ZASTAVILO SE MI TRÁVENÍ

Pokusím se velmi stručně vysvětlit situaci. Již několik let na sobě pracuji, opravdu hodně, výsledky mám, můj život se otočil o 180° a se mnou probíhají obrovské pozitivní změny i v rodině. Teď nastala zajímavá situace – absolvovala jsem 3 denní půst na vodě, a ač to bylo spontánní rozhodnutí bez přípravy, moc se mi to líbilo, měla jsem pocit, že tento styl výživy je mi vlastní. Jenže, najednou v noci mnou prolítnul strach, či co to bylo a měla jsem pocit, že se ve mně vše zastavilo – což se stalo. Zastavilo se mi trávení. A až později jsem si uvědomila, že to zastavení se týkalo i třetí čakry. Nevím ale proč, nemohu na to přijít, říkám si, jestli je to něco z minulého života, nebo co. Trávení stále nemám rozchozené, už jsem byla u doktora, ale pořád mám pocit, že to nějak souvisí se třetí čakrou. Že se něčeho bojím, jako by se něco začalo otevírat a já najednou udělala zděšeně klap a zabouchla to. Jenže s tím se mi nějak zabloklo i to trávení. A tak bych chtěla poprosit, jestli by ses mi na to mohla podívat, abych zjistila, kde je co špatně a jestli s tím mohu něco udělat.

 

Děkuji moc a přeji hezký den

If

28.6.2012

 

 

 

Ahojíček If,

Tvůj problém, jsem se rozhodla řešit hned, protože je to docela aktuální pro tebe a vím, že by se mohl prohloubit díky tvému strachu.

Nakreslil se mi úžasný obrázek a nemusíš mít strach….nejde o žádný blok, ani nic co by souviselo z minulým životem…ale jen s tvou minulostí……….normálně obrázky neposílám, ale tento ti pošlu a až mi odepíšeš zpět, tak bych ho ráda uveřejnila i na stránkách.

 

Takže pojďme na to, co se mi zakreslilo a co jsem vnímala:

 

Ten sněhulák :o)….jsi ty (tak se mi zakresluje človíček, kterého kreslím a další lidičky). To jak jsi mi psala na začátku tvého e-mailu, že se ti život otočil o 180 stupňů….tak musím podle kresby s tebou souhlasit v každém slově, které jsi napsala….. nejdřív ses zakreslila totiž ty, pak sedmá krásně otevřená čakra, která tě spirálou omotala až do první čakry, která se rovněž zakreslila krásně otevřená. Je to známka toho, že žiješ s hlavou v oblacích, ale přitom stojíš pevně nohama na zemi. Pak se mi zakreslila tvoje srdeční čakra….která se zakreslila do kytičky …máš nádherné otevřené srdíčko. Ze srdíčka se zakreslila třetí čakra, kterou vnímáš jako bloklou, ale ona bloklá není…..je v ní pouze spousta a spousta energie, která je předimenzovaná a neodkáže se rozvinout tak jak má….vnímala jsem to tak, že kdybych tě kreslila před několika dny byla by tato čakra jiná….podobná těm, které se ti zakreslily… Z ní se zakreslila sprirála doleva (minulost) a dopravda (budoucnost) ….což je přesně ten tvůj úlek…možná se ti zdál sen a ty jsi zapochybovala o správnosti toho co jsi dělala (ta hladovka).

Ifko, já to celé vnímám tak, že jsi byla nachystaná (možná jsi hodně četla o pránické výživě) na tu hladovku…o tom svědčí to, že jsi nad tím nepřemýšlela a šla jsi do toho ze srdíčkem. Nic se neděje náhodou, tedy ani to, že jsi si se lekla a zastavila. No tak se holka moje zlatá zase odbrzdi…. A jak? Jednoduše….ono je všechno jednoduché….jen to  připustit….a vím, že ty po dočtení mého psaníčka to připustíš a najdeš cestu jak na to….já tě tak trošku budu inspirovat…. Předpokládám, že máš načteno něco ze stránek….  a tak ti doporučuju jako inspiraci článek O NAPROGRAMOVÁNÍ VLASTNÍHO TĚLA…. A přitom požádej o to, aby se tvé trávení vrátilo do stavu, jako bylo před tím….a tvá třetí čakra se hezky rozproudí…..věřím, že jako inspirace pro tebe je to dostačující informace a teď se docela tlemím,  protože mám před sebou tvůj obraz, jak nevěřícně hledíš na to, jak je to jednoduché a sama to pocítíš na vlastní kůži….nic se neděje náhodou, možná to tvé leknutí tě mělo kopnout kousek zpět, aby sis uvědomila tu jednoduchost. 


 

Tak to by asi tak bylo ode mě vše………měj se a směj se Ifko….a dej mi vědět, jak se ti vede a jak to šlo…..

 

S láskou……..tvá Zrzka

28.6.2012

 

 

 

Děkuji Zuzi za rychlou reakci.

Obrázek je zajímavý, kdysi jsem si zkoušela jen tak kreslit čakry a kupodivu mi vyšla srdeční jako kytka taky :-).Je fajn, že třetí čakra je přeplněná energií, znamená to, že stačí najít, jak jí uvolnit. Budu hledat. I když si myslím, že teď dělám to, o čem jsem celý život snila (neříká už tenhle výrok něco? – když si něco myslím, znamená to, že to i cítím ), ale zřejmě je ještě někde něco ukryté. Je pravda, že jsem se nějak zabrzdila, a mám pocit, že i po duchovní stránce. Bylo to rychlé a zatím jsem nerozluštila, proč. Možná se to dostává na jinou rovinu a zatím to nejsem schopna úplně vnímat. Čas od času se dostanu do takové situace, kdy jakoby ztratím spojení, ale později si uvědomím, že jsem ho neztratila, že se z toho jen stala normální součást života a proto to přestávám vnímat, protože to není nic „vyjímečného“. A pak se to zase rozeběhne a učím se nové věci. Teď je to jiné, protože je do toho hodně zapojené i tělo a ozývá se rozum a strach. Prána mi vrtá hlavou už delší dobu, přitahuje mě to magickou silou, nečetla jsem o tom mnoho, ale od prvního okamžiku, kdy jsem o ní slyšela, mi to vnitřně hodně ladí, připadá tak nějak přirozené a samozřejmé. Je pravda, že se mi do všeho asi motá rozum, který říká, že to není možné, aby člověk nejedl, proč by jinak měl střeva a trávicí soustavu. A jsme v začarovaném kruhu. Srdce a možná i tělo volá po pránické výživě, rozum je zděšený a dohromady je z toho pěkný zmatek. Takže trávení teď asi neví, co má dělat. A nebo si možná tělo v sobě potřebuje něco opravit a tohle byl způsob, jak mi k tomu pomoct, nebo spíš donutit s tím něco dělat.

 

Ano, zkusím si přeprogramovat tělo, programování na mě působí silně, dokážu programovat jak sebe, tak druhé, jak zjišťuji čím dál víc – a to je další věc, ze které mám možná strach, že můžu ovlivňovat i druhé a svazuje mě pocit zodpovědnosti, protože jim nechci zasahovat do života. V podstatě se vědomě vyhýbám lidem, abych je neovlivňovala. Když to takhle píšu, skoro se mi pomalu začíná objevovat, kde je možná jeden ze záseků. Možná se bojím přijmout vědomí, že OPRAVDU můžu tvořit a programovat věci, jak chci a nést za to zodpovědnost. A tím přijmout vědomí, že OPRAVDU je něco nad námi. Že to přestává být „hra“. V tu noc, kdy se mi ten zásek stal si přesně vybavuji, jako by se něco začínalo otvírat, hodně otvírat a já zděšeně zabouchla dveře, jenže teď jsem v nich přiskřípnutá, protože teď nemůžu ani dovnitř ani zpět. Hu, vypadá to zmatečně a bláznivě, ale tak nějak to cítím.

 

Jen ještě dotaz k obrázku. Ta vlnovka ze spodní čakry směřuje do budoucnosti? Je pravda, že v poslední době pořád přemýšlím nad tím, jak využít to, co dělám, a co mě baví, taky pro obživu, ne jen pro potěšení.

 

Co se týká obrázku, klidně ho uveřejni na stránkách, třeba to někomu pomůže, když uvidí, že se v tom plácaj i jiní :-).

 

Ještě jednou moc a moc děkuji a přeji hodně radosti a spokojenosti se životem.

If

29.6.2012

 

 

 

 

Ahojíček If,

Tvá reakce na moji odpověď…je pro tebe velkou odpovědí……….přečti si po sobě, to co jsi mi napsala…… STRACH…..tebou tolikrát psané a skloňované slovo, je to co tě brzdí…. Je třeba si uvědomit, že STRACH je otevřená brána pro všechno čeho se bojíš…. Bohužel…. Strachu tě nikdo nezbaví…je to tvůj problém a bude problémem dokud ho nepochopíš…..PROBLÉM mizí v době kdy je pochopen….

Přeju ti Ifko, hodně štěstí a brzké pochopení a zbavení se svých strachů………

 

Měj se a směj se ……..s láskou Zrzka

29.6.2012

Vaše komentáře

Reklama