CHAT A FÓRUM NA MOJE-PRAVDY

MOJE Pravdy

tak jsem se s ním domlouvala, že jak přijde příště a budeme dál PRAVDIČKY překopávat, že zrušíme CHAT i FÓRUM, které nejsou moc využívané a zbytečně zabírají místo sekcím, které by tam mohli být. Tyto sekce najdete v horní liště na stránkách PRAVDIČEK.

ALE…. jak jsem si všimla….tak na FÓRUM sem tam hen tem někdo přece jen přijde …. a když jsem nedávno párkrát na FB nadhodila, že jdu na CHAT a jestli se někdo přidá…tak jste přišli a decentně jsem poplkali a líbilo se vám tam.

Takže prozatím tyto sekce ponechávám a jen malinko se zmíním,

jak to tam chodí.

FÓRUM

náhled obrázku

Není součástí stránek, překlopí vás to do fóra, kde je třeba se zaregistrovat, abyste mohli zahájit nějakou diskuzi…. (pokud jse zaregistrovaní na stránkách je třeba se znovu zaregistrovat i tady, protože jak jsem už psala…. Fórum není součástí PRAVDIČEK). Pak už jen můžete psát, reagovat, vkládat co je vám libo… věřím a doufám, že to bude v rámci slušnosti… Pokud si tam budete chtít jen číst….tak není třeba registrace….

Takže ….vítejte ve  FÓRU

CHAT

náhled obrázku

Je sice součástí PRAVDIČEK..ale není třeba, abyste pro přihlášení museli být zaregistrovaní na stránkách.  Tady můžete vstoupit po kliknutí na sekci CHAT a pak už můžete diskutovat.

Jelikož chat ještě není v češtině kompletně, tak vás s ním malinko seznámím:

1. Po kliknutí na CHAT….je třeba chviličku počkat, než najede… po zobrazení se tabulky s políčkem, do kterého vložíte své jméno,  přezdívku…a kliknete na OK a jste v chatu :o)…jak jednoduché.

2. CHAT občas zlobí a nejede tak jak by měl,…..…. když,  jste v nějakém jiném prohlížeči než je GOOGLE CHROME …takže pokud chcete bez problému chatovat je lepší, když si stránky rozjedete v tomto prohlížeči.

3. Když se na chat dostanete tak, je třeba počítat s tím, že pokud si budete současně chtít při chatování i na PRAVDIČKÁCH číst a překliknete se na článek a pak se vrátíte na chat, že se vám všechno napsané ztratí … takže je vhodné si chat rozjet samostatně v okně. (chat je tak nastaven a s tím neudělá nic ani Jarek) 

4. Barvu písmenek si změníte tak, že nad smailíkami jsou písmenka… když kliknete na písmenko „C“, tak se vám rozbalí škála barev a stačí si už jen vybrat tu svou :o).

5. Pokud si budete chtít s někým z chatu důvěrně chtít poplkat, tak aby to druzí neviděli….stačí jen vpravo kde jsou napsané další nicky kliknout na toho s kým se chcete bavit ….šeptat :o)….. nahoře na chatu se vám ukáže taková jako by vaše místnůstka.

6. Pokud se budete chtít odhlásit, tak nad písmenem „B“ je jakoby rozpůlená zeměkoule…a na tu klikem se odhlásíte….pokud to neuděláte, tak nějakou dobu na chatu budete viset :o).

náhled obrázku

Tak tedy vítejte na chatu i fóru….záleží jen na vás, jak moc tyto sekce budete využívat….. pokud budu mít čas…a uvidím někoho přihlášeného na chatu, tak věřte, že si ráda odskočím na nějaký ten pokecík.

Mějte se a smějte se…chatujte a diskutujte….

S láskou vaše Zrzka

7.1.2012


Když jsem nedávno (asi dva tři měsíce zpět) nalákala k sobě Jarka –administrátora, který je časově hodně vytížený a prováděly se nějaké úpravy na PRAVDIČKÁCH,

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama