REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ LEVEL I+II – ERIC PEARL – SEMINÁŘ- 10.ZÁŘÍ 2011 – PRAHA

Naučíte se aktivovat a využívat nové komplexní spektrum léčivých frekvencí, které vám umožní dostat se daleko za hranice „energetického léčení“ a “techniky”. Dostanete se až k takové úrovni léčení, která se vymyká všemu, co se zatím komukoliv podařilo v této oblasti dosáhnout!

Přesvědčíte se, jak pravdivý je názor Dr. Wayne Dyera, autora bestselleru Síla záměru, který říká, že „v opětovném propojení … leží tajemství veškerého léčení.”

Tyto semináře vás naučí zvládnout umění léčení, které přesahuje vše, o čem jste doposud četli, přemýšleli či snili! Dozvíte se všechny nezbytně nutné informace, které obratem budete moci vyzkoušet v praxi. Stanete se léčiteli sami sobě i svému okolí.

Eric Pearl od vás nebude požadovat, abyste meditovali, prováděli duchovní cvičení či drželi půst. Naopak! Ukáže vám, že schopnost někoho vyléčit je dána každému z nás, bez ohledu na jeho stáří, pohlaví, rasu či stupeň duchovního vývoje. Schopnost na někoho působit energií totiž leží mimo nás, my jsme pouhými „převaděči“ této energie. Je to jistě důležité sdělení: moci někomu pomáhat a přitom nemuset být dokonalý.

Semináře probíhají celkem ve třech úrovních, z nichž každá vás posune o výrazný kus dále a nahoru.

Seminář I. a II. úrovně (Level I+II) je vhodný pro každého, kdo má zájem poznat a naučit se více.

[title-raw]

Level I – Základní pravdy o léčení
Tento seminář je díky jedinečnosti svého obsahu nezbytností jak pro nováčky, tak i pro zkušené léčitele. Nováčci se dozvědí, jak s okamžitým efektem získat přístup k těmto novým frekvencím léčení. Léčitelé s praxí poznají ten NEPOLAPITELNÝ skok, který změní vaši práci. Eric vyladí vaše ruce tak, aby mohly přijmout tyto nové frekvence léčení. Uděláte posun směrem ke vstřebání a akceptaci tohoto vše-zahrnujícího spektra energie, světla a informace. Budete pracovat s těmito zřejmými energiemi pod přímým vedením Erica a jeho týmu zkušených učitelů. Lidé na tyto energie budou reagovat již první den, fyzicky a viditelně, protože vy je zavedete do léčitelských sfér, které leží daleko za hranicí, které jste mohli dosáhnout předtím. Je to zcela rozdílné oproti jakékoliv jiné léčitelské technice, se kterou jste se dosud mohli setkat. Tato technika leží MIMO.

  • Naučíte se vnímat zcela nové a komplexní léčitelské zákony
  • Zdokonalíte se v technice léčení
  • Naladíte se na samotné léčení energií
  • Dosáhnete léčitelské úrovně, která předstihuje všechny ostatní léčitelské techniky

Level II – Nové frekvence léčení
Během semináře úrovně II budete neustále v silném spojení se zdroji tohoto léčení. Jemné energie se stanou zřetelnými a budete je silně vnímat a budete umět se k nim jednoduše připojit. Eric a jeho asistenti s vámi budou pracovat, abyste uměli zesílit tato nově navázaná energetická spojení a mohli je využít k léčení jiných lidí. Seznámíte se také s metodou samo-léčení na dálku a poznáte některé důležité pozice rukou pro účinnou léčbu dotykem.
Upozornění: Podmínkou pro obdržení Certifikátu o abslovování (Certificate of Completion) je vaše přítomnost po celou dobu semináře (Level I i Level II) a vyplnění formálních dotazníků na závěr semináře.

Od:

Sobota, 10. Září 2011 – 9:30

Do:

Neděle, 11. Září 2011 – 18:00

Kde:

bude upřesněno pořadatelemPraha

Česká republika

Cena:

10,700 Kč

465 €

Pořadatel (kontakty pro přihlášení na akci):

FELICIUS MEDIA s.r.o.

Zdroj: http://akce-kalendar.cz/rekonektivni-leceni-level-iii-eric-pearl-seminar-10zari-2011-praha

 

Na seminářích Rekonektivní léčení (The Reconnective Healing) poznáte sami, co tak ohromilo lékaře a zdravotníky. Odhalíte důvod, proč nemocnice a univerzity na celém světě investují čas i peníze ve snaze pokusit se tato "tajuplná" vyléčení vysvětlit… a také způsob, jak můžete tuto výjimečnou práci zvládnout i vy!

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama