KONEC A VÝSLEDKY EXPERIMENTU KILA DOLŮ

o hraní si, zbavování se strachů, pravidelném jídle, být v přítomném okamžiku, kdy do sebe papenu hrneme :o)….

Některé z vás sice kilečka dolů nedaly, tak jak jste si představovaly, ale objem v cm… dolů šel…. většinou všem a nebo jste alespoň získaly pocit volnosti, lehkosti a jisté radosti ze života.

Jsem moc ráda, že jste vytrvaly a hlavně, že jste začaly chápat…. Že jste se začaly mít rády, že jste si během dne na sebe udělaly čas..

Není víc co bych vám napsala…všechno co mě u experimentu napadlo, jsem vám předala, s některými jsme pořešili vaše strachy, problémky, …v průběhu experimentu jsem vás uměla pohladit a nebo naopak nakopnout….

Teď je to jen a jen na vás… jestli si dál budete hrát, a pokračovat v tom co jsme začaly…. Držím vám palůšky… mějte se a smějte se…

S láskou vaše Zrzka

3.10.2011

PS: posílám vám i tabulku s výsledky vaší snahy… a k tomu mandalky od Černovlásky… když si je vytisknete, můžete si na ně dát vaši flašku s vodou, aby se energií, která v mandalkách je hezky naprogramovala…. A nebo si svůj obrázek můžete nakreslit samy…. Alespoň si zase na chvilku budete hrát :o)

 

 

 

 

 

 

KONEC EXPERIMENTU KILA DOLŮ

Ahoj Zuzi

já ti právě jdu psát že zítra to asi nestihnu takže po mém týdenim snažení a makání na zahradě je další kilečko dole 🙂 🙂 ale čekají mě mé dny tak se držim abych se necpala,mám nakrájená jablíčka a dochroustala jsem mrkev…. Jdu ještě s Badíkem-Zlatý Retrírvr k řece at´si zaplave tak se měj a brzy ahoooooj

 

Vodní Víla 42 – xx a půl

a doufám že do konce října budu na sedmdesáti ,to jsem si dala za úkol-zatim přeji všem krásný podzim,je opravdu nádherně i když splíny a depky jsou na každém kroku ,tak snad vše zvládneme s andělíčky strážníčky pááá Lenča

10. Kytička  xx kg

 

Ahoj Zuzanko,

ještě jsem na váze nebyla,ale to není podstatné…

Přestože jsem měla tento týden nezvladatelné chutě ( i večer ) a dneska od rána už vím proč….mám „svý dny“ tak jsem si byla koupit o číslo menší kalhoty a ty džíny,co normálně nosím mi „normálně“ padají i přes to moje nafouklý břicho.No není to úžasný?

Je to úžasný,takhle ve skupině i když na dálku,ale funguje to a to je hlavní.

Moc děkuji především tobě za skvělý nápad a taky všem věrným, co se zúčastnily a věřím,že budou pokračovat jako já 🙂

Krásný večer a ať jsi brzy zase vpořádku,držím palečky pa,pa

ähoj miláčku, takže váha stejná jak před měsícem

 

Zoryna xx kg

 

Ahojíček Zuzanko :-),

zdravím tě do krásně sluníčkového dne a přeji ti jeho příjemné prožití :-).

Tak jako při vyslovení jména Rozárky se mi vybaví sovička z pohádky o Popelce, k tobě mi prostě jde veverka…živá, neposedná, hbitá bytůstka plná radosti a pohybu :-). Tak veverko Zrzečko, tady je výsledek mého hraní :-).

Černovláska – Váha xx kg ( – 0,9 kg = zdravé hubnutí 🙂

Míry : prsa 105 cm ( -3 cm :-), pas 93 cm ( -4cm :-), boky 103 cm ( 0 ), stehna 59cm ( -1cm 🙂

Já jsem spokojená, protože mě to bavilo a protože je to zdravé hubnutí, žádné výrazné úbytky to nejsou na kg, ale za to ty cm jsou moc fajn. tento týden jsem si to trochu zvolnila a nedodržela jsem úplně ten navyklý režim a je to hned znát!  Měla jsem od středy volno a byla buď celý den ve městě nebo na návštěvách u příbuzných. Sice jsem jedla málo, ale méně jsem pila a nějaká sklenička vína červeného tam na rozdíl od 3 týdnů minulých přibyla :-). A v tomto týdnu to hlavně dělal ne příliš dobrý pitný režim….to je mi jasné a u mě to udělá hodně, když 2 dny dostatečně nepiju mám hned o 1-2 kg víc, jak tělo zadrží vodu. No a ten pohár s Maruškou, ten byl taky navíc, ale byl skvělý, stejně jako naše setkání :-)!

Moc přeji holčinám, aby při dnešním vážení byly šťastné, usměvavé a spokojené :-)! Já tedy ač experiment končí tak budu pokračovat, protože je to hra, která mě baví a teď mi jde myšlenka….. Zrzi….vykreslit se z nadváhy !!! Do prčič….je to jak se říká…to nejlepší nakonec. Že mě nenapadla před 4 týdny :-)? Takže ji zrealizuji a uvidím :-). A když bude třeba něco víc, zkusím tě poprosit o EFT na semináři, šlo by to :-)?

Dnes to nebudu natahovat, Tobě i holčinám přeji šťastné a radostné dny konce babího léta…. hodně radostí a život plný lásky, zdravíčka  a pohody :-).

Mějme se a smějme všichni dohromady….s láskou, radostí a vděčností ….Ivča

P.S. Zrzečko, netuším proč, ale zase mi zmizela možnost přidávat příspěvky, takže holkám nemůžu napsat na fórum, občas se to stane :-(.  Ale jen občas :-)!

Krásné ráno Zuzi,

 

velmi stručně .. čeká mně návštěva 15 lidí takže 
24 Blanch xx kg
ledy prolomeny … děkuji moc za pomoc 
i když pro Tebe něco skončí,pro mně bude dál každá neděle a pouze neděle  — vážení.
Jsem ráda,že mám na pomoc takovou kamarádku.

Se smíchem na rtech se loučí Blanch

 

 

Ahojky Zuzičko,

Tak jen tak nahonem (abych tě moc nezdržovala), váha tento týden zůstala na stejno (tj. xx kg), ale pořád je to v poho. Nedivím se tomu, neb jsem víc myslela na práci a na lidi, kterým moje práce udělá radost, a na sebe mocky ne. Ale zas mám radost z těch lidí, takže je to O. K. Dělala jsem turistický pochod a bylo jak nádherné počasí, tak super trasy tady tou nádhernou přírodou, takže jsem úplně spokojená. Sice vyšťavněná J, ale spoky. Vidíš, už zas kendám navíc.

Zuzičko, ať si aspoň malénko při tom tě určitě napadne spousta Pravd, které pak písneš na svoje stránky. Tož držím palečky a mocky se těším, až budu zase číst J

Tvoje písmenková kámoška Hanka- Mašlička 22

 

Ahoj Zuzi,

poslušně hlásím váhu…

19  Jasmína – xx kg… ..

takže váha stejná jako minulý týden, ale nevadí… aspoň nepřibírám, že?

Děkuji a přeji krásný den a hodně štěstí…

 

 

Ahoj Zuzko,

tak posílám poslední vážení, za minulý týden je to jen necelé kilčo,takže váha xx kg a kousek.Super je, že váha jde dolů a ne nahoru 🙂 Určitě budu pokračovat do mé vysněné váhy 70kg.

Měj se krásně, krásný sluníčkový den Bridget

 

Ahoj Zuzko,

tak tady Jana-41 a xx kg.

Moje poznatky po měsíci jsou takové, že jsem se začala vidět štíhle, prostě se mi asi přeprogramoval mozek 🙂

Když se na sebe dívám v zrcadle, tak se pochválím.

Vím také, na čem více zapracovat a to je to pití vody, tady se stále musím nutit, zapomínám.. hlavně když jsem doma, na cestách piju dost.

Ahoj, Jana

 

 

Ahoj Zuzanka, tak je to tu, posledné váženie:
48.cenerena-xx kg
Rada by som povedala, že aj keď to nie je taký pokles, aký som chcela, tak to pre  mňa znamenalo istý posun v myslení a zmene postoja k sebe a môjmu telu. Hlavný je teraz môj osobný dobrý pocit a nie váha. Mimochodom asi ten úbytok bude v cm, lebo sa zmestím do svojich nohavíc, ktoré som si už nemohla obliecť. A ďalšie pozitívum je, že som začala s pohybom, k čomu som sa nemohla dlhý čas odhodlať. Ďakujem Ti za túto možnosť aj za Tvoje stránky, kde nachádzam stále niečo nové a je to pomoc, keď na mňa doľahne depresia a sebaľútosť.
S pozdravom Marianna

 

 

23. Prachovka – xx kg

Tak tentokrát jsem nezapomněla! Je to škoda, že píšeme už naposled, ale určitě to k něčemu bylo. Je opravdu důležité, naučit se mít rád sám/sama sebe. To pak má člověk úúúúúúplně jiný pohled i na své bližní a hlavně lidičky kolem. A na svět vůbec! Proto jak píše Zuzka: „Mějte se a smějte se!“ A já k tomu dodám: „Dobrá nálada sice nevyřeší všechny vaše problémy, ale naštve tolik lidí, že stojí za to si ji udržet!“

Takže ahoj někdy příště!

 

 

Ahoj,Zuzko,

asi jsem mezi posledníma,ale od rána jsem v jednom kole a až ted jsem zasedla k netu.

Takže Pusenka – váha xx kg.

Přestala jsem to nějak řešit, hlídám si častější jezení a menší dávky a tak to pomalu,ale jistě jde……

Krásné a pohodové dny přeje Pusenka

 

neděle ráno: xx kg

Ahojky Zuzanko!!!

Ne, nepřekvapuje… 😀

Včera jsem šla s naším malým 15 km pěšky, po cestě prohodil větu: „Proč bůh taky neudělal lidem křídla?“ a já na to: „Protože by pak byli všichni andělé :-)) „. Jen mně to prostě rozesmálo, jak to řekl, tak bezprostředně… :-))

Děkuji Ti, že jsi!!!

Měj se mooooc krásně, sluníčko v duši, úsměv na rtech a lásku v srdíčku!!!!!

MTMR

Rozárka

 

 

Ahojky Zrzečko,

blíží se mé dny a tak jsem měla několikero nezadržitelných chutí ,taky jsem nevykonala tento týden ani jeden zbytečný pohyb,neb jsem si přivodila housera a byla upoutaná k židli a na lůžko.

Moje váha tudíž neklesla a zůstala stát na xx kilech, pár centimetrů zase ubylo,tak jsem vlastně  moc spokojená a hraju  si dál a dál.

Děkuju za vše, posílám sílu a lásku.

Hanka43

 

 

51. Ruměnka xx kg …………

až teraz som prišla domov, bola som odcestovaná,  a keďže si chcela poslať váhu čo najskôr, tak posielam aj túto popoludňajšiu. Pa a Nech máš očká čo najskôr v poriadku.

Ruměnka

Včera xx kg, dnes xx kg

(rozdíl +2,6 kg… lítá to…poznatek Zrzky)

 

 

Sexi žena 17

ahojíček Zuzko mám váhu xx kg.

Napíši později.Měj se krásně

Marie

 

 

Zuzanko,

moc se omlouvám, k pc jsem se dnes dostala až teď – váha je stále stejná – č. 21. Xena – xx a jsem ráda, že se váha aspoň udržela, když neubyla, mám se moc ráda a jídlo je vlastně má jediná neřest, které neodolám, asi nemám dost pevnou vůli. I tak ti moc děkuju a čekám na tvé příspěvky do rádia – myslím, že tam od tebe zařadím i další články – o spinování vody, o kaštanech, o aloe atd – když budeš souhlasit.

Měj se moc krásně.

 

 

36,plenik xx kg

 

1. Loreta – xx kg

měření nějak nevyšlo 🙂 koupit krejčovský metr byl vpravdě herkulovský úkol 🙂

 

 

Ahojky Zuzanko,

přeji Ti krásný nedělní večůůůůůůůůůr.

Tak jdu na to….   poslušně hlásím :

12. VRBIČKA      79    kg

No Zuzanečko, neudělala jsem vlastně žádný pokrok s váhou směrem dolů….

Ale asi já na to potřebuji více času…. 🙂 🙂 🙂

Měsíc utekl a já koukám,  že váha je jako na začátku… i když během měsíce se zvýšila… 🙁

Ale i když měsíční zkouška hubnutí je pryč….   já nepřestanu…   budu dále a dále pročítat Tvé rady

a učit se s nima pracovat…  hrát si a smát se…..

Zuzanko, sice jsem nezhubla…. ale potkala jsem tu skvělé lidičky   a cítila se tu dobře…..   ale co hlavně….

Poznala jsem Tebe a MOJE PRAVDY…… ty jsi super….. díky, že jsem Tě mohla poznat a čerpat z Tvých stránek

Zůstávám tu dále a těším se z Tvé přítomnosti a tvých článečků…

Určitě zase něco vymyslíš pro nás …..  něco jsem se dočetla  … snad to bude cinkat?   nebo šustit??? Něco o penězích ? 😀 😀 😀

Určitě se zase zapojím….   už budu lepší žáček 😀   A BUDU U TOHO HUBNOUT 🙂

Zuzanko, jen ještě k tomu hubnutí….. poslední dobou jsem stále nějak oteklá…   ráno se vzbudím a víčka nateklá až běda… někdy i jedno více jak druhé – vypadám jak kvasimodo.. 🙁  Během dne mi natíkají i nohy a ruce….    co s tím?????   Od čeho by to mohlo být??????

Přeji

Jen samé krásné sluníčkové dny  Ti přeji Zuzanečko…..

 

 

ahojky Zuzanko….č.28 nemo – xx kg

….váha stojí…ale aj viem prečo asi po dva večere som neudržala na uzde svoje žracie „ego“…a nebolo mi vôbec dobre..pozorujem svoje telo ako reaguje na určité potraviny a hlavne kedy…pomaly som sa nastavila tak, že večer už veľa nevečeriam a ked tak- naposledy do šiestej-pol siedmej…a cítim sa potom omnoho lepšie a lahšie ako keď niečo zjem neskôr večer…napr. dnes som sa práve vrátila od kamošky ( boli u nej hody) a vieš si predstaviť toho jedla a pitia…. už to cítim…inak naďalej pokračujem s cvičením, ktoré ma baví, nestresujem, pracujem tak aby som mala vždy i jasnú myseľ a hlavne klídek a žiadna honička a žiadne bezmyšlienkovité hltanie jedla..prajem krásny a slnečný október / kiež by bol tak úžasne letný ako september:)))/… .pá monča

 

xx kg Ilona Děkuji

 

 

Dobrý deň…tak po dnešnom vážení hlásim váhu o + 0,3 kg.= xx kg mám pred svojimi dňami tak je to normálne..som spokojná 🙂
majte sa pekne a ďakujem za experiment, v chudnutí a zmenách budem pokračovať
S pozdravom Izabella 30

 

 

Ahoj Zuzanko,

opět jsem asi mezi posledníma, ale tak nějak mi to přišlo až nyní.

Moje váha je xx kg  Nafi 26)

tedy žádný zázrak se nekoná, ale zase mne obohacují Tvoje stránky spoustou duchovních příspěvků, jsem ráda, že jsi a já se také mám tak nějak víc ráda než dříve. Žiju přítomným okamžikem, pouštím starosti a prosím a děkuji Andělíčkům pomocníčkům…jo, dnes musím poděkovat ještě jednou, když mají svátek :)…přeji Ti pěkný týden, děkuji Ti za slůvka podpory a těším se zase někdy,

papa Nafi

 

 

Ahoj Zrzko,
tak jsem zpátky tam, kde jsem začala, tzn. váha xx kg.
Pěkný večer
Joy

 

 

Ahojky

Omlouvám se za poslední výpadek.Rozhodla jsem se,že se vážit nebudu.Dát dolů přebytečná kila jde snadno,ale udržet si je…Běh na dlouhou trať.Já sem k tomu všemu ještě poprosila Anděly o pomoc s váhou a chutí.A výsledek?

Sama od sebe jsem radikálně omezila maso a to jsem před tím byla dost masožravá.Super náhražka je seitan,robi,určo to znáš.K tomu odkyselení,várisára a cítím se báječně.Určitě šlo něco dolů.Ve mně slovo dieta nebo slova,že se budu omezovat v jídle vyvolává špatnou reakci a jdu se nacpat na horší časy.Vizualizace mi problém moc nedělala,učím se pracovat s energií kundalini a i to je asi důvod proč vyhledávám zdravější stravu.

Ať Ti dopadne dobře operace a díky za podporu a inspiraci v hubnutí.

S pozdravem Alekre

 

 

Ahoj Zuzko,

omlouvám se, že posílám váhu až teď o víkendu nebyl v mé blízkosti žádný počítač.

46 – Vánek xx kg

 

 

Děkuji

P.S. 1,3 kg celkem. Je to málo nebo hodně ? Znásobím-li to zbývajícíma 11 měsícema…. Je to dost !

Dobré ráno, tak váha stále na chlup stejná, xx kg, boky a pas opět o 1 cm méně. 🙂 Jestli to není tím, že si sebe představuju pouze štíhlejší, ale ne lehčí. 🙂

Leian

ahoj Zuzi, tak moje váha xx kg….

na váze to moc vidět není,ale z toho si hlavu nedělám,hlavně,

že se cítím líp :-)) a jedeme dál 🙂

 

 

5.Žirafa

33. Dariaxy xx kg.

Ahoj Zuzička 🙂
Tak myslím , že sa to konečne pohlo . Nohavice sú volnejšie. Ja som o niečo konečne lahšia a aj život sa zdá lahší 🙂

 

 

Milá Zuzko 6 Dandy hlásím xx kg

pomalými krůčky ale jistě se blížím k vysněnému cíli 🙂 ne vždy se mně podaří odolat pokušení ale zato si to užiju jak se patří a hlavně po Tvé radě si to nevyčítám prostě si to užiju bez výčitek a myšlenek jak z toho přiberu, mám ze sebe krásný pocit,samotné mně přijde že mám štíhlejší pas,menší břicho a faldíky 😀 prostě se ctím krásnější,více o sebe pečuji,snažím se změnit i oblečení abych už nebyla šedá myš 🙂 prostě celkově mně to MOC pomohlo a hlavně Tvé nakopnutí Zuzi a za to jsem MOOOOOC vděčná prostě se snažím a představuji si jak bude ze mně krásná maminka a pomalu už se na to připravuji  a za to všechno VDĚČÍM TOBE  🙂 celkově jsem se uklidnila a neřeším to cítím že vše je jak má být a klidně si na to nejkrásnějí počkám a připravím se 🙂 Takže velké díky Zuzi budu pokračovat dále v nastartovaném programu a příležitostně nahlásím další změny k lepšímu :)zdravím i ostatní spolubojovnice a všem držím palce ať se jim daří i nadále a ať mají taky ze sebe krásný pocit :)Danuš

 

 

Zuko  č. 18 Lůca –bohužel  mám kilčo nahoře čili xx kilo 🙂

já jsem ale spokojená , za těch 21 dní jsem se s lehkostí a hravostí psunula více k příčce mám se více ráda a to mě těší víc než to,že nemám dole tolik,kolik jsme chtěla 🙂 věřím,že až budu plně v pohodě – a mít se ráda a věřit si,že budu vážit tolik kolik pro mě bude vhodné !
Děkuju Ti Zuzanko za Tvůj čas a tvá slůvka  🙂
Ještě jsem se chtěla Zuzanko pozeptat 🙂
psala mi jedna moje kamrádka ,že si u tebe nechávala dělat automatickou kresbu … já bych se chtěla optat jakou službu bych u tebe mohla využít … jsem jakoby ztacená  a nevím kudy a jak dál ..
od května jsme měla šílené deprese .. bohužel jsme se ocitala na hraně,že jsme zde už  nechctěla být – hlavou s emi honilo miliard myšlenek a já z toho pomalu zcvokla … byla jsem i na zasvěcení do boží pečetě – na doporučení,že mi bude lépe , že s ebudu moci chránit a opak byl pravdou moje stavy nabraly obrátky a mě bylo ještě hůř .. tady už to ale vůbec nebyla sranda .. nu ale zpět k tomu co bych o tebe popřípadě ráda …nějak bych potřebovala poradit jak dál .. hlavně jak se nejlépe dostávat z těch špatných dnů plných neklidu , děsivé únavy a toho všeho kolotoče … neřeším malichernosti , vžím si všeho dobrého .. dokonce děkuji za vše i to zlé … jen mi stále nejde žít 🙁
Zuzanko kdybys mi dokázala pomoci byla bych ráda kdybys mi nabídla tvé služby i s ceníkem 🙂
velmi velmi děkuji a s Láskou díky Lucie ♥

Ahojíček Lucko,

To na co se mě ptáš…to najdeš zase v experimentu na šťastný život, který proběhl hned po novém roce….. tady je odkaz…. Jinak automatkou se neptám na budoucnost, ani na to, kudy tudy za štěstím…. Je to všechno v naší mysli….

Měj se a směj se papapapa Zrzka

Ahoj Zuzi no nebola som celý víkend u PC tak som nevedela že ti treba skôr poslať váhu. Dnes mám : 31 Elenka = xx kg

papa. Mám teplotu tak len tak krátko

Evitat 35>hmotnost zial nezmenena xx kg

ahoj zuzka, sorry,ze ti pisem az teraz, mala som fofry…nestihala som, chore deti,

a tak dalej…skoda,ze to nebude spolocne chudnutie pokracovat dalej, som si zvykla…

budem dalej pokracovat az schudnem na svoje vysnivane kilogramy…

Vsetkym drzim palce, nech sme zdrave, stastne, milovane a krasne! :)))

 

Ahoj Zuzi, 

  1. omlouvám se, že svoji váhu píšu až teď, ale neměla jsem přístup k PC a s počítačem máme problém. Moje váha je xx kg – což je stále hodně, snažím se, ale taky nejsem žádný drobeček – měřím 178cm. Přála bych si dát dolů tak 15 kilo, to bych byla fakt spokojená… Mám ale bohužel špatnou zkušenost, že ani nebyl takový problém nějaké to kilo zhubnout, jako si tu svoji váhu udržet – z toho mám strach… Jinak ti chci za všechny moc poděkovat, jak se o nás staráš, jsi moc hodná…..jsem ráda, že jsem si tě (a tvoje krásný článečky) na počítači našla…. Měj se moc hezky, ať jsi po tom zákroku zase brzo FIT… Romana

Ahojky,

hlásím opožděně váhu,

32. Sissi   103,5 kg

tak zase kilčo od minule

hezký den

Zuzka

 

Č.

Jméno

Váha na začátku

Po prvním týdnu

Po druhém týdnu

Po třetím týdnu

Váha na konci

Celkem

úbytek

1

Loreta

79,5

79

79

78

78

-1,5 kg

2

Alekre

111

110,6

110,6

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

3

Katti

62

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

4

Radka

78,6

76,9

78,8

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

5

Žirafa

56,7

55,4

56.4

55,9

55,5

-1,2 kg

6

Dandy

75,5

75

75

74

73,5

-2 kg

7

Romík

94

93

91

89

88

-6 kg

8

Zoryna

76

75,5

75

76

76

0 kg

9

Pusenka

92

93

91

90

90

-2 kg

10

Kytička

97

97

97

96

97

0 kg

11

Paleček

59

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

12

Vrbička

79

80

79

79,5

79

0 kg

13

Liška

68,5

xxxxxx

xxxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

14

Roseanne

105

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

15

Pimpinela

55

54,5

54,5

54,5

kg

16

Leian

70,6

70,9

70,4

70,4

70,4

-0,2 kg

17

Sexi žena

99,7

100

100

96,4

100

+0,3kg

18

Lůca

66

66

64

63

64

-2 kg

19

Jasmína

76,5

76,5

76

76

76

-0,5 kg

20

Hanny

103,5

102,3

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

21

Xena

98,5

98,5

98,6

98,5

98,5

0 kg

22

Mašlička

57

56,5

56,5

56

56

-1 kg

23

Prachovka

75

71,5

70

69,5

69

-6 kg

24

Blanch

113

112,2

113

113

111,6

-1,4 kg

25

Ilona

59

59

58

58

58

-1 kg

26

Nafi

95

95

94,6

94

92,8

-2,2 kg

27

Trdloušek

105

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

28

Nemo

68

68

66,5

66,5

68

-1kg

29

Jeejda

72,5

72,3

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

30

Izabella

104

103,8

104,2

102,9

103,2

-0,8 Kg

31

Elenka

88,6

89

88,3

89,7

90

+1,4kg

32

Sissi

103,5

104,5

105,5

104,5

103,5

0 kg

33

Dariaxi

73

72

73

73

72

-1 kg

34

Sofokola

62,5

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

35

Evitat

66,9

66,7

64,5

63,8

63,1

-3,8kg

36

Michaela

67

66

66

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

37

Alexandra

70,4

72

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

38

Pleník

58

57,5

58,1

58

57,5

-0,5 kg

39

Bridget

85

84

83

82

81

-4 kg

40

Joy

66,9

66,6

67,6

68,4

66,9

0 kg

41

Jana

77

77

76

77

76

-1 kg

42

Vodní víla

80

78

78

77,5

76

-4 kg

43

Hanka

83

81

81

80

80

-3 kg

44

Renata

69,5

68,8

69,5

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

45

Petrucha

68,9

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

46

Vánek

60

59,3

59

59

58,7

-1,3kg

47

Černovláska

69,5

69,5

69,4

68,6

68,6

-0,9 kg

48

Cenerena

59,7

59,3

59.2

59,7

59,5

-0,2 kg

49

Rozárka

66

66

64,7

65,7

65,3

-0,7 kg

50

Maruška

63

63

62

62

62

-1kg

51

Ruměnka

62

60,5

60

60

60

-2 kg

 


Ahojíček holčinky,

Tak už tady máme konec našeho experimentu kila dolů….někdo to vzdal hned v začátku, vy jste vydržely a hlavně jste začaly chápat, že i shazování kileček je především o sebelásce,

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama