Co o vaší vnitřní síle prozradí keltský uzel?

 

Keltské uzly byly po tisíce let používány jako ochranné předměty. Zdobily chrámy i oděvy, amulety v podobě keltských uzlů se nosily kolem krku. Tyto záhadné symboly můžeme najít i na antických římských a byzantských architektonických památkách, dekorují starobylé islámské nebo etiopské knihy. Objevit je můžeme i jako součást staroslovanské symboliky. Jejich vzory v sobě mají neobyčejnou sílu. Soustřeďte se a vyberte si ten, který se vám nejvíce líbí.

O čem váš výběr vypovídá?

1. Strom života

Je ve vás ukryt obrovský potenciál. Vaše kořeny sahají hluboko do země, oceňujete stabilitu a stojíte pevně na nohou. Měli byste se naučit čerpat energii přímo od Země: choďte bosi, buďte co nejčastěji v přírodě a uvidíte, jak výrazný, bohatý a uvědomělý bude váš život. Chraňte si záda a pas.

2. Vnitřní oheň

Zvolili jste uzel představující oheň a Fénixe. Tento mystický pták, schopný znovu se zrodit z popela, začíná pokaždé život nanovo. Jste velmi ambiciózní, plní energie a vášně. Hoří ve vás oheň, buďte však opatrní, je to živel schopný zničit na své cestě naprosto všechno. Svou ohnivou povahu projevujte v tvorbě, ve všedním životě se však naučte zdrženlivosti, mírnosti a vnitřní čistotě. Osud vás za to odmění.

3. Velký drak

Duch Země k vám promlouvá. Jste zřejmě předurčeni ke splynutí s přírodou, vytvoření jednotného celku s ní a nalezení harmonie se svým vnitřním i vnějším světem. Umíte druhým přinášet radost, učit je a povzbuzovat je v rozvoji. Jakmile si uvědomíte svoji sílu, dokážete změnit vše, s čím nejste spokojeni. Jste člověk neuvěřitelné vnímavosti a hlubokého duchovního založení.

4. Pentagram

Zvolili jste mocný symbol ochrany a osobní síly. Svědčí to o tom, že v současné životní etapě máte dojít k rovnováze mezi svou silou fyzickou a duchovní. Musíte najít cestu sami k sobě. Váš potenciál je vysoký, naznačuje možnost mimosmyslových schopností. Vaše srdce je horoucí a upřímné. Pokud jde o zdraví, věnujte pozornost očistě jater.

5. Kočičí uzel

Je vám vlastní kočičí grácie i rychlost. Jste velmi pružný člověk, nesnesete však žádný nátlak ani agresi. Rádi cítíte, že se o vás někdo stará, že vás chrání. Životem jdete zlehka a s jistotou. Čím lépe poznáváte sami sebe, tím pronikavější je vaše schopnost poznávat lidi a svět.

6. Božská slunečnice

Vaše srdce je otevřená kniha. Vyzařujete vlídnost a dobrosrdečnost. Staráte se o jiné a podporujete je, rozhodnuti být nejlepším přítelem všem. Zachovejte si své příznivé naladění a nikdy neztrácejte víru v dobro. Starejte se o své tělo, zvláštní pozornost věnujte kolenům. Naučte se dýchacím technikám – pomohou vám uvolnit se a zachovat si vnitřní harmonii.

Symbol, který se vám zalíbil, můžete nosit jako amulet nebo jako kresbu na těle. Jeho působení bude tím silnější.

 

Převzaté ze stránek http://www.pronaladu.cz/

Vaše komentáře

Reklama