Astrohoroskop na leden 2016

 

Novoluní proběhne 10.1. 2016 ve znamení Kozoroha. Bude mít vliv na témata práce a pracovní aktivity. V době novoluní by lidé měli podepsat nové pracovní smlouvy a dohody. Mnohým zvýší plat nebo si zlepší své pracovní postavení, pokud byli pracovití. Na novoluní bude v konjunkci Slunce, Luna, karmické Pluto a Merkur, planeta komunikace. Zažijete přímo osudovou domluvu nebo dohodu, která ovlivní Vaše další pracovní aktivity.

Úplněk nastane 24. 1. 2016 ve znamení Lva. Tento úplněk bude mít vliv na tvorbu, děti a partnery. V době kolem úplňku mohou lidé ukončit, uzavřít nebo dohodnou vše týkající se partnerských dohod a smluv. Úplněk pomůže dokončit proces tvorby a výtvorů, pokud jste na něčem pracovali nebo vytvářeli. Tato doba je vhodná na plození dětí, ukončení situace s dětmi. Můžete najít nového partnera, ukončit partnerský vztah.

Planeta Merkur bude couvat od 5. do 25. 1. 2016, tedy 20 dní. Merkur nabere 5. 1. 2016 retrográdní směr, bude se pohybovat zpět z Vodnáře do Kozoroha a 25. 1. 2016 opět nabere přímý směr. Po dobu zpětného chodu bude váznout komunikace, budou se ztrácet data, doporučuji zálohovat PC, data v telefonu. Vše se bude zpožďovat, a technika nás nejednou vypeče. Dohody, doklady a veškeré záležitosti dořešte než začne Mer-kur couvat, nebo počkejte na přímý směr. Budeme přeorganizovávat, vracet se zpět do minu-losti, vytahovat a oprašovat záležitosti minulosti, abychom situacím dali nový kabát. Také se budou vracet staré lásky, nebo myšlenky z minulosti.

Jupiter ve znamení Panny nabere na 122 dní retrográdní směr. Jupiter bude couvat od 8. 1. do 9. 5. 2016. Budeme se muset vrátit do minulosti, učinit něco, co nám později přinese štěstí a posun.

 

 Beran

BERAN

Planeta Mars se pohybuje od začátku ledna Štírem. Berani dořešili vztahové záležitosti a nyní budou řešit delší dobu finance a majetek, který mají s další osobou, bankou, nebo společně s někým dalším. To, co začnou řešit, dokončí během června 2016, kdy planeta aktivity Mars bude couvat zpět. Na jaře se finanční záležitosti vrátí k dořešení a konec června bude přát ukončení těchto situací. Jelikož Merkur nabral zpětný chod, nedoporučuji dělat ukvapené závěry související s prací a pracovními aktivitami. Mars, plující Štírem, otevírá Beranům sex a sexuální touhy. Pokud hledáte pobavení v sexu, je leden ideální, ovšem pouze u nezadaných. Ti, kteří mají partnera, využijte své touhy k oživení partnerského sexu. Nevěry budou dříve či později odhalené. Novoluní přináší nové spojení či pracovní aktivitu. Ovšem ještě bude jinak, takže neberte do-hodu tak vážně a čekejte, že ještě přijde změna. Úplněk přinese dokončení partnerských a pracovních témat. Ukončí se situace související s dětmi, tvorbou nebo výtvorem. Pozor na nevěru, nevyplatila by se. Jupiter bude couvat od 8.1. do 9.5.2016. Berani se budou muset vrátit do minulosti, učinit něco, co jim později přinese štěstí a posun, zde budou řešit zdraví a službu pro někoho druhého. V únoru Berani potkají důležitou osobu. Ukončí se situace související se zdravím nebo nemocí.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

 

 Býk

BÝK

Venuše se pohybuje ve Střelci v blízkosti Saturnu. Očekávejte úřední dopis, související s financemi. Je třeba dát si do pořádku majetek a finance. Býkům se vrátí nedořešená situace z minulosti. Novoluní otevírá téma ciziny, zahraničí, úřadů a soudů, cest a cestování. Můžete si naplánovat kurzy, školení a vzdělávání. Plánujte cestu do ciziny, vyřizujte úřední písemnosti. V době novoluní je v konjunkci Slunce, Luna, Merkur a karmické Pluto. Přichází osudové rozhodnutí, výše popsané, díky kterému se posunete ve svém životě. Úplněk ukončí a uzavře téma rodiny, domova, bydlení a vše, co se týká Vašeho zázemí. Planeta aktivity se pohybuje vztahy. Býci mají aktivní veškeré vztahy, smlouvy, dohody. Budou nastavovat nová pravidla. Vše se dokoná v měsíci červnu, kdy se vše vyřeší a dořeší v souvislosti se vztahy. Vztahy máme partnerské, pracovní, milenecké, rodinné, zde budu Býci řešit. Býci se budou muset vrátit do minulosti, učinit něco, co jim později přinese štěstí a posun, zde budou řešit téma dětí, partnerů a tvorby. Únor přinese hlavní téma, a to zní? Práce, nová pracovní aktivita a po-stup v kariéře.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

 

 Blíženci

BLÍŽENCI

Planeta Merkur se pohybuje zpět Kozorohem. Blížencům se vrací nedořešené finanční záležitosti. V době novoluní je v konjunkci Slunce, Luna, Merkur a karmické Pluto. Přichází osudové rozhodnutí. Leden 2016 vnese příznivé energie do oblasti financí. Zde se setkají Slunce, Luna, Merkur a karmické Pluto v konjunkci. Budou spolu velkou mocnou silou působit právě v oblasti financí. Zde se vrací nevyřešené záležitosti z minulosti. Planeta aktivity Mars působí na oblast zdraví a nemoci, práce pro někoho, Blíženci budou pracovně vytíženi. Co nevyřeší nyní, přinese Mars v červnu, kdy bude nutné vše dořešit. Co slíbili, budou muset splnit. Úplněk dokončí a uzavře úřední záležitosti, situace se sourozencem, téma vzdělávání . Blíženci mohou prodat či koupit auto, nebo jiný dopravní prostředek. Měli by dokončit vše týkají se mluveného nebo psaného slova. Úřední písemnosti. Únor přinese téma cest do ciziny, úřední záležitosti, touha po vzdělávání a učení. Ukončí situace v souvislosti s domovem, rodinou a zázemím. Blíženci se budou muset vrátit do minulosti, učinit něco, co jim později přinese štěstí a posun, zde budou řešit domov, bydlení a zázemí.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

 

 Rak

RAK

Raci budou vytvářet aktivitu ve spojitosti s dětmi, budou tvořit, plodit a řešit partnery. Pokud Raci chtějí počít dítě, nebo vytvořit velké dílo, je leden ideální doba. Děti a partneři je budou plně zaměstnávat. Z minulosti se vrátí písemnost, zpráva, smlouva či dohoda, která čeká na dokončení a uzavření. Novoluní otevírá osudovou smluvní záležitost, která bude přicházet z minulosti, ovšem trochu pozměněna. Rakům přinese nový partnerský nebo pracovní vztah, nové vztahové nebo pracovní podmínky. Jelikož se u Slunce a Luny pohybuje i Merkur s karmickým Plutem, budou to novoty zcela zásadní. Úplněk uzavře a dokončí téma financí a majetku. Dořeší se vše související s penězi. Pokud Rakům někdo dluží nebo naopak Raci mají zaplatit, je úplněk ideální na vyrovnání energií. Únor otevírá téma majetku, který vlastní s další osobou, bankou nebo někým dalším. Ukončí a dořeší se úřední záležitosti. Raci se budou muset vrátit do minulosti, učinit něco, co jim později přinese štěstí a posun, zde budou řešit úřady, cesty, dopravní prostředek, sourozenci, vzdělávání a učení. V lednu 2016 budou Raci řešit vztahy.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

 

 Lev

LEV

Slunce se pohybuje Štírem. Lvíci budou řešit domov a zázemí. Kdo se touží přestěhovat, zlepšit bydlení, bude v lednu řešit toto téma a poté se k tématu bydlení vrátí v červnu, kdy se vše dokoná a dořeší. Novoluní naznačí novou cestu související se zdravím, novým životním stylem a také se otevře nová pracovní činnost. Co slíbí, budou muset udělat. Lvi mohou očekávat zprávu z minulosti. Téma udělat něco pro někoho, pro lidi, nějaká aktivita spojená se službou. Úplněk ukončí a uzavře vše, co se má dokonat. Lvi budou řešit vztahy, smlouvy a dohody. Ukončí, co není do budoucna životaschopné, aby mohli dohodnout nové partnerské či pracovní smlouvu. Nastolí nová pravidla. Únor otevírá záležitosti nových vztahů. Lvi mohou potkat důležitou osobu v partnerské nebo pracovní rovině. Ukončí se situace s penězi a majetkem ve společném jmění. Budou se muset vrátit do minulosti, učinit něco, co jim později přinese štěstí a posun, zde budou řešit peníze, majetek a jiné hodnoty.
astroložka Daniela Hannah

 

 

 Panna

PANNA

Planeta Merkur se pohybuje zpět Kozorohem a přináší nedořešené situace s dětmi, plody a výtvory a také se ozve partner z minulosti. Novoluní otevře partnerství a pracovní partnery, plodím, tvořím a vytvářím. Pokud chtějí Panny stvořit dítě či nějaké dílo, je leden ideální doba. Na novoluní se Slunce a Luna pohybuje s Merkurem a s karmickým Plutem vedle sebe. Přinese osudové záležitosti s výše popsanými situacemi. Úplněk přinese napojení na nevědomí. Panny budou rekapitulovat, přemýšlet o tom, co chtějí ukončit a uzavřít. Budou se připravovat na únorový úplněk. V této době si musí dát pozor na svou osobu, a to až do úplňku v únoru. Psychika a zdraví budou zaktivovány. V únoru ukončí a zavřou vztahové záležitosti, nastaví nová pravidla v pracovní a partnerské rovině. Mars aktivuje úřady, cesty, dopravní prostředky, vztahy se sourozencem. Jupiter, planeta štěstí, bude couvat od 8.1.2016 do 9.5.2016, Panny se budou muset vrátit do minulosti, učinit něco, co jim později přinese štěstí a posun. Musí učinit to, co již plánovaly. Jelikož se Jupiter pohybuje ve zpětném chodu v jejich vlastním znamení, musí počítat s tím, že se zastaví ve vývoji, je třeba dořešit minulost, aby se opět v květnu mohly posunout ve svém životě. Stejný posun díky vlivu Jupiteru zaznamenali v roce 2004.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

 

Váhy

VÁHA

Venuše se pohybuje Střelcem v blízkosti Saturnu. Toto spojení může přinést zklamání a depresivní stavy. Černá Luna se pohybuje dlouhodobě Váhou, takže Váhy musí ještě s posunem počkat, až Černá Luna v červnu odpluje ze znamení Vah. Planeta Mars aktivuje téma peněz, majetku a hodnot. Toto téma se ještě vrátí v červnu 2016, kdy bude třeba dořešit vše související s majetkem. Novoluní přinese nové nasměrování v souvislosti s domovem a bydlením. Couvající Merkur přinese zprávy týkající se právě bydlení a domova nebo zázemí. Zde se vrátí situace z minulosti, kterou je nutné vyřešit. Na novoluní se Slunce, Luna a Merkurem s karmickým Plutem pohybuje vedle sebe. Přinese osudové rozhodnutí. Úplněk uzavře a ukončí fungování v nějakém společenství, společnosti, určité skupině lidí. Může ukončit nebo uzavřít kamarádství, nebo nastane změna spolupracovníků. Únor přinese téma dětí, partnerů, plody, tvorba a výtvory. Váhy stále budou řešit peníze a majetek. Až bude Jupiter couvat, Váhy se budou muset vrátit do minulosti, učinit něco, co jim později přinese štěstí a posun, zde budou muset ukončit to, co původně zamýšlely. Zpět se jim vrátí do života situace, která měla zůstat v tajnosti. Také se můžou objevit nepřátele, kteří působí skrytě.
astroložka Daniela Hannah,

 

 

 Štír

ŠTÍR

Planeta Mars se pohybuje v lednu a Únoru Štírem. Do Štíra se vrátí ještě v červnu 2016. Po tuto dobu se Štíři nezastaví. Planeta aktivity bude tlačit, aby dělali, bez oddechu. Venuše se pohybuje u Saturnu, Štíři mohu očekávat úřední dopis na téma finance. Novoluní přinese téma aut a jiných dopravních prostředků, úřední záležitosti, vzdělávání a nové učení, cestování, ježdění sem a tam. Štíři mohou řešit situace související se sourozencem. Couvající Merkur otevře a přinese opět něco z minulosti, co souvisí s úřady. Jelikož na novoluní se Slunce, Luna, Merkur a karmické Pluto pohybují vedle sebe, přinesou osudové rozhodnutí na toto téma. Úplněk ukončí nebo přinese uzavření pracovní aktivity. Zde Štíři mohou dostat novou nabídku, nebo ukončí práci, pracovní aktivitu. Něco důležitého se bude dít v pracovní oblasti. Únor přinese téma domov, rodina a zázemí. Pokud se hodlá Štír stěhovat, nebo hledá nový domov, únor je doba příhodná na zlepšení v souvislosti s bydlením. Jupiter bude couvat od 8.1.2016 do 9.5.2016, Štíři se budou muset vrátit do minulosti, učinit něco, co jim později přinese štěstí a posun, zde budou řešit přátelství, kamarády nebo partnery z minulosti. Může se ozvat společnost, společenství let minulých.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

 

 Střelec

STŘELEC

Venuše se pohybuje v blízkosti Saturna ve Střelci. Toto spojení přinese problémy s láskou, nebo penězi. Střelci si musí dát do pořádku svůj život, jako před 29. lety. Mars bude v lednu a únoru tlačit Střelce do ukončení a uzavření nevyhovující situací. Co se nepodaří v lednu a únoru, dokoná se v červnu 2016, kdy Střelci uzavřou a ukončí vše staré a nepotřebné. Mars také aktivuje skryté nepřátele a situace na nevědomé úrovni, které jsou uschované hluboko v nevědomí Střelců. Také se mohou odtajnit tajemství a tajnosti, které měly být skryté. Couvající Merkur přinese myšlenky a také zprávy související s majetkem a financemi. Jelikož se na novoluní pohybuje u Slunce, Luny a Merkuru i karmická planeta Pluto, bude rozhodnutí zcela zásadní. Novoluní odstartuje téma peněz. Úplněk dokončí a uzavře úřední a soudní záležitosti. Pokud řeší zahraniční cestu, nebo cokoli v zahraničí, vzdělávání a učení, úplněk je vhodný k uzavření dohody. Dořešit a dokonat vše, co se týká těchto témat. Venuše se pohybuje Střelcem, v této době jsou Střelci neodolatelní, středem pozornosti. Únor přinese úřední záležitosti, auto a dopravní prostředky, situace se sourozencem. Bude se něco důležitého dít v práci a pracovní oblasti, zde dokončí a dořeší pracovní aktivita. Jupiter bude couvat od 8.1.2016 do 9.5.2016. Střelci se budou muset vrátit do minulosti, učinit něco, co jim později přinese štěstí a posun, zde budou řešit práci, pracovní aktivity a kariéru. astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

 

 Kozoroh

KOZOROH

Slunce, Luna, Merkur a karmické Pluto se pohybuje v Kozorohu. Lidé narození v Kozorohu čeká nejdůležitější období, které bude mít zásadní vliv na nové životní, osudové nasměrování. Novoluní nastartuje nové projekty a novou životní cestu. Leden, únor a březen 2016 jsou jejich nejsilnější měsíce, ve kterých mohou začít cokoli nového, o čem přemýšleli a uvažovali a nyní se k nim opět myšlenky, zprávy nebo informace vrací. Zařadí se do nového společenství, společnosti, skupiny osob, kam chtěli patřit. To, co nyní začnou, se jim vrátí ještě v červnu, kdy se vše dokoná a dořeší. V tomto období mohou potkat důležitou osobu, která se Kozorohům vrátí v červnu do života. Saturn v konjunkci s Venuší bude tlačit do vyřešení majetkových záležitostí a lásek. Je nutné uspořádat si svůj milostný život. V oblasti financí a tajných lásek vyplují na povrch všechny utajované informace. Mimomanželské nevěry se dostanou na veřejnost. Koncem měsíce se Venuše přesune do Kozoroha, a to je impulz pro všechny bytosti narozené v tomto znamení. Vše se bude točit kolem nich. Budou neodolatelní, okouzlující a všude je uvidíme. Venuši, planetu lásky a hodnot, je třeba využít ve svůj prospěch. Pokud hledají partnera, mohou ho najít. Pod vlivem Venuše mohu potkat důležitou osobu. Úplněk ukončí, dořeší a nebo uzavře záležitosti finanční, které souvisí s další osobou, bankou či společenstvím. Únor přinese ukončení úředních či soudních situací a otevře téma peněz a majetku. Jupiter bude couvat od 8.1.2016 do 9.5.2016, Kozorozi se budou muset vrátit do minulosti, učinit něco, co jim později přinese štěstí a posun, zde budou řešit úřady a soudní situace, cizina, zahraničí a vzdělávání.
astroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

 

Vodnář

VODNÁŘ

Vodnáři budou v lednu a únoru 2016 velmi aktivní v pracovní oblasti. Kdo nemá práci, bude ji hledat, kdo práci má, bude muset veškerý čas věnovat právě pracovní činnosti, která jej zcela pohltí. Prací a pracovní oblastí se budou ještě zabývat v červnu, neboť co nevyřeší začátkem roku, vrátí se v červnu 2016. Novoluní přinese rekapitulaci dosavadního života. S čím Vodnáři nejsou spokojeni, to by měli ukončit, neboť v únoru je čeká novoluní, které je pro Vodnáře velmi důležité. Zde se začnou ubírat novou životní cestou. Lednové postavení planet přinese tajnosti a tajemství, možné pomluvy. Něco nepravdivého se o sobě dozvědí. Na povrch se dostane zásadní, osudová zpráva, která změní život Vodnářů. Saturn s Venuší v konjunkci bude tlačit na vyřešení finančních záležitostí. Pokud někomu Vodnáři dluží nebo někdo dluží Vodnářům, Saturn přinese situace, které vedou k nastolení pořádku. Úplněk ukončí , uzavře a dokoná vztahové situace. Zde je nutné ukončit vše nevyhovující a naopak uzavřít nové dohody jak pracovní, tak partnerské. V únoru se mohou Vodnáři těšit na přesun Venuše do jejich znamení. Díky ní budou zářit a mohou potkat důležitou osobu pro budoucnost. Jupiter bude couvat od 8.1.2016 do 9.5.2016, Vodnáři se budou muset vrátit do minulosti, učinit něco, co jim později přinese štěstí a posun, zde budou řešit peníze a majetek sdílený s další osobou, institucí nebo společníkem. astroložka
Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

 

 

 Ryby

RYBY

Jupiter se pohybuje zpět Pannou. Rybám se do života vrátí osoba z minulosti. Budou se muset vrátit k původním dohodám a smlouvám. Jupiter bude couvat od 8.1.2016 do 9.5.2016, po tuto dobu budou Ryby řešit vztahové situace a nastavovat podmínky nově a hlavně jinak. V lednu a únoru se veškerá aktivita soustředí na téma cizina a zahraničí, vzdělání a učení, cesty do zahraničí, úřední a soudní záležitosti. Toto téma se ještě vrátí v červnu 2016. Novoluní přinese důležitou, osudovou osobu, společnost, společenství, skupinu lidí. Couvající Merkur přinese zprávu nebo myšlenky na osobu z minulosti. Saturn dlouhodobě nutí, aby si Ryby uspořádaly své pracovní aktivity. V lednu se díky Venuši jejich práce výrazně zlepší, dostane zcela příjemnější tvář, jako je např. zútulnění kanceláře. Úplněk ukončí, dokončí a uzavře záležitosti týkající služby pro někoho a zdraví. Do příštího úplňku by si Rybičky měly dát pozor na své zdraví. Také psychika může být nepříjemně zaktivovaná. Ryby by měly přemýšlet, co chtějí ukončit nebo změnit na vztahu partnerském i pracovním Únor přinese ukončení vztahových záležitostí.

Intuitivní astroložka Daniela Hannah, telefon:736 20 15 87 www.astrokarty.cz

Vaše komentáře

Reklama