DETOXIKACE

Tato technika, kterou jistě mnozí znáte je tzv.vnitřní očistou těla. Tak jako udržujeme hygienu vnější – sprchování, mytí hlavy atd, tak detoxikace dle dr.Jonáše je očistou vnitřní. Během našeho života na nás působí velké množství toxinů – zátěží, které jsou v našem těle nežádoucí a mohou způsobovat a také způsobují nemalé zravotní potíže ( jsou to těžké kovy, chemie, postřiky, očkovací zátěže, vedlejší produkty metabolismu, bakterie, viry, plísně, radioaktivita, borelie, psychické zátěže atd,atd..
Mnozí znají i případy, kdy máme nějaké zdravotní problémy, chodíme k lékařům a všechny výsledky vyšetření jsou negativní. Výsledek je, že si doktoři nevědí rady a nezřídka si myslí, že jsme hypochondři…Právě takoví klienti přicházejí nejčastěji.

Na pomoc detoxikaci je přístroj Salvia, na kterém se pomocí informačních lahviček – nosod vyměří kompletní toxická map těla a stanoví se další postup přesně na míru každému jedinci. V tomto případě to jsou vynikající a svojí   strukturou ojedinělé preparáty Joalis z výzkumu dr.Jonáše, kteé zohledňují komplexní očistu organismu. V čínském pentagramu souvisí vše se vším a konkrétní orgány mají spolu úzké spojení. Pokud je oslaben jeden, většinou se po čase oslabí i další. V případě, kdy například naměříme v těle borelie ( nepřenáší už jn klíšťata, ale i jiný bodavý hmyz) hledáme kde se borelie usadila. Velmi často to bývá v ledvinách, kloubech, svalech, dále pak i v mozku atd. Stanovíme přesný postup užívání preparátů většinou 3-4 lahvičky v jedné kůře. Po využívání, které trvá asi 6 týdnů se celá toxická mapa přeměří a zjistíme, jak postupovat dále. Borelie v organismu např.způsobuje velkou únavu a po jejím vyloučení z těla následuje úrava stavu k normálu.
Tato technika očisty těla mě naprosto pohltila, protože jako zdravotní sestra jsem hledala možnosti, jak pomoci právě pacientům s neprokázanými pozitivními výsledky vyšetření. Tak jsem se dostala až k detoxikaci dr.Jonáše a po zkušenosti s asi 4500 klienty jsem naprosto nadšená z pozitivních reakcí a hlavně z uzdravení klientů a jejich návrat k prima životu.
Dr.Jonáš má nadšené zastánce a měřiče po celé republice a v mnohých jiných zemích, neboť zájem o tuto formu detoxikační medicíny je veliký a má již tisíce spokojených klientů.

Přeji vám všem plné zdraví. Vaše Grev

Vaše komentáře

Reklama