MÁM ALERGII NA BARVU NA VLASY

 

V posledních letech jsem měla trošku náročnější období. Rozvod – vychovávám dvě dcery. Ztráta zaměstnání – měla jsem pocit, že v minulém zaměstnání nemůžu zůstat, i když o mě měli zájem. Momentálně jsem na Úřadu práce svojí vinnou, ale zatím toho nelituji. A zdravotní problémy – po 20 letech jsem dostala alergii na barvu na vlasy, která se stále stupňovala, až jsem skončila oteklá na injekci a práškách, vypadaly mi vlasy. Zatím jsem zkusila test 4 barev a všechny dopadly špatně. Na základě toho mi dr. na kožním udělala testy a výsledek je alergie na chróm, nikl, Peruánský balzám, lanolin, Primin. Vlasy jsem si nechala ostříhat na 2 centimetry a uvidíme, jestli se najde barva, která mi bude vyhovovat a zakryje šediny. Nechápu, kde se ta alergie po tolika letech vzala.

Spíš než vlasy a osobní život, ale řeším práci. Zda se mi v budoucnu poštěstí a já se dokážu uživit a postarat o děti.

Velice děkuji za odpověď.

Přeji krásný den.

Gabriela

8.10.2010

Ahojíček Gabrielko,

 

Pomocí AK jsem pro tebe získala tyto informace.

Vedle tebe se mi zakreslily dvě děti, tebou prochází energie a všechny tři vás ta tvoje energie omotává….krásně omotává….a pak jste se zakreslili všichni tři do srdíčka. Máš s dětma hezký vztah, jste vzájemně propojeni. Procentuálně jsem se ptala jestli se o dědi dokážeš postarat a finančně je zabezpečit a na stupnici se mi tužka zastavila na 100% – abych pravdu řekla, ani jsem se nechtěla ptát procenty, protože už z té kresby jsem cítila, že ty to dokážeš :o). Pak jsem se ptala na tvé zaměstnání, na kolik % si najdeš novou práci a vyšlo mi 80% a pak jsem se ptala na kolik % si tě práce najde sama a tady mi vyšlo 100% :o). Už vidím, jak si čteš moje písmenka a v hlavě ti skáčou otazníky……jak to myslí? Asi takto…. Nic není náhoda – vidím to asi tak, že při hledání práce (80%) se ti

sama nabídne (100%)….možná budeš hledat něco konkrétního a vyklube se z toho něco, co ani netušíš, že by mohlo být tvou prací :o). Ještě jsem se ptala na časové ose, kdy tuto práci získáš a ukázalo se mi, že v roce 2011 hned z kraje ledna. Takže by to pro tebe mohl být úspěšný start v tomto novém roce :o).

To, že jsi teď na úřadu práce ber tak, že to je zastavení k odpočinku pro tebe….a taky tak trošku práce sama na sobě….trošku pozitivního myšlení, trošku hýčkání se, milování sebe samu atd. (dočteš se na našich stránkách jak na to…stačí se v nich trošku pohrabat).

Alergie

Toto téma přenechám Grevuli, ale obrázek jsem ti taky nakreslila.

Zakreslila jsi se mi a kolem tebe pichláčky….taková pichlavá aura, bych to nazvala a dál srdíčko ( 4 čakra) přeškrtané, myšlenky (7 čakra) přeškrtané a materiálno, rodina (1 čakra) přeškrtaná….vedle tebe se zakreslila postava, pravděpodobně manžela, od které jdou k tobě pichláky…. Slova a skutky, které tě bodali do srdíčka a vyvolávali v tobě stresy a strachy. Rozvod a to co mu předcházelo neproběhl asi idilicky, ale byl trošku bouřlivější, protože jste se nemohli na některých věcech shodnout, protože úhly vašich pohledů byli hodně odlišné…každý jste měl svou pravdu. Ty tři přeškrtané čakry vypovídají o tom, že tvoje srdíčko bylo zraněné, myšlenky ti šli hlavou, jak to sama zvládneš a prolínaly se ve smyslu…..jestli bez mužovi opory zvládneš finančně chod domácnosti atd. Toto období bylo pro tebe vyčerpávající, protože jsi chvilkama pochybovala, jestli jsi udělala dobře s tím rozvodem. Vlasy jsou koruna ženské krásy a tak mě napadá, že bys měla v sobě začít hýčkat, hladit a vážit si ženy v tobě ukryté.

Držím ti palůšky Gabrielko…..a přeju ti hodně lásky, sebelásky, štěstí a zdraví a aby tvůj život se odvíjel podle tvých představ a přání….měj se a směj se ….sa láskou pro tebe nakreslila a popsala Tvá Zrzka

10.10.2010

Milá Gabrielo,

v životě to tak už chodí, jednou jsme nahoře, jednou dole..A dole býváme proto, aby se dalo pořádně od toho dna odrazit a zase honem rychle nahoru  🙂 Všechny věci, které se nám dějí a moc se nám nelíbí je jen upozornění na to, že něco ve svém životě děláme ne úplně dobře, že jsme nějakou myšlenkou či činem chybovali. I za alergii je prima poděkovat, ikdyž nám to může připadat hodně divné, je to tak. Alergie je jen název, diagnóza pro doktory..Z mé zkušenosti alergie neexistuje..Je to vždy jen projev něčeho, co se v našem životě událo, jakkoliv se zdá, že to s tím nesouvisí. V tvém případě je to odraz rozvodu. Tělo se snaží nás netraumatizovat psychicky a tak vymyslí „alergii“. Pokud se podaří staré křivdy a bolístky zpracovat, pak alergie mizí, jako mávnutím kouzelného prouku (technika EFT a hooponopono).

Ze strany detoxikace podle dr. Jonáše také existuje očistná kůra, kde po vyměření hraje velkou úlohu preparát Analerg, který v sobě nese informace o možných příčinách alergie. Alergie se dá taky jistou technikou tzv.“překotvit“ – to znamená, že se v podvědomí nahradí alergen něčím, na co alergii nemáš a vždy, když se pak setkáš s alergenem – v tvém případě s barvou si tělo vybaví to,na co alergii nemáš a tělo jednoduše nereaguje..

Moc si vážím tvého rozhodnutí odejít z práce v dnešní nejisté době. Je to super krok, protože už na tebe někde čeká něco daleko lepšího. Nic a nikdo nestojí za to, abychom se trápili a jsou věci, kterým nelze donekonečna uhýbat. Jednej tak, jak cítíš, intuice tě vždy vede správně.

Přeji ti Gabrielko, ať se ti život daří přesně podle tvých představ. S láskou Grev

10.10.2010

Ahojky milá Zrzko a milá Grev,
moc Vám oběma děkuji. Je to opravdu zajímavé až neuvěřitelné, to co jste mi napsali. A hlavně pro mě pozitivní zpráva, která mě moc povzbudila. Na Vaše stránky mě upozornila mamka a já jsem, popravdě, moc nedoufala ani v odpověď. Určitě si vše, co mi doporučujete přečtu a zamyslím se. Je zajímavé, jak vše se vším souvisí…
Přeji Vám oběma v životě vše nejlepší, štěstí, lásku a hodně sil ;-).
Gabriela

11.10.2010

Alergie-to je takové kouzelné slovo jako stres-co se nedá popsat a zvážit zařadíme v moderní době do alergie nebo stresu a —-je to.

Vlasy-padání-hmm-také mám holej kokos:-))

No ,ale k věci když vezme zrzka malůvku-měly by být oslabeny ledviny—-ledviny -to je zásobárna životní síly-zásobárnu musel někdo vyplenit–někdo kdo neuváženě dával,když neměl a když došlo,tak není odkud vzít a pak se tělo brání skoro všemu-i barvě na vlasy.Tvů život byl posledních pár let dost vyčerpávající a nejraděj bys před vším utekla-hmm ale kam-není kam-máš dcéry-hm kdo se o ně postará!!!No tak se tedy schovám a nebude mě vidět-i v zaměstnání mám pocit nespokojenosti a ohrožení(no a přiznej si pravý důvod proč si sekla s prací) (změna barvy -v přírodě to dělá chameleón)jenže ty se nemáš už schovávat !!! máš vylézt a postavit se-neschovávej se ani za lásku k dcerám-když už jsi odešla od muže -tak se postav životu čelem-koukni mu do očí–jo nezvládla jsem to jsem poseroutka-no a-tady mě bože máš-jsem tu -ale nepadám a neškemrám calciovka s hydrocotizonem-to pořeší na pár chvil,ale to co je uvnitř tam nedosáhne-teď jsem tady a má-li mě být podána pomocná ruka —žádám o ni.Také jsem  bral- včelky injekční a vím co to je  třeba půl roku se nenajíst-ze všeho otečeš–alergie!!!  Ha- prd zlatá rybko-ty tvoje testy to neprokazují.Tvé podkoží na hlavince je plné toxických látek  ze stravy a myšlení-jednoduše to otráví kořínky vlasů a ty vypadají—jak se tam ty toxiny dostaly-jednoduše-ze stravy a z rozpálené hlaviny zlobou -pak se hlavina ohřeje a jednoduchým fyzikálním zákonem toxiny stoupají vzhůru.Ledviny jsou oslabené vyčerpáním z ,,bojů,, a játra toxiny nestačily zlikvidovat a ty stoupají nahoru do ,,rozpálené hlaviny,protože jsi vnitřně napjatá bezradností a zlobou a pocitem strachu a ohrožení a pořád tak dokola.Zrzulka a Grevík Ti to hezky pisly,jen co pravda,ale já dodám-s rukama v klíně to nepude-budeš se muset přijmout -celičká i s tou šedivou makovičkou-kdyby jsi to pisla dřív,tak hezky barví slupky z ořechů Nehledej barvu hlede sebe.Věřím,že jsi i tak hezká ženská a třeba se do sebe zakoukáš i tak-před zrcadlem-povídej si s tou osůbkou co tam uvidíš -pohlaď se -napiš si na něj-že jsi krásná žena a máš se ráda-směj se na sebe–prostě si na sebe něco vymysli.A nedej se od svého těla buzerovat,že nejseš podle módy-a ty jej taky nech na pokoji-hezky se o něj starej ,aby Ti sloužilo. Posiluj ledviny,udržuj v kondici játra a papej ostropestřec- v Tvém případě-6x za den 5 zrníček rozžvýkat a polknout i do jídla to je fuk-nejez cukr!!! nepi alkohol a nevysiluj se starostmi a najdi si způsob detoxikace -pro tebe doporučuji–Derivační očista těla vodou-vyšla kniha-je bezva-nemám ji u sebe,ale má ji Zrzka-opté se-je to jednoduchý a účinný-

 měj se a směj se –od mého srdce k Tvému-Jasa

14.10.2010

Ahojky Zrzko, děkuji za zprávu od Jasy. Přepošli mu, prosím moji odpověď. Pa

Milý Jaso, děkuji i tobě za odpověď. Určitě máš ve spoustě věcí pravdu. Ale také musím oponovat v tom, že před ničím utíkat nehodlám a schovávat se také ne ;-). Všechno tě stejně jednou dožene… Chci změnit svůj život k lepšímu. Nechci tady rozebírat všechny důvody mého rozvodu a odchodu z práce. Snad jen stručně – k rozvodu jsem se odhodlala až po několika letech trápení a snažení. Byla jsem nespokojená a to se projevovalo i na mém okolí. (Byla jsem protivná, smutná, naštvaná….).Strašně se mi potom ulevilo i za tu cenu, že jsem zůstala na všechno sama, jsem tomu ráda. Odchod z práce – práce docela časově a psychicky náročná, hlavně kvůli nadřízenému. Žádný kolektiv, v podstatě fain lidi, ale důchodový věk. Mohla jsem si tam také jen tak přežívat, jako v manželství.

Alergie, stres…. je to jedno. Sama na sobě cítím, že potřebuju vyčistit jak tělo, tak hlavu.

Ach ty vlasy, slupky z ořechů, díky za typ ;-)). Jsem na ježka, no a co, sluší mi to, jen mi je trošku zima na hlavu ;-)). Ctitelů mám pořád dost až mě to obtěžuje.

Krása vychází zevnitř. Nejdůležitější je zdraví.

Vím, že na sobě musím ještě hodně zapracovat, samo a bez práce nic nepříjde.

Ještě jednou děkuji za rady a tvůj čas, který jsi mi věnoval. Mám o čem přemýšlet a snad se mi podaří se srovnat.

Měj se moc a moc krásně. Gábina

15.10.2010

Ahoj Gabino!

Jen tak na okraj to co jsem Ti pisnul nebylo poňoukání,aby jsi tady psala dopodrobna příčiny rozvodu neb odchodu z práce-víš.Nějak jsem se jen snažil lehce ťuknou na oblast–TVŮJ VZTAH K MUŽŮM JAKO TAKOVÝ.

Zkus si pokecat se zrcadlem-a pak třeba něco pisneš i pro nás všechny–sem– na stránky.

Ha—tady se můžeš vypovídat jajkoliv-co se Ti zdá ,že ještě není zralé,tak si nechat pod šutrem -nebo v 13 komnatě,ale pověz úpřímě -ukecáš sebe???Ha—-neukecáš zlatá rybko–možná na chvíli,ale pak Tě to liskne (chtěl jem napsat po čuni:-D ,ale napíšu—)zleva a pak zprava .Prostě jde o to –uznat to co se mě nepodařilo-Třeba—- já se snažila—a ono to dopadlo-protože

Slovo přijmout je slabota a všechny ostatní také —-proto nabízím slovo –uzat to–to když povíš –tak už se z toho nevykroutíš-je to konečná-není už žádná klička-jedině pokora-a dokud to nevyslovíš –půjde to ztuha–vyslovíš –uznáš s pokorou–a bude to fuč–uznávej s láskou -k sobě –k protějšku-k životu-andělé tě za to nebudou pérovat-nemusíš totiž nic–snažit se ,vydržet léta s někým s kým Ti to nejde-nemusíš nic-uznej a pokus se tam namontovat novej program—pro Tebe–spešl–uznej,že chlapi jsou opravdu jiní a když si ještě přečteš ČTYŘI DOHODY neb alespoň přebal téhle knihy-tak to pude-nemyslím ,ale přečíst jen písmenka -ju-to umí skoro každej -někteří i 2000 za minutu-ty si je hláskuj-pro tvou duši-a hlavně nic nechtěj —-ani se měnit k lepšímu-to je ta největší hovadina,že se pořád ,,chceme,, měnit se -být takovej dobrej -dle nějakýho vzoru-mamimky ,tatínka,partnera-nechtěj udělej to-dporučuji na zkoušku–protože se ti to nabeton přejí-změníme se -nikdo nás nenutí a pak bečíme ,že nás druhej vysává,omezuje,nerozumí nám-láska se vytratí-Ha…prd -je to naše prácička-a co pak-nejistota nedůvěra a šup a seš tam kde jsi zkončila–to si pak postavíme takové zdi kolem sebe,že za nima i umřem odděleni od sebe a těch kolem nás-ze strachu před světem-nevíme co je dobré-lítáme sem tam kdo nám co nakuká8-) -to co máš mít s sebou v dané chvíli pro život tak máš vždy u sebe a je to fuk co to je..jeden vdolky druhej holky..Pamatuj ………opisuj co nejméně…jsi tady a teď- jedinečná a nezaměnitelná a taková jsi důležitá pro chod a rovnováhu tohoto vesmíru…. a víš prd jako my všichni jaké souvislosti jsou za čímkoliv-chválím tě za Tvé písmenka-sdílení nás všechny posunuje k sobě a kupředu-tajnosti a mlčení a dohady a pak představy …to je velká brzda..proto dostáváme teď tady takové věcičky ..budeme vědět vše a o všech a nic ..a tak nebudeme lhát a tajit  blbosti neb to nebude k ničemu protože to nebude  nikoho zajímat a nikdo to nebude zneužívat-budeme vědomí a žít si každej svý–a to se blíží stačí se porozhlédnout-už to kolem nás kvasí- SEDÍME KOLEKTIVNĚ U BEČEK A FČIL  MÁME BURČÁČEK

-měj se a směj se-píšu –od mého srdce k Vašemu–Jasa

Jo a to co tě v písmenkách pichne do…….. Je pro Tebe….co ne  nech druhým

16.10.2010

 

 

Vaše komentáře

Reklama