechny tvoje sny a přání.

S láskou…tvá Zrzka

7.9.2011

Ahoj Zrzko,

omlouvám se, že reaguji s takovým zpožděním. Děkuji Ti moc za analýzu. Pořád

si to nechávám procházet hlavou a momentálně se děje hromada věcí, které se

dost mění.

Ozvu se ti, jak to dopadlo, ano?

Díky.

Krásné dny.

Petr

18.9.2011

 

Vaše komentáře

Reklama