VZTAH S MAMINKOU

Zrzečko, mám velkou prosbu. Mohla bys , prosím zakreslit automatickou kresbu, týkající se mého vztahu k mamince? Prosím o radu,co dělat, aby nám oběma bylo dobře. Nevím, proč celý problém vznikl a budu vděčná, jestli mi pomůžeš.

Měj se krásně a ještě jednou děkuji

Hanybe

22.9.2010

Ahojíček Hanybe,

Děkuju ti za tvá písmenka, za povzbuzující slova, že to co tady s Jasem a Grev děláme je přínosné nejen pro tazatele, ale jak jsme chtěli a přáli si – odpovědi nalézá ten kdo hledá i když se ho to přímo netýká (ale my víme že týká :o) ).

Hanybenko :o) s tvou maminkou máte karmický vztah a jste spolu už druhý život. Minulý život se mi nezakreslil, takže tam odpověď pro tebe nebude.

Mezi vámi je energická zeď, přes kterou k sobě nemůžete najít cestu, kterou by sis ty přála. Tato zeď vznikla díky tomu, že se navzájem neslyšíte….vybíráte si obě jen ta slova, která slyšet chcete…..jen útržky, jen části……je to jako když hypochondr – člověk zdravý a přitom chce být nemocný , slyší od doktora, že je v pořádku. že je zdravý- tak toto on neslyší, ale že má trošičku zvýšený tlak, tak to slyší a slyší to tak, že jeho tlak je vysoký a ohrožuje ho na životě. No je to zvláštní přirovnání, ale napadlo mě, tak jsem ho napsala. Ty maminku miluješ a mluvíš k ní srdíčkem, myslíš to s ní dobře, ale ona slyší jen to co chce. Ale pozor….maminka je jen tvým zrcadlem, protože stejně jako ona i ty máš zakreslené hluché uši… nechápete se navzájem, protože se neslyšíte. Tvoje sebevědomí vůči mamince, je zablokované……… její čakry jsou v pohodě rovnoměrné a přiměřené. Tvoje taky ale srdíčko a krční čakra je zabalená do kytičky…což je moc hezké.

Holky moje zlaté……naučte se poslouchat, naslouchat a vnímat a zkuste se vzájemně podívat na vaše pravdy z pohledu té druhé. Pak se pochopíte, uslyšíte a konečně se najdete.

Přeji vám hodně trpělivosti a laskavého porozumění….mějte se a smějte se….se smíchem jde všechno líp………s láskou Zrzka

22.9.2010

Ahoj Zrzečko,

děkuji Ti za výstižnou odpověď, myslím, že máš ve všem pravdu, jak to se mnou a s maminkou je. Vím, že si hájíme každá ty své pravdy a o pravdě té druhé nechceme nějak slyšet. Trápí mě jen, že se cítím být manipulována, ale já si chci o svých soukromých věcech rozhodovat sama, vždyť už taky nejsem malá holka:). – sama mám už jedno dospělé dítko. Toto ovšem mamka vůbec nebere, takže když je nějaký problém, sekne mi s telefonem, neodpovídá mi na pozdrav, pokud nezavolám já ,vydrží i pár měsíců nekomunikovat. Moc mě to trápí,protože bych chtěla stáří mých rodičů prožívat úplně jinak. Ještě jedna věc. Mamka mi vyčítá, že se svěřuji svým kamarádkám, ale když se zmíním o něčem jí, nereaguje na to, ale probere to se svými známými a pak za pár dní mi zavolá,jak mám celou situaci vyřešit a co na to lidi, a že se to nehodí….. Nějak má o mě špatné mínění, přitom si myslím o sobě, že jsem docela obyčejný slušný člověk a moc mě to trápí. děkuji ,

s láskou Hanabe

23.9.2010

Ahojíček Hanybe,

  kdysi můj bratranec řekl „Dokud naši rodiče budou žít my budeme děti“ je to pravda. Ale jsi dospělá a jen na tobě záleží čemu se podřídíš, jestli sebou necháš manipulovat a budeš se cítit frustrovaná a nebo jestli vymezíš nějaké mantynely….Je třeba Hanybe vzít zodpovědnost sama za sebe….možná by se to dalo odťukat EFT….zkus se na tu metodu podívat a na netu si najdi v blízkosti terapeuta….odťukat se dá snad všechno, člověk se hodí do klidu a je nad věcí a když už je v klidu, tak dokáže slyšet i svůj vnitřní hlas a ne jen rozum.

Měj se a směj se Hanybe a dej o sobě vědět papapapa Zrzka

23.9.2010

Milá Zrzečko,

Děkuji Tobě a Tvým přátelům za krásné stránky a za čas, který trávíte psaním odpovědí, ve kterých i já často najdu odpovědi na mé problémy.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama