Abecedně seřazený snář online

 

Naše podvědomí nám předává v noci mnoho velmi důležitých informací a chce nás snem upozornit také na to, před čím utíkáme, čeho se bojíme, po čem toužíme, ale také na to, jakým způsobem sebe sama podvádíme a co se snažíme před vlastním zrakem ukrýt.

Snář a pokus o výklad snu doprovází člověka již od dob starověku  (přinejmenším doložitelně, je velmi pravděpodobné, že o výklad snů se snažili lidé mnohem dříve, než vynalezli písmo) – příkladem starověkého snáře je snář egyptský a pro výklad snů je důležitá jedna z egyptských zásad, nejsou hodnotné pro obyčejného člověka ty sny, které přicházejí v nepřirozených podmínkách a zvláště po požití různých alkoholických nápojů či jiných látek ovlivňujících naše vědomí – výklad těchto snů de facto nic nedá. Výklad snů podle snáře se musí opírat jen o ty sny, které vznikly v úplně přirozené, pokud možno uklidněné situaci. Snář se obecně snaží vysvětlit základní symboly vystupující ve snech, ale při jejich výkladu se musí brát ohled také na aktuální situaci dané osoby a každý sen se snažit vykládat samostatně. Pokud dospějeme k častým snům s podobným symbolem, máme téměř jistotu, že naše podvědomí nám vysílá silný signál a náš výklad snů má potom pozitivní výsledek, kterým můžeme ovlivnit svůj život.

 

Abecedně Seřazený Snář Online…..

stačí kliknout na písmenko kterým začíná slovo (symbol z vašeho snu)

 

A B C Č D E F G H I J K L M
 N O P R Ř S Š T U V Z Ž

 

Zdroj: http://www.horoskopy-vestirna.com

Někteří lidé tvrdí, že sny nám přesně ukazují, co se s námi děje a jak vypadá náš život.  Ale sny nejsou jen odrazem dnů a zážitků minulých.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama