POTKÁM V TOMTO ŽIVOTĚ JEŠTĚ LÁSKU?

 Přečetla jsem si o ní už kdysi skoro vše, co se mi dostalo pod ruku. Viděla jsem dokonce, jak vypadá i obrázek.

U sousedky jsem viděla dopis, který byl psán automat.písmem…byly to dotazy z minulosti. Je to skvělé, takto komunikovat s ochránci nebo s podvědomím

Já to neumím

Já neumím nic

Ani se neumím zeptat pomocí kyvadla. Jsem si to tady na stránkách přečetla, už dřív to zkoušela, koupila jsem si kyvadýlko…neposlouchá mně

Nebo odpoví, co chci, aby odpovědělo, asi mi to nepůjde nikdy

Milá Zrzko, čtu, jak jsi krásně odpověděla na vztah nevztah. Skvělé úžasné

Mohu Ti, prosím, napsat můj příběh a poprosit o osvětlení ?

Jsem vdaná, manželství nefunguje, jak by mělo. Manžel asi někoho má, protože ke mně se chová sice slušně, ale studeně, není zde ani jiskra citu. Po čase, kdy to nešlo vydržet, jsem poznala svého současného přítele. Je také ženatý, nechce nic měnit a já jsem už rozhodnutá, že ze vztahu s přítelem odejdu.

Prosím, myslíš, že potkám někdy ještě nějakou lásku? V tomto životě?

Moc Ti děkuju, jestli mi odpovíš.

Jablůňka

26.82010

Ahojíček Jablůňko,

Ptáš se mě jen na jednu otázku, ale já si dovolím Ti odpovědět od začátku, až do konce o čem píšeš. Takže to bude trošku delší psaníčko.

Nic není náhoda, ani to, že jsi se dostala na naše stránky, ani to co mi píšeš. Začnu popořadě. Sice byses to u nás na stránkách dočetla, ale vím, že tvůj příběh a psaní si, přečte vícero lidí a jsou to informace, jak pro tebe, tak pro ně i pro nás, co tady ty stránky ošetřujeme, tvoříme a přispíváme svými zkušenostmi.

Není náhoda, že před pár dny se za mnou zastavil Jasa, se kterým jsem vedla naše chytré řečičky :o). Vyprávěl mi o Marsu, který je velmi blízko naší Zemi a působí svou bojovou energií na nás lidi. Lidi – hlavně sobě blízcí začínají vést mezi sebou „žabomyší“ války a v pátek tj. zítra ta energie bude nejsilnější. Není tedy divu, že partnerské vztahy začínají skřípat (i když skřípou už delší dobu, teď je to tak nějak vyhrocené). Tak to jen tak na úvod k tomu, že se na těchto stránkách nyní víc řeší partnerské vztahy než zdravotní problémy. Snažte se nedělat ukvapené závěry, chce to trpělivost a pokoru…..dejte tomu prozatím volnost a netlačte na pilu :o).

Jablůňko, teď přímo k tobě, píšeš, že neumíš nic …. Umíš toho spoustu a pokud se budeme bavit o AK nebo kyvadlu nebo kartách a jiných praktik, tak jak už jsem někde tady na stránkách psala………jsem přesvědčena, že tyto dary jsme do vínku dostali při narození všichni, jen je neumíme v sobě probudit anebo ještě nenastala doba probuzení, protože máme ještě něco pochopit. Na seminářích kde se bude AK kreslit budeme využívat i kyvadlo a učit se praktiky a probouzet v sobě léčivé energie, které v sobě všichni máme…při počtu 10 až 15 lidí se tyto energie krásně probouzejí (pokud jsou všichni naladěni na stejnou vlnu a já věřím, že se mi podaří lidičky naladit na tu správnou vlnovou délku).

Jak jsem psala, nic není náhoda, tak mám pro tebe jednu soukromou zprávičku, ale možná se bude týkat i jiných hledajících. Včera jsem si četla moudrou knížku :o) ve které spisovatel popisoval ženu, která užívala dvě jména. Ty jsi se mi na konci svého e-mailu podepsala dvěma jmény, které jsem tady nepoužila a dala jsem ti jméno Jablůňka :o) . Dvě jména na jednu osobu značí dvojí tvář, dvě osoby v jednom….tady je možná i problém, proč se ti stávají některé věci, které nechápeš….např. to souvisí i s tím kyvadlem atd. Zkus se zaměřit jen na jedno jméno anebo si jen tak pro sebe říkej Jablůňko a uvidíš, že se ti život začne tak nějak víc zaostřovat :o). Je to jen rada, nenutím tě k tomu, dělej jak ti káže tvé srdíčko, to je totiž třeba poslouchat, pokud ti je moje rada blízká a dává ti smysl, tak ji využij, pokud ne……tak ji nech být.

Tvé partnerské vztahy – podle kresby si s tím tvým manželem tak „nějak“ žijete…možná by se dalo mluvit o tom, že žijete už jen vedle sebe. Svým způsobem se máte rádi, ale láska jako by vyhořela, ale jiskřička tam ještě je. Láska je vlastně oheň, který dokáže hřát, ale i spalovat a pokud se v průběhu celého soužití nepřikládají polínka a neudržuje se ten příjemný ohýnek, tak se stává, že vyhasne a zbude jen popel. V tom vašem popelu jsou ještě jiskřičky, které by se daly rozfoukat, ale na to musí být dva. Největší problém u vás nastal díky komunikaci….přestali jste si říkat ty krásná slovíčka, časem jste přestali se zájmem o sebe s dotazy a hovory – takové ty denní řečičky „Jaký jsi dnes měl-a den? Jak se cítíš“ a podobně. Slova se omezila na nutnost jen něco řešit ohledně chodu domácnosti a rodiny. U manžela se mi nikdo nezakreslil..možná to nemáš ode mě vědět, možná to není tolik důležité. Vedle tebe se zakreslil tvůj přítel, ale tady ta komunikace začíná být na stejné úrovni, jakou máš doma s manželem. Už se ti netřepou nožičky a ručičky když ho jen vidíš a srdce zůstává v klidu, zrychlený tep je už minulostí. Navíc on je k tobě zablokovaný skoro ve všech čakrách….má rád svou jistotu tam kde říká doma a cítí tam jistou zodpovědnost. Ale tady ti píšu vlastně to, co vnitřně víš a na co jsi se ani neptala, ale máš to vědět, aby ses ujistila, že krok ke kterému se chystáš je ten správný. NE proto, že ti to říkám já, ale proto, že ti to říká tvé srdce a tvá intuice, kterou máš docela rozvinutou, jen ji nechceš poslouchat. Možná se ti do ukončení tohoto vztahu na jednu stranu nechce, protože máš ještě v živé paměti, jak to bylo krásné a vzrušující a tak nějak stále doufáš – každou schůzkou, že to bude zase tak.

No a láska do budoucna? Tak ta tam je…….a asi jsi s tím člověkem už něco prožila, možná jako puberťačka nebo tak nějak. Je to tvoje dávná láska….možná ze základky možná ze školy já fakt nevím kdy se vaše srdíčka prvně oslovili a zatřepotaly :o)….nečeká tě nějaký sraz během dvou let? Protože v roce 2012 by jste už mohli být spolu :o). Tak konečně jsi dostala odpověď i na tu otázku kterou jsi položila :o).

Jablůňko, měj se a směj se……….a nedej se….život je krásný, i když to tak někdy nevypadá………stačí se jen dívat na věci trošku jinak. Pa Tvá Zrzka

26.8.2010

Milá Zrzko,

děkuju moc.

S tím jménem máš pochopitelně pravdu, jen mi to nedocvaklo, potřebovala jsem to od někoho—TEBE….slyšet. Budu používat jedno jméno, nechci mít dvě tváře

Děkuju Ti moc za odpověd. Dala jsem ji přečíst i kamarádce.

Mám prosbu. Prosím, můžeš mi říct…můj přítel mně už nemá vůbec rád?

Když píšeš, že má zablokované čakry, nic ke mně necítí?

Když říká, že mě má rád…tak už asi lže???

Ještě, prosím, by mě zajímala tato jediná věc…prosím..jestli můžeš?

jablunka

26.8.2010

Jablunko,

k tvému dotazu, protože tu ještě sedím……….a obrázek mi zůstal na stole………..není to tak že by tě neměl rád a že by ti lhal……..ale jak to tak cítím z toho obrázku tak mu dáváš to co doma nedostává………jeho čakry jsou všechny stejně velké ale jsou tam bloky, to neznamená, že jsou čakry prázdné…..kdyby byly prázdné nezakreslily by se a byly by prťavé…………ale ony tam jsou ale bloklé co znamená, že to s tebou nechce prožívat na plno jen TY a ON jako rodina, jako pár….asi tak nějak :o)

Měj se Jablůňko a směj se………smích otevírá srdíčka Tvá Zrzka

26.8.2010

Vaše komentáře

Reklama