Ženy vs. muži = vztah

 

 

 

 

ŽENY

Přestaňte fňukat a vyhlížet z okna svého vysněného prince v nablýskaném bouráku, s kilem gelu na hlavě, postavou rovnající se Orlando Bloomovi, Bradovi Pittovi a dalším. Zvedněte své ctěné pozadí, jděte k zrcadlu a podívejte se na sebe, kdo že to tam vlastně stojí. Je to sebevědomá žena, s cíli, vizemi, nápady, spokojená se svou postavou, vlasy, zadečkem, správně oholená na všech místech, nebo jen ubohá troska sledující romantické seriály a vtělující se do hlavních hrdinek, čtoucí časopisy Rytmus života, Chvilka pro Tebe (i když ji nemáte, protože si ji nedokážete dovolit), Žena a život a podobné nesmysly, neustále pobýhající kolem svých dvou ratolestí, chystající večeři pro svého muže (protože on není schopen si to nachystat sám) atd.
byly jste vychovávány dogmatickými názory vašich matek, žijete v zaběhnutých rodinných modelech, že žena má o svého muže pečovat, snášet mu modré z nebe, být mu pradlenou, milenkou, kuchtou, švadlenou i děvkou. pak se ale nedivte, že čím dříve to danému muži naservírujete na zlatém podnose, o to dříve o vás muž ztratí zájem a vaše sebevědomí navíc s ještě přibývajícími kily po dětech rapidně klesá. 
Vztah se nebuduje na závislosti nebo touze, nebuduje se ani na finančním zajištění (pokud nemáte miliardáře), nebuduje se ani na tom, že chlapovi podržíte, když se vrátí nametenej z hospody a jeho promile dosahuje 2.6, ale tím, že jste sama sebou, tím, že ho dokážete pochválit (i když to neudělá podle vašich představ), že jste mu oporou, když mu není nejlíp, necháváte mu chvíli pro sebe, své kamarády a nezasypáváte ho tím, co jste za celý den prožila v okamžení, kdy otevře dveře vašeho bytu.
Sebevědomí získáte pochopením, že nikdo nikdy nemůže nikoho vlastnit, poutat ho k sobě, citově vydírat přes slzy, že si ve vztahu s mužem nastavujete zrcadla, odhalujete si navzájem svá traumata i emoce, že jste tu jeden pro druhého aby jste se navzájem posouvali, že se vaše cesty neprotli náhodou, ale že je tak dáno vašimi minulými životy, že nemá cenu utíkat k milenci, protože vám to v posteli neklape, vy nemáte orgasmus, on zase erekci…
zamakejte na sobě, přijměte se také jaké jste ve skutečnosti, obnažte se sami před sebou, přestaňte fňukat, doufat a hledat..Tím si jen zvyšujete očekávání toho „PANA BOŽSKÉHO“, začněte věřit sami v sebe, vnímejte to bolestné jako přínosné proto, abyste stejné chyby nedělaly opakovaně znovu a znovu… To že se Frantovi nelíbí vaše povislá prsa neznamená, že Jarda je nebude mít za božské a přímo úchvatné. nedivte se, že budete trpět výtoky nebo záněty, pokud budete spát s muži bez lásky, ale jen k uspokojení vaší momentální potřeby nebo proto, že vás přestalo bavit si hrát sama se sebou a robertek vás v ruce brní. Přestaňte mít divný pocit ze svých pomerančových stehen, protože to co vyjadřuje skutečnou ženu, je zcela někde jinde. Jakákoliv anomálie, nesrovnalost na vašem těle je jen odrazem stavu vaší mysli, jak se vnímáte, jak k sobě přistupujete. Přestaňte si na zrcadlo malovat rtěnkou srdíčka, pálit přáníčka na partnera přijměte se ve své svobodě a nezávislosti. jedině tak vaše sebevědomí, sebedůvěra bude pozvolna narůstat a až se opět jednoho dne postavíte před své oblíbené zrcadlo, tak zjistíte, že 50x šedá popelka lehla popelem, ale namísto ní je tu krásná labuť, vědoma si své hrdosti, vyjadřující své skutečné pocity, nezahořklá a neházející všechny muže do jednoho pytle, vědoma si krásy svého těla, vědoma si krásy sama sebe…

MUŽI


i vy pánové ve vztazích k sobě i k ženám značně pokulháváte stejně tak jako ony zdegenerováni postoji a modely u svých otců, kteří v tvrdosti, hrubosti, násilí a vzteku viděli svou nadřazenou roli. Přesto jste ale ve svém nitru stejně ušlápnutými, méněcennými a nejistými jako poslední trpaslík Šmudla. Ale jen se snažíte svou tvrdou slupkou kokosového ořechu dát najevo, že vy jste pány vztahů. Své ego si lechtáte jen na ženách nebo jedincům, kteří jsou slabšími než vy sami. Používáte otřepané fráze typu: ona mě musí poslouchat, já ji dám čúze, ji srovnám na tři doby a podobné výplody vaší přebujelé fantazie. Pokud se ale objeví sebevědomější žena, než jste vy sami, prcháte s holými zadky a svěšeným bimbasem jak připosraní válečníci při prvním ostrém útoku. vaše ego ale stoupá na stupnici nejlépe u televize, v hospodách nebo ve skupinách stejně smýšlejících chudáků. Tam jste silnými, tam se stáváte skutečnými muži.
Přestaňte si honit svaly v posilovnách jen proto, že díky tomu ulovíte lepší modelku, kterou vám za chvíli ale stejně sebere ještě namakanější bores, přestaňte si plácat tuny gelu na své hlavy, protože vám to stejně na rozumu nepřidá. Skutečným mužem se stanete jen tehdy, pokud pochopíte nitro a potřeby ženy jako takové, pokud se na ni přestanete dívat jen jako na věc, která se dá snadno přefiknout. Začněte být zodpovědní především sami k sobě, nenechávejte se obskakovat, protože pak zpohodlníte, ztratíte motivaci a stejně tak jak vy smýšlíte o ženách, začnou ony smýšlet o vás. Tam kde byla vášeň, nastoupí odpor…tam kde byla komunikace nastoupí mlčenlivost. Přestaňte se zbytečně ptát co ti je, i když to víte, překvapujte své ženy nečekaně a spontánně, dávejte jim pocit lásky způsobem, který nečekají.. Přestaňte očekávat, že najdete lepší, protože to nejlepší jste už našli, ale nevidíte to. Obecně o vztazích platí to stejné k mužům jako k ženám. Vaše sebevědomí nenaroste ani 10 půllitry piv, vaše přízemnost a omezenost nevymizí, pokud si neustále budete něco dokazovat. nenabydete moudrosti jen tím, že čtete hory knih, nebo sledujete Youtube…
Své sebevědomí získáte tím, že budete naprosto nenucení, nebudete mít potřebu za každou cenu upoutat ženu, nebudete hořekovat na obědem, že vaše maminka by to uvařila líp. Motivujte ženu, protože tím motivujete i sebe. 
Být skutečným mužem znamená být nablízku, i když tam zrovna nejste, být tím kdo je oporou, být tím kdo má pochopení, být tím, kdo dokáže neverbálně komunikovat (rozuměj pohledem očí, mimikou). Přestaňte si lechtat ega jen proto, protože váš otec to dokázal násilím, vzdorem nebo vztekem, zesměšňováním a srážením. Své sebevědomí a moudrost naleznete především v sobě samých, buďte upřímní, naslouchejte, pomáhejte, obdarovávejte ale pamatujte, že čím větší je snaha, tím rychlejší je konec…

Ve vztazích mužů a žen má panovat především nezávislost, nepřipoutanost, nelpění jednoho na druhém, ale to co tam především chybí je vzájemná důvěra, pochopení a přijetí toho druhého jako svého učitele, jako toho, kdo nás má posunout… Každého, kdo vám vstoupí do cesty vnímejte jako dar, nepodléhejte iluzím, že na sexu se dá postavit vztah, že právě ona nebo on jsou těmi, kteří vás mají posunout, odhalit vaše stíny, bloky, nevykřičené a potlačené emoce strachu, nejistoty, nedostatku….

BUĎTE JEDEN PRO DRUHÉHO INSPIRACÍ….

Merlin

Zdroj: http://merlin-kral-carodeju-a-magu.webnode.cz/

Než se opět sáhodlouze rozepíšu (a není vyloučené pokračování) podotýkám, že vztahy mezi ženami i muži nejsou složité,

jak si neustále mnozí připouštějí, jsou jednodušší a princip je stejný. Principem je svoboda, důvěra a láska. A teď se dostaneme jednotlivě k oběma pohlavím.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama