Zčistajasna

 

Vyhledej klidnější místo, popros o pomoc z hůry, zavři oči, zklidni dech (sníží se aktivita „logické mysli“) a začni si vizualizovat, jak vdechuješ temenem vše negativní a zlé co od Tebe vzešlo, ať to bylo kdykoliv a nachází se to kdekoliv. Vdechovanou energii veď do srdeční čakry, kde láskou, pokorou a vírou vše přeměňuj na kvalitu pozitivní. Věř neochvějně s pokorou opravdovou, miluj s vášní. Pak je vše skutečné. Vydechuj ústy vzduch a vizualizuj si, jak přeměněná energie se šíří Tvým tělem a nakonec vystupuje skrze tvoji srdeční čakru na všechna místa, odkud byla odňata. Po několika minutách můžeš pociťovat nutkání zívat a slzet, pokud jsi připraven. Nebraň se tomu, uleví se Ti.

Pokud více lidí od sebe následky svého chování, postojů, myšlenek atd. neodstrčí, neodstřihne, přijme odpovědnost za své činy a neobviní ze špatnosti a pochybení SVĚT, ba dokonce vše napraví, změna reality na sebe nenechá dlouho čekat. Již v loňském roce na podzim jsem k této skutečnosti přijal a sestavil následující schéma:

Jak mne upozornila jedna spřízněná duše, je to postup podobný Oshově nadechování negativity světa, její transformaci v srdci a vydechování změněné energie. A zde nabízím úvahu – dokud nezpracuji svou vlastní negativitu, jsem ušpiněným filtrem, který toho z negativity světa mnoho nevyčistí. Svět je tak špinavý, jak jsme ho všichni dohromady umazali. K tomuto poznání a názoru je třeba dojít na základě vlastního poznání a rozhodnutí. Chceteli znamená to projít pomyslnou branou:

A tak s pokorou věřím a přijímám odpovědnost za své činy. To je můj osud.

Autor: Jaroslav Lepeška

Zdroj: http://www.jlepeska.cz

Patrně jsem neobjevil nic nového – přesto se s Vámi podělím o zkušenost. Před několika dny jsem spontánně začal provádět následující techniku, kterou bych jako návod mohl pojmout následovně:

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama