DVA DOTAZY..ODPOVĚDI JSOU ODKAZY

poradím jak prožít život podle svých představ „.  Vím, že teď máš hodně práce. Prosím,  když bys  někdy měla chvilku (tj. až se vrátíš zpátky), mohla bys mi k tomu napsat něco blíž?

Moc děkuji  a přeji hezké dny

Kara

28.3.2011

Ahojíček Karo,

Tak jen v rychlosti odpovídám….. v Praze seminář na AK v nejbližší době nebudu a do budoucna…..to fakt nevím….dávám všemu volný průběh.

Jinak k tomu dalšímu dotazu….. jak prožít život podle svých představ…. Tady tě odkážu na Online seminář na šťastný život…kde jsou i další odkazy a související články…. Snad tam něco najdeš, co by tě zaujalo…navíc i ve fóru jsou k tomu  písmenka, které si holky psali, např. jak se jim vede, co jim jde a nejde….mrkni na to…

Zatím se měj a směj ….a omlouvám se, že jsem na slovo a písmenko zkoupá, ale v současné době, fakt mají přednost v mém životě jiné události…..ale já se vrátím ….časem….a zase to rozjedu :o)

Tak pa…..tvá Zrzka

3.4.2011

Dobrý den,

mohu se zeptat zda můžeme ovlivnit svůj osud? Např. v partnerství zdaví atd..? Nebo je nám vše předem předurčeno?

děkuji za odpověď

S pozdravem

Lenka N.

28.3.2011

Ahojíček Leni,

V současné době na stránkách moc nefiguruju a nové příspěvky nepíšu a ani neodpovídám, ale protože u tohoto dotazu se nemusím nějak namáhat s kreslením a vysvětlováním, tak ti odpovím s odvoláním na odkazy, které najdeš v sekci….OSUD a nebo v odkazu na Seminář na Šťastný život.

Děkuju za pochopení, že ti nemůžu věnovat víc času, ale jak už je na stránkách psáno….jsem teď mimo a když se o víkendu dostanu domů k PC, tak plodím seminárky do školy……

Těším se až se ten cvrkot, a divočina ve které v současné době jsem uklidní a já se budu moct vrátit na stránky a k mailíkům…

Měj se a směj se……….a nedej se………..já se taky nedám….

Pa Zrzka

3.4.2011

Ahoj Zuzi,

moc děkuji za rychlou odpověď (vzhledem k tomu, kolik toho máš jsem si myslela, že mi odepíšeš možná v květnu :-))) )

Budu chodit na „moje pravdy“ a kdyby náhodou moje dítě bylo na prázdninách a v té době byl seminář AK, tak bych si udělala i výlet do Hodonína. Nechám to na osud…

Život podle svých představ… vůbec jsem si to nespojila s experimentem v lednu (taky jsem to začala, ale pak jsem odjela mimo ČR na 14 dní, po návratu na mě čekaly zkoušky na vš…tak jsem s tím přestala…ale od února zase „programuji“ a vypadá to, že se věci dávají pomaloučku do pohybu.

Moc děkuji za stránečky, za to že jste a že děláte tak skvělé věci.

Přeji hodně sluníčkových dní :-)))

Kara

4.4.2011

Ahoj Zuzko,

původně jsem  se chtěla jen zeptat, jestli někdy v budoucnu neplánuješ nějaký kurs AK i v Praze, ale při otevření kontaktu na Tebe na mně "vypadlo" tohle: "

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama