Astro-horoskop na duben

 

Novoluní proběhne 18. 4. 2015 ve znamení Berana.

Všechny bytosti budou  pod vlivem novoluní ještě dva týdny poté. Beran přináší akční období plné půtek, bojů, válečné a bojovné nálady.

Úplněk ve znamení Vah nastane 4. 4. 2015.

Tento úplněk přináší všem bytostem do života témata ukončení nebo uzavření ve vztahových záležitostech, veškerých dohodách a smluvních ujednání.

 

 Beran

BERAN

Dubnový úplněk bude mít vliv na vztahy. Zde bude nutné ukončit nebo něco změnit ve vztahu k partnerství. Pracovní dohody, partnerské vztahy. Novoluní ve vlastním znamení přinese energii do další životní etapy. Začít nově, vytvořit nový projekt. Merkur, planeta komunikace, přeběhne přes Mars. Berani si dohodnou nová pravidla, práci, nové dohody a smlouvy,  budou hovořit, psát, podepisovat, komunikovat. Budou všude slyšet nebo se o nich bude hovořit. Mars se pohybuje Býkem, pro Berany bude mít vliv na hodnoty, majetek, bydlení, domov. Květen přinese výdej peněz.

 

 

 Býk

BÝK

Mars a Venuše se pohybují Býkem. Vliv na toto znamení bude plný akce. Býci budou muset vyvíjet aktivitu. Využit Venuši ve svůj prospěch, jelikož díky jejímu vlivu jsou jednou za rok neodolatelní a měli by být všude vidět. Venuše září a díky ni mohou Býci potkat důležitou osobu, zamilovat se. Mars je zavalí prací a aktivitou, kterou je třeba pozitivně využít. Tento vliv bude pokračovat i v květnu. První polovina měsíce poukáže na vztahy. Kde je potřeba změny. Druhá poloviny měsíce přinutí Býky přemýšlet, co ve svém životě ukončit, kde a v čem hledat nový směr. V květnu je čeká novoluní ve vlastním znamení, které s sebou přináší nový svěží vítr do života Býků.

 

 

 Blíženci

BLÍŽENCI

Úplněk bude mít vliv na vztahy. Blíženci budou nuceni udělat si pořádek ve vztazích, a to jak pracovních, tak partnerských. Vliv planet je dotlačí k zásadnímu rozhodnutí. Merkur se posouvá Beranem, o Blížencích bude všude slyšet a bude je vidět. V polovině měsíce se Merkur přesune do Býka. Vliv Slunce a Merkuru pocítí jako úspěšné období. Blíženci dostanou zprávu týkající se dětí, svým plodů a výtvorů. Také mohou potkat zajímavou osobu, která přinese životní posun. Blížence čeká úspěšné období, a to díky vlivu Slunce, planety Uran a Merkuru, kteří se dostanou do blízkosti. Květen bude velice aktivní, zapůsobí Mars, planeta aktivity. Láska a sex budou v akci.

 

 

 Rak

 RAK

Úplněk bude mít vliv na změnu v souvislosti s domovem a rodinou. Raci by si měli vytvořit příjemný domov plný pohody. Mohou očekávat nepříjemnosti od ženské části rodiny či příbuzenstva. Situace, kterou budou muset řešit. Luna v opozici na Uran přinese nervozitu, podráždění a napětí. Pocity nestability v rodině, hledání nové cesty.  Novoluní je plné aktivity a nových začátků v pracovních aktivitách, které mohou přinést zlepšení finanční situace. Na novoluní se sejde pospolu Slunce, Luna, Uran, Merkur a Mars. Toto seskupení bude mít vliv na úspěch Raků.  Květen ovlivní téma partnerství a vztahy v rodině, přátelství.

 

 

 Lev

LEV

Úplňkové seskupení planet přinese důležitý zlom v životě Lvů. Dostane se jim zprávy, která ovlivní budoucnost. Druhá polovina měsíce otevírá téma vzdělávání, rozšiřování obzorů, ale i cesty a cestování. Vhodné je si naplánovat kurzy, školení, přednášky. Přemýšlet o zahraniční dovolené, naplánovat si cesty, vyřešit dopravní prostředek. Dubnové vlivy planet přinesou téma související se sourozenci či příbuznými. Merkur ovlivní skvělé myšlenky, vedoucí k zisku a úspěchu. Komunikovat, mluvit, psát, propagovat svou osobu a hlavně být vidět, vyčnívat z davu. Slunce je ve výborném postavení na karmické Pluto a tím ovlivní zlepšení postavení ve společnosti. Květen ovlivní Slunce v blízkosti Marta. Tento měsíc bude velmi akční, plný cestování a komunikace. Přichází pracovně a karierně úspěšné období.

 

 

 Panna

PANNA

Merkur se pohybuje Beranem a v druhé polovině měsíce se přesune do Býka. Vliv planet bude mít dopad na finance a majetek Panny. V tuto dobu je dobré dát si do pořádku veškeré doklady, dokumenty a písemnosti související s penězi, dluhy, platbami. Merkur se přiblíží k Martu. Panny budou zaneprázdněny aktivitou kolem majetku. Mohou nakupovat, prodávat.  Chiron je ve velmi pěkném postavení na ego Panny. Chiron zde dlouhodobě působí v oblasti duchovna, esoteriky a rozvíjí intuici. V květnu se Merkur přesune do Blíženců. Cesty, cestování, vzdělávání a rozšiřování obzorů jsou témata na květen.

 

 

Váhy

VÁHA

Dubnovým tématem jsou vztahové záležitosti jak pracovní, tak partnerské, rodinné. Tento měsíc bude důležité udělat rozhodnutí o ukončení nebo uzavření související se vztahem, dohodou či smlouvou. Před úplňkem je nutné dávat pozor na svou osobu, zejména den, dva před úplňkem je kritické období, kdy se může stát cokoli, co ukončí životní kapitolu. Planeta Venuše se pohybuje Býkem a přechází do Blíženců. Pro Váhy se otevře téma komunikace, cestování, přesuny, řešení související a dopravním prostředkem, např. nákup auta. Bude o nich slyšet. Květen přináší téma peněz, které jsou společné s jinou osobou, firmou nebo bankou.

 

 

Štír
ŠTÍR

Duben není pro Štíry příjemné období. Karmické Pluto aktivuje Černou Lunu. Vytahuje na povrch témata minulých životů. Řešit se bude zejména zdraví, psychika, pocity samoty nebo smutku. Nejlepším řešením je pracovat, zaměstnat mozek. Při dubnovém úplňku je Pluto v nepříjemném postavení na Lunu, Slunce a Uran. Tento vliv planet zatlačí na důležité rozhodnutí v jejich životě. Nepříjemné pocity se ukončí, jakmile se Slunce přesune do znamení Býka. Štíři se budou připravovat na nadcházející květnový úplněk, kdy musí ukončit a uzavřít téma souvisejícím se vztahy.

 

 

 Střelec

STŘELEC

Na dubnový úplněk je planeta Jupiter pěkně postavená na Slunce, Uran a Merkur. Střelcům se otevírá nová životní cesta, je možné odstartovat nový projekt. Úplněk ukončuje a uzavírá, tedy i zde se ukončí nebo naváže nové partnerství, které bude důležité při novém nasměrování Střelců. Jupiter nabere osmého dubna přímý směr. Devadesát sedm dní tato planeta couvala a měla silný vliv na život Střelců. Museli se setkat s minulostí, vyřešit ji a začít nově a jinak. Díky dlouhodobému vlivu planety Saturn si kompletně čistí život. Květen otevře téma zdraví.

 

 

 Kozoroh

KOZOROH

Dubnové vlivy planet přinutí Kozorohy postavit svůj život na nových základech. Vše co potřebuje stabilitu, všemu dát pevné základy. Domov a bydlení bude tento měsíc důležité téma. Kozorozi budou v době novoluní vydávat peníze v souvislosti s domovem, zázemím nebo rodinou. Saturn je v nedobrém postavení na Venuši. Mohou se objevit finanční problémy, citová zklamání. Venuše, planeta hodnot, zde touží po lásce a naplnění a přísný Saturn ji podrobuje zkouškám. Květen přinese téma vztahy v rodině, s dětmi a partnery. Kozorozi najdou svou novou cestu.

 

 

 Vodnář

 VODNÁŘ

Začátkem dubna bude v blízkosti Slunce Uran a Merkur. Vliv planet přinese neočekávanou aktivitu, neočekávaný čin či konání. Úplněk ovlivní duševní rozpoložení. Nervozitu, podráždění, hledání nové cesty, kam se nasměrovat, do jaké skupiny, společenství. Uran je příjemně postaven na Jupiter, planetu štěstí. Tento vliv přináší mnoho změn, tvůrčí talent, cesty, cestování, osobní volnost a svobodu. Řešení dopravního prostředku např. koupě auta. Vodnáři mají otevřené téma komunikace, písemnosti, úřední jednání, smlouvy a dohody, které dobře dopadnou. V květnu budou řešit svůj domov, zázemí a rodinu.

 

 

Ryby
RYBY

Dubnový vliv Slunce ovlivní a otevře téma financí, majetku a hodnot. Ryby mají dvě cesty. První cesta je žít úspěšný a bohatý život, druhá cesta je o problémech s financemi. V tomto období si Ryby uvědomí, jakou cestu zvolily. Jupiter, planeta štěstí, nabere osmého dubna přímý směr. Devadesát sedm dní tato planeta couvala a měla silný vliv na život Ryb. Setkaly se z minulostí, po tuto dobu hodně situací kolem sebe sama změnily a nyní mohou začít nově a jinak. Duben aktivuje finance, příjem a výdej. Květen bude mít vliv na nové učení, vzdělávání, úřady ale i cesty a cestování.

 

 Intuitivní astroložka Daniela Hannah, telefon:736 20 15 87  www.astrokarty.cz

Vaše komentáře

Reklama