Markus Rothkranz: Emoce, mysl a duše

 

Vaše tělo je jen obrazem toho, jak se cítíte uvnitř. Pocity vždy ovlivňují vaše tělo a to zase ovlivňuje vaše pocity. Jsou jedním. Když skrýváme své pocity, trpí naše tělo vředy, bolestmi hlavy, rakovinou, nádory atd.

To, že budete jíst syrovou stravu neznamená, že neonemocníte. Tím si pouze nachystáte „pódium“, ale „představení“ určují „herci“, které vyšlete na scénu. A těmito „herci“ jsou vaše pocity.

Nové vědecké testy nyní bezpochyby prokazují, že naše pocity jsou mocnější než cokoli si dokážeme představit. Doslova mohou vytvořit naši realitu. Jde o obor epigenetické medicíny a na toto téma napsal skvělou knihu „The Genie in Your Genes“ („Gin ve vašich genech“) dr.Dawson Church. Mohl bych napsat samostatnou knihu jen na toto téma. Ale zkusím to shrnout stručně jak jen to půjde.

Vaše buňky jsou malí vojáčci, kteří čekají na instrukce a jsou ochotni jít do boje a zemřít pro vás. Každý z nich. Jen jim řekněte. A zde musíte být opatrní. Vaše buňky totiž nerozumí sarkasmu. Berou to tak, že vše co řeknete, myslíte doslova. Například, pokud neustále říkáte, „cítím se děsně, kéž bych umřela“, hádejte co se stane. Začnete mít střevní problémy a vaše buňky začnou stárnout a odumírat. Pokud máte zlomené srdce, začne vaše srdce slábnout. Mnoho lidí doslova zemřelo na zlomené srdce. Pokud se cítíte nechtění, vaše tělo z vás nechtěné začne dělat. Pokud se cítíte skvěle a jste se svým životem spokojení, vaše tělo se začne zázračně uzdravovat, často popírající logické vysvětlení. Tento proces je okamžitý. Vědci mohli pozorovat, jak se před jejich očima v rozmezí vteřin měnila DNA lidí spolu se změnou jejich myšlenek. V jednom testu, nebyl v krvi muže zjištěn žádný cukr. Za několik minut, kdy se jeho osobnost změnila, odebrali muži krev znovu a zjistili u něj cukrovku. Myšlenky jsou ti nejmocnější léčitelé či zabijáci v našich životech. 

Každá myšlenka, každý okamžik, každé konání má silný dopad na buňky v našem těle. Pozitivní myšlenky s vysokou energetickou vibrací mohou vaše tělo zbavit nemoci. Negativní, stresující myšlenky s nízkou energetickou vibrací vám mohou způsobit nemoc. Dávejte si pozor na to, co říkáte a posloucháte. Slova mají moc. Většina lidí mluví způsobem, který zvyšuje stres v těle a oslabuje imunitní systém a životní sílu (vůli žít). Slova mohou změnit způsob našeho myšlení a cítění. Výzkum prokázal, že mluvení a myšlení správných myšlenek ve skutečnosti mění lidskou DNA!

Vypněte televizi a ZPRÁVY! Jde o opravdovou toxicitu, která do vás skrze vaše oči a mozek vstupuje. Vystavování se negativním, nepěkným, znepokojivým obrazům, zvukům a myšlenkám způsobuje oslabení těla. Zbavte se VŠEHO ve vašem životě, co je toxické – to zahrnuje negativní lidi, myšlenky, záležitosti životního stylu, obrazy, záležitosti z minulosti, otázky svědomí – udělejte si pořádný jarní úklid na duši! Vzdalte se ode všeho, co vás stresuje nebo nepodporuje vaši pohodu.

Německý doktor Dr. Coldewell vyléčil mnohem více lidí z rakoviny než kdokoli jiný v německé historii (přes 35 000 pacientů většinou se smrtelnou rakovinou), bez drog či operací. Víte jak? Technikou redukování stresu a nápravou lidských myšlenek.

 

STRES

NEJHORŠÍ VRAH ZE VŠECH

 

Stres stojí téměř za všemi známými nemocemi. Doslova vás užírá. Jen se sami sebe zeptejte: co vás užírá? Jaké pocity schováváte či zadržujete, které jsou pro vaši bytost tak „kyselé“, že ve vás doslova vyžírají díry? Nemůžete je v sobě zadržovat, nebo vás to zabije. Vyrovnejte se s tím, nebo jednoduše odejděte a nechte to být. Musíte se osvobodit od problému či vztahu, který vás takto užírá. Pokud v sobě budete držet pocity a nepustíte je ven, pak budou hnisat. Tato energie někam musí jít, takže se někde na vašem těle projeví „užíráním“. MUSÍTE ZREDUKOVAT STRES – to ovlivňuje každou buňku v těle. Mysl může posilnit či oslabit tělo v několika vteřinách.

Na cokoli myslíme, to také přitahujeme. Přestaňte lpět na špatných věcech, na frázích typu „co kdyby“ a „neznámu“. Soustřeďte se na to, co VÍTE. Přestaňte přitahovat špatné věci tím, že z nich máte obavy!

SMĚJTE SE jen tak, bez důvodu – trošku si zahrajte na blázna – přinese to pozitivní vibrace vašim buňkám a nastartuje se tak proces uzdravování.

USMÍVEJTE SE – děje se něco magického, když se na lidi usmíváte. Ihned můžete pociťovat tu změnu energie. Je to tak ohromující, mnoho lidí se rozpláče, jak se jim uleví.

Nedovolte, aby se k vám špatné věci dostaly. Jde o součást života. Vesmír nemůže existovat bez rovnováhy. Stejně jako na každý den připadá jedna noc. Ale pak zase přijde den. Buďte trpěliví, nechte věci plavat a užívejte si tu jízdu.

Minulost už je historie a to, čeho se bojíte, se v budoucnu může stát. ALE NEMUSÍ! Takže přestaňte plýtvat energií, važte si a vyrovnejte se s tím, co je právě v tento okamžik před vámi! Začněte tím, že budete dělat ostatní lidi šťastnými. Odstupte z vaší cesty a vaše uzdravování začne. Vždy buďte upřímní k sobě i ostatním. Nehrajte žádné hry s myslí. Abyste byli šťastní, musíme přijmout to co je a jednoduše se s tím v klidu vyrovnat s věděním, že jsme uvnitř svobodní, ať už je to navenek jakkoli.

Podívejte se na lidi, kteří nikdy neonemocní. Jsou pořád optimističtí, v pohodě, nic si nepřipouští, ničeho se neobávají a vidí jen ty dobré věci.

„Život člověka je takový, jaký si ho jeho myšlenky udělají.“

Marcus Aurelius

– See more at: http://www.novazem.info/markus-rothkranz-emoce-mysl-a-duse/#sthash.ZkhCnkkM.dpuf

Zdroj: http://www.novazem.info/

Převzaté z http://slunecnikvet-anna.blog.cz/

Vaše komentáře

Reklama