DAGMAR KLUDSKÁ O 21.12.2012 A O TOM CO MŮŽEME OČEKÁVAT V ROCE 2013

Úspěšná kartářka a spisovatelka vypráví nejen o tom, co se s námi děje v tomto čase, ale nechala nás nahlednout do nedaleké budoucnosti, roku Hada, a naznačila, s jakými pocity prožijeme magické datum mayského kalendáře 21.12.2012.

Byl tento rok v něčem složitý?

Na vztahy. Spoustu lidí se rozcházelo, hlavně rozvádělo. Přesto, že jsem se snažila svým klientům toto jednání rozmluvit, většinou se mi to nepodařilo. Díky silným emocím, které převládají a logicky se promítají i do jejich chování, si nedali říct. Přesto, že si už něco vybudovali, jednají převážně na základě pocitů. Tyto vztahové problémy si táhly již od minulého roku, který byl rokem Králíka – nevěry. Králík je velmi potentní.

Doufám, že v následujícím roce Hada budou lidi bystřejší, protože had je velmi bystrý, dává si na čas a nechce nic pokazit. A když by něco měnil, tak už se vším všudy. Tedy potkáte-li partnera, je potřeba dbát na to, aby to nebylo jen povrchní setkání, ale aby za ním byly vidět nějaké výsledky, práce, vše co dosud vybudoval, dokázal. Myslím, že rozchody a rozvody v příštím roce poklesnou.

Ne každý je ale bystrý, koho se to tedy přesně týká?

Toto funguje především pro ty, kteří jsou narozeni v roce Hada. Je to například prezident Klaus.
Jsou to ročníky: 1941-42, 1953-54, 1965, 1977, 1989, 2001. Vždy po 12 letech. Had si rozumí s Myší, Buvolem, Drakem, Ovcí, Kohoutem a Psem. Všichni tito budou mít pozitivnější rok.
Tygr, Kůň a Opice budou mír složitější rok. Ostatní znamení budou neutrální.

Bude konec tohoto roku, podle vás, něčím výjimečný?

Řekla bych, že konec roku je takový malinko svízelnější. Je to konec roku vodního Draka, což znamená, že u nás v rozhodování převažují především pocity a emoce. Všichni jsme v tomto čase senzitivnější, vnímavější a máme tendence věci zbytečně zveličovat. 

Co se tedy stane 21. 12. 2012?

Co se týká data 21. 12. 2012, absolutně nevěřím v konec světa. V tento den vstupuje Slunce do Kozoroha, což je sice samo o sobě pesimistické, protože Kozoroh je sám o sobě bolestínský, ale zároveň je tam ale Slunce v Beranu, což znamená energii, sílu. Je zde vidět také trochu zakaboněná planeta Pluto, ale i zářivá planeta v Jupiteru. Toto vše dohromady může způsobovat nervozitu, ale i energii, díky které můžeme být v tento očekávaný den nervóznější z toho, zda a co se bude dít. Ale v podstatě se nebude dít nic.

Toto magické datum je ale důležité proto, že se jedná o přelom do novější formy pozitivnějšího života, i když bude ještě trvat řadu let, než se srovnáme se vším zlým a špatným, co nás v minulosti potkalo. Ale vždy bylo dobro a zlo. Je potřeba, aby se vše dostalo do vyvážené polohy.

Co by lidé na základě těchto informací měli udělat?

Všichni lidi na tomto světě by v tomto čase měli především v rámci transformace osobnosti hledat chybu u sebe. Ve vztazích by měli být ohleduplnější, milejší. Je zapotřebí větší obezřetnosti.

V těchto posledních 3 měsících roku 2012 je dobré plánovat, ale nedělat velké skoky, rozhodnutí, změny, když nemáme potřebnou jistotu. Když nám někdo něco nabídne, měli bychom vycítit, zda přijmout, či ne. Velmi záleží na intuici. Konec roku je mezník – mayský kalendář. Měli bychom opravdu se sebou něco dělat, protože pak se svět může opravdu hnát do zkázy. „Něco“ nás upozorňuje, abychom se snažili, a to ve všem. Samozřejmě, že to špatné nelze úplně vymýtit.

Čím nás překvapí rok 2013?

Rok 2013 je rokem Hada. Toto je velmi dobrý rok zvláště pro „módemany“. Had se rád svléká z kůže. Lidé tedy na sebe začnou více dbát. Nejen módní průmysl, ale plastická chirurgie by měla jít nahoru.

Ale protože bychom sami měli druhým trochu „sloužit.“, pomáhat bez nároku na očekávání, co za to dostaneme, nebo co z toho budeme mít.

Had sám o sobě je mystický. Mělo by se dařit lásce, lidé po ní budou opět toužit, a to i ti, kteří byli již v minulosti zklamaní. Vše se opakuje, ale já jsem optimista, takže věřím více v dobro, i když války například na Blízkém Východě nevylučuji. To, že se v politice dějí a budou dít různé věci, odhalení křivd už je nyní vidět.

Rok 2013 je zvláštní i tou 13 na konci. Čeká nás volba prezidenta. Je na nás, abychom si dobře vybrali. 

Víte, kdo by mohl vyhrát?

Tak to opravdu netuším. Kdybych u sebe měla datum jejich narození, odhadla bych sice více jejich povahu, ale z toho, co všichni vidíme, je nám jasné, že volba je o penězích. Já osobně žádného kvalitního kandidáta nevidím, nikdo z nich mne neoslovil. Sama bych si ale přála na Hradě více ženu.

Zdroj: Alka Hájková, www.viposobnosti.eu

Datum vydání: 11.10.2012

 

Zdroj: http://zdravi.dama.cz

Vaše komentáře

Reklama