Reakce na AK1 červen 2013

Ještě než se malinko rozepíšu, vám všem děkuji za to, že jste přijeli z dálek a že jste byli ochotni mi naslouchat. Že jste byli tolerantní k mé mluvě, k mému temperamentu, k mému celkovému projevu i k mým neřestem, které mám jako každý smrtelník. Sešli jste se fajn partička, která si po energetických stránkách seděla, alespoň taka jsem to vnímala já.

Začátek semináře bývá vždy tak nějak lehce upjatý a rozpačitý, ze strany těch co přijedou…..nedivím se. Přijedete,  neznáte se navzájem, nové prostředí a pak příjde Zrzka, která začne dělat průvan a začne na vás valit spoustu slov v podobě informací.

Bylo pro mě příjemné vidět vás, jak pomalu tajete, jak začínáte otevírat svá srdíčka, jak z vás opadává jistá tréma a napětí….jak se pomaloučku začínáte odevzdávat nové situaci a   pomalu si seminář začínáte užívat. Odměnou za seminář pro mě nejsou tou nejdůležitější odměnou  zlaťáky, které jste mi na konci semináře dali do obálky. Největší odměnou pro mě bylo a je vaše pochopení, uvědomění si něčeho, které začínalo již na semináři ještě bude doznívat. Ještě vám budou některé věci docvakávat časem. Informace, které jsem do vás (při výkladech vašich vztahů, z výkladu vás samotných, vašeho způsobu života z meditace) chrlila, vám daly nahlédnout na něco, co jste si možná nechtěli přiznat nebo vidět. Máte o čem přemýšlet, máte možnost na těchto věcech na sobě zapracovat a já věřím, že už jen samotné uvědomění si něčeho je start pro pochopení.

Ve vaší skupině nebylo žádné drama a tak je to snad první seminář, kde jsem nemusela prolévat a pročišťovat bolest vlastními slzami. Ani se mezi vámi nenašel nikdo, kdo by ode mě potřeboval nakopat zadek a nebo přistřihnout křídla, aby se vrátil na zem a žil život tady na zemi. Mám z vás ze všech dobrý pocit. Každý z vás kdo tam byl, je jedinečný a myslím si, že umíte své životní situace řešit….a možná jsem vám ukázala i další možnosti řešení. Byť byste se měli jen ze svých trablí vykreslit, i to je něco co pomáhá.

Každý z vás si určitě něco ze semináře odnesl. Nemyslím si, že všichni budete automatické kresbě holdovat, ale už víte, jak si s ní můžete pomoct. Víte, jak zachránit někoho, koho dostihne mrtvice, už víte co je potřeba udělat s vašimi sny a přáními, aby se vám dostalo jejich splnění. Je toho ještě hodně co jsem vám nestihla předat, protože byť čas neexistuje, my jsme jim byli limitováni. I u vás jsem pocítila potřebu být s vámi o den déle, abych vám předala to, co bych v AK1 předat chtěla. Ale vše je tak jak má být a předala  jsem vám přesně tolik, kolik bylo potřeba a kolik bylo v mých silách. Možná kdybych přestala být tak osobní a jela podle připravené nějaké osnovy, tak bych toho stihla víc, ale myslím si, že by vám to tolik neutkvělo v makovičkách tak jako když jsem opět vařila z vašich energií a potřeb.

Ještě bych vám tady mohla psát dál a dál své pocity a mohla bych být konkrétnější ke každému z vás….ale slova mi dochází…je těžké najít slova pro to co cítím….škoda, že se moje pocity nedají otisknout do obrazu a nebo do slov…neumím to…protože moje slovní zásoba je na to krátká.

Takže se s vámi loučím moje pastelkové děcka. Bylo mi ctí a radostí vás poznat, být ve vaši přítomnosti na samotném semináři i večer v hospůdce. Doufám, že únava, která na vás v jednu chvíli padla už je pryč a že ve vás přetrvávají jen příjemné pocity. Pokud někdo  z vás pociťuje zklamání ze semináře a není proběhlý víkend pro něj dobrou zkušeností….tak si vzpomeňte na moje slova, že i špatná zkušenost je pro nás to nejlepší co nás mohlo potkat, protože i to nás posune někam, kde máme být.

Mějte se a smějte se a těším se na některé z vás na OPAKOVAČCE, nebo na AK2 a nebo někde jinde ať už v tomto anebo jiném životě. Jste fajn děcka a už i vás mám v tom svém srdíčku….a vzpomínkách.

S láskou ….vaše Zrzka

 

Mila Zuzka,

ty si tak krasne pestrofarebny clovek, ze takeho snad nepoznam. Tak ako vies hovorit slovnikom kopaca, kocisa, tak je tvoja rec, pismo, vemi citlive a ludske.

Prave som pred chvilou hovoril jednej kamoske o tebe ako nam bolo dobre. Pre mna to bolo akoby stretnutie priatelov cez vikend, prijemne, i ked aj narocne. Kedze sme nieco riesili a ucili sa nove veci.

Si krasna zena, bytost, tesim sa s teba, ze si tu aj s nami a aj aj mozem s tebou zdielat :).

Ondrej

2.7.2013

 

Ahoj Zuzanko,

dekuji za sebe za moc mily mail, za prijemne setkani s Tebou a i s ostatnimi.
Diky Tobe a Tvemu temperamentu jsi dokazala nam tu nasi skorapku naprasknout a tim nas i vice otevrit se zivotu.
Vim, ze to pro kazdeho z nas je velka zkusenost a poznani a kazdy si odnesl kus pekneho a duleziteho v sobe.
Ted uz vim, ze tady nekde na teto krasne zemi chodi Zuzka Zrzka a ze kdyz budu mit chut a potrebu se s ni napojit, tak ze to udelam.
Preji Ti krasny pobyt ve slovenske  prirode, take Ti preji hodne pohody a vubec vsechno dobre.

S laskou a i s usmevem 🙂  Zdena

4.7.2013

 

Ahoj Zuzi

po přečtení tvého emailu jsi mi vehnala slzičku do očí opakoval bych se děláš to moc moc dobře a pod občas drsnou slupkou tepe zlaté a citlivé srdce. Jezdím po stavbách převážně v Praze proto reaguju až ted.

AT SE TI VE VŠEM DAŘÍ.

LADA

4.7.2013

 

Ahoj Zuzinko,

konečně jsem se dostala v klidu k pc, abych ti napsala zážitky se semináře 🙂

V jednu chvíly jsem tu silnou energii a nervozitu nezvládala a myslela jsem , že odjedu. Když jsem to Soničce řekla, odpověděla mi na to, že viděla že jdu na řadu a vykreslování a vypadalo to, že jsem chtěla utéct 🙂 Byla to pro mne důležitá informace. Tvoje kresba  vztahů, mi dala takové informace, že jsem měla potřebu s přítelem probrat spoustu věcí, ohledně nás.To moje prázdné srdíčko mi vadilo.

Vykreslila jsem se ze svých strachů a moc jsem si ulevila. Sice mi moc kresba nešla, ale dávám teď tomu volný průběh. Zkoušela jsem to v práci v azyláču na klientkách a normálně si představ, že mi to vyšlo 🙂 Měla jsem radost!!!  Ty obrázky, když jsem přiložila ruku, byly síla…Kreslila ty bodáky , červené co Soňa blond..

Když jsme si kreslily s Leničkou, dala mi spoustu informací, bylo to úžasný. shodly jsme se, že jsme jely za tebou kvůli sobě 🙂 máme hodně společných témat…Měly jsme se potkat…Chtěla jsem si nechat vykreslit  dcerku, ale neměla jsem odvahu Zuzy ..

Nevím, jestli budu pokračovat v seminářím, uvidím jak to budu cítit???

Momentálně mám bolesti krku, přikládám si modré šátky- krční čakra…Jedeme v úterý na dovču, k moři tak snad to poleví…

Zuzinko, jsi úžasná kočka s velkým srdíčkem, tvoje přivítámio mi vyrazilo dech 🙂 Moc ti fandím..Měj se krásně, užij si dovolenku a klid na duši.

Pá mám tě moc ráda

Katka

4.7.2013

 

Ahojky Zuzko,

dívala jsem se, že jsi už dorazila z dovolené. Doufám, že sis ji krásně užila:-). Musím Ti napsat, že víkend byl dost náročný, bylo mi fakt chvilkama zle a ještě ta bolest hlavy. Udělalo se mi dobře až v úterý.Pak už byla jen únava,ale i tak jsem moc ráda, že jsem Tě poznala. Zatím jsem moc nekreslila, zkoušela jsem jen čakry. Taky se chystám na dovču a v práci máme sezonu tak je to náročnější, ale co Ti budu povídat sama jsi v jednom kole.Měla jsem na víkendě chvilkama pocit, jakoby jsi ode mne čekala víc, nevím jak to vyjádřit, ale třeba se pletu:-).Je to s Tebou chvilkama mazec, ale zůstaň taková jaká jsi. Ještě dneska se směju, když si na to vzpomenu.

Měj se hezky zatím ahojky

Lenka

8.7.2013

 

Ahoj Zuzko,

 

moc dekuji, ze jsem mohla prijet na AK. Byl to moc zajimavy vikend, hodne jsem vypla od kazdodennich starosti i cinnosti. Jo a to pivo… tak na to budu taky dlouho vzpominat :-))) Mam pocit, ze porad nevidim, co videt mam, ale mozna casem, az si to vsechno „sedne“ a i kdyz budu kreslit jen tak, tak se to snad objevi. Kdyz ne, taky dobre, mam asi resit jine veci :-)))) Takze „drahousku“ tesim se na dalsi kurz za rok 😉

Kara

9.7.2013

Ahoj Zuzko,
i já se s odstupem pár dní dostávám k tomu, abych ti napsala pář řádek ohledně kurzu….
Vlastně ani nevím proč jsem na kurz šla. Poslali mě tam ti nahoře a jelikož nic není náhoda, měla jsem tam být. Jednoho dne v dubnu mi přišla myšlenka, abych šla na kurz automatické kresby. Popravdě první den kurzu mě občas napadla myšlenka, co tam vlastně dělám? Proč tam jsem? No nic, řekla jsem si, když tu jsem, něco mi to dát má. Někoho mám potkat, něco si pořešit. Vlastně jsem ani nic neočekávala, jen čekala kdy přijde takové to „ťuk“ – to je ono:-)
Na jaře jsem se rozhodla, že tento rok budu věnovat sobě, proto jsem o správnosti být na tvém kurzu nepochybovala. Současně s touto změnou jsem se rozhodla pro další, zásadní změny. Pustila jsem se do boje s kily a zdárně 6 týdnů hubnu, končím s jednou ze svých prací, která mi nese slušné peníze, ale nebaví mě manipulace lidí ve firmě, neustálé přetvářky, lži apod.
Duchovnu se věnuji několik let, začala jsem, když jsem na tom nebyla zrovna nejlíp zdravotně, prošla si reiki, shamballu….a následovalo SRT, které mě nadchlo a nakonec kresba. Až do druhého dne kurzu jsem měla pořád pocit, že nic neumím, nemohu nikomu nic nabídnout (i když si už několik měsíců pohrávám s myšlenkou věnovat se právě pomoci lidem, dělám si nové webové stránky…) pokaždé, když mě někdo oslovil, odkládala jsem pomoc, pořád jsem říkala, že mám ještě hodně práce sama na sobě (což je pravda a jsem si toho vědoma), že nemám lidem, co nabídnout,  že mi chybí ještě jeden kurz…., ale díky tobě jsem si v neděli uvědomila, že každý má svoji hodnotu, že každý z nás je jedinečný, že každý z nás se vyjadřuje jinak, projevuje se jinak svými činy a když jsem malovala čakry a pak vztah Katce, viděla jsem, že informace dostávám. Celé roky jsem byla závislá, ano závislá na své učitelce duchovna. Celá léta jsem spoléhala na to, že k ní zajedu a ona „začaruje“ a já budu zase happy.  Až letos jsem se dokázala od ní odpoutat, protože mi konečně došlo, že nikdo, nikdo za mě tu práci neudělá a vše je v mých rukách. Svůj život si žiju jen sama se sebou.

Minulý týden mě požádala o pomoc moje kadeřnice, bylo to poprvé, kdy jsem neměla na jazyku výmluvy, ale řekla jí, ano, podívám se na to. A víš co? Malovala jsem. Jako první mě napadlo udělat kresbu. Žádné reiki, žádnou shamballu, ale malovat. Byla jsem překvapena kolik se dá vyčíst z jedné „čáranice“.
Obdivuji na tobě energii, kterou máš a ukázala si mi, že život jde brát s nadhledem a lehkostí. Děkuji za možnost a příležitost seznámit se s tebou a být na tvém kurzu.
Děkuji a budu se těšit zase někdy na setkání.

Lenka

12.7.2013

Ahojíček PASTELČATA :o).

Tak jako po každém semináři, i vám mám potřebu napsat své dojmy a pocity ze semináře, který máme za sebou.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama