Bolesti a křeče

Mnoho lidí, ať už úplných začátečníků, anebo ignorantů, kteří nechtějí jít do věcí hloubš a stačí jim plout po povrchu, nebo papouškovat to,co jim řeknou jejich učitelé reiki nebo shambally 3. stupně, považuje své v dnešní době už vážné fyzické problémy za tzv. transformační příznaky, stejně jako jsem je považoval za transformační projevy před nějakým 4-6 lety i já.

Mnoho lidí, ať už úplných začátečníků, anebo ignorantů, kteřínechtějí jít do věcí hloubš a stačí jim plout po povrchu, nebo papouškovat to, co jim řeknou jejich učitelé reiki nebo shambally 3. stupně, považuje své v dnešní době už vážné fyzické problémy za tzv. transformační příznaky, stejně jako jsem je považoval za transformační projevy před nějakým 4-6 lety i já.

Zatímco já jsem k tomu neměl tehdy podklady, rady či pozorování druhých ještě v podstatě žádné a vše jsem tedy musel dlouhá léta odsledovat a skládat jako puzzle sám, nyní jich je již dost (vše zmiňuji například ve svých dvou knihách série 2012 – Zlatá brána otevřena, nebo Apokalypsa v přímém přenosu 2. díl).

Někdy obdivuji lidský optimismus, který je však v drtivé většině pouhá nevědomost a neznalost. Podívejte se na tuto debatu ve facebookové skupině zabývající se transformačními příznaky. Ženy upozorňují na velmi silné stavy bolestivé menstruace a bolestí.

Věc a stavy silných bolestí a křečí mají dvě vysvětlení. Samozřejmě, naprostý přebytek elektřiny nad magnetismem ve vašem energetickém a fyzickém těle. Mohou za to zpravidla vaše ucpaná játra, která už nezvládají transformovat obrovský příliv nových energií a kolabují. Vnímáte to tak, že jste ospalí, nebo naopak nemůžete v noci spát.

Elektřinu nám dodávají zejména mobilní telefony a vysílače, všechna elektrická zařízení, a v poslední době zejména pak kosmické záření, elitami modulované sluneční záření a v neposlední řadě pak Měsíc, obzvlášť v pozici souhvězdí Střelec a Štír (viz tyto dny), kdy rovněž dochází v souběhu spojení úplňku či novu a severní či jižní deklinace k různým kataklyzmatům, nebo výbuchům a požárům (viz také včerejší požár ve Škodě Mladá Boleslav, kde vzplály plasty – ty budou hořet společně s vyráběnými, převáženými, či uskladněnými dalšími ropnými substancemi a produkty stále častěji jak upozorňuji již několik let).

Jak částečně blokovat elektrické záření a hlavně pak zvýšit nezbytný tělesný magnetismus dlouhodobě píšu ve svých knihách, zde na OSUDu, učím na přednáškách a seminářích a tak není třeba se tomu zde více věnovat.

Skřípete (třeba v noci) zubami? Horší se vám krátkodobá paměť? Stahují se vám svaly, máte v nich křeče? Máte deprese, chronické choroby? Padají vám vlasy? Máte suchou kůži? Bolí vás dásně a zuby? Máte jiné poruchy CNS, vydávané třeba za klíšťovou encefalitidu? Velmi pravděpodobně jste otráveni rtutí, nebo jinými těžkými kovy. Reagujete jinak, měníte se vám nálady, ztrácíte vyrovnanost.. ztrácíte své nitro, svou osobnost, svou duši.

O otravě těžkými kovy jsme psali například zde, podívejte se i na příslušná videa!

To, co na nás padá ze vzduchu, nebo teče z vodovodu, zachycuje např. tento laboratorní výsledek měření. V průměru byla norma podílu těžkých kovů ve vodě překročena padesátkrát! ale nikoho to nějak extra nevzrušuje.. Tak masivní otrava těžkými kovy je v posledních letech zapříčiněna zejména chemtrailsovým bombardováním, kterým se elity úspěšně pokusily přehradit atmosféru a zabránit tak dopadu části slunečního a kosmického záření na Zemi.

Ženy a dívky mají samozřejmě obrovskou výhodu v pravidelné menstruaci, kterou se tělo snaží zbavit některých těžkých kovů. Ta se v posledních měsících a letech různě zeslabuje, zesiluje, zrychluje, což je částečně způsobeno i změnami hormonálního rázu.

Situace bude každým měsícem horší a horší. Jsem zvědav, jaké jména různých infekcí a x-coli budou použita tentokrát, aby se zakryly průvodní projevy těchto těžkých otrav organismu.

Jak dát postupně do pořádku svůj organismus, detoxikovat ho od těžkých kovů a posílit potrahanou poškozenou nervovou pleteň?

a) zvýšit přísun vody, zejména pak vody pramenité či levitované

b) zvýšit příjem KCl (draselné soli) aspoň po několik dní, aby se vám v organismus nastartoval správný elektrolytický proces

c) maximalizovat příjem syrové stravy (bez ohledu na to, co budou říkat v televizi o nově záhadně se objevených infekcích)

d) zamineralizujte a zavítaminujte své tělo (ideálně koloidními minerály a vitamíny)

e) zvyšte příjem mastných kyselin Omega-3, kyseliny linolové, EPA (kyseliny eikosaptentaenové), důležitý je z běžných olejů panenský olivový olej, lněný olej a další.

f) používejte zelené mořské řasy, nebo výrobky řasy chlorella (z bylin nejlépe detoxikuje těžké kovy čerstvý koriandr a medvědí česnek)

g) používejte koloidní zlato na rozšíření a harmonizaci nervových drah (cca 6-8 týdnů)

Opatrujte se v těžkých dobách, buďte připraveni, že bude hůř a věřte, že může být, jednou, snad i líp.

Zdroj: upozornění Jožinkem z FB na odkaz

http://www.osud.cz/bolesti-krece-transformacni-priznak-otrava-tezkymi-kovy#.UEWz0No1bCk.facebook

Vaše komentáře

Reklama