MÉ MANŽELSTVÍ JE V ROZKLADU

zda by ses mohla podívat na můj problém pomocí

automatické kresby.

 Jsem vdaná 27 let a manželství je už více než 5 let v

rozkladu. Ale nedokážu od manžela odejít, nejprve to byly děti, kterým jsem

nechtěla ublížit a teď už by to šlo, ale bojím se reakce manžela. Ikdyž mě

pořád uráží a vyhání z domu, je to pro mne velké rozhodnutí a nevím jestli

to můj problem vyřeší.

Prosím o radu. Mnohokrát děkuji Drahu

13.12.2010

Ahojíček Drahuško,

Děkuji ti za tvou důvěru se kterou ses na mě obrátila. Z kresby jsem cítila asi toto. S manželem jste se zakreslili vedle sebe a on tě celou pohlcuje svou dominancí, za kterou vlastně ani sám nemůže. Tento vzor si nese z dětství od svých rodičů…. Tak jak se choval otec k jeho matce, tak on se chová k tobě. Ale to ho neomlouvá….žije svůj život, své manželství a svou rodinu. To o něm prozrazuje jeho první čakra, která je sice veliká, rodinu dokáže zabezpečit, děti usměrnit, ale tím to pro něho hasne. Tvoje čakra je veliká…miluješ rodinu jako celek, staráš se o všechny s láskou. Další jeho problém je v jeho druhé a třetí čakře… obě jsou malinkaté a třetí je navíc zablokovaná. On nemá žádné cíle v tomto vztahu a jeho role (třetí čakra)…je mu neznámou….necítí se v ní, nemá sebevědomí, nemá rád sám sebe a tak nemůže mít rád pořádně ani druhé. Ty asi díky myšlence, že bys od něj odešla, vidíš cíle, svůj život bez něho si dovedeš představit a vnitřně cítíš, že by se ti ulevilo. Sebevědomí máš v tomto vztahu docela zablokované…nevyhovuje ti role, do které on tě pasoval….služka, která musí všechno snášet a ještě se u toho usmívat. Jeho srdce ikdyž je plné lásky, je plné střepů a pichláčů….vůči tobě a tvoje srdce přestože je veliké, je zablokované…už ho nedokážeš milovat. Přestože byl k tobě majetnický v mládí, tenkrát jsi to tak nějak tolerovala a chlácholila ses tím, že to je láska, že tak on dává najevo lásku…až později ti docvaklo, že to je jen majetkářství, které ti láme křídla a zahání do kouta. Jeho slova tě zraňují, komunikační čakra je plná pichláků, které napadají celou tvou bytost a ikdyž jsi plná slov a jsi výřečná…. Jeho slova neopětuješ… radši mu ani neodpovídáš, protože víš, že by se to ještě zhoršilo. Intuici má prázdnou, vůbec ji nepoužívá a ty ji máš velikou, ale malinko bloklou, víš že bys měla odejít, ale bojíš se jestli to zvládneš ty, i on…. snažíš se intuici přehlušit svými rozumovými odpověďmi. Duchovno u něj, je veliké a plné energie, dokonce bych řekla, že to je člověk, který věří (chodí do kostela nebo věří v něco), ale má tam blok  a to dost velký. Pokud je věřící, tak v žádném případě se nechová a nejedná tak jak by věřící měl. Tvoje duchovno roste….věříš a navíc z tvých myšlenek se zakreslila do budoucna bublina…jako myšlenka, kde můžeš prožít svůj život podle svých představ a přání. Procenty jsem se ptala nakolik % je váš vztah funkční a to mi vyšlo 40%, když zůstaneš zlepší se ten vztah o 0-10% a když odejdeš…vztah se zlepší až o 50%. Hold, hodnotu věci poznáme, až ji ztrácíme. On si je tebou moc jistý…. Dřív kvůli dětem, teď protože si myslí, že nemáš kam jít a za co žít…..

Vím, není to lehké rozhodnutí, ikdyž si to někdo čte, tak má v hlavě jasno, že by šel už dávno….ale ty jsi v této situaci a ty si musíš sama rozhodnout, co chceš dál. Jestli chceš být trpitelkou a nebo šťastnou a vysmátou ženou, která má toho tolik před sebou. Drahuško, nikdo za tebe nerozhodne, nikdo jiný – jen ty žiješ svůj životní příběh na této planetě…je to na tobě.

Měj se a směj se Drahuško….co to slyším? Kámen ti spadl ze srdíčka? Je to úleva se číst co ti celou dobu našeptávala tvá intuice? :o). poslouchej ji….ona je tvůj největší rádce.

Přeju ti Drahunko, všechno krásné v novém roce….tak nějak vím, že ti začne nový život….dej o sobě vědět, jak se ti vede……

držím ti palůšky…s láskou tvá Zrzka

15.12.2010

Ahoj Zuzanko,

je neuvěřitelné, jak je Tvá kresba pravdivá, úplně ve všem popsala mého muže, tak jaký opravdu je, až na jedimou věc manžel není věřící. Byla jsem mladá a zamilovaná a podřídila jsem se mu ve všem a svatbu jsme v kostele neměli, nepřál si to. A nelíbilo by se mu kdybych do kostele chodila, přesto se mi ho podařilo přemluvit a děti pokřtěny jsou, a dcera bude mít svatbu v kostele.

Vím, že rozhodnutí i činy jsou na mě, už jsem se smířila s tím, že mu zůstane dům se vším všudy a já půjdu bydlet k sestře. Žádát o rozvod zatím nebudu, nemám na to sílu. Nebude to snadné se majetkově pořádat, tvrdí, že je všechno jeho. Ikdyž jsme dům postavili za manželství. Vánoce ještě oslavím doma, syn si to přeje a pak doufám, že budu mít sílu odejít. Určitě se ozvu, jak jsem to zvládla.

Zuzko, ještě jednou moc děkuji, to co jsi mi napsala usnadni mé rozhodování.

Veselé vánoce Ti ještě jednou přeji z celého srdce a tomu plno krásných kreseb, které udělají lidem kolem Tebe radost.

Drahu

15.12.2010

Milá Zrzko,

dostala jsem kontakt a doporučení na tyto stránky.

Ráda bych Tě požádala,

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama