MÁM PROBLÉM S PPROSTŘEDNÍKEM NA PRAVÉ RUCE

Přečetla jsem si čím se všichni zabýváte.

Moc ráda bych Tě chtěla poprosit o pomoc.

Přečetla jsem si, že vlastně pomocí automatické kresby se můžeš ptát na všechno. Ráda bych Tě poprosila o odpověď na otázku. Mám problém s prstem, prostředníkem, na pravé ruce. Občas mě bolí v kloubu, napuchá a je špatně pohyblivý. Jen tento jeden prst a jen na pravé ruce. Hledala jsem si v duchovních příčinách nemocí, ale neumím ten problém rozklíčovat. Nevím, co mi má tato bolest říct, co mi ukazuje, proč moje duše volá. Moc bych Tě chtěla poprosit o pomoc. Co dělám špatně? Komu ubližuju? Co mám změnit ve svém životě? Prostě, jestlli se Ti zakreslí ještě nějaké chyby na mém zdraví ?

Jinak mě občas vezme krční páteř, to poté, co se snažím prosadit svůj názor nebo neudělá správně dílčí zkoušku lidství“. Na to jsem si přišla.

Přeju krásný zbytek léta všem a snad i babí léto

 

S láskou

divoká jahoda

 

19.8.2010

 

Ahojíček divoká jahodo :o)

Tak jsem na Tebe kukla pomocí AK a trošku ti to popíšu, jak ta kresba na mě mluvila. Já totiž o duchovních příčinách vím, že jsou, ale abych pravdu řekla, naštudovaného k tomu mám minimu, ale AK na mě mluví zas trošku jinou řečí. Jen co Ti odepíšu, tak psaní pošlu ještě Jasovi, aby na ten tvůj problém mrkl trošku odborněji, takže budeš mít dva pohledy…možná různé, možná budou hodně podobné….to zatím nevím.

Takže moje verze:

Od prostředníčku na pravé ruce, kde se mi zakreslilo bebíčko, energie směřovala do tvé hlavinky a od ní do krční páteře a od ní se mi zakreslila šipka směrem k tvým ženským orgánům. Takže pozor, jestli ještě nemáš problémy ženského rázu, mohly by přijít.

Co to znamená? Já jsem se u toho musela pousmát, jak na mě ta kresba mluvila, možná se pousměješ i ty a ostatní kdo si to budou číst. Pravá strana je mužská energie a většina lidí jsou praváci a tak pravici používají k práci a veškeré činnosti, která vyžaduje odbornost a zručnost. Prostředník když ti oteče, tak ho nemůžeš zohnout a zůstane rovný a když ostatní prsty ohneš, on zůstane trčet a když tu ruku v loktu ohneš a dáš si ji před obličej, tak ti z toho vznikne gesto, které udělal i jeden náš bývalý politik a dokonce i mistr SLAVÍK :o). Tady jsem se právě usmála :o). Co teda z toho plyne? Ukazuješ chlapům toto gesto……..pravdě podobně, jsi žena, která si poradí i s „tou mužskou“ prací a myslíš si, že by ses bez chlapa obešla (to už trošku přeháním asi). Ale taková je dnešní doba……my holky zapomínáme na to, že jsme především ženy a něžné stvořeníčka (já taky a často) a pouštíme se díky emancipace do věcí, co jsou vyloženě mužskou záležitostí (oni se do těch našich holčičích věciček až zas tolik nehrnou, alespoň ne v takovém množství jako my). Takže to je ta energie z prostředníku do tvé hlavy tvého myšlení. Krční páteř…….. ti neumožňuje se dívat do stran…….což opět souvisí s těmi energiemi muže a ženy…… je v tom strnulost……cíl a je jedno jestli to má být cíl pro ženu nebo pro muže. No a díky tomu, že v sobě tu ženu – něžné stvoření tak nějak potlačuješ díky tomu že chceš být samostatná soběstačná jednotka……..tak jde ke ženským orgánům ………takže pozor………hýčkej v sobě ženu a dopřej mužům ať dělají ochranitele, živitele, opraváře, stavaře a budovatele a nevím co ještě :o).

Tak snad tě moje odpověď osloví, anebo když ne tebe, tak alespoň tvé podvědomí…….. Měj se a směj se Jahůdko Divoká……. Už jen z toho názvu jde cítit temperament, který v sobě máš (možná ho ukrýváš, ale je tam). Přeji Ti, ať se bolesti zbavíš a další si nepřivodíš….Tvá Zrzka

19.8.2010

 

Jasova vrze:

 

Pro tu Jahodu předivočelou,
vzhledem k tomu,že Jahodice hledáš a pátráš v odkazech a odkud by mohl větřík foukat-jako příčiny -tak jen dodám maličko…as jseš zkušenější a budeš tomu tedy rozumět
prostředníček tvé něžné ručky je emočně spojen na prvním fleku s netrpělivostí a tu máš tedy pořádnou jahodovnice-co se týče elementu ,tak je to oheň-hoříš vnitřně jako fagula,co se týče orgánů,je to srdeční obal-něco ti,, lítá,, kolem srdce-to víš as nejlépe sama jaké máš ,,srdeční ,,záležitosti,také trošku dýchání-nemůžeš kolikrát z toho spěchu popadnout dech,a nebo jej někomu bereš,a také je v tom samozřejmě zamotanej krevní oběh,vys.neb.nízký tlak,krevní testy toho as moc neukáží.Sousedi emoce bych viděl hněv a smutek
No shrnul bych to as tak….. Nejseš moc vyrovnaná s milováním-nemilováním-proto se ti v hlavě honěj blbiny a někde ten oheň musíš vybít,ráda diriguješ a pácháš tzv.dobro.-Tvé ,,dýchání,,v osobním životě(sama poukazuješ,jestli tedy někomu neblížíš) je ve stavu,kdy ti občas nějakej anděl semo tamo klepne přes prsty neboť nazrál čas no a Ty si to začínáš uvědomovat-no to je fantastické nemyslíš,jsi tzv.,,Na řadě,, Tak Tě tu vítám objímám a šeptám …No konečně …..konečně nazrál čas-jak pavila Zrzka ..začít dělat něco pro ,,sebe,,a nežít životy svých blízkých a lidiček v Tvém okolí -nedirigovat život–Tak a když jsem Tě tak krásně sjel,že by si od Tebe nikdo ani kůrčičku nevzal,tak Ti za to poradím–chceš-li–začni u sebe— Začni milovat sebe- své tělo-svou duši-začni se svou duší konečně komunikovat-čeká na to-a pisni si na zrcadlo tu známou Větičku—-Jsem krásná žena a Mám se ráda…nemysli není to jednoduchý úkol-budeš se na sebe muset tlemit ,šklebit,usmívat,povídat si sama se sebou a učit se mít ráda-budeš se učit uvědomovat si,že Tvá pomocná ruka je na konci Tvé paže a že jsi jedinečná a nazaměnitelná.

NeTrpělivost Ti do toho bude kecat,svádět Tě,Tvé tělo bude požadovat výsledky,budeš nabuzená jako tygřice,klid ju-vše přijde skrze Tebe-nosíš si výsledek tam někde uvnitř.No pro začátek by to stačilo-počítej s neúspěchy-jsou důležité stejně jako vítězství.Krásné dny-od mého srdce k Tvému-Jasa–jo tak to vidí -chlap

Dodatek od Jasa:

Ještě dodám ……..ten blokující se krček–jé…je…s tím mám bohaté osobní zkušenosti—-potvrzuje to Jahůdko tohle. Tvá netrpělivost sveřepě tlačí jedním směrem nekouká napravo nalevo až se sekne krk…tak toliko,, netlač na pilu,,a sám se Ti odblokuje- jak emoce odlétne -pustíš to tzv. odlétne i bolest -spasmus povolí Tobě se uleví–schválně to zkus–použij hopono pono a uleví se –začni někoho sekýrovat-stačí v duchu a drbne Ti za krkem–zkoušej bádej–funguje to-mám s tím bohaté zkušenosti--držím Ti palečky,ale když to bude k nevydržení-domluvíme sezení a koukneme na to-a klidně si i napiš.

19.8.2010

 

Milá Zrzečko,

moooc děkuju za obsáhlou odpověděd, krásně čtivě podanou, pochopila jsem ji.

Strefila jsi se úžasně, asi jsem to špatně napsala, Ty nestřílíš, nemůžeš se strefit, ale..úžasně a pravdivě Ti to maluje. Je to tak a cítím to tak.

Faktem je, že jsem takovej „chlap“ rodiny. Co nezařídím, to bud neudělá nikdo a nebo nakonec zase já jo.

Ale tak to nebude..do budoucna, fakt. začnu se mít ráda a budu moc přemýšlet o tom, kdy budu „za chlapa“

A ten prostředník si opravdu občas hraje na politika :(:(

Moc Ti Zrzečko děkuju a měj krásný víkend.

 

Jahoda, zatím ještě divoka

20.8.2010

 

Milý Jaso,

jak jsi poznal, že jsem plná ohně a předivočelá? Nepsala jsem Ti, že jsem znamení ohnivé…střelený střelec. Tyty 🙂

Máš ale pochopitelně pravdu. Jsem i netrpělivá a to tak, že značně.

Vyrovnaná nejsem ani trochu, uvědomuju si to a musím na tom začít makat. A s tím milováním-nemilováním, to je také tak.

A že se mi to motá a lítá kolem srdíčka…no, jasně.

A pak vymýšlím blbiny, které se vůbec nestaly, dělám žárlivce, nedělám…já jsem…jsem ostuda.

hawai technika mně taky napadla, dokonce mi kámoška knížku nabízela.

Jo…pravda…u mně stačí pár negativních myšlenek, ani slova to být nemusí,,,,a šup…blok je tady. Pak zase, i v myšlenkách stačí…odpuštění…a je po bloku.

Jaso, vidíš do mně jako….do sudu…a já Ti za to děkuju.. Děkuju za to, jaké máš srdíčko. Děkuju za to, jak úžasně komunikuješ .)

Začnu na sobě pracovat…a…dovolím si za čas písnout? Aby ses na mě kouknul, jestli jsem se zlepšila ?

Měj se sluníčkově a děkuju

Divoká jahoda

21.8.2010

Milá Zrzečko,

já Ti přeji krásný sluníčkový den, snad až se mlha rozpustí.

Jé…víš co je divné? Jak jsem Tě oslovila a začala Ti psát dotaz, tak mám pocit…nevím jak to napsat…že mi v srdíčku jakoby začala bublat radost směrem k Tobě. A nějak mi samy začaly radostí podupávat nožky. Mám Tě ráda.

Zrzečko, nejdřív jsem se Tě chtěla zeptat na něco jiného /ještě to nechám plout po „řece“/….

Jsem na stránkách, čtu si u Tebe, kávička mi voní…můj ranní rituálek. Narazila jsem ma svůj starý dotaz. A četla si Tvou i Jasovu odpověd. A tlemila jsem se tady 🙂

Od kámošky mám měsíc knížku Svět bez hranic a hopoponuju 🙂 Děkuji, že jsi mě nastartovala.

Zdravím i Jasu, před třemi týdny jsem zase řešila ten svůj krk…díky jeho radám .)

Mám k Tobě, Zrzečko, prosbu.

Mohla by jsi mi nakreslit pomocí AK, jak to vypadá s mými čakrami? Jestli na mě bude vidět hopoponování :)…protože ho fakt neflákám 🙂

Přeji Ti krásný středeční den a posílám obláčky radosti ze srdíčka 🙂

Divoká jahoda

13.10.2010

Ahojíček Jahůdko moja divoká :o)

Jdeme rovnou na věc….ty to fakt neflákáš.

 

1 čakra – krásná velká kytička….kvočenka, kterou baví se starat o svou rodinu se vším všudy, kytičky, doma vymetené pavučinky, hrnce plné jídla, rodinka nažehlená – čisťoučká atd

 

2 čakra – chuť do života….tož ta je hezky otevřená a velká…baví tě život, baví tě i řešit pozemské i nepozemské starosti i radosti…máš cíle za kterými si jdeš. Jen malinko je seklá do minulosti a souvisí s malinkým bločkem ve třetí čakře.

 

3 čakra – hezky…to se mi už dlouho nezakreslilo….máš se ráda, znáš svou cenu, máš zdravé sebevědomí….hezky velká a otevřená čakra, jen někam do minulosti je malinko bloklá…furt tam v sobě něco malinko máš….kdo ti srážel hřebínek?

 

4 čakra – srdíčko….kytička veliká, máš krásné srdíčko plné lásky a citů, jen je v té kytičce pár střípků….někdo ti srdíčko ranil, něco tam zůstává zapíchnuté.

 

5 čakra – stejná kytička jako ta srdeční, jen ještě víc vyčmáraná energií…jsi ukecaná, ale tak nějak něženě….co máš na srdíčku dokážeš ventilovat i slovně.

 

6 čakra – velikánská intuice….fakt….a žádný blok…ty když cítíš, tak víš.

 

7 čakra – myšlenky a duchovno….. ještě větší jak intuice….navíc od ní jde energie spirálou dolů a celou tě na daleko omotává…ty Jahůdko moja věříš a víš, máš v tom duchovnu jasno. Navíc to kolem tebe vypadá, že ti nakazíš každého kdo se k tobě přiblíží….každý kdo se vedle tebe ocitne cítí veškeré tvé pozitivní vibrace.

 

Ty jo….fakt hezký obrázek….ty bloky co tam jsou, tak jsou proti tomu tak malinké, že je snad ani nemusíš cítit….moc hezký obrázek .

Měj se a směj se Jahůdko divoká a ne abys po té chvále co se ti zakreslil a já ti ji popsala polevila a začala to Hó-oponoponování flákat…s láskou Tvá Zrzka

13.10.2010

Milá Zrzečko,

děkuji Ti moc a moc za vysvětlení mých čaker.

Jsi hodná, mám ráda Tvé stránky, jsou pro mě takovým slabikářem, kde se učím.

Zatím jen práci na sobě. Myslím, že mi  Ho-poponování pomáhá a nebudu se flinkat, slibuji 🙂

Možná, když budu čistit to co mám, tak mně třeba začne fungovat kyvadlo nebo nějaká jiná komunikace. Zatím neumím nic

Měj se krásně, Zrzečko, sluníčko at Tě těší

S láskou

Divoká jahoda 🙂

14.10.2010

Máš pochvalu jako malovanou chaloupku!!! ………..sosej…..sosej co se daří,…,,až přijdou ,,delší večery v životě a v jeho kalendáři,,…………budeš mít do zásoby a líp přeskočíš zas do sluníčka,,- a když se něco občas trošku nezadaří tak to popiš,—bude to ze života—ozdobí to Tebe a ukáže ostatním ,že to jde ,a že to patří ke každé radosti-a pak se Tím přizdobí ..již i Tví noví žáci, kteří budou již číst ,,Tvé řádky,,–

od mého srdce k Tvému-Jasa

14.10.2010

Milý Jaso :)
Pochvala…a ještě když je jako chaloupka malovaná…moc moc potěší.A obzvlášť od Tebe. A potěšila.
Sosám, snažím se…hledám, co by mi hlava pobrala…a našla jsem někde, na stránkách…že se dá energie reiki posílat do budoucna…, počítat na „delší večery v životě a v jeho kalendáři“…jak jsi to přímo úžasně vystihnul a pojmenoval. Zrovna před pár málo dny mi to bliklo v hlavě…že by to byla super deviza… na ty „večery“. Jsem moc ráda, že mi stejná „odpověď“ přišla od Tebe.
A když se něco nezadaří??? Jo…mně se „zadařilo“..v neděli, minulou…stačilo pár myšlenek…a šup…lup…blok !!!Krček byl v háji. Asi mě TI andílkové klepli. Ale..už nejsem taková natvrdlina…už neběhám za masérkou jako dřív…už si to srovnám v hlavě, v srdci…a srovnal se i krček. Mými silami.
Tak Ti děkuji za všechno…a krásný vikend a nezmokni
S láskou
divoká jahoda

16.10.201O

Milá Zrzko, již třetí den, ve svých volných chvilkám, pročítám váš nový web.proklikala jsem se na něj od Wahlgrenis.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama