MĚLA JSEM MOC TĚŽKÝ ROK

A tak tě prosím,podívej se na moji situaci.Měla jsem moc těžký rok-musela jsem skončit se vztahem,který byl spíš z mé strany chápán jako vztah,protože mi přicházely situace,kdy jsem pochopila,že to asi není o oboustranné lásce,po dvaceti letech firma pro kterou jsem dělala se mně chtěla zbavit,až došlo na trestní oznámení a vyhrožují i soudy.Mám právníka,velmi vyrovnaného člověka,kterému věím.Jsem pět let rozvedená,mám dospělé syny,mám je moc ráda.Díky vztahu,kdy jsem doufala,že nebudu sama a kdy jsem řešila stále jeho,jsem ted sama a ještě řeším problémy pracovní,které by nemusely být,kdybych viděla nejprve vždy sebe a pak ostatní. Zlobí mně nervy,ale hledám cestu…Chodím cvičit,na kosmetiku,mám nové kamarádky,ale ty skutečné a to jsem nikdy neměla…Vždy v mém životě se mihne nějaký muž,ale nejdřív musím dát dohromady sebe a to je tak obtížné…Snažím se vytvořit si nové bydlení,už mám vyhlídnuté,,snad se zadaří-chybějí penízky,ale prodávám byt,tak doufám,že to vyjde.Dělám stejnou práci pro novou firmu,mám méně peněz,ale i snad stresů,práce není pro mně ted tak důležitá jako dřív,chci mít penízky na parádu a abych přilepšila svým klukům.Hledám tu stabilitu v sobě,stavím vše od začátku.Zatím stále na mně doléhají strachy,ale snad se mi podaří je zkrotit.Je to jako na houpačce.Zrzečko,prosím porad,chtěla bych také zažít lásku a štěstí a snad i nějaké to uznání.

Děkuji moc a těším se,že se mi ozveš.Mišička

10.12.2010

Ahojíček Mišičko,

Jsi holka šikovná a už ses odrazila ode dna :o). Podle toho co jsi mi psala, jsem čekala kresbu plnou zablokovaných čaker a bolesti, ale jde opravdu vidět, že jsi šikulka a navíc velmi silná žena.

Trošku máš bloklou první čakru, ale není to nic závažného…přestože řešíš hodně ty pozemské záležitosti, tak to jde docela dobře a na kolena tě to nevrací. Je to pravděpodobně tím, že tvoje druhá čakra je plná energie, která směřuje do budoucna…máš své cíle, víš co chceš, ať si je život jakkoliv krutý, vidíš v něm pozitiva a víš, že se vše k lepšímu obrátí, protože je to jen o našich myšlenkách a strašácích, kteří sem tam na nás vybafnou. Ty se na chvilku lekneš, ale pak jdeš zase dál. Sebeláska a sebevědomí…tady je to trošku menší než ostatní čakry a víc zablokované. Snažíš se obklopovat hezkými věci, zkrášlovat se, aby ses sama sobě líbila…to je v pořádku, když se člověk líbí sám sobě a je se sebou spokojený, tak se mu i líp vede…. Zkus ale na sebe pohlídnout jinýma očima…podívej se víc do sebe….jak krásná duše je v té skořápce schovaná…. to, co je na venek vidět, je pro nás ženy (ale i pro muže) důležité, ale zkus pohladit tu malou Mišku která v tobě je pohladit, to dítě, ženu i muže v tobě….svou duši hýčkej…ona už je několikátý život na světě a ví co je pro tebe nejlepší… Usmívám se, protože tvoje srdíčko a čakra komunikace je jako kytička….dvě velké kytičky…jsi plná lásky a když miluješ, neříkáš mám tě ráda…říkáš miluji tě. Co na srdci to na jazyku…a ještě to umíš krásně podat, že se to dobře poslouchá a druhým dokážeš hezky poradit a podržet je. Zkus si trošku poradit sama sobě,  jako bys radila cizímu :o). Intuice….tu máš vyvinutou, ale trošku bloklou, ale to souvisí s tou třetí čakrou, s tím že si nevěříš tolik kolik bys měla. První myšlenka je ta správná… no a duchovno….tak to se v tobě hodně rozvíjí. V budoucnosti se ti zakreslil muž, velká láska, na kterou čekáš…chce to je uzrát do doby, kdy na takovou lásku budeš přichystaná, aby sis ji mohla užít. Ale věř mi, že je za rohem… To co se ti událo….souvisí s tvou karmou….měla sis to odžít, aby sis toho co teď buduješ, aby sis toho vážila…přehodnotila jsi a ještě hodně přehodnotíš. Mezi tebou a tou karmou se vytvořila zeď….což cítím jako, že už sis prošla tím, čím sis projít měla…teď už tě čeká jen to, co si sama můžeš zvolit. Tvé myšlenky ti tvoří tvůj osud….na co dnes myslíš, zítra se stane skutečností…. Obrazně řečeno, jen třeba si hlídat naše myšlenky, ale o tom je na stránkách popsáno už mnoho.

Držím ti palečky Mišičko, aby se ti vedlo podle tvých představ a snů…. Přeju ti lásku a duchovní růst, který objevuješ čím dál víc…máš hezky nakročeno.

Měj se a směj se Mišičko a krásné předvánoční dny ti přeju a jen fajn lidičky kolem tebe …s láskou pro tebe nakreslila a napsala Tvá Zrzka

15.12.2010

Zrzečko,přeji ti pěkný předvánoční večer

a moooc a moooc ti děkuji,za to,co jsi mi napsala a s láslou,která z tohp vyzařuje.Ráda bych se s tebou setkala,třeba na nějakém vašem semináři,kde bych se zase dozvěděla více o našich pravdách,jak to je hezky pojmenované a mohla ti poděkovat naživo.Pro mně e-mail je stále totiž taková trošku neosobní záležitost a tak ho příliš nevyhledávám a tím se i omlouvám,že odepisuji později.Na internetu jsem si vyhledala obor,který studuješ a tam je odkaz na UJAK v Praze.Přiznávám se,že s myšlenkou studovat na této škole si pohrávám,ale ted musím vyřešit bydlení a tak pěkně postupně.Zrzečko,jsi hodná,že i při zkoušce a určitě i svých jiných zájmech si najdeš čas na nás,kteří hledáme odpovědi….Mně to moc potěšilo,zvláště ted,kdy mám čas rozjímat…Po těch mých rozhašených nervech se ozvalo tělíčko a donutilo mně lehnout,mám trošku teplotu a asi i nějaký zánět,doufám,že to zdolám pitím čajů a čínských bylinek,pak bych ráda dovolenou a Vánoce jsou k tomu příležitostí,lepší než je celé probrečet jako roky minulé,že nemám lásku a kluci,že už jsou velký a že mně nepotřebují.Zrzečko,přeji ti ještě jednou krásný předvánoční čas a kdyby jsi měla pro mně radu,pro to jak mi,ted je,byla bych moc ráda,ale nechci tě obtěžovat,už jsi pro mně udělala dost.

S láskou. Miška

16.12.2010

Ahojíček Mišičko,

tak mám zkoušku zdárně za sebou…..a od učení mám na nějakou dobru klid a můžu psát své pravdy, odpovídat na dotazy a navíc mám v hlavě něco….co by jsi mohla využít i ty :o). Večer než jsem usnula a přečetla si tvou odpověď, tak jsem si uvědomila, že docela dost lidí, kteří mě žádají o pomoc a kteří si na stránkách moje pravdy čtou….vlastně hledají tak trošku „návod“ na to, jak ze svých svízelných situacích, bolístek. Musela jsem se nad tím pousmát, protože jsem si vzpomněla na sebe, jak já jsem hledala a chtěla nějaké návody na to jak si život zlepšit, jak mám pozitivně myslet, když na mě všechno padá atd….no a jak jsem se tak usmívala….tak mi přišla „inspirace“ o které v poslední době tak často mluvím….tě napínám co? V průběhu následujících dnů….bude na stránkách na vás svítit takové jakoby lákadlo v podobě EXPERIMENTU –  NA ŠŤASTNÝ ŽIVOT :o). Takže sleduj stránky ….v brzké době to tam bude….můžeš se oficiálně pak přihlásit do tohoto experimentu a nebo si ho zkusit jen tak….. zase si říkám, když už se někdo přihlásí a bude se chtít na začátku a na konci ve zkratce s námi podělit o tom jak vypadala jeho situace na začátku a jak na konci, jestli se něco změnilo či nikoliv…..tak to bude pro něj určitý motorek. Samozřejmě, že já se toho budu účastnit s váma :o). Tož taková mi přišla díky tobě (byla jsi tou poslední kapičkou :o) ) a ostatním hledajícím a žádajícím o pomoc ke mně INSPIRACE  a já jsem za ni vděčná, protože si myslím, že může nastartovat hodně lidí k lepším začátkům :o).

Mišičko, jak už jsem ti psala prvně….mám z tebe pocit, že na tu svou svízel jdeš moc dobře…takže se k tomu nebudu moc vracet. Jen mám potřebu ti napsat, že děti, ať už jsou malé nebo velké…..své rodiče potřebují pořád….jsme pro ně oporou a náručí, kde se mohou schovat. Ve své dospělosti i oni mají potřebu se o nás starat a hýčkat nás…tak pokud ti nabídnou trávit Vánoce s nimi, tak jdi a užij si to. Nemá cenu plakat….nad rozlitým mlékem…. je to minulost, kterou už nezměníme, ale můžeme se z ní poučit a jestli budeš pozorná a budeš trošku hledat, tak přijdeš i na to, proč se stalo co se stalo a k čemu to bylo dobré. Všechno zlé je pro něco dobré….jen v době, kdy jsem bolaví, tak to nevidíme….to až čas zahojí rány, tak jsme ochotni se dívat na tu naši dávnou situaci s nadhledem a vidět to, proč se nám to stalo….jaký hlubší význam to mělo.

K tomu tvému ulehnutí do pelíšku….. tvůj organismus tě musel položit, protože bys jinak zkolabovala úplně…. to čím procházíš je vyčerpávající a položilo by to i VOLA :o)…..takže se hýčkej, pij čajíčky a vodu, kterou si můžeš naprogramovat….. je o tom článek na stránkách ……. vem si do ruky knížku….pokud neznáš a máš možnost si ji koupit nebo půjčit, tak doporučuju…. Miluj svůj život (klidně si denně pouštěj na videu na stránkách) další knížku, kterou ti doporučím je …Mnich který prodal své ferari….nebo sama podle uvážení knížku, kterou máš ráda. No zkrátka udělej si hezký den v pelíšku…. :o).

PS: k těm nervičkám…. mě ještě napadlo – detox od Jonáše…. a jeho kapičky streson a depreson, ale toto bys radši mohla zkonzultovat s Grev….ráda ti odepíše a poradí.

Tak to je asi tak všechno Mišičko, co jsem ti chtěla napsat a doufám, že jsem na nic nezapomněla….měj se a směj se a hýčkej se. Držím ti palůšky a děkuji za tvoje přání před zkouškou….. udělalo mi radost :o) a pomohlo, tak jako tvému synovi :o) papapa Tvá Zrzka

17.12.2010

Vaše komentáře

Reklama