Co o vás vypovídá výběr křesla

 

Které z křesel jste si zvolili?

 

1 — křeslo psychologa

Jste zvědaví, iniciativní, rádi kladete otázky a nalézáte na ně odpovědi; máte analytické uvažování; zajímají vás mezilidské vztahy.

 

2 — křeslo vědce

Jste vytrvalý, celý den dokážete sedět na náročnou knihou. Riskujete, že se ztratíte ve světě myšlenek. Čím více nuancí a záhad, tím je to pro vás zajímavější. Na první pohled se o svět zajímáte jen málo, ve skutečnosti jste však vnímavý a přemýšlivý člověk. Snažíte se proniknout k podstatě věcí.

 

3 — křeslo kritika

Jste jemný, dobře vychovaný. Dokážete celý den bavit společnost vtipnými řečmi i zajímavými fakty. Někdy vypadáte jako snob, protože máte v oblibě jenom kvalitní věci.

 

4 — křeslo vynálezce

Dokážete celý den strávit nad projektem. Rádi vynalézáte a tvoříte. Líbí se vám věci vypilovávat, experimentovat s nimi a zkoumat je ze všech stran.

 

5 — křeslo cestovatele

Jste podnikavý a podnikáte. Máte rád nové věci, nová místa, nové lidi – jste dobrodruh a hledač všeho nového. Někdy cestujete reálně, jindy jen v myšlenkách.

 

6 — křeslo filosofa

Jste rozmarný a veselý. Můžete celý den někde prosedět a nudit se nebudete ani vy ani lidé kolem vás. Vždyť na světě je tolik zajímavého!Na první pohled působíte jako výstředník, naštěstí však mnoho lidí má vaše podivínství za zábavné. Neustále zdokonalujete svůj poněkud zvláštní, unikátní pohled  na život.

 

7 — křeslo byznysmena

Jste silný a pracovitý. Dokážete se po celý den věnovat otravné práci. Jste workoholik, ale na rozdíl od tolika jiných máte k práci zdravý vztah.

 

8 — křeslo duchovního vůdce

Klidný, soucitný, pomáháte lidem. Ve svém křesle byste dokázal naslouchat člověku celý den. Jste harmonická osobnost. V těžké chvíli umíte uklidnit a podpořit každého člověka.

 

9 — křeslo romantika

Snivý, tvůrčí typ, mohl byste tu prosedět celý den a nemyslet vůbec na nic. Máte skvělou představivost. Často se ztrácíte ve svých myšlenkách, v zajímavých světech své mysli. Nemáte ale dost discipliny, abyste o nich něco napsal nebo je jinak zachytil.

 

Převzato ze stránek http://www.pronaladu.cz

Představte si, že jste přišli do místnosti, kde je devět křesel. Prohlédnete si je a náhle pochopíte, že jedno z nich je jako stvořené pro vás. Posadíte se do něj, uvolníte se a cítíte dokonalý klid.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama