VELKÉ KAMARÁDKY

Knihy o od nich jsou báječné!

1) Asi před rokem a půl jsem se skamarádila s jednou holčinou. Byli jsme opravdu velké kamarádky. Měla jsem ji moc ráda. Ačkoliv, když jsem ji poznala, něco mi říkalo, ať si ji nepouštím moc k tělu. – Já to samozřejmě ignorovala,.. Byli jsme spolu pořád,..a jak to tak bývá.. když je někdo delší dobu spolu, lezou si trochu na nervy. Navíc jsem pak pomalu zjišťovala, že ona to kamarádství bere nejspíš trochu jinak. A mě to strašně ubližovalo. Vždycky jsme byli k sobě neuvěřitelně upřímný… Jenže pak jsem ji řekla pár věcí, které jí bohužel ublížili. (Byla jsem v tý době velice ve stresu..nešla mi škola a jí ano, a tak ..přiznávám se …jsem na ní žárlila) Teď mě strašně mrzí, že jsem jí ublížila…Když kolem sebe projdem, ignorujeme se, a mě to strašně trápí.. ze začátku jsem z toho nemohla ani spát ..Ráda bych se jí omluvila, .. dokonce jsem si to i několikrát zkoušela „na nečisto“, ale já prostě nemám odvahu za ní přijít a omluvit se. Když se na ní podívám, .. cítím z ní sklamanost, opovrhanost, … Ale vím, že kdybychom spolu pořád kamáradili, nikdy bych neodešla z mého předešlého oboru. Ulevilo se mi,… když si na to naše kamarádství vzpomenu,..cítím z toho zablokovanost-strach a nejradši bych někam utekla.

Vím, že to tak si mělo být,… ale cítím, že bych měla napravit co jsem zpackala.. aleee kde má člověk brát tolik odvahy?

2) Chtěla bych se zeptat, proč mám takový problém najít si partnera?

Moc moc moc děkuji za Vaši odpověď!!

Vaše stránky jsou úžasné a moc ráda na ně chodím. Vaše úžasné příběhy čtu jedním dechem. 🙂

S přáním krásného večera Michaela  🙂

18.5.2011

Ahojíček Míšo,

Tak jsem se konečně dostala k tomu, abych odpověděla na mailíky, které se mi pomalu začali hromadit…..a jsi mezi prvními, tak začínám u tebe.

Podívala jsem se na tebe pomocí AK, kde je problém

a předem tě upozorňuju, že se ti moje odpověď moc líbit nebude…..ale nech ji chvíli v sobě jen tak proplouvat a dej si ruku na srdce, než začneš hořekovat.

Jako první ses mi zakreslila ty a vedle tebe další postavy….asi lidičky, které máš v blízkosti. Z tvojí hlavy z myšlenek jsi tyto lidi omotala …což znamená, že bys ráda, aby se lidi které kolem sebe máš chovali podle tvých představ… očekáváš od nich nějaké určité chování a když to tak není, tak nastává problém. To způsobuje tvoje třetí čakra… moc se ráda nemáš….přestože na venek můžeš působit sebejistě, tak uvnitř sebe to nejde….nejsi spokojená se sebou, tak nedokážeš být spojená ani s ostatními…to souvisí i s tím problémem v partnerství… Srdíčko máš veliké, ale je plné ostnů…. Někdo tě zranil a ty si to neseš dál ve svém srdci a bojíš se, že ti bude zase ublíženo.

Míšo…slovo, KDYBY …je jen naše fantazie a fikce…. Nic víc…. Zkrátka neexistuje….KDYBY zkrátka není….ono se všechno odehrává tak jak se odehrát má….nic není náhoda. Všechno to tvoje trápení je jen překážka, kterou máš pochopit. Zkus se na sebe podívat trošku jiným úhlem pohledu…jako by ses dívala na někoho cizího, snad ti to pomůže poodhalit to co jsem ti napsala.

Víš s tou kamarádkou…na jednu stranu jsi na ni pořád naštvaná a na druhou stranu ti chybí a mrzí tě, že jsi o vaše přátelství přišla. Nikdy není chyba jen v jednom…vždy se podílíme nějakým dílem na problému ve vztahu, ať je to vztah partnerský, nebo přátelský nebo rodičovská…atd. Vždy když tam je problém… je vina na obou stranách. Míšo… otevři srdce a hoď si ho na dlaň…..a pokud máš potřebu s kamarádkou promluvit, tak jen takto…nic si předem nechystej…to už je zase o tom, že předem očekáváš nějaké její chování….pokud máš tu potřebu, tak ji upřímně bez nějakých vytáček řekni pravdu …tak jak to cítíš a klidně si u toho posyp hlavu popelem…. Není nad upřímnost … Kde vzít odvahu? Právě v tom tvém srdci…. Čeho se bojíš? Co můžeš ztratit? Odmítnutí? Opovržení? No a co? Ale budeš mít dušičku v péří, že jsi něco pro to udělala, že jsi to zkusila. Většinou lidi litují toho co neudělali….a mohli udělat.

I láska k tobě přijde ve správnou chvíli…. Zatím jen kolem tebe krouží a čeká na vhodný okamžik… jen nezapomínej…. Nikoho nemůžeš vlastnit a nikoho nemůžeš předělávat k obrazu svému….v jakémkoliv vztahu je potřeba mít volnost a dostatek kyslíku pro ten ohýnek….jinak zdusne.

Měj se a směj se….s otevřeným srdcem a upřímně, bez vytáček ti odpověděla

Tvá Zrzka

23.5.2011

Dobrý den Zuzko,

moc Vám děkuji za odpověď.

Je to neuvěřitelné, jak jste mě odhadla. 😉 🙂 Opravdu taková jsem…!!!

Akorát by mě zajímalo na co ta „láska“ pořád čeká! 🙂 🙂 🙂

A taky moc děkuji za rady! :)) Hodně mi to otevřelo oči…

– Chtěla bych Vám ukázat jeden kámen, který našla moje mamka. Je strašně zajímavý.. Když jsem ho viděla poprvé, hned mě napadlo, že bych Vám ho měla ukázat. Moc by mě zajímalo, co si o tom myslíte?? 🙂 Já jsem tohle nikdy neviděla! Kámen připomíná obličej, který se směje.

– Včera jsme šli s mamkou na procházku …( chodíme tudy každý den s pejskem) a najednou našla 43 čtyřlístků a 10 pětilístků,..  A MYSLÍM, ŽE TOHLE OPRAVDU NENÍ NÁHODA. 🙂 Já jsem třeba v životě nenašla ani jeden! 😀 Vždycky z procházky přinese tak jeden, dva, .. možná tři. Ale tolik?? 😀

Co by to mohlo symbolizovat? …

Přeji krásný den plný úsměvů!! 🙂

Michaela

26.5.2011

Ahojíček Míšo,

Díky za tvou zpětnou vazbu… a jsem ráda, jestli ti má odpověď pomohla v sobě odhalit, to co jsi radši nechtěla vidět :o). Neboj….ta Láska k tobě příjde….v pravou chvíli na pravém místě…chce to neočekávat, nevyhlížet…ona tě překvapí :o).

K mamince a kamínku…. Opravdu ten kamínek je jako vysmátý xichtíček a k tomu ty čtyřtlísty…. Miško…. Jsou to pro mamku znamení, ve smyslu radosti a štěstí…. Ona je tak trošku smutná, jako by jí něco chybělo…. Už se tak nějak nedokáže radovat z maličkostí…. Toto je utvrzení pro ni, že když se začne radovat z malých věcí, přijdou k její radosti i velké věci…….

Měj se a směj se…. a dej o sobě i mamce někdy vědět….těším se na tvoje psaníčko, kdy mi budeš psát jak jsi šťastně zamilovaná a maminka se raduje ze života a ze všeho co k ní příchází….

PS: Ten dopis od tebe očekávám nejpozději po prázdninách…..

S láskou…tvá Zrzka

27.5.2011

Dobrý den Zuzko, :)

Když jsem "náhodou" narazila na vaše stránky, byla jsem uchvácená. :)) Našla jsem zde i LORNU BYRNEOVOU A LOUISE.L.HAYOVOU a říkám si,.. to není jen tak... :)

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama