Astro-horoskop na říjen

 

13

Novoluní bude mít vliv na téma vztahů, veškerých dohod a smluvních ujednání. Díky vlivu Luny vzniknou nová přátelství. Diplomacie vystoupí do popředí. Merkur se bude vyskytovat celý měsíc v blízkosti Černé Luny ve Vahách. Tento vliv přinese osudovou zprávu, zásadní rozhodnutí, karmickou zkoušku.

Úplněk  nastane 27. 10. 2015 ve znamení  Býka

27 

Tento úplněk bude mít vliv na téma majetku, finančních záležitostí, domova a zázemí. Energie jsou v této době velmi silné a působí tak, že ukončí vše, co nemá pokračovat. Pomůže dořešit, dokončit situace spojené s výše popsaným tématem. Nastavují se nová pravidla. Mars, Jupiter a Venuše spolu tvoří konjunkci. V této době je zvýšená aktivita financí, ale také dalších hodnot a zejména lásky.

 

BERAN

 Beran

Planeta Mars se pohybuje Pannou v blízkosti Jupitera. Pro Berany to znamená, že vyvíjená aktivita bude souviset se zdravím a službou. V této době je dobré věnovat se svému zdravotnímu stavu nebo pečovat o zdraví osob blízkých. Vše, co učiní pro zdraví, přinese přínos do budoucna. Novoluní otevře téma vztahů, smluv a ujednání. Berani budou dojednávat novém podmínky, podepisovat listiny a dohody. Konečně je vše připraveno. Couvající Merkur změnil  některá rozhodnutí a nyní je pravý čas dokonat veškeré písemnosti. Černá Luna u Merkuru s karmickým uzlem přináší osudové situace spojené s dohodnutým ujednáním. Úplněk koncem měsíce ovlivní dokonání a ukončení finančních a majetkových záležitostí. Listopadové seskupení planet s Černou Lunou přinese karmickou událost ve vztazích a dohodách, která Beranům ukáže kdo a jak si plní své slíbené závazky. Mohou se setkat s nedodržením ujednané dohody.

BÝK

Býk 

Planeta Venuše se pohybuje ze Lva do Panny. Býci si musí hlídat zdraví a zdraví osob blízkých. Jelikož dlouhodobě působí v této oblasti i Černá Luna, neberte varování na lehkou váhu. Od novoluní 13. 10 do úplňku 27. 10. 2015 by si měli Býci dát pozor na svou osobu. Kdo je dlouhodobě nemocný, může Luna přitížit. Kritické dny jsou před úplňkem a zejména  26. 10. 2015 je vhodné neriskovat. Doporučuji začít se věnovat zdravému životnímu stylu.  Žít a stravovat se zdravě. Něco udělat pro své zdraví. Pokud Býci odkládají nezbytný lékařský výkon či návštěvu lékaře, tento měsíc je nejvhodnější, mimo kritické dny výše zmíněné. Konec měsíce otevře vztahové záležitosti. V této době ukončí nebo dokonají, završí veškeré situace, které nefungují, nebo nemají pokračovat. Vztahy, smlouvy a dohody se zde uzavřou.  Úplňkem se Býci najdou a naberou nový směr. Půlroční cesta najednou nabere novou svěží energii. Mars, Venuše a Jupiter v konjunkci spojí svůj vliv a přinesou posun a aktivitu do života Býků. Listopad přinese Býkům nové smluvní ujednání, dohody a vztahové záležitosti. Začnou platit nová pravidla a smlouvy.

BLÍŽENCI

Blíženci 

Merkur se pohybuje tam a zpět Váhami. Od 9. 10. 2015 nabere směr přímo kupředu. Couvající Merkur přinesl osobu z minulosti, která se opět Blížencům ozvala. Celý měsíc bude v blízkosti Merkuru Černá Luna, která přináší životní zkoušky, těžkosti a pokušení. Merkur přinese zprávu, která Blížence nepotěší. Přinese zklamání v partnerských vztazích a láskách. Novoluní přinese aktivitu do nového projektu, kdo touží počít dítě, je toto vhodná doba. Blížencům vstoupí do života důležitá osoba. Pokud hledají novou lásku, přijde. Úplněk koncem měsíce otevře Blížencům rekapitulaci, během které si sáhnou do svého svědomí. Budou se připravovat na úplněk, který proběhne v listopadu ve vlastním znamení. Do té doby by měli dořešit vztahové záležitosti. Uvědomit si, co chtějí ukončit nebo naopak kde nastavit nová pravidla a ujednání. Toto období přináší tajemství, skryté nepřátele a hloubání nad životem. Psychika a zdraví budou aktivovány.

RAK

 Rak

Raci musí poslouchat vliv Luny. Novoluní ve Vahách přinese téma domova, zázemí a rodiny. Raci by měli utužovat své rodinné kořeny, věnovat se ženám rodu. Pracovat na svém obydlí, přemýšlet, jak bydlí a s kým chtějí sdílet společné noci. Nespokojení Raci budou přemýšlet o novém bydlení či změně, a to díky Černé Luně, která bude poňoukat a přinášet touhy po změně. Ovšem vše co se děje pod vlivem Černé Luny nemusí být správné, jsou to pocity přímo ďábelské, kdy s Raky budou šít všichni Rarášci. Všechny změny  by si měli důkladně  promyslet a nyní by měli mít již jasno. Úplněk v Býku může přinést zklamání od osoby blízké. Pokud se Raci necítí dobře v určité společnosti, společenství , je dobré ukončit tyto vztahy a posunout se dál. Na každém konci něco hezkého začíná. Listopad přinese Rakům lásku, pokud ji hledají, téma děti a také důležitou osobu pro budoucnost.

LEV

 Lev

Slunce působí v oblasti Vah a přesune se do Štíra. Bude působit na témata cest, komunikace, učení a vzdělávání. V době novoluní se pohybuje Slunce, Luna a Černá Luna s Merkurem ve Vahách. Může přijít nepříjemná zpráva, či  pomluva. Nedbaje na to, Lvi by měli být všude slyšet a vidět, jezdit, učit sebe nebo druhé. Lvi mají podzim jako nejsilnější období, kdy je třeba využít veškeré síly. Úplněk přinese uzavření nebo ukončení v pracovním tématu. Něco se uzavře, aby se otevřely nové možnosti související s prací a kariérou. Kdo očekává posun a změny, musí něco obětovat pro svůj vzestup. Lepší práce nepřijde, pokud člověk něco nezmění, a tak je to i u Lvů. Je na čase začít dělat svou práci jinak. Listopad přináší aktivity s bydlením, rodinou a zázemím. Ve hře je Slunce, Luna a Merkur, posel zpráv. Kdo touží po změně bydlení či pracovního zázemí, je listopad vhodná doba pomýšlet na přesun.

 PANNA

Panna 

Merkur se  pohybuje Váhami a v jeho blízkosti se vyskytuje Černá Luna. Přichází karmická, osudová zkouška v podobě majetku a financí. Pannám přináší Merkur zprávy. Zda dobré či špatné necháme Vesmíru. Černá Luna do všeho vnese touhy a pokušení. Zda má být určitá hodnota v rukách dané osoby, ukáže čas. Jupiter přeje velkému životnímu posunu a nenechá Panny udělat špatné rozhodnutí. Mars, planeta aktivity, putuje Pannou, a tak se Panenky nezastaví. Budou muset být aktivní, zejména kolem své osoby. Vše se bude točit kolem nich samých. Úplněk uzavře a dokončí téma související s úřadem, soudy, vírou a náboženstvím, vzděláním, zahraničím a rozšířením vědomostí. Tato témata Panny završí a budou mít jasno. Koncem měsíce bude v Panně Mars a Venuše poblíž Jupitera. Štěstí přeje všem lidem narozených v Panně.  Pokud budou aktivní, dostane se jim zhodnocení. Listopad přinese úspěšné jednání, vyřizování na úřadech, cesty a přínos v získávání či předávání  informací.

VÁHA

Váhy 

Venuše se přesouvá ze znamení Lva do Panny. Slunce a Merkur  se vyskytují v blízkosti Černé Luny na hvězdné mapě ve Váze. Váhy projdou osudovou, karmickou zkouškou, která přinese zprávy týkající se vlastní osoby. Přijde pokušení, kterému by měly odolat. Novoluní ve svém znamení přináší svěží vítr do života Vah. Dostanou energii začít něco nového. Do života může vstoupit nová osoba, nová láska, nový partner či spolupracovník.  Pokud Váhy touží po dítěti, je toto vhodná doba pro početí nového života, ale také začít novou prací či projekt. Úplněk by měl tlačit do dokončení, uzavření a vyřešení financí a majetku sdíleného s další osobou, nebo bankou. Váhy budou hovořit, komunikovat, podepisovat a všude se o nich bude mluvit.  Aktivita Vah se bude točit okolo peněz, lásek a partnerů. Ovšem nic není tak, jak bychom chtěli. Ve Vahách je Černá Luna, a ta bude dlouhodobě brzdit, škodit, popichovat čertíky a touhy, které se ukrývají hluboko uvnitř. Listopad bude nadále aktivovat téma peněz a majetku. Váhy budou v jednom kole.

ŠTÍR

 Blíženci

Mars se pohybuje znamením Panny.  Štíři by měli věnovat aktivitu svému zdravotnímu stavu , žít a jíst zdravě, bez zlozvyků a závislostí. Planeta Mars bude mít vliv na spolupracovníky a kolegy Štírů. Měli by očekávat zásadní změny související s prací a lidmi kolem pracovních aktivit. Novoluní, které ovlivní Černá Luna s Merkurem, přinese do života Štírům špatné, nepříjemné zprávy nebo možné pomluvy. Také někdo může záměrně škodit. Na povrch se  mohou dostat tajnosti a tajemství. Naštěstí u Marta se nachází Jupiter, takže nakonec vše dopadne dobře. Doporučuji do ničeho se nenechat zatáhnout. Úplněk přináší uzavření a ukončení smluvních dohod, vztahové záležitosti se dořeší. Něco končí a něco začíná. Do života Štírů přichází nová, důležitá osoba, která ovlivní jejich budoucnost. Po dlouhé době se dohody podepíší a vztahová  jednání  ukončí.  Štíři budou muset rekapitulovat, co chtějí uzavřít, co se jim povedlo a na čem v listopadu zapracují. Měli by si dát pozor na svou osobu, hlídat si psychiku, jelikož jsou silně napojeni na  ‘‘druhý břeh‘‘, jsou otevřeny  jejich minulé životy, veškerá tajemství a tajnosti ukryté hluboko uvnitř. Listopad přinese mnoho potřebné energie vykročit na novou životní cestu. Přichází novoluní, na které se mohou Štíři těšit.

 STŘELEC

 Střelec

Jupiter se posunuje Pannou a v jeho blízkosti se nachází planeta aktivity Mars a planeta lásky a hodnot, Venuše. Toto seskupení bude mít vliv na situace, které dopomohou ke splnění přání Střelců, životnímu úspěchu a posunu. Střelci budou zaneprázdněni, v plném pracovním nasazení a jejich práce přinese ovoce. Novoluní přináší nové partnerství, spolupracovníka, nové společenství osob či skupinu lidí, do které se Střelci zařadí. Merkur ve spojení s Černou Lunou ovlivní osoby kolem Střelců. Může se objevit nepříjemná zpráva, či pomluva. V této době je vhodné si vytřídit své přátelé a nejbližší osoby. Do života vstoupí důležitá osoba, osudová,  která ovlivní budoucnost Střelců. Koncem měsíce úplněk otevírá téma zdraví nebo služby druhým. Tento vliv bude mít působnost i začátkem listopadu. Listopad vytáhne na povrch tajnosti a tajemství, psychika zacloumá s city a emocemi. Střelci by měli začít rekapitulovat, co chtějí ukončit a kde se naopak posunout. Štěstí a posun je na jejich straně, ovšem budou muset změnit některé přátelé.

KOZOROH

Kozoroh 

Saturn se pohybuje dlouhodobě Střelcem. Černá Luna řádí v oblasti práce, pracovních aktivit, ale i životního posunu, který nyní  brání Kozorohům jít vpřed. Nejprve bude nutné si uvědomit, co chtějí od života a kam směřují, budou muset zpytovat svědomí, co ukončit a kde začít. V říjnu dostanou zprávu, která jim ukáže osudovou cestu. Novoluní přinese nové nasměrování v pracovních aktivitách. Mohou začít práci nově a jiným způsobem, otevřít nový projekt. Ovšem Černá Luna by mohla poňoukat, vytvářet nepříjemnosti, zdržovat nebo otevřít touhu po práci, kterou mít nemohou. Pracovní úspěch přijde příštím rokem, v druhé polovině 2016 a první polovině 2017, zde bude přát Jupiter všem Kozorohům. Do té doby si musí počkat. Vždyť každý plod má své porodní bolesti a musí projít vývojem. Kozorozi mají Martem zaktivované vzdělávání, rozšiřování vzdělání, soudy a úřední jednání, cizinu a zahraničí. Zde budou vyvíjet aktivitu. Konec měsíce prožijí pod vlivem úplňku. Zde by měli vyřešit a dořešit partnerství. Pracovní vztah i vztahy s partnery doma, své lásky či téma dětí. Úplněk by měl tato témata dokonat, Kozorozi by měli mít jasno. Listopad přinese důležitou osobu, pokud hledají spřízněnou duši, najdou ji. Mohou se posunout, dostat se do společnosti, po které touží.

VODNÁŘ

 Vodnář

Mars má stále silný vliv na peníze a majetek Vodnářů, který je ve společném vlastnictví s další osobou. Planeta, která aktivuje a má vliv na sexuální téma a peníze. Černá Luna s Merkurem přinese nepříjemné zprávy související se soudy nebo úřady, doklady, listinami. Novoluní otevírá témata jako je cizina, zahraničí, vzdělávání a učení, soudy a úřady. Přinese svěží nový vítr do těchto životních oblastí. Černá Luna ztěžuje úřední záležitosti, zpomaluje a brzdí, ale i poňouká. Vodnáři by měli být obezřetní a zatím se nepouštět do soudních sporů, mohou prohrát. Posun mohou čekat v oblasti peněz a majetku sdílených s další osobou či institucí.  Úplněk dokoná a vnese jasno do tématu domova, rodiny, zejména žen rodu, a zázemí. Rodinné vztahy mohou být v této době vyhrocené. Listopad přináší posun na nové životní cestě a také v pracovní činnosti. Nová práce a nové projekty.

RYBY

 Ryby

Planeta aktivity nabádá Ryby k řešení vztahů, smluv a veškerých dohod a podpisů. Černá Luna s Merkurem přinese nepříjemnosti s financemi a majetkem. Špatné zprávy,  nepříjemnosti spojené se sexem. Novoluní otevírá téma peněz. Přinese příjemný svěží vítr do tohoto tématu. Ryby se mohou zamilovat, začít si avantýru, ovšem pozor na proradnou Černou Lunu, která přinese touhy a otevře přímo ďábelské myšlenky na sex a peníze. Úplněk koncem měsíce dokončí a vnese jasno do oblasti úředních záležitostí a veškerých písemností. Uzavře téma komunikace, mluveného a psaného slova, ale i cest. Pokud Ryby řešily sourozence, pak i toto téma se dořeší. Jupiter je dlouhodobě nakloněn všem dohodám, smlouvám a vztahovým ujednáním. Jupiter ve společnosti Marta a Venuše přeje a také přinese štěstí ve vztazích a smluvních ujednáních. Listopad vnese nový směr do témat vzdělávání, rozšiřování vědomostí, ciziny a zahraničí, soudů a úřadů. Aktivita bude směřovat do oblasti peněz.

Intuitivní astroložka Daniela Hannah, telefon:736 20 15 87  www.astrokarty.cz

Vaše komentáře

Reklama