Vzkaz od zlaté dušičky – Neumírejte zaživa

Hrajete hru života a přitom nechápete, že jste často pouhé loutky. Avšak lze pochopit, že se chováte tak, jak se chováte. Jste v mnohém stále ještě polapeni ve 3.dimenzi, materiální svět vámi prostupuje skrz naskrz.

Mnohdy prožíváte vize, kdy se dostáváte do jiných světů a jste překvapeni a nadšeni, ale také se objevuje strach a obavy. Tyto vize k vám mohou promlouvat nebo vám pouze ukazují nové možnosti. Nebojte se a s láskou pozorujte vše nové, budete překvapeni, kolik nových informací získáte. Vaše světy také stále ještě obsahují mnoho neochoty změnit se a připustit si, že spoustu věcí ve vašem životě nefunguje. Vaše strachy a fyzické vypětí vás odvádí od „normálního“ myšlení. Chováte se extrémně a často propadáte skepsi. Pokud jste nuceni zažívat obavy a strachy, musíte se odreagovat. Jinak vaše fyzická těla kolabují. Přemýšlejte sami o sobě a podívejte se na to, co žijete a jak. Uberte ze svého přeplněného dne několik minut a prožijte je v tichém klidu mysli. Velmi vás to ozdraví. Neboť v tento čas se vše, co se ve vás dlouho střádalo, dere ven. Nic nesmí zůstat uzamčeno uvnitř vás samých. Pokud jste celé roky jen hromadili, přijde náhlý výbuch a vše se vyvalí ven. Poté však zbude již jen málo k řešení, neboť vy již nebudete. Vše se vrací stále rychleji. I z toho důvodu je nutné zpytovat své svědomí a chyby, o kterých víte, že jste učinili, ihned napravovat. Mluvte s lidmi kolem a nenechávejte nic nevyslovené. Je potřeba, aby láska prostoupila vaši duši. Nehledejte důvody, proč nebýt se svou rodinou, proč se nesetkat s přáteli, ale buďte s nimi každou volnou chvíli. Nic není důležitější, nežli urovnané vztahy, odpuštění a radost z přátelství. Často se chováte tak, jak sami nechcete. A již v té samé chvíli cítíte, že je to špatně. Nenechávejte to být, ale vše ihned napravujte. Sledujte v sobě své reakce. Hledejte lásku, ne ponížení. Nebojte se ji projevit. Neodpírejte jí ani sobě, ani ostatním. Bez lásky by byl váš život chudým. Neumírejte zaživa, ale radujte se z života a oslavujte ho. Ať vám v tom pomáhá Bůh.

Zdroj: http://zlata.dusicka.sweb.cz/

Lidé Země, život je jedna veliká hra a vy jste do ní všichni vážně zaangažovaní. Mnohdy tolik, že nemáte odstup od toho, jak se chováte, co děláte.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama