VÍM CO ZNAMENÁ EXZÉM

Od malinka má exzém na nožičkách, ne moc, jen trochu vysušená místa. Nyní je to mnohem lepší než bývalo. Vím, co znamená exzém, mám doma knihu pana Hrabici o duchovních příčinách nemocí. Vím, kde je problém. Ptala jsem se jedné paní, co dělá automatickou kresbu a ona mi sdělila, že má Mojka alergii na laktózu, a že ji mám přestat kojit. Ale já to tak necítím… Můžete se prosím podívat, zda-li opravdu alergii má? Vím, že stravou mohu pomoci ale na skutečné vyléčení je třeba léčit příčinu. Ještě než se Mojka narodila, řešila jsem s manželem, že se odloučíme. Známe se krátce a z velkého třesku je najednou takové spíš kamarádství. Pochopila jsem však, že odchodem nic nevyřeším, že mi můj manžel něco ukazuje, co musím pochopit a změnit své vnímání… Abych to shrnula, můj dotaz je na Mojku a její zdraví a ještě jedna věc mě trápí. V noci se často budí, i po hodině. Spí velmi neklidně. A někdy se stane, že začne až histericky křičet a ikdyž ji máme v náručí a chováme, vydrží i déle jak půl hodiny křičet…Mám tušení, že to souvisí s mým strachem ze tmy a noci. Nechci to tu rozepisovat, má to svou příčinu a já vím, že před ní neuteču, ale musím ji vyřešit…. Jen, jestli to je skutečně ono. Trápí mě, co se jí děje, je ještě tak malinká….

Děkuji pěkně za jakoukoliv odpověď. Bojka

15.2.2011

Ahojíček Bojko  a Mojko :o),

Holky moje zlaté, vy jste se mi v kresbě hezky vykreslily propojené…. Energií, tak jak to má u maminky a miminka být. Ale teď vážně Ivanko, zkoušela jsem procentuálně… na kolik procent je exzém způsobený mateřským mlékem a zakreslila se mi nula, za to když jsem se ptala na kolik procent je to ovlivněno tebou, tak se mi tužka na stupnici zastavila až na stovce a to samé i s tím nočním buzením. Ještě než jsem se ptala procentuálně jsem kreslila obrázek na exzém a pak na noční pláč…a je to tím propojením jak jsem psala. U druhého obrázku na pláč, už tady to vznikalo, když byla Mojka ve tvém lůně…už tenkrát to cítila…možná jsi proplakala noci ty a teď je proplakává ona. Bojko,  prosím tě,  jen si nezačni něco vyčítat a nebo se obviňovat…to není účel toho proč ti to píšu a situaci bys tím mohla jen zhoršit. Účelem je, aby ses dala do richtiku ty… aby ses zbavila svých strachů a svých bolestí… které malou ovlivňují…ona je tvé zrcadlo, přes ni máš pochopit. To je příčina těch problémů u Mojky. Jsi holka šikovná a jdeš na to intuicí… a taky znáš knihu pana Hrabici, kde o exemech píše…sedí to na tebe že? Když budeš v pohodě ty, bude i Mojka… začni u sebe. Tvůj mailík jsem předala i Grev, která ti píše dál…tak jak to ona umí…. a jen doplňuje to co jsem já zakreslila, takže se nebudu opakovat s tím co ona píše, ale přece jen mi u tebe ještě něco naskočilo. Mrkni na odkaz o vločkových koupelích…. ty by mohly Mojce pomoct… v tom kapesníku pak vločky vymačkej a použij místo mýdla a v průběhu dne ji tím můžeš nožičky ještě poťapkat a nechat vsáknout do pokožky. No a ještě takovou malou radu…nevadí pokud nebudeš umět kreslit… ale vem do ruky pastelky…..ber je intuitivně a na A4 nakreslila Mojčiného andělíčka, ochránce….dej do té kresby tvé srdíčko, představ si jak ti jde energie ze srdeční čakry do ruky kterou kreslíš a z ní do tužky…a pak už jen kresli…. Nepřemýšlej nad tím co kreslíš… může to být postavička, kytičky, spirálka…a nebo jen nějaká čmáranice….ale bude tam ta energie…no a tento obrázek dej Terezce pod matračku a nebo vedle postýlky…to už nechám na tobě a na tvé inspiraci. Navíc ještě jedna rada….můžeš to udělat i pro sebe ten obrázek a uvědom si, že jsi matka a že ve tvých rukou je dar, který tam máš…. Stačí si jen uvědomit energii ve svých rukou…stačí maličkou po nožičkách hladit a vnímat jak ji uzdravuješ…jen se neboj…s láskou se kterou to budeš dělat nemůžeš nic pokazit. Bojko, až bude Mojka větší a bude jí něco bolet…tak ti sama bude brát ruce a přikládat si je tam kde ji to bolí…. Dělají to všechny děti a vědí proč to dělají…

Měj se a směj se Bojko a uzdrav sebe i Mojku…. A dej o sobě zase vědět… třeba jak se Mojka hojí a spí celou noc… s láskou Zrzka

15.2.2011

A tady je psaníčko pro vás od Grevíka:

Milá Bojko,

děkujeme za dotaz a ač byl určen přímo Zrzce, něco k tomu přidám i já..

Je moc fajn, že máš ve věci jasno a celkem trefně popisuješ co vše může být příčinou..Myslím, že je to částečně asi vše. Taky vím podle sebe, že ikdyž teorii mám celkem „zmáknutou“ vlastní praxe někdy uniká – tím myslím, že sami u sebe si často nevíme rady, ikdyž je nám jasné „proč se nám to či ono děje“.

Jsme savci, což znamená, že mateřské mléko je v pořádku, co už míň, kdybys poslechla a krmila malou náhražkama – co nám nedělá dobře je právě kravské mléko, máme na jeho trávení jen velmi málo enzymů, kravská DNA je úplně jiná než naše, proto tolik dětí má projevy všelijaké „pseudoalergie“. Vápník v něm obsažený bohatě doplníme zeleninou, rybama atd.. Možná, že malá asi nebude spíš s něčím spokojená, dětičky mají echt sonar, ani se před nima nemusíte hádat a stejně neomylně poznají odchylku od pohody a harmonie.

Dalším důvodem alergií a ekzémů bývá hned první očkování miminka v porodnici, musí se chudinka vyrovnat nejen s příchodem na svět, ale hned dostane nášup vakcíny. Takže příčin může být víc, pokud můžu doporučit, najdi si na www.eft.cz terapeuta který by ti vyhovoval a zkuste všechno odťukat. Miminko se ťuká přes maminku a může se i samotné mimčo, reagují na to velmi pohodově   Doma když se na miminko poťuká, většinou se jako zázakem zklidní.

Dál se může využít řada Bambiharmoni – www.joalis.cz – a to taky užíváním přes maminku a mimču je možné potírat ekzem a bříško. Mnohdy také zmizí ekzem v dalších měsících úplně sám

Přeji vám všem mnoho štěstí a úspěšné vyřešení všeho, co vás trápí.

Grev

15.2.2011

Moc Vás zdravím Zrzečko i Grevíka,

a velice vám oběma děkuji za tak rychlou a vyčerpávající odpověď. To jsem nečekala…..

Dnešní noc měla Mojka zase záchvat, pomůže jedině když s ní chodíme po bytě, uklidní se až v koupelně. Jakmile jdeme do ložnice a chceme jí položit, začne nanovo. Včera už jsem to po hodině nevydržela a nechala ji tam plakat. Spí s námi v posteli, protože se tak často budí, že nemám sílu stále vstávat k ní k postýlce, navíc v postýlce nechce usínat.

Je pravda, že jsem v těhotenství spoustu nocí proplakala, když si mě nechtěl manžel vzít a pak jsme řešili zase rozchod… už je to nyní dobré. Vím, že láska se vynutit nedá a že mě manžel učí….

Víte, pokud ještě dovolíte… požádala bych vás ještě o něco…. Jak jsem psala, mám strach ze tmy, když je večer, do postele se moc netěším, ikdyž jsem pekelně unavená. Před dvěma lety jsme spaly s kamarádkou na chatě, ona se bála, protože za ní chodily duše a já jsem cítila, jak mnou projelo, doslova proskákalo cosi, úplně jsem se klepala a ona mi řekla „ha a máš to taky“. od té doby jsem měla panický strach být sama a v noci jsem brala prášky na spaní. Jedině když u mě spal přítel, usnula jsem. Pak jsem otěhotněla, bydlela s manželem a už to bylo lepší. Po porodu se ale stalo cosi. Začaly se mi zdát zlé barevné reálné sny. Do porodu jsem si sny nijak nepamatovala. Nejdříve mě cosi budilo ze sna tím, že to do mě š´touralo, různě kousalo, a to fyzicky bolelo až jsem se vzbudila. Do toho kojení po dvou hodinách…moje první 3 měsíce po porodu byly děs běs, žádné vychutnávání mateřství. Pekelná únava a strach. To buzení čímsi poté ustalo, ale stejně se mi zdály pořád zlé sny, kdy na mě někdo útočí, také tam byla Mojka, že na mě útočila, křičela jsem na manžela…atd. Společné tyto sny mají to, že jsou velice barevné, reálné, pamatuji si je a také je tam spoustu osob, které znám ze svého života. To se mi nikdy nedělo a já si skutečně v noci neodpočinu. Dva lidé již ode mně odváděly přivtělené duše, ale stejně mě teď zase něco ze spaní vzbudilo. Mám strach a nevím, co s tím mám dělat. Zkouším to ignorovat, ale když to přijde, jsem vyděšená. Neumím to přijmout, pláču v noci a říkám si, ať mě nechaj, že viděj, že mám malou, jsem unavená, nemám světlo pro sebe natož pro ni. Čím jsme si to zaloužily? A co s tím? Když manžel v noci není doma, nespím vůbec třeba do 4 do rána…. Co je to za lekci? Duchovní příčiny nemocí se dají zjistit, vše má příčinu, ale tohle je mi záhadou a já už se opravdu půl roku potácím jako tělo bez duše…

Pokud nemám znát odpověď, budu se s tím muset srovnat, pokud Vám ale přijde nějaká informace, kde je zakopaný pes a jak s ním naložit, budu velmi ráda. A ještě jednou děkuji za odpověď, s pokorou vše vyzkouším. Víte díky Vám mě napadla myšlenka, že by se mi líbilo vyzkoušet automatickou kresbu:-) do té doby kolem mne „chodila“ bez povšimnutí…

Děkuji za vše, zdravím vás a určitě dáme vědět, jak se nám daří,

s láskou

Bojka a Mojka

16.2.2011

Ahojíček Bojko,

Tak jsem kreslila obrázek a v současné době je u tebe jedna dušička, které na sebe upozorňuje jak přes sny, tak přes Bojku, aby sis jí všimla.

Víš, tenkrát jak jsi byla s kamarádkou, tak jsi svým strachem otevřela těmto dušičkám prostor k sobě a tak k tobě chodí. Navíc ta tvoje kamarádka tvůj strach posichrovala ještě slovy „ a máš to taky“…přijala jsi to…nevědomě. Dvě duše  ti odvedly, ale tato duše chce abys ji odvedla sama. Po dovedení by se mělo spaní u Mojky i u tebe samotné výrazně zlepšit a ty bys měla zase rozkvést a nabrat sílu a barvičku.

Takže co udělat?

V první řadě bych ti doporučila…..

Vytvořit si kolem sebe i maličké ochranu. Pokud nevíš jak tak tady je takový malý příklad, jak taková ochrana může vypadat. První týden bude trošku pracnější, ale pak postačí jen myšlenka…a budeš ji mít na sobě ty i malá.

Představ si velikánskou bublinu z bublifuku :o). Takový velký bublifuk a jak se bublina nafukuje, tak ty do ní vstupuje…. Když jsi uvnitř, tak se bublina uzavře a ty ji začneš programovat….ve stylu, že si přeješ nebo žádáš o to aby byla takováto:

Její stěny byly pevné a pružné, aby ti v ní bylo dobře a cítila se v ní bezpečně, aby přes její stěnu k tobě přicházelo jen dobro a pozitivní energie, aby ti vydržela 24 hodin (pak ji uděláš znovu)…atd. Až ji máš naprogramovanou tak jak chceš….tak si představíš, jak se zvenčí její stěny potáhnou zrcadlovým efektem (to slouží k tomu, aby se odráželi negativa vysílané směrem k tobě)…Až ji máš takto upravenou, tak můžeš tuto bublinu nechat pomalu splasknout na tvé fyzické tělo….tak, že bude vypadat jako tvá zrcadlová kůže :o) to aby ses mohla pohybovat a dělat věci tak jak jsi zvyklá. Teprve až budeš mít svou ochrannou druhou kůži z bublinky, tak podobně uděláš bublinku i pro Mojku… Mojka je ještě malinká, takže ji klidně můžeš nechat v bublince a nemusíš ji nechávat splasknout na její tělo…..ale to záleží na tobě, co bude pro tebe přijatelnější a bližší srdíčku.

Tuto ochranu si dělej pokud možno ve stejnou dobu… buď před spaním a nebo po probuzení nebo v průběhu dne…to je jedno…hlavně na to potřebuješ ze začátku klid, aby ti myšlenky nelítaly. Po čase…asi tak po týdnu ti pak postačí jen slovíčko…ochrana pro mě, ochrana pro Mojku…a budeš ji mít :o).

V druhé řadě… je třeba odvést tu dušičku:

Pokud máš strach večer, najdi si chvilku kdy Mojka bude spát a budeš mít dostatečný klid. Zapal si bílou svíčku. Ochranu už máš na sobě a tak můžeš začít komunikovat přes kyvadlo s touto duší.

Nejdřív ale ještě ke kyvadlu:

Pokud kyvadlo nemáš, tak stačí když si uvážeš snubní prstýnek, nebo jiný prstýnek na bílou nebo fialovou nit. Uchop mezi palec a ukazovák konce nitě a prstýnek nebo kyvadlo zastav (loket si opři o stůl, tak aby ti to bylo příjemné a ruku lehce vychyl …asi jako rameno jeřábu). Zeptej se kyvadla jak bude od něj vypadat odpověď – ANO, NE, NEVÍM, ..vždy mezi odpověďmi poděkuj a nechej kyvadlo ustálit. Neptej se na jedno a to samé vícekrát. Až máš jasno jak budou vypadat odpovědi, tak se začni ptát asi tímto stylem…v první řadě určitě …. Zda je vhodná doba a místo na získání odpovědí důležitých pro tebe. Pokud odpověď bude NE …ta to dál nepokoušej a zkus to za hodinu třeba v jiné místnosti….touto otázkou bys měla vždy začít a podle ní buď pokračovat nebo ne.

Pak se ptej… Je tady se mnou duše? Můžu ti nějak pomoct? Chceš, abych tě odvedla? Můžu tě odvést dnes? Zítra? ….no zkrátka se ptáš tak, abys dostala odpověď ANO, NE, NEVÍM..podle toho se otázky od tebe odvíjejí… takže předpokládejme, že jsi se s dušičkou už na něčem domluvila a podle mojí kresby je to o odvedení…

Vím, že se večer  bojíš a tak se zkus s dušičkou domluvit, abys ji mohla odvést za bílého dne.

K tomuto kroku …k odvedení duše, je třeba, abys přistupovala s otevřeným srdcem a beze strachu.

Odvedení může vypadat následovně (ale je vícero způsobů)

Ve své představě se zavřenýma očima, se setkáš s touto duší… už jste spolu domluvené na tom že ji odvedeš za světlem…natáhneš k ní ruku….ona se tě chytne… a pomalu kráčíte po schodech,  které vedou do nebe… můžete se i vznášet…dej své představivosti prostor a volnost…po cestě si můžete povídat a většinou ten kdo odvádí, se ještě od této duše mnohé dozví. Až se dostanete na konec schodiště, tak vidíš před sebou bránu…. Dovedeš dušičku až k bráně…která se otevře a rozloučíte se. Ona pak odchází a ty vidíš za branou….krásnou louku a …představivost. Dušička se ještě otočí zamáváte na sebe a brána se zavírá… tvůj úkol byl splněn…. A ty pomalu můžeš otevřít oči. Co cítíš a jaké máš pocity…. To teprve uvidíš. Ale vím jedno….ochranný plášť, ti uzavírá trhlinky, které jsi svým strachem otevřela, odvedená duše a zážitek s tímto odvedením ti dává něco nezapomenutelného….a hlavně pocit bezpečí, ztrátu strachu…no a taky sny které se ti zdají díky strachu naberou jiné obrátky :o).

Bojko…přestaneš být Bojkou…stane se z tebe Nebojka :o) a Mojka bude pořád tvoje Mojka (od slova moje holčička) :o).

PS: Ještě k těm snům, proč ti začaly po porodu…porod je velká změna pro organismus a vůbec celkově. Můžu tě ujistit, že já když jsem byla na mateřské, tak jsem nevěděla kolikrát co byl sen a co bylo doopravdy…to co jsem prožila přes den, se odehrávalo i ve snu…jen to bylo trošku jinak :o)… a kolikrát ani teď nevím co se mi zdálo a co se opravdu událo…. Jen je mezi námi rozdíl v tom, že já jsem neměla (vyjímečně ano) sny strašící….ale to je díky tomu strachu co jsi v sobě měla….ale…vidíš to? Už píšu v minulém čase, že jsi měla strachy…to je dobré znamení…..

PS: Ještě k těm snům, proč ti začaly po porodu…porod je velká změna pro organismus a vůbec celkově. Můžu tě ujistit, že já když jsem byla na mateřské, tak jsem nevěděla kolikrát co byl sen a co bylo doopravdy…to co jsem prožila přes den, se odehrávalo i ve snu…jen to bylo trošku jinak :o)… a kolikrát ani teď nevím co se mi zdálo a co se opravdu událo…. Jen je mezi námi rozdíl v tom, že já jsem neměla (vyjímečně ano) sny strašící….ale to je díky tomu strachu co jsi v sobě měla….ale…vidíš to? Už píšu v minulém čase, že jsi měla strachy…to je dobré znamení…..

Přeju vám holčinky spoustu krásných a pohodových dnů, klidných nocí s krásnými sny, pocit bezpečí a moře lásky….mějte se a smějte se a dejte o sobě vědět, jak se vám vede…….. s láskou…Vaše Zrzka

17.2.2011

Zrzečko,

nemám slov, jsi anděl v lidské podobě….. Nejde vyjádřit slovy „DÍKY“. Rychlost, upřímnost, laskavost a srdečnost, to vše mi naskakuje, ale hlavně Tvůj návod, jak „na to“ mi opět musím napsat lahodí a ano, takhle vypadá skutečná pomoc. Ne, že mi někdo vyloží karty nebo řekne „neboj se“  nebo mi nabídne aromaterapii atp. těch pomocí je více, nene, tohle je skutečná pomoc. Děkuji za ten návod, sice mi celý den myšlenky na onu věc jednou, uvědomila jsem si, jak se mi strachy klepou kolena, že to je na mě, že musim věřit, že to zvládnu. …ale jsem rozhodnutá postavit se za svůj život tady a teď na Zemi. Už nechci být chodící mrtvolou, už nechci, aby mi něco bralo energii, chci žít. Kdybych takhle pokračovala, můžu to rovnou zabalit, protože se mi už ani nechtělo nikam chodit, nic plánovat, vařit, prostě těšit se ze života…Děkuji, protože to něco třeba nemusí být zlé, jen něco chce… děkuji.

Máváme na Tebe Zrzečko. A Pánbůh žehnej Tvému srdci, prstům, které píšou s láskou písmenka a Pánbůh žehnej tvému citu….

Koupila jsem si dnes pastelky, tak jdu kreslit andělíčka….

Děkuji mnohokrát za vše a ráda ti napíšu, jak se nám daří. Určitě za mě pozdrav i Grev, že také děkuji velice.

Pokud máš volný večer, tak ať je veselý a plodný….

Bojka a Mojka

17.2.2011

Ahojíček Mojko,

Držím ti palečky ať vše zvládneš a jste hlavně v pohodě. Cestičku kudy tudy za štěstím máš v mailíkách ode mě i od Grev habakuk….tak máš co dělat. Hlavně se řiď svým srdíčkem… kdybys cítila, že toto není ono a nebo v tom cítila nějakou odlišnost od toho jak si myslíš, že to je….tak to nedělej….hlavní je to tvoje srdíčko co ti říká… poslouchej ho.

Měj se a směj se a dej vědět jak se vám daří a jak vše zvládáte…a když se podělíš o zkušenost s odváděním dušičky, nebo s koupelemi, či s čímkoliv co zkusíš…budu moc ráda…. s láskou Zrzka

18.2.2011

Ahojky Zrzečko,

děkuji pěkně za odpověď. Malou jsem za Tebe pomuchlala, bublinky nám udělala a noc byla fajn. Žádný záchvat a ani já žádné zlé sny, jen barevné dějové o známých, ale nic strašného. Bublinka mi šla velmi dobře, až jsem se divila. Obrázky jsem také nakreslila. Akorát kyvadélko ještě nemám. Myslela jsem si, že mám doma bílou nit a mám prd. Nitku budu mí až zítra, tak se do toho pustím. Někdo mi říkal, abych si kyvadélko zasvětila, ale nevím jak a ani ty o tom nic nepíšeš, takže budu postupovat jak píšeš…to je ale věta:-).

Také jsem se dívala na vaše stránky, máte kurz AK v Hodoníně. Zrzečko, uvažuješ do budoucna o kurzu i zde na západě Čech? třeba Plzeň nebo Karlovy Vary?

Ještě jednou tedy děkuji za vše, držím vám všem palečky a ať vaše stránky pomáhají dále a dál pište o různých tématech, moc mě bavíte!

A já s radostí plním svůj úkol odvahy a statečnosti a zase napíšu co a jak. A ještě posílám jednu fotku Terezky, ze které sálá radost….

Papa Bojka

18.2.2011

reakce Jasa …….Grev a Zrzka …….add bojka….a ekzém

Excelentní……..písmenka………od obouch……fakt holky………bez jediné chybičky………..mám radost

Jen pracovně……pro nás….dodatek………začalo to v prenatálním stavu maminky a dítěte…..bolest,že se rodičové nemilují…..tím ostatně dnes trpí děti celého světa holčička má co do činění i s tatínkem…….vezme-li ji do náruče jako maminka…….a ještě položí-li si ji mezi sebe……bude po pláči
cítí z ložnice napětí ..děti neošálíš….tak nejlépe začít v koupelně pak v obýváku……..vyťukat……
Exem je nevědomá agrese toho drobečka….reaguje vztekle, že to není tak jak chce…….má to můj vnuk..taky od mala…

vyťukat……jasně chválím…papa

Jasa

19.2.2011 

Ahojíček Bojko a Mojko,

Děkuju za písmenka za za fotečku. Mám z toho fakt radost a na fotkách vám to holky moje sluší….

Posílám reakci našeho parťáka Jasoška :o)… je dobrý a má postřeh…takže ti jen trošku ještě doplnil, co jsme s Grevíkem opomenuli.

Píšu ti až dnes … protože jsem měla seminář a moji pozornost jsem věnovala holčinám co dojely …. A k tvému dotazu, jestli budu dělat seminář tam na vaší straně…..Bojko…odpovím ti asi takto. Stránky mají teprve něco přes půl roku a seminář v pořadí proběhl teprve druhá. Lidičky, kteří na stránky chodí…tak teprve tak nějak zjišťují zda nám věřit či nikoliv, zda by automatická kresba byla pro ně lákadlem a něco čemu by se chtěli naučit a věnovat se tomu atd. Takže ten zájem není až tak veliký prozatím a odpovědně ti můžu říct, že shánění prostorů a další věci s organizací jsou pro mě časově náročné, byť je to v mém místě bydliště …natož tak shánět a organizovat seminář někde dál. Není pro mě problém někam dojet a seminář uskutečnit, ale problém je v tom organizačním. Prostory na seminář, prostory na spaní atd…. uvidíme jak se to bude vyvíjet dál…neříkám NE…. Není to možné…je to možné……ale chce to čas….bude to tak jak to být má a pravděpodobně bych k tomu potřebovala nějakou spolupráci s někým, kdo by našel prostory a pomohl mi s organizací. Takže zatím….tomu dávám volný průběh…bude to přesně tak jak to být má.

K tomu zasvěcování kyvadélka……. Kdo uvěří, že bez zasvěcení s ním kyvadlo nebude komunikovat….přijímá tuto pravdu a stává se jeho pravdou a bude to tak….moje pravda je taková, že kyvadlo s námi komunikuje, pokud dodržíme postup….požádat o odpověď a poděkovat za ni….

Tak to je ode mě zatím vše Bojko…měj se a směj se a dávej o sobě vědět…myslím si, že vám drží spousta čtenářů palůšky, stejně jaká já Grev i Jasa…

tak zatím papapapa s láskou Zrzka

21.2.2011

Milá Zrzečko,

velice pěkně děkuji za písmenka od Tebe i Jasy a moc si jich vážím. Napadá mě, že si to ani nezasloužim… Je to moc moc fajn…

U nás situace vypadá tak, že kyvadélko komunikuje, hned napoprvé mi ukázalo, jak bude „ano“ a jak „ne“ a „nevím“. Mám z toho radost. Nicméně už dvakrát mi kyvadélko sdělilo, že dušička u mě není….Budu to ještě zkoušet dát… Jinak mé sny jsou už tři dny docela dobré, dokonce předevčírem tam bylo i nějaké milování a moře…krása, po půl roce pěkný sen. Ráno jsem za něj moc děkovala. Mojka v noci už nemá záchvaty, ale nevydrží spinkat ani dvě hodiny, budí se i po hodině, po hodině a půl, tak jí dám prso, to jediné ji uspinká. Ptala jsem se kyvadla, jestli se Mojka budí strachy, odpovědělo „ano“. Z duchů odpovědělo „ne“, z opuštění odpovědělo „nevím“. Je to zvláštní, do dvou měsíců vydržela i 4 hodiny v kuse. Co se týká mého strachu, když manžel hraje v obýváku do dvou hry, jsem v pohodě, jak jde spát, už mi tam naskočí strach tak, že se třeba bojim spát zádama ke dveřím… Vím, že se to zlepší, ale jsem trochu nervózní z té duše, že tu „jako není“….

Napětí z ložnice…ano, vnímám to z mého strachu… to je srozumitelné. Nerozumím jen tomu, že manžel si má vzít Mojku do ruky  a položit mezi nás? Zkusíme to. Je pravda, že ji uspávám jen já. Párkrát to zkusim i manžel, když malá nechtěla být v ložnici, ale stejně plakala… V postýlce nespí, spí mezi námi. S tou koupelnou a obývákem také nerozumím. Máme zkoušet vyťukat v koupelně a pak v obýváku?

Ten vztek se projevuje navenek tak, že se Mojka prostě vzteká. A někdy teda pěkně dlouho, nepomáhá nošení, zpívání. Včera jsem to už nevydržel a dala jí do postýlky v ložnici a zavřela dveře, abych ten křik měla na chvíli ztlumený. Stejně jsem ji potom vytáhla, protože mi jí bylo líto. Ale trvalo to celé hodinu…. Opravdu nevím, co v těchto chvílích dělat. Jestli ji nějak konejšit, ikdyž to nepomáhá nebo ji nechat být… Tady každá rada dobrá…

Co se týká seminářů. V Plzni nebo Varech by to byl problém, tam nikoho neznám. tady v Chebu by mohl být seminář na vysoké škole. Tím chci říci, že když bude konstelace příznivá a má – li to tak být, pomohla bych se seminářem zde. Anebo také v praze. 8 let jsem tam žila a mám tam hodně známých…vše bude ale jak píšeš, vše je správně a vše přichází v pravý čas…

Ještě jednou děkuji vám všem i za čtenáře, kteří drží palečky, každá podpora je dobrá. Cítím, že tu nejsem sama a prostě děkuji děkuji děkuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

21.2.2011

Ahojíček Bojko,

Jak to Jasa myslel s tím ťukáním a obyvákem a koupelnou….si taky nejsem jistá… v kontaktech je jeho kontakt, tak můžeš psát přímo jemu. Ale asi měl na mysli Dynamind to je metoda hodně podobná EFT a jsi schopná to udělat podle návodu sama, ale knížka asi bude třeba.

Jinak k tomu kyvadlu jak ti odpovídá….věř mu, pokud ti odpovídá, že duše není u tebe, tak tomu věř. Zkus se ptát jinak…zda je duše u vás v bytě, pokud ano, tak se ptej dál…je v ložnici? U koho….postupně si na to musíš přijít. Když už kyvadélko takto s tebou komunikuje, tak bys měla věřit co říká a neptát se znovu na to samé….jo?

Ještě mě k tobě napadlo….díky této větě kterou jsi mi napsala …..

Napadá mě, že si to ani nezasloužim… když se ti něco zadaří, nezačni pochybovat a nebo si říkat něco ve stylu…. No to snad není možné …ono to funguje, no jsem zvědavá na jak dlouho, kéž by to tak už zůstalo každý den, že bude malá spát….atd…Tímto myšlením pak od sebe zase to dobré odháníš….zkrátka nevěříš, že si to zasloužíš, že to může fungovat atd… chápeš jak to myslím? Místo toho poděkuj a raduj se z úspěchu.

Držím palečky…..ať Mojka už klidně spinká a maminka tím pádem taky……tak zatím pa a měj se a směj se ….s láskou Zrzka

22.2.2011 

Vaše komentáře

Reklama