CHCI SE POHNOUT DÁL

 Neviem kde robím chybu. čo sa úplne zlepšilo je materiálna stránka- peniaze, veci, ktoré chcem. A to je to. Nenapĺňa ma to. Môj život akosi stratil tú iskru, niečo prečo by som mala bojovať.

Skutočný dôvod prečo Vám píšem sa týka lásky a celkovo vzťahov. Nič mi nevychádza. Priateľstvá sa mi rúcajú, v rodine je to na nič a chalan, ktorého ľúbim ma chce len ako priateľku. Už trvá viac ako rok, čo som verila tomu, že sa s ním dám dokopy, že ma skutočne ľúbi…

Ale nič také sa nestalo, som z toho unavená, unavená z viery, keď výsledok neprichádza. Som veľmi netrpezlivý človek, ale tu som vydržalo asi najviac.

Chcem sa už pohnúť ďalej. Chcem si vytvoriť pozitívne myslenie. Vo vzťahoch si vôbec neverím a už vôbec nie pri chalanoch. Už nechcem chodiť s tvárou dolu a tváriť sa, že je všetko fajn, keď to tak nie je. Pretvarovať som sa naučila skutočne dobre, ale čo z toho, keď nedokážem presvedčiť seba…

Preto Vás veľmi prosím o pomoc, radu…chcem to zmeniť a zistiť prečo sa mi práve v tejto oblasti nedarí…

Ďakujem a prajem pekný deň 🙂

Chantal53

23.12.2010

Ahojíček Chantal :o),

Tak jsem se konečně dostala k tomu, abych se podívala pomocí AK kde je tvůj problém o kterém píšeš.

Zakreslila jsi se mi jen ty…..a tvoje čakry, které hodně napovídají o tom kde je problém:

První čakra…rodina a materiálno…..sice máš smysl pro rodinu a běžný život, ale máš tam blok, který směřuje až do tvého raného dětství…. Možná jsi byla svědkem hádek rodičů, prarodičů a nebo se vaši rozvedli a tebe to hodně ovlivnilo, přestože si připadneš, že jsi s tím srovnaná…je to v tobě….bojíš se.

Druhá čakra…. chuť do života…tuto čakru máš malinkatou, ale plnou energie….na jednu stranu bys strašně moc dělala něco pro své zlepšení a svou lepší budoucnost, ale je tu to to ale…. Zase tě něco ovlivňuje z minula………..teď už to není o rodině a dětství, ale spíš o tom, že se ti něco pro co jsi se hodně snažila a dala do toho ze sebe co nejvíc …nevyšlo podle tvých představ a tzv. Jsi hodila flintu do žita…a teď máš v sobě strach, že se zase něco nezdaří.

Třetí čakra…..sebeláska, sebevědomí…. Tady není blok, který by někdo jiný zavinil…..ale ty dvě předcházející čakry…tomu pomohli. Podceňuješ se, nemáš se ráda…. Když se ti něco podaří, tak se letmo pochválíš a tvoje radost trvá krátkou chvíli, kdežto když se ti něco nepovede podle tvých představ, tož to se dokážeš peskovat a nadávat si a vyčítat si možná i dél jak týden….. Tož to ne….to je špatně….

Čtvrtá čakra…srdeční…….moje milá……ty máš tak úžasně plné lásky srdíčko….takový ten pocit….že tobě kousek urvu a tobě taky kousek dám…miluješ druhé a jdi ochotná jim dát sebe celou….nádhera

Pátá čakra….komunikace….. Jsi plná slov, taková „kecka“ nemáš problém mluvit….ale přece jen je tam zase blok….do puberty asi…možná špatná zkušenost, že jsi někomu řekla o něčem a on toho zneužil…..teď máš strach to co v tom krásném srdíčku je říct tak jak to cítíš a uděláš pravý opak….možná si toho nejsi ani vědoma a tak místo těch krásných slov, spíš člověka zraňuješ svým slovem, které se zakreslilo jako pichlavé ostny…takový malý dikobraz.

Šestá čakra….ty máš velikánskou intuici….nevím co se stalo a proč ji neposloucháš, ale je u ní udělaný přímo deštník……….bráníš se jí věřit….a udělala sis ochranu v podobě deštníku.

Sedmá čakra….je ještě větší jak ta šestá a stejný deštník……….ty sice víš že něco je ,ale nechceš si to připustit……. Stále si to co plyne potřebuješ odůvodňovat…potřebuješ stále důkazy a přitom jsi jich už tolik dostala.

Moje rada….asi v současné době neexistuje……..i když přece jen…….měj se ráda a důvěřuj sobě, univerzu, bohu a vůbec všem….. Jsem ráda, že ses stala součástí experimentu a věřím že po přečtení těchto řádků ti mnohé docvakne….

Měj se a směj se Chantal….do Nového roku ti přeju ….hodně štěstí, zdraví, lásky a ať se ti splní všechny tvoje sny a přání….Pa Tvá Zrzka

28.12.2010

Ahoj Zrzko.

veľmi pekne ti ďakujem za to, že si sa pozrela na moje čakry… skutočne si mi napísala o mne pravdu. Vôbec ma nepoznáš, ale presne si všetko vystihla.. možno viac ako ľudia čo ma poznajú celý život.

Moji rodičia sú rozvedení a ako malá som si toho dosť prežila.. videla som často mamu plakať a hádať sa s otcom. neviem ako sa mám s tým už vyrovnať.. snažím sa, prešlo už viac ako 10 rokov..

to stou flintou do žita si myslím, že bol ten chalanisko.. som myslela, že s ním to vyjde…

Skutočne máš pravdu.. moc sa nemusím.. a sebaláska mi je vzdialená, ale už na tom pracujem,.. snažímsa to zlepšiť a mať rada seba aj svoje telo …:)

To s intuíciou aj s vierou v Boha… hmm ja viem ..chcem viacej veriť a preto na tom viac popracujem… a to je moja úloha do budúcnosti.. milovať viac seba a veriť si, odpustiť iným a veriť Bohu…

Ešte raz ti ďakujem 😉

prajem pekný deň 🙂

29.12.2010

 

Ahojíček Chantal :o),

Je dobře, když si toto přiznáš a když víš kde na sobě začít pracovat. Měla jsem tak trošku vůči tobě výčitky, že jsem ti víc neporadila, ale věděla jsem, že jsi ode mě dostala přesně tolik kolik jsi potřebovala dostat abys pochopila. Jsem ráda, že se přihlásila do experimentu….je to takový tvůj první velký krok. Dnes po přečtení tvých písmenek mě napadla myšlenka, kterou jsem už několika lidem dala….začni milovat svou duši….je pro nás jednodušší milovat někoho než sebe samu… tvá duše je tady už několikátý život a věřím, že ji dokážeš milovat….pak už je jen malilinkatý krůček k tomu abys začala opravdově milovat sama sebe. Nadváhou trpí především lidi, kteří mají z něčeho nebo o něco strach…. Matky o své děti…už v těhotenství začnou nabírat, protožže se podvědomě bojí o své miminko, pak se bojí o to aby jej dokázali vychovat podle nějakých norem, zabezpečit je atd….. Jsou to strachy ta nadváha….zeptej se sama sebe čeho se bojíš….a přestaň se bát… přestaň se bát, že nenajdeš vhodného partnera…. To jsou mé rady dnes….držím ti palůšky ve tvém dalším vývoji k sebelásce…….když dokážeš milovat opravdově sebe samu, dokážeš pak milovat a dávat i ostatním…. Je to víc srdečnější a beze strach a obav…. měj se a směj se….

a děkuju za tvé pochopení…………Tavá Zrzka

29.12.2010

Dobrý deň.

Rozhodla som sa Vám napísať z toho dôvodu ako všetci ostatní. Chcem zmeniť môj život.Snažím sa o to už nejakú dobu a niečo sa mi podarilo, ale niečo aj nie.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama