JE TO JAK PÍŠEŠ

Chtěla jsem se zeptat na své zdraví, už delší dobou mě sužují neurčité zdravotní problémy a únava. Také mě trápí složitá finanční situace a nevím, jak dopadne můj současný vztah. Stále se motám v nějaké nejistotě…

Prosím o radu, jak dál.

Děkuji, přeji vše jen to dobré.

Renata

29.6.2011

Ahojíček Renčo,

Díky za tvou důvěru se kterou se na mě obracíš. Máš pravdu…nic není náhoda….a snad ti moje odpověď malinko pomůže :o).

Nekreslila jsem ti diagnostiku, jak by se asi očekávalo…neměla jsem tu potřebu….a po obrázku, který se mi zakreslil, už je mi jasné proč jsem tu potřebu diagnostiky neměla. NEJSI NEMOCNÁ.

Problém je někde jindy…popíšu ti trošku tvé čakry:

První čakra…tu máš hodně velikou… ty jsi nohama na zemi…baví tě rodina, život pozemský a chtěla bys ho zvelebovat a tak trošku jsi zakotvená ve hmotě.  Jen teď je tam blok…nesahá nikam do minulosti…je to čerstvé… to jsou pravděpodobně ty trable s financemi, které teď řešíš.

Druhá čakra…. ta je Renčo moc malá…. Sice plná energie, ale opravdu je malá… tebe v současné době nebaví život který vedeš… nemáš cíle za kterými by jsi šla a pro které bys žila a byly tvým hnacím motorkem… odtud pramení i ta tvá únava, malátnost… a sem tam bolesti…tupé bolesti které prožíváš…

Třetí čakra…i tady je trošku problém…ty sice působíš na venek možná suverénně a že jsi v pohodě…ale uvnitř je to jinak… chybí ti sebevědomí a s ním spojená sebeláska…. Podceňuješ se…. zkus to změnit…pár článků jak na to, je nejen na našich stránkách :o)

Čtvrtá čakra…máš srdíčko hodně veliké, ale uvnitř prázdné… umíš dát krásně lásku najevo …i si ji vzít, ale teď v sobě pociťuješ jakousi prázdnotu…ale všechno souvisí se vším… tyto tři čakra 2 – 3 – 4 se sebou souvisí… pokud dokážeš najít smysl života… a chytneš chuť do života…tak se 3 a 4 čakra uprostřed zaplní…

Pátá čakra…. Renčo…máš docela velkou slovní zásobu, ale nedokážeš ji ze sebe pustit tak jak ti jdou slova v hlavě a nebo v srdíčku…konečná verze z tvých úst vyzní jinak než je myšlena….a nebo slova vůbec nevyslovíš.

Šestá čakra….máš velikou intuici, ale nevěříš ji… hodně  se necháváš ovlivňovat rozumem… začni poslouchat tvé srdce a vnitřní hlas….to jsou nejlepší rádci…

Sedmá čakra….duchovno…. máš veliké, ještě o kousek větší než první čakru… ty jsi holka, která věří a přitom stojí nohama na zemi. Spíš než duchovno jsem tady ale cítila tvé myšlenka… máš v sobě hodně strachů… z budoucnosti.

Renčo… co bych ti poradila…. Něco jsem už naspala k těm čakrám….ale nejdůležitější pro tebe asi je, aby sis uvědomila, že strach z budoucnosti a ze všeho co se kolem tebe odvíjí…. Je velmi silná emoce…a o síle myšlenky jsem na stránkách psala…. Věř, že hlavně bolesti jsou pro nás zkoušky…které nás posilují dál… a taky věř, že v bolesti nemůžeme být donekonečna…jen je třeba si uvědomit svůj problém…pochopit ho….a pak změnit trošku myšlení a chování…a začne se měnit kolem nás svět.. Pokud chceme měnit svět, musíme nejdřív změnit sebe…. Zkus se trošku proklikat na stránkách v článcích…k tomuto tématu už nějaké články jsou a ještě přibudou..jen co se tak trošku vyhážu z odpovědí na dotazy, kterých se mi tady nahromadilo….

Měj se a směj se Renčo… a neboj…. Ono se to co nevidět změní, jen malinko na sobě zapracuj…najdi v sobě pozitiva a do budoucnosti se dívej s pozitivním pohledem…..a měj srdíčko na dlaní.

S láskou …..tvá Zrzka

12.7.2011

Milá Zuzko,

Ani nevíš, jak moc mě Tvůj mail potěšil a bylo v něm tolik lásky, že mě to rozplakalo…nějak těch radostí zažívám málo a jsem Ti moc vděčná za milá slůvka.

Je to jak píšeš, cítím se prázdná a zablokovaná…život se nemazlil, od mala neslyším, respektive malinko slyším na jedno ucho, a bylo mi dáváno najevo jak jsem na obtíž..nicméně jsem se nikdy nevzdávala..ale nějak mi nyní docházejí síly…mockrát jsem dostala tzv. po ústech..

Tvoje stránky pravidelně navštěvuji, hodně z nich čerpám…víš je to taková oáza lásky a míru…zajímám se o duchovno, alternativní směry, dělám ve volném čase masáže, sbírám bylinky, malovala jsem-to teď jen velmi málo….

Vím, jak funguje síla myšlenky, ale podvědomě cítím ten strach a napětí…cítím jej…a věř, že se snažím to změnit..jde to ztuha…

Moc děkuji za pomoc…posílám pohlazení a objetí

Renata

12.7.2011

Ahojíček Renčo,

Díky ti za tak rychlou zpětnou vazbu a další písmenka, která mě moc potěšila…jsem ráda, že se ti na PRAVDIČKÁCH líbí…a věřím, že i nové články se ti zalíbí…. On vlastně ten co hodlám napsat…se bude týkat i tebe… všichni jsme pod jistými tlaky a já mám potřebu o tom psát….

Měj se a směj se…smích otevírá srdíkča…tak ať ti tam může vklouznout to krásné… věřím, že bude dál ve spojení a že se co nevidět tvá situace začne zlepšovat….

S láskou…tvá Zrzka

12.7.2011

Ahoj Zuzko,

denně pročítám tvoje stránky a článečky a musím říct, že mi hodně pomáhají…tak nějak se nadechuji a cítím o mnohem líp…hodně se snažím pracovat se svou duší a svým podvědomím…jsem hodně sama, což mi napomáhá orientovat se v sobě a ve své duši..

Jen jedno mě docela trápí…můj partner…je bez práce asi 3 měsíce a nedaří se mu stále ji najít…nevím, jestli tohle je důsledek jeho pro mě nevysvětlitelných stavů, podezírání…neustálé kolísání nálad a názorů…neumím mu v tom pomoci. zdá se, má snahu pochopit co se děje a proč se to děje, asi se v tom sám nevyzná…Jsme spolu 3 roky, zažili jsme toho spolu hodně, mj i potrat…

Myslíš, že by šlo automatickou kresbou zjistit jestli máme být spolu a máme spolu zůstat..jestli mu můžu nějak pomoci(nemyslím finančně)…

děkuji moc za radu
Renata

19.7.2011

Ahojíček Renčo,

Ještě než se rozepíšu, tak ti děkuju za tvou důvěru a za to, že pročítáš článečky na stránkách a že na sobě pracuješ.

Reny… v některých regionech je opravdu těžké najít práci…a když je chlap bez práce…tak je to mazec… jeho egoušek dostává těžce na prdel…protože stále mají ti chlapi v sobě zakódované to, že oni jsou živitelé rodiny a je to jejich poslání zabezpečit své rodiny potravou a po té materiální stránce. Procházíte teď krizí… tobě se to líp chápe co se kolem děje…protože se zajímáš o duchovno a víš, že už nějakou dobu se na náš vyvíjí tlak v souvislosti s transformací, kterou naše planeta prochází…. Odráží se to na psychice i na zdraví všech a hůř to nesou lidi, kteří nemají ponětí o tom, že se něco takového děje.

V žádném případě nedocílíš zlepšení u manžela, když ho začneš přesvědčovat a nebo ho nutit do nějaké víry…. On má teď v sobě spoustu otázek a zmatků… díky tomu, že neví a nechápe proč se to děje. Pokud se s ním dá mluvit…tak bez násilí mu zkus nabídnout své teorie…své pravdy, jak to vnímáš ty, proč se to děje…že je to zkouška nejen pro něho, ale i pro váš vztah a otevři své srdce a bez velkých vytáček a obklik mu řekni o svých pocitech….otevřete se vzájemně sobě….bez vyčítání a bez klamů. V této době je opravdu důležitá otevřená pravdivá komunikace…. Ale nejdřív se podívej na problém z jeho úhlu pohledu…navzájem si své úhly pohledu, své pravdy ukažte…neodmítejte je…jen se dívejte, nekomentujte…nechte je v sobě uzrát…pak se vzájemně lépe pochopíte a můžete se tak stát pro sebe vzájemnou oporou i v těžkých chvílích.

Nemyslím si Renčo, že by váš vztah měl skončit…. Je to zkouška, kterou buď ustojíte nebo ne…. Jak to dopadne a  jestli s ním máš být nebo ne…. Na to se ptej svého srdíčka…. A pořádně mu naslouchej…a hlavně mu věř…všechny odpovědi pro sebe máme každý sám v sobě…. Já vám jen ukazuji kudy tudy ….ale na samotnou cestu se musíte dát sami ze své svobodné vůle.

Měj se a směj se Renko a nakaž svým smíchem svého muže….

S láskou tvá Zrzka

24.7.2011

Ahoj Zrzko,

děkuji moc za odpověď….je to tak jak píšeš, ale zdá se, že tahle zkouška byla opravdu potřeba..náš vztah už delší chvíli stagnoval…sama jsem si pořád říkala, že se to musí změnit, že to takhle dál nejde…a ejhle, ono se to změnilo…nejdříve k horšímu, nic nefungovalo…snažila jsem pracovat na sobě…a asi jsem tím působila i na Martina..prošel si svým peklem, myslím, že spoustu věcí ještě nechápe, nicméně respektuje je. Práci najednou taky dostal, prostě se najednou začalo dařit téměř ve všem…naše komunikace je čím dál lepší a je to i tím, že přes týden jsem sama, protože má práci mimo bydliště…
Ještě to bude chtít čas, aby se všechno trochu ustálilo. 

Já jsem pochopila, že všechno je jen o mně, co jsem, to se mi děje..toho už jsem si všimla přes léty…myšlenky jsou opravdu silná energie, a co v sobě posiluješ, co svou energií živíš, to přijde…takže pořád na sobě makám.

Moc děkuji ze Tvé stránečky a články, čtu si v nich každý den…je to posilující koktejl pro dušičku…

Měj se moc krásně, mám Tě ráda

S láskou 
Renata

27.7.2011

 

Vaše komentáře

Reklama