Rok Zemského Prasete – čínský horoskop 2019

Tlusté, šťastné prase je jakýsi „smějící se Buddha“ ve zvěrokruhu čínských znamení. Potěšení je mu přirozené. Má rádo pohodlí, je smyslné ve všem, co dělá. Je tolerantní, soucitné, velkorysé – má potíže s ovládáním svých vášní, ale neskrývá své chyby a chopí se své odpovědnosti. Občas je egocentrické, chaotické, destruktivní, avšak jedním z hlavních pohonů prasete je jeho láska ke svobodě a kráse. Prase je věčný optimista, a jeho postoj k životu je: „Nestrachuj se, buď šťastný“.

Předpověď na prasečí rok 2019: Je pro Vás dobrým rokem?

Krysa: horoskop 2019

Peníze: Rok 2019 zemského prasete, je rokem plným prosperity, což bude podporovat jakoukoli činnost v kariéře krysy.

Ačkoli to není pro toto znamení charakteristické, krysa může v tomto roce trochu riskovat, což by mohlo vést k finančním ziskům z neočekávaných zdrojů.

Ke konci roku 2019 by se však krysy měly vyhýbat všem druhům spekulací, zejména hazardním hrám nebo oblasti nemovitostí. Měly by začít spíše šetřit a udržovat si pod kontrolou svou touhu k utrácení.

Krysy by se měly vyhnout gestům/akcím, které by mohly být špatně interpretovány, protože to buď sníží jejich úspěch, nebo vytvoří nepřátele či napjaté okamžiky v budoucnu.

V roce 2019 jim jejich smysl pro pozorování a sebepozorování dokonale pomůže v období krize (v důležitých momentech určité činnosti), a to tak, že krysa vždy vycítí nejlepší cestu k útěku (v životně-zachraňující situaci).

Šéf krysa bude fungovat velmi dobře, pokud bude dělat to, co umí. Je to typ vůdce, který umí velmi dobře porozumět svým podřízeným (mějte na paměti, že toto se vztahuje pouze na individuální humanitární úroveň), ukázat že jejich problémy jsou hodné řešení, zvláště pokud cítí, že jeho pracoviště je jeho druhou rodinou.

Láska: Rok prasete by měl být pro Vás příznivý, zejména na začátku roku 2019. Pokud jste ženatí, tak atmosféra v rámci vašeho vztahu bude laskavá a klidná a partner bude dělat všechno pro to, aby Vás viděl šťastný. Pokud jste svobodní, budete potřebovat vášeň, budete snít o velké lásce. Ale budete muset být trpělivý. Vypadá to, že teprve koncem roku 2019 nebo začátkem roku 2020 byste mohli mít zajímavé setkání.

Zdraví: V roce 2019 se ti, kteří se narodili ve znamení krysy, obecně těší vynikajícímu zdravotnímu stavu. Jsou velmi aktivní, což jim pomáhá udržet se fit a bojovat proti možným onemocněním.

Na počátku roku 2019 se zdravotní problémy u krysy často vyskytují kvůli nenaslouchání signálům svého těla. Abychom mohli změnit způsob, jakým se stavíme k naší stravě, postoji atd., Tělo trvale vysílá přesné signály, které se u krysy většinou ukazují v podobě slabosti, které nesmí opomíjet.

Nejcitlivějšími orgány pro krysy jsou žaludek a krevní cévy, arteriální hypertenze a/nebo před – nebo po – ulcerativní postižení žaludku, což jsou některé z nejčastějších onemocnění.

Během roku 2019 mohou být krysy plné napjetí, agresivní, plné nervů a to vše může vést k velké akumulaci stresu. Fyzické cvičení zaměřené na zmírnění nervového systému jsou pro krysy proto v tomto roce velmi prospěšné.

Buvol: horoskop 2019

Peníze: Oba buvol i prase jsou hospodářská zvířata, která sdílí stejné území a nemají důvod se nenávidět nebo být soupeři. To usnadňuje dobré porozumění mezi sebou, takže se očekává, že rok 2019 bude pro buvoli obecně příznivým rokem.

V roce 2019 bude tvrdá práce, klidná a trpělivá povaha buvola, zajišťovat bohatou „sklizeň“ a významné úspěchy, pokud se nenechají unést svou nadměrnou tvrdohlavostí.

Během Roku 2019 mají narození v Buvolu možnost získat uznání ve veřejném životě, pocítit záři reflektorů, přesvědčivě vyjádřit své zájmy a své ideály, pokud zvládnou svou emocionální citlivost, jež je někdy opravdu silná.

Mají také příležitost účastnit se mnoha společenských akcí a vytvořit nová přátelství. Nicméně pokud se nezřeknou svého charakteristického konzervatismu, pokud se nebudou více snažit být na stejné vlnové frekvenci za daných okolností a s inovativními lidmi, odepřou si některé důležité výhody. Navíc je nutné být co nejvíce flexibilní a dělat kompromisy, příměří, spíše než posmívat se při neproduktivním boji.

Není možné, aby se Ti, kteří se narodili v Buvolu profesionálně zaměřovali na ambiciózní dlouhodobé plány, ale mohou se udržet nad hladinou díky svému smyslu pro praktičnost, která je charakteristická pro jejich osobnost, kvůli jejich vytrvalosti a ochotě spolupracovat s lidmi kolem sebe.

Láska: Díky dobrému porozumění mezi prasetem a buvolem se zdá, že buvol má možnost začít nový milostný vztah, který bude ve znamení intenzivní vzájemné přitažlivosti, vztah usnadněný šťastnou interakcí v sociálním kruhu.

Narození v Buvolu, kteří svou lásku už našli, budou mít možnost svůj vztah více upevnit, prohloubit, což nakonec může vést k manželství. Ti, kteří jsou již svoji, mohou dostat požehnání dlouho očekávaným dítětem.

Zdraví: Ačkoli se v roce 2019 zdá, že Ti, kteří se narodili ve znamení Buvola se teší pevného zdraví, je třeba dohlížet na jejich predispozice k zachycení se do pasti depresí nebo extrémních emocionálních reakcí a provádět pravidelné lékařské prohlídky. Je také třeba věnovat pozornost zejména stavům souvisejícím s jejich respiračním systémem, krkem a žaludkem.

Ke konci roku 2019 není nic důležitého k hlášení, co se týká zdraví, za předpokladu, že se jedná o buvoli, kteří kontrolují svou tendenci k přejídání. Narození v Buvolu by také měly myslet na pravidelné sportování, ale bez přehánění nebo přetěžování jejich kardiovaskulárního systému.

Tygr: horoskop 2019

Peníze: Zatímco se budete zabývat novými projekty, budete čelit omezeným zásobám myšlenek a bude Vám chybět inspirace pro pokračování.

Pokud přemýšlíte nad změnou zaměstnání, nejvhodnějším měsícem bude červen 2019. Nebuďte netrpělivý s analyzováním všech řešení do budoucna, než začnete v nové práci.

Mezi červnem a listopadem roku 2019 bude nejlepší využít všech svých výhod a odborných znalostí k řešení všech restů, které si přinášíte z loňského roku.

V roce prasete 2019, mezi květnem a říjnem, budou Ti, kteří se narodili ve znamení tygra nuceni se soustředit na dlouhodobé finanční plány, a to s ohledem na vzniklé náklady. Bude dobré přezkoumat finanční situaci a provést potřebné nápravy. Soustřeďte se pozorně na tuto problematiku a vyhněte se zbytečným výdajům.

V roce 2019 bude renovace a rekonstrukce vlastního domu znamenat velké výdaje po celý rok. Také budete vystaveni pokušení cestovat do zahraničí, což povede k dodatečným výdajům. Nastal čas zaměřit se na ekonomickou možnost, aby se zastavily náklady, které by mohly překročit Váš rozpočet.

Láska: v roce 2019 zemského prasete, si mohou jedinci narození ve znamení tygra užívat příležitostí, vytvořených jejich novými partnery po celý rok. Musí být opatrní předtím, než se zapojí do romantického vztahu během tohoto roku.

Po skončení května budete emocionálně silnější a budete mít lepší postoj k pozitivnímu posouzení budoucího vztahu.

Narození v Tygru překonají negativní zkušenosti, které dominovaly v předchozím roce, a budou pokračovat s velkým smyslem pro intuici, souběžně s konsolidací a přiblížením nových romantických vztahů v roce 2019.

Dominantní a plný romantismu a vášně, tygr může očekávat nový stabilní sentimentální vztah.

Tygři, kteří jsou již vdané/ženatí budou muset čelit spoustě výzvám na začátku roku 2019. Bude to období, kdy bude dominovat určitá úzkost a dokonce i některá zklamání, období, které ovlivní emocionální blaho Vašeho vztahu. Přesto to bude dobrý rok pro dítě nebo dokonce pro adopci.

Láska: horoskop tygra pro rok 2019 zde předpovídá, že budete plní energie a vitality a budete se řídit především těmi směry, kterými jste začali na začátku roku. Je na čase upřednostnit dosažení Vašich hlavních cílů snadným a osobitým způsobem.

Abyste se vyhnuli jakýmkoliv nervovým zkratům, je nejlepší dělat vše s trpělivostí, ve fázích a dát si dostatek času na odpočinek.

Během roku zemského prasete, narození v Tygru potřebují fyzický trénink, aby se udrželi fit a měli schopnost se zotavit, když procházejí těžkými časy. Emocionální zdraví může být mnohem lepší, když se vyhnete konfliktům s lidmi kolem sebe.

Zajíc: horoskop 2019

Peníze: Pokud jde o profesionální projekty a aktivity, bude to zajímavý rok. Více ambiciózní než obvykle, přestanete se zabývat sekundárními věcmi a dovolíte si věnovat více pozornosti sami sobě. Vaše úsilí bude odměněno hned v začátcích čínského roku 2019.

Koncem roku budou možná určitá zpoždění a synkopa, ale nebojte se, konečná bilance roku 2019 bude pozitivní.

Narození v tomto znamení se budou potýkat s určitými problémy ve své kariéře kvůli své tvrdohlavosti, která je nutí dělat vše dokonale. Budete muset přijmout, že pokud se chcete posunout, musíte se smířit s tím, že stačí dělat jen to nejnutnější. Uvědomte si své schopnosti a přijímejte pouze ty úkoly, které můžete dokončit.

Láska: První trimestr roku 2019 Vás bude konfrontovat s různými problémy, zejména ve vztahu k životnímu partnerovi. Nakonec budete muset najít řešení, které vytvoří atmosféru plnou frustrace.

Musíte se hluboce zamyslet, abyste vyřešili vaše manželské problémy, aniž byste ztratili svou duševní rovnováhu. Není to dobrý čas na otěhotnění. Je nutné (pokud je to váš záměr) počkat až do poloviny roku.

Horoskop však ukazuje, že problémy se pomalu vyřeší v průběhu roku 2019 a budete si užívat klidu a štěstí spolu s partnerem. Využijete své kouzlo k hypnotizování svého životního partnera a ve vašem manželském životě se obnoví romantika, sex a vášeň.

Všechny Vaše emocionální problémy zůstanou jen ve Vaší mysli a budete si užívat společné harmonie. Na konci roku 2019 budete schopni nalézt řešení všech neshod mezi vámi a vaším partnerem, čímž dosáhnete přijatelných kompromisů a váš společný vztah bude báječný.

Zdraví: Rok prasete bude pro zajíce delikátním, co se týká zdraví, zvláště na začátku roku 2019, kdy Vaše fyzické zdroje nebudou dostatečné k dokončení Vašich požadavků na práci a úkolů ve stresujících situacích.

Nebudete se moci soustředit na práci a to bude brzdit pokrok ve Vaší kariéře. Nebudete schopni přijímat pracovní úkoly, které vyžadují pozornost k detailům. Na druhou stranu uvidíte výsledky v kreativním umění, jako je hudba nebo divadlo.

To pomůže zajícům uvolnit a redukovat napětí způsobené profesionálními nebo obchodními aktivitami. Máte možnost využít Vaši představivost a vyjádřit své myšlenky v umělecké činnosti.

Drak: horoskop 2019

Peníze: Rok prasete předpovídá drakovi slibnou kariéru. Draci budou moci více než kdy jindy použít své analytické dovednosti ke strategickému dokončení svých projektů.

Zároveň předpovídá, že všechny výzvy, které se drakovi vyskytnou v průběhu 12 měsíců tohoto roku, budou snadno vyřešeny inteligencí a odbornými znalostmi.

Podnik bude vynikat, zejména v marketingu a prodeji, u zahraničních partnerů, který s Vámi budou chtít podnikat. Dálkové výlety pro podnikání budou také vítány pro rozvoj obchodu.

Dále je nutné si organizovat svou finanční situaci a zaměřit se na finanční rovnováhu a lepší účetnictví. Od března do května roku 2019 se Vaše peněžní (finanční) situace zlepší a vyplynou určité výhody uvnitř i navenek, a budete mít poměrně kladný rozpočet.

Což se vyplatí do budoucna. Nicméně, draci by měli být opatrní, pokud jde o utrácení peněz. Zbytečné výdaje musí být pečlivě udržovány pod kontrolou.

Láska: V roce 2019 mohou draci najít lásku i během společenských akcí nebo dokonce během setkání s kolegy z práce. Protože si přejete udržet svůj stávající vztah, budete muset v květnu udělat určité kompromisy.

Je možné, že během tohoto období dostanete nějaké zprávy o těhotenství.

Zdraví: Čínský horoskop předpovídá pro draky vynikající zdravotní stav na začátku roku prasete, což jim bude poskytovat dostatek fyzických zdrojů po zbytek roku. Nicméně, ačkoli nebudete chtít, měli byste si dopřávat nějaké přestávky v práci.

Čínský horoskop 2019 doporučuje brát si co nejvíce dovolených a čerpat co nejvíce z volného času, kdykoli máte šanci.

Od dubna musíte být opatrnější na Vaše zdraví a je dobré věnovat čas pravidelnému fyzickému a duševnímu odpočinku. Budete mít možnost vyjet si na relaxační výlet do speciálních míst, k obnovení svých zdrojů energie. V tomto období je nutné mít vyváženou stranu, nejlépe společně se svým životním partnerem.

Had: horoskop 2019

Peníze: V období od března do června roku 2019, bude pro hady nový rok prasete poměrně šťastným, co se týká financí, protože peníze budou přicházet vždy, když bude potřeba.

V roce 2019 budou hadi s penězi opatrní, ale štědří, pokud jde o přátele a rodinu.

Během tohoto roku budete efektivní v rozhodovacích funkcích. Pokud jste manažer, nebo pracujete v oblasti IT, vše by mělo probíhat hladce.

Rok prasete (2019) není nejvhodnějším pro změnu pracovního místa a už vůbec ne pro změnu oblasti činnosti. Pokud hledáte práci, tak čím větší je zkušenost v příslušném oboru, tím větší máte šanci.

Pokud se snažíte najít práci v novém oboru, kde nemáte žádné zkušenosti, vaše šance jsou poměrně mizivé. Musíte ukázat hodně houževnatosti a rozhodující může být pomoc těm, kteří jsou kolem vás.

Pokud jde o profesionální kariéru, mezi 20. srpnem a 30. listopadem mohou hadi očekávat období, kdy budou potřebovat tvrdě pracovat a nepočítat příliš moc se štěstím. Samozřejmě, spousta práce také znamená spoustu stresu, ale pokud budete pracovat svým stylem – důsledně a pečlivě – vyhnete se mnoha stresovým situacím.   

Ke konci roku 2019 štěstí nebude vaším nejlepším spojencem, ale můžete se spolehnout na pomoc lidí kolem vás, zejména při rozhodování.

Láska: V roce 2019 bude muž had romantický a okouzlující. Má smysl pro humor, zatímco ženy ve znamení hada budou krásné a úspěšné.

Pokud si had vybere partnera, stane se žárlivým a majetnickým, i poté co přestane milovat.

Odmítnutí je největší ránou pro jeho delikátní ego, které trpí. Had chce být vítán, přijímán a potřebuje souhlas těch, kteří jsou s ním v kontaktu. Musí se cítit bezpečně.

Zatímco během roku zemského prasete (2019) bude práce stresující než kdy jindy, rodinný život bude bez problémů. Naopak, úspěchy vašich dětí a mladších příbuzných budou důvodem pro radost.

Lidi, které máte kolem sebe vám pomohou k odpočinku a dokonce vám nabídnou dobré tipy k vyřešení problémů, které vás obtěžují, za předpokladu, že s nimi o nich budete otevřeně mluvit.

Váš společenský život vám může přinést pocit naplnění během roku zemského prasete, zvláště pokud necháte svou přirozenou zvědavost být a zkusíte nové věci. Nový koníček vás může dostat do nových kruhů, kde máte příležitost vytvořit nové přátele. Navíc, Vaši nový známí mohou hrát důležitou roli ve vašem budoucím životě.

Můžete vyzkoušet nové věci ve svém osobním životě, a ve skutečnosti se to doporučuje během roku prasete. Můžete se spolehnout na podporu vašich příbuzných a přátel a nové vztahy, které vytvoříte během tohoto roku, se brzy ukážou jako velmi cenné.

V roce 2019 je had kompatibilní s buvolem a kohoutem. Budou mít dokonalý vztah jak pro manželství, tak pro podnikání. Porozumění a důvěra budou stěžejní. Tyto vztahy jsou úspěšné.

Zdraví: Fyzicky se hadi budou cítit dobře v roce 2019. Jsou plní energie. Není však vyloučeno, že procházejí mírnými depresivními stavy a přechodnou úzkostí. Ty mohou dokonce vést někdy k nespavosti.

Hadi potřebují být na slunci co nejvíce a trávit čas venku. Fyzická aktivita, jako je zahrádkářství, sport nebo jízda na kole, mohou být velmi užitečné pro zbavení se přebytečné energie, udržování duševní pohody a užívání si klidného spánku.

Ke konci roku 2019 se napjaté situace, ke kterým dochází kvůli nadměrné stresové námaze, projeví jako bolestivé účinky na úrovni vnitřních orgánů (zejména těch, které hrají zásadní roli).

Kromě toho, hadi nikdy nedovolí, aby jejich mozek odpočíval, proto se budou potýkat se stále více prohlubujícími duševními problémy.

V roce 2019 je slabým místem, pokud jde o infekční onemocnění, reprezentováno oblastí krku, hadi bývají často vystaveni nákaze na zátylku, krku a dalších částech v této oblasti.

Kůň: horoskop 2019

Peníze: Ti, kteří se narodili ve znamení koně, budou mít začátek roku velmi úspěšný a plný dosažených cílů. Nenechte si své příležitosti ujít, tvrdě pracujte a odměna vás nemine.

V práci budete mít mnoho výhod a budete také hodně cestovat v rámci podnikání. Přemýšlejte dvakrát, než uděláte investici a pečlivě utratíte peníze.

V roce 2019 se kůň musí cítit nezávisle, svobodně a především bez dohledu. Narození v tomto znamení nemohou být v zaměstnání, které by je nutilo být neustále v kanceláři.

Jejich aktivní povaha je vede k práci, kde se komunikuje s lidmi a jistě by to nebylo překvapivé, kdyby ten prodejce nebo PR, kterému jste právě uvěřili něco, o čem byste mohli přísahat, že není pravda, byl člověk narozený právě v roce znamení koně.

Kůň chce být originální a rychle se rozhoduje. Kariéra, která vyžaduje trpělivost a podrobnou práci, není pro ně. Teprve když se neustále pohybují, cítí se ve svém živlu.

Během roku zemského prasete (2019) kůň neustále ví, kam musí směřovat své úsilí a jak dosáhnout maximální efektivity. Pokud se vyskytnou problémy a „ukáže se“, že neví, jak s nimi naložit, můžete si být jisti, že to je jen momentální problém.

Krátce na to se vrátí do svého podnikání a obdivuhodně řeší „potíže“, což dokazuje, že si zaslouží mnohem víc. Nikdy nic nenechají náhodě, vždycky vše skvěle naplánují tak, aby každá příležitost byla v daném okamžiku prospěšná a to s cílem mít tolik prostředků, kolik dokážou rychle a efektivně využít, ať už se jedná o investice nebo o své osobní potřeby.

Z těchto důvodů mají tendenci stát se příliš praktickými a příliš skoupými s penězi a dostat se tam, kde nikdy nepodstupují žádná rizika.

Láska: V roce 2019 se ti, kteří se narodili ve znamení kůň, mohou ukázat jako povrchní lidé ve svých milostných vztazích, nebo se může stát, že vztahy už nejsou jejich hlavní prioritou. Pokud si přejí vyhnout se nepříjemným situacím v této oblasti svého života, musí věnovat větší pozornost svým partnerům.

Pokud jde o svobodné, neměli by se ponořit do svých plánů a práce, protože mohou promeškat šanci setkat se se svou spřízněnou duší.

Ke konci roku 2019 se kůň může ukázat jako někdo, kdo se snadno zamiluje a kvůli tomu často skončí se zlomeným srdcem. Astrologové doporučují, aby kůň byl velmi opatrný při začínání nového romantického vztahu.

Také musí odolat nutkání utrácet příliš mnoho peněz, aby potěšili své milované, a doufali, že tímto způsobem dosáhnou harmonického milostného života. Nejdůležitější lekce pro ně v roce 2019 bude to, že peníze nemohou koupit pravou lásku.

Kůň je plný energie, společenský a extrémně oceňovaný všemi kolem sebe. Ve vztahu jsou oddaní tělu a duši svých blízkých a jsou ochotni mnohé obětovat, aby si zajistily své štěstí.

V roce 2019 se kůň stane dobrým společníkem vedle tygra a kozy a mohou mít zvláštní vztah s drakem. Je třeba se vyvarovat vztahu koně a krysy, kteří budou náchylní na konflikty v každodenním jednání.

Kůň a tygr dokážou rozdělit své povinnosti v domácnosti a mohou být úžasnými rodiči, kteří spadají do kategorie dvou čínských znamení zvěrokruhu, které jsou kompatibilní pro výchovu dítěte.

Kůň a opice mohou společně dosáhnout všeho, co plánovali, za předpokladu, že se jim podaří zmírnit svou pýchu.

Zdraví: Protože kůň miluje sporty a má neklidný životní styl, tak nikdy moc netloustne a zůstává pružný až do stáří. Žijí dlouhé životy a jejich touha po životě nikdy nemizí. Jejich zdraví bude v první polovině roku vynikající – ačkoliv nějaké drobné zubní problémy by mohly zničit jejich dobrou náladu.

Podle čínského horoskopu bude kůň koncem roku 2019 více náchylný k některým zdravotním problémům, zejména plicním potížím. Existuje také zvýšené riziko nehod.

K vyrovnání těchto neštěstí doporučujeme těm, kteří se narodili v tomto znamení darovat krev a nosit předměty Feng Shui pro ochranu před nemocemi a nehodami.

Koza: horoskop 2019

Peníze: během roku 2019 jsou ti, kteří se narodili ve znamení kozy, neorganizovaní a podnikání není středem jejich vesmíru.

Místo toho jsou kozy skvělými řemeslníky, umělci nebo spisovateli a mohou s poklidem začít jakoukoli kariéru, která vyžaduje využití uměleckých dovedností nebo kreativity.

Ke konci roku 2019 mohou kozy spozorovat určité obtíže se soustředěním se, mohou přijít o svůj klid a také nějaké peníze. Současně potřebují ovládat své chování a dávat pozor na to, co říkají, aby se nedostali do potíží.

Pro kompenzaci, pár šťastlivých hvězd svítí na znamení kozy, což jim pomůže dokončit své projekty úspěšně. Je důležité, aby si hleděli svého businessu, zůstali mimo věci, které se jich netýkají, a neúčastnili se klepů a konfliktů jiných lidí.

Je to dobrý rok pro kozy, které podnikají. Podmínkou je pokračovat v tom, co vědí, že je nejlepší. Jakékoli nové nápady nebo profesní pokroky nebudou tento rok úspěšné.

Životní styl prasete není kompatibilní s životním stylem kozy. Oblast, v níž mohou rezonovat, je profesionálnost a respekt k umění a tvořivosti. Zde by se s patronem letošního roku mohl vytvořit komunikační most a mohlo by dojít k nějakým úspěchům.

Když cestují, nebo když se prostě jdou někam pobavit, kozy dávají přednost velkým skupinám a místům s velkým ruchem. Kozi utrácí spoustu peněz na oblečení a doplňky, což je dělá nesmírně elegantní. Ačkoli kozy milují vynakládat peníze na všechno krásné, co život nabízí, nejsou nikdy snobi.

Láska: kozy jsou velmi milé, romantické a vášnivé ve vztahu. Nikdy by nemohly vytvořit pevný vztah s buvolem, protože nemají nic společného. Ideální vztah by mohl kvést se zajícem nebo koněm. Mohli by se na první pohled zamilovat do vepře; obě tyto znamení sdílí stejnou víru a vzájemně si rozumí výměnou pohledů.

Pokud máte zájem o slučitelné čínské znamení zvěrokruhu v roce 2019, vězte, že pár tvořený dvěma kozami může být snoví za předpokladu, že si dovolují radosti, o nichž oba sní.

V roce 2019 se koza a vepř zamilují na první pohled. Pokud mají k dispozici materiální zdroje, koza a vepř mohou spolu strávit život.

Narozený ve znamení umění, kozí muž má opravdový kult pro krásu, jeho zasněná povaha a jeho bloudivá mysl, ho drží dále od každodenní reality.

V lásce jsou zcela oddaní svým partnerům, jsou velmi láskyplní, ale udržují určitou vzdálenost a povědomí o svých potřebách.

Jinými slovy, i když milují z celého srdce, kozy potřebují cítit, že jsou milovaní a že jejich duchovní potřeby jsou naplněny stejným způsobem, jakým se věnují svým partnerům. V opačném případě se budou cítit frustrovaní a svého vztahu se vzdají.

Potřebují stabilního partnera, který klade důraz jak na emocionální, tak na fyzickou stránku svého vztahu. V neposlední řadě potřebují někoho, kdo dokáže zajistit jejich emocionální blahobyt a také udržuje zájem o vztah samotný.

Zdraví: Pravděpodobně kvůli své klidné povaze mají kozy méně zdravotních problémů. Jejich křehký vnějšek skrývá skutečnost, že bývají obvykle velice zdravý. Když jsou šťastní, jsou také zdraví. Čínský horoskop varuje, že pokud jsou kozy nešťastné, zejména v lásce, rychle se jejich stav zhorší.

Na počátku roku 2019 se nevyhýbejte pravidelným lékařským prohlídkám a dejte si pozor na bolesti žaludku. Jste náchylní k nízkému imunitnímu systému kvůli stresu, což může vést k infekcím, takže je zapotřebí věnovat pozornost hygieně a odpočinku.

Po zdravotní stránce, ke konci roku 2019, věci nevypadají špatně, ale existuje předpoklad k určitým nehodám, takže by kozy měli udržet svůj sebepozorovací smysl zapnutý!

Opice: horoskop 2019

Peníze: Rok 2019 bude plný dobrých zpráv! Přinejmenším pro ty, kteří se narodili ve znamení opice, které nepromeškají možnost ukázat svůj talent, ambice, pracovní schopnost a vášeň! Energie je to pravé slovo, které je definuje a jejich kariéra probíhá hladce. Jsou chráněni Sluncem, což znamená, že jejich finance zaregistrují velké zisky.

Pokud nemáte práci, pak v roce 2019 máte všechny šance najít práci, která se ukáže být krokem vpřed ve vaší kariéře, ale bude také velmi dobře odměněna. Doporučuje se poslat co nejvíce životopisů do co nejvíce společností v oblasti vašeho zájmu, připravit se důkladně na pohovory a vyjednat svůj plat co nejlépe.

Je možné využít několik zdrojů příjmu, protože vedle své práce, můžete otevřít i malý podnik. Přesto se nedoporučuje házet peníze jen tak kolem sebe. Počkejte na konec roku s investicemi, jako je renovace domu nebo nové auto, zvláště pokud je zapotřebí úvěr.

Láska: Opice je citlivá a plná života. Umí se zapojit do vztahu, ale rychle se nudí. V roce 2019 je pro opici ideálním parterem krysa nebo drak; vzájemně se přitahují neodolatelným způsobem. Spojení opice a tygra přináší boje a utrpení, takže je třeba se mu vyhnout.

Protože opice a krysa přemýšlí podobně a mají stejnou víru, je mezi nimi neodolatelná přitažlivost, ale musí usilovně pracovat, aby spolu mohli žít celý život.

Pro opice, které jsou již zapojeni do vztahu, je to dobrý rok pro manželství, zatímco pro svobodné opice je to ideální rok najít si životního partnera.

V lásce, je konec roku 2019 plný dobrodružství. Svobodné opice si mohou užít pár krátkých aférek, ale pokud chtějí vážný vztah, musí čekat. Opice, které jsou již v manželském svazku, uvidí své manželství v nebezpečí, kvůli své tendenci podvádět. Musí kontrolovat své potřeby, a současně dbát na to, aby jejich partneři zůstali věrní. Přestože se mohou vyskytnout problémy navzdory všem přijatým bezpečnostním opatřením, musíte vědět, že vaši přátelé zůstanou na blízku a pomohou vám překonat těžké chvíle.

V roce 2019 jsou opice téměř naprosto oddaní svým láskyplným partnerům, jsou velmi pečliví, ale zároveň si udržují jistou vzdálenost a povědomí o svých vlastních potřebách.

Jinými slovy, i když milují z celého srdce, kozy potřebují cítit, že jsou milovaní a že jejich duchovní potřeby jsou naplněny stejným způsobem, jakým se věnují svým partnerům. V opačném případě se budou cítit frustrovaní a svého vztahu se vzdají.

Potřebují stabilního partnera, který klade důraz jak na emocionální, tak na fyzickou stránku svého vztahu. V neposlední řadě potřebují někoho, kdo dokáže zajistit jejich emocionální blahobyt a také udržuje zájem o vztah samotný.

Zdraví: Opice jsou obvykle zdraví lidé, vždy připraveni dobýt svět. Opice v tomto roce pocítí potřebu najít vnitřní mír. Aktivity jako meditace, tai chi nebo jóga jim pomohou uvolnit se a získat fyzickou sílu.

Opice nebudou postrádat štěstí, pokud jde o zdraví, protože nebudou mít žádné problémy. Naopak budou plné vitality, a pokud chtějí začít sportovat, rok 2019 je perfektním rokem!

Teprve koncem roku 2019 by vaše zdraví mohlo způsobit potíže. Pokud jste starší, měli byste pravidelně navštěvovat lékaře, zejména v první polovině roku, a zvláště pokud trpíte chronickými návyky. Pokud jste mladí, buďte opatrní ohledně vaší stravy a nenechte týden utéct bez sportu. Únor a srpen jsou měsíce, které mohou představovat největší zdravotní rizika.

Kohout: horoskop 2019

Peníze: Rok 2019 je rokem změny pro Kohouta. Přestože některé oběti budou na pořadí, dokážou překonat vlastní sílu a dosáhnou všeho, co chtějí.

Máte velkou touhu po změně, chcete něco nového, ať jde o přesun do jiné země nebo změnu v práci.

Bude ve vašem zájmu přemýšlet nejprve o jiných osobách. Ať už se jedná o vaši kariéru, vaši lásku nebo rodinný život, nikdy se nerozhodujte bez toho, aniž byste zohlednili důsledek svého rozhodnutí na ostatní lidi. Velký zisk vás nemine, pokud dáte své přátele a rodinu na první místo.

Na začátku roku 2019 se můžete setkat s nepohodlnými situacemi při práci s některými lidmi, kterým se nelíbíte. Nicméně, být týmovým hráčem znamená, že je nutné se vypořádat s jakýmkoli typem charakteru, pro dosažení uspokojivých výsledků.

Mezi květnem a srpnem je finanční růst Kohouta velmi stabilní. Nejsou příliš utrácivými lidmi a počítají každý peníz, aby se ujistili, že se dobře zainvestovalo.

Dělají si každý měsíc finanční plán a málokdy se od něj odchylují, a když to udělají, je to určitě výjimka nebo investice, kterou plánovali po dlouhou dobu, a mají nyní peníze, aby to udělaly.

Současně by měli kohouti shromažďovat svou duševní energii, aby se lépe zaměřili na svůj profesionální život.

Konec roku prasete (2019) přinese rychlé změny, z nichž některé se vyskytují s rychlostí blesku, a pokud stráví čas nad uvažováním a znovu zvažováním každého svého činu a rozhodnutí, pak budou jednat pozdě. Proto by se kohouti měli soustředit na práci, aniž by nedbali na opatrnost.

Láska: Kohout je hrdý člověk, který chce vždy být v centru pozornosti. Kohout může mít dlouhodobý vztah s buvolem nebo s hadem, protože mají doplňující temperamenty.

Nemohou žít společně s Opicí nebo Zajícem. Ani dva kohouti pod jednou střechou by neměli šťastné soužití.

V roce 2019, bez ohledu na to, jak láskyplný vztah je mezi kohoutem a krysou, nakonec se neshody stanou silnějšími než jejich láska. Kohout a Buvol se vzájemně doplňují a společně se nenudí.

V lásce bude všechno v pořádku, ale tento rok budou potřebovat někoho na své cestě životem. Pokud jste již zapojeni do vztahu, snažte se docenit svého partnera a nabídnout mu dostatečnou pozornost, jinak riskujete, že ztratíte jeho podporu. Buďte rozvážní, inteligentní a nebojte se riskovat, zejména ve vaší kariéře.

Ke konci roku 2019 mohou být kohouti poměrně obtížní, zvláště když se pokoušejí vést své partnery na cestu, o které si nemyslí, že by měli následovat. Jsou adepty konstruktivní kritiky a z tohoto důvodu každá chvála zní spíše jako lekce nebo podobenství. Drží se formalit a velmi dobře analyzují osobu předtím, než se zapojí do vztahu.

Když se zamilují, mohou být kohouti velmi vášniví a oddaní vztahu, který budují. Věří v dlouhodobé vztahy založené na správných pocitech. Mají rády flirt a dobrodružství, ale nikdy je nezaměňují za lásku. Když jde o hru, hrají a když jde o lásku, opravdu milují…

Zdraví: Z hlediska zdraví je velmi pravděpodobné, že budou mít nějaké problémy, které jsou způsobeny hlavně stresem. Stres může mít vliv na fyzické a duševní zdraví kohoutů v roce 2019. Úzkost je také rizikovým faktorem pro jejich zdraví a obtíže, s nimiž se potýkají, se mohou ukázat v podobě vyčerpání. Nezapomeňte, že každý z nás potřebuje odpočinek a někdy byste se měli dát na prví místo!

Konec roku 2019 předpovídá kohoutům dobrý zdravotní stav, ale měli by být opatrní, když cestují, protože jsou náchylní k nehodám!

Zvážíte své chyby z minulosti a přestanete tolerovat negativní lidi kolem sebe. V roce prasete budete muset vynaložit velké úsilí, abyste získali to, co chcete.

Důležité změny mohou nastat doma nebo v práci, takže budete muset být připraveni. Pokud se nenecháte pohltit panikou, najdete řešení a ovládnete se, když čelíte potížím. Máte obavy o vaše zdraví, takže budete věnovat větší pozornost své dietě.

Pes: horoskop 2019

Peníze: Je velmi důležité naplánovat vše s velkou pečlivostí a nepřehlížet projekty, o kterých víte, že jsou ziskové, věnovat pozornost ostatním, kteří mohou selhat. Existuje velké riziko ztráty peněz a zadlužení se v roce 2019.

Vaše tendence vynakládat peníze na drahé věci, které skutečně nepotřebujete, také nepomáhá, ani tendence hraní si s penězi v podobě finančních spekulací nebo sázení v kasínu.

Koncem roku 2019 jsou vaše finance stabilní, jak to jen jde, i přestože že Ti, kteří jste se narodili ve znamení psa nejste příliš racionální zákazníci a často utrácíte peníze rychle. Psi ale často mívají nějaké úspory dané stranou na deštivé dny.

Během roku máte tendenci účinněji fungovat jako součást týmu než individuálně.

Nicméně v roce 2019 se moc nestaráte o uznání od ostatních, stejně jako o to, jak najít nejlepší způsob k dosažení nejlepších výsledků.

Ve skutečnosti, po celý rok, jediná věc, na které vám záleží, co se týká vynaložení vaší energie, je zajistit, aby výsledek vašich akcí byl pozitivní.

Po profesionální stránce bude spousta příležitostí, které se budou v příštím roce vyskytovat.

Předpovědi jsou extrémně optimistické, za předpokladu, že zůstanete zapojeni a budete jednat pokaždé, když máte šanci.

Nenechte své činy bez povšimnutí. Může být obtížné naladit se na příznivé světlo, ale pro takový postoj už nebude lepší rok, než je ten nadcházející.

Zlepšení pracovních perspektiv psů v roce prasete (2019) bude mít za následek zvýšení jejich příjmů. V roce 2019 bude finanční situace psa povzbudivá.

S dalšími penězi, které vstoupí do jejich domácnosti, se mnoho psů rozhodne koupit věci, o kterých už dlouho přemýšlejí, což je pro psa velmi důležité. Psi však také potřebují ušetřit nějaké peníze, a pokud se jim podaří, dát stranou i na nadcházející dovolenou.

Láska: Psi jsou tak trochu závislí na svobodě a jsou věrní v lásce, ale jsou plní strachu. V roce 2019 mohou nalézt partnera své duše u narozených ve znamení Tygra nebo Koně.

Vztah Pes -Tygr mohou mít trvalé manželství. Vztah, kterému je třeba se vyvarovat a to bez lítosti, je vztah s Drakem.

Pes – Zajíc mají všechny šance na harmonický život. Stejně tak v tomto roce jsou Pes a Kůň kompatibilní a mohou mít dohromady nádherný vztah.

Vztah Pes – Opice je trvanlivý, protože se navzájem velmi dobře doplňují. Vztah mezi dvěma psi je silný, protože jsou oba jemní, oddaný a plný porozumění.

V roce prasete, tedy v období 2019-2020, najdou psi uspokojení také ve svých osobních záležitostech. Rodinný život Psa vypadá letos příznivě. Během celého roku budou povzbuzovat a podporovat každého kolem sebe.

Co se týče společenského života, lze říci, že většina psů bude upřednostňovat méně aktivit. Budou se těšit ze setkání s pár svými přáteli, ale budou se vyhýbat velkých shromáždění.

Nicméně, mohou být i psi, kteří preferují více aktivní společenský život. Zemský rok prasete jim definitivně nabídne šanci bavit se, a pokud si přejí, najít nové přátele.

Jedna věc by měla být zdůrazněna: bez ohledu na jejich možnosti, doporučuje se, že v období prasete, 2019-2020 by psi měli mít vždy na paměti, že mají jen málo věrných přátel, kteří si zaslouží veškerou jejich důvěru, a ke kterým se mohou obrátit, když mají potíže.

Zdraví: Po zdravotní stránce, rok prasete (2019) varuje před významem odpočinku. Pokud se nepřetěžujete – a není to ve vaší povaze – nedojde k žádným problémům, pokud jde o imunitu.

Chronická náklonnost vás může znovu obtěžovat, ale nic těžkého. Práce je jediná věc, kterou byste mohli přehnat. Proto, když potřebujete zastavit, zastavte! Zapojte se do fyzických aktivit, věnujte nějaký čas venku a obnovte své síly každý týden. Tímto způsobem bude všechno dokonalé.

Vepř: horoskop 2019

Peníze: Vyhlídky v tomto roce jsou příznivé, zejména v profesionálním životě vepříka. Mohou očekávat pozitivní vývoj už i od začátku roku 2019. Je pravděpodobné, že obdrží zajímavější a uspokojující pracovní úkoly, následované propagačními akcemi nebo transféry.

Profesionálně, rok vepře je jedním z pokrokových. S využitím svých talentů a zkušeností budou vepříci dělat dobrý dojem, díky kterému udělají pár kroků vpřed.

Současně, je vepřovi doporučeno využívat svého důvtipu, ostré mysli a schopnosti zajímavých myšlenek. V roce 2019 by vepři mohli plně využít svých dvou velkých kvalit: podnikatelského ducha a talentu na vydělávání peněz.

Profesionální pokrok vepře bude vést k příjemnému zvýšení jejich příjmu. Jako obvykle prokážou své skvělé dovednosti při řešení finančních otázek. Měli by však přijmout radu: pokud je to možné, šetřete nějaké peníze do budoucna, protože peníze ušetřené během zemského roku prasete (2019) mají potenciál stát se užitečným kapitálem v průběhu času.

Láska: Ti, kteří se narodili ve znamení Vepře, jsou velmi citlivý a romantický. Časem, pokud je někdo zanedbává, mohou být žárliví nebo posedlí.

V roce 2019 by pro vepře mohli být ideálními partnery koza, drak nebo zajít. Žít společně s krysou by také nemuselo být monotónní. Nicméně, vztahu Had – Vepř je třeba se vyhnout; nebudou mít společnou jednu vteřinu klidu.

Dvě kompatibilní čínská znamení zvěrokruhu od první chvíle, vepř a koza se zamilují na první pohled.

Méně příznivé aspekty roku prasete budou mít vliv na osobní život vepře a v tomto ohledu musí vepři dbát na opatrnost. Možné problémy mohou mít vliv na rodinný i společenský život.

Jejich schopnost udržovat mezilidské vztahy je pravděpodobně během tohoto čínského roku zpochybněna, ačkoli zpravidla je vepř skutečně mistrem v tomto ohledu. Navíc, pokud si vepř přeje, aby jeho přátelství bylo dlouhotrvající, musí vzít v úvahu názory a pocity každého člověka v jeho kruhu přátel.

Závěrem, pro znamení zvěrokruhu Vepř bude zemský rok prasete (2019-2020) z mnoha hledisek poněkud mimořádný. Zatímco perspektivy jejich kariéry a finanční situace jsou příznivé, osobní život vyžaduje, aby přijali některá preventivní opatření.

Zvláštní schopnost vepře řešení problémů může být mistrovská pomoc. Jedná se o rok, kdy opatrnost je v pořádku, což neznamená, že v tomto roce nejsou vepři schopni dosáhnout významného pokroku.

Zdraví: Čínský horoskop pro vepře v roce 2019 neukazuje nic strašlivého, co se týká zdraví. Možná nevyhrajete jackpot, pokud jde o kariéru nebo peníze, ale nemáte na co si stěžovat, pokud jde o zdraví.

Vepři se budou těšit dobrému zdravotnímu stavu od března do konce roku 2019. Jejich důvěřivost bude vysoká a rozhodnou se pro zdravý životní styl.

I přesto, že někteří vepři se budou dopouštět některých přetížení, jejich schopnost pracovat bude vysoká a tato přetížení nepovedou k úzkosti. Pokud budou odpočívat co nejvíce, budou po celý rok ve skvělé formě.

Během zimních měsíců se vitalita vepřů bude oslabovat a je třeba více relaxovat, aby se předešlo zdravotním a duševním poruchám. Jejich zdraví během ledna 2020 bude křehké.

Vepři by měli věnovat pozornost vlastnímu tělu, cvičit, správně se stravovat a odpočívat. Také je dobré cestovat v balneárních a klimatických oblastech, u moře nebo na horách, aby posílily svůj organismus.

 

Převzaté ze stránek https://www.cinske-zbozi.cz

Vaše komentáře

Reklama